WPML Multilingual CMS 4.9.0-b.3.1 - en to pl_PL translation catalogue (1435 entries)

en:  %s translation
pl_PL:  Tłumaczenie %s

en:  - (needs update)
pl_PL:  – (wymaga aktualizacji)

en:  See our %s to learn more.
pl_PL:  Zobacz nasz %s, aby dowiedzieć się więcej.

en:  elements
pl_PL:  elementów

en:  for
pl_PL:  dla

en: %1$s (current locale: %2$s) - suggested locale(s): %3$s
pl_PL: %1$s (bieżące ustawienia regionalne: %2$s) – sugerowane ustawienia regionalne: %3$s

en: %1$s Translation
pl_PL: Tłumaczenie %1$s

en: %1$s and %2$s
pl_PL: %1$s i %2$s

en: %1$s is not translated. %2$sClick here to make this post type translatable.%3$s
pl_PL: %1$s nie jest przetłumaczone. %2$sKliknij tutaj, aby ten typ wpisu był możliwy do przetłumaczenia.%3$s

en: %1$s is translated via WPML. %2$sClick here to change translation options.%3$s
pl_PL: %1$s jest tłumaczone za pomocą WPML. %2$sKliknij tutaj, aby zmienić opcje tłumaczenia.%3$s

en: %1$s jobs added to the Advanced Translation Editor.
pl_PL: %1$s zadań dodanych do zaawansowanego edytora tłumaczeń.

en: %1$s terms (in original language)
pl_PL: Terminy %1$s (w języku oryginalnym)

en: %1$sLearn how to translate %2$s content manually%3$s %4$sAlternatively, to translate %5$s content using the Advanced Translation Editor, automatic translation, professional services, or by other users on your site %6$supgrade to WPML CMS account%7$s.
pl_PL: %1$sDowiedz się, jak ręcznie tłumaczyć treści %2$s%3$s %4$sAlternatywnie, aby tłumaczyć treści %5$s za pomocą Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń, tłumaczenia automatycznego, usług profesjonalnych lub przez innych użytkowników na Twojej stronie %6$suaktualnij do konta WPML CMS%7$s.

en: %1$sLearn how to translate %2$s content%3$s
pl_PL: %1$sDowiedz się, jak tłumaczyć treści %2$s%3$s

en: %1$sMenu synchronization%2$s will sync the menu structure from the default language of %3$s to the secondary languages.
pl_PL: %1$sSynchronizacja menu%2$s zsynchronizuje strukturę menu z języka domyślnego %3$s z językami dodatkowymi.

en: %1s cannot receive feedback about the translation automatically. Please log-in to %1s website and report these issues manually.
pl_PL: %1s nie może automatycznie otrzymywać opinii o tłumaczeniu. Zaloguj się na stronie %1s i zgłoś te problemy ręcznie.

en: %d day | %d days
pl_PL[0]: %d dzień
pl_PL[1]: %d dni
pl_PL[2]: %d dni

en: %d feedback was permanently deleted. | %d feedback were permanently deleted.
pl_PL[0]: Opinia %d została trwale usunięta.
pl_PL[1]: Trwale usunięto %d opinii.
pl_PL[2]: Trwale usunięto %d opinii.

en: %d feedback was restored. | %d feedback were restored.
pl_PL[0]: Opinia %d została przywrócona.
pl_PL[1]: Przywrócono %d opinii.
pl_PL[2]: Przywrócono %d opinii.

en: %d feedback was trashed. | %d feedback were trashed.
pl_PL[0]: Przeniesiono %d opinię do kosza.
pl_PL[1]: Przeniesiono %d opinii do kosza.
pl_PL[2]: Przeniesiono %d opinii do kosza.

en: %d feedback was updated. | %d feedback were updated.
pl_PL[0]: Zaktualizowano %d opinię.
pl_PL[1]: Zaktualizowano %d opinii.
pl_PL[2]: Zaktualizowano %d opinii.

en: %d hour | %d hours
pl_PL[0]: %d godzina
pl_PL[1]: %d godziny
pl_PL[2]: %d godzin

en: %d items remaining...
pl_PL: Pozostało %d elementów...

en: %d minute | %d minutes
pl_PL[0]: %d minuta
pl_PL[1]: %d minuty
pl_PL[2]: %d minut

en: %s are currently hidden to visitors.
pl_PL: %s są obecnie ukryte dla odwiedzających.

en: %s is currently hidden to visitors.
pl_PL: %s jest obecnie ukryty dla odwiedzających.

en: %s is defined in your theme. The language switcher can only be customized using the theme's CSS.
pl_PL: %s jest zdefiniowany w Twoim motywie. Przełącznik języka można dostosować tylko za pomocą CSS motywu.

en: %s item | %s items
pl_PL[0]: element %s
pl_PL[1]: %s elementy
pl_PL[2]: %s elementów

en: %s orphan comments found.
pl_PL: Znaleziono %s osieroconych komentarzy.

en: %s translation assigned to local translator
pl_PL: Tłumaczenie %s przypisane do lokalnego tłumacza

en: %s translation awaiting first available translator
pl_PL: Tłumaczenie %s oczekuje na pierwszego dostępnego tłumacza

en: %s: Waiting for automatic translation
pl_PL: %s: Oczekiwanie na automatyczne tłumaczenie

en: %sEnable automatic translation for drafts%s
pl_PL: %sWłącz automatyczne tłumaczenie dla wersji roboczych%s

en: %sWarning:%s Edits you're about to make will be lost
pl_PL: %sOstrzeżenie:%s Edycje, które zamierzasz wprowadzić, zostaną utracone

en: (No title for this post yet)
pl_PL: (Brak tytułu dla tego posta)

en: (allowed: %s)
pl_PL: (dozwolone: %s)

en: (missing title)
pl_PL: (brak tytułu)

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
pl_PL: * Pamiętaj, Twoja nazwa logowania dla %1$s to %2$s. Jeśli potrzebujesz pomocy z hasłem, użyj opcji resetowania hasła na stronie logowania.

en: * The clean task may take several minutes to complete.
pl_PL: * Zadanie czyszczenia może potrwać kilka minut.

en: * Your theme has a %s file, which sets the default values for WPML.
pl_PL: * Twój motyw ma plik %s, który ustawia domyślne wartości dla WPML.

en: -- Please select --
pl_PL: -- Proszę wybrać --

en: --None--
pl_PL: --brak--

en: --select--
pl_PL: --wybierz--

en: ...and %d more translations.
pl_PL: ...i %d więcej tłumaczeń.

en: 1. Translate these strings:
pl_PL: 1. Przetłumacz te ciągi:

[ctx: 1/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: You are updating a duplicate post.
pl_PL: Aktualizujesz zduplikowany post.

en: 2. When you're done translating, return here and run the menu synchronization again. This will use the strings that you translated to update the menus.
pl_PL: 2. Po zakończeniu tłumaczenia wróć tutaj i ponownie uruchom synchronizację menu. Spowoduje to użycie przetłumaczonych ciągów do aktualizacji menu.

[ctx: 2/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: To not lose your changes, WPML will set this post to be translated independently.
pl_PL: Aby nie stracić zmian, WPML ustawi ten post do niezależnego tłumaczenia.

en: <p>Some taxonomy terms are out of sync between languages. This means that content in some languages will not have the correct tags or categories.</p>
    			 <p>In order to synchronize the taxonomies, you need to go over each of them from the following list and click the "Update taxonomy hierarchy" button.</p>
pl_PL: <p>Niektóre terminy taksonomii są niezsynchronizowane między językami. Oznacza to, że treść w niektórych językach nie będzie miała poprawnych tagów ani kategorii.</p>
    			 <p>Aby zsynchronizować taksonomie, musisz przejść przez każdą z nich z poniższej listy i kliknąć przycisk „Aktualizuj hierarchię taksonomii”.</p>

en: <strong>WPML notice:</strong> Upgrades to this version are only supported from versions %1$s and above. To upgrade from version %2$s, first, download <a%3$s>2.0.4</a>, do the DB upgrade and then go to this version.
pl_PL: <strong>Uwaga WPML:</strong> Aktualizacje do tej wersji są obsługiwane tylko z wersji %1$s i nowszych. Aby zaktualizować z wersji %2$s, najpierw pobierz <a%3$s>2.0.4</a>, wykonaj aktualizację bazy danych, a następnie przejdź do tej wersji.

en: A New Site Key Is Required
pl_PL: Wymagany jest nowy klucz witryny

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
pl_PL: Rozszerzenie PHP zatrzymało przesyłanie pliku. PHP nie zapewnia sposobu na ustalenie, które rozszerzenie spowodowało zatrzymanie przesyłania pliku; pomocne może być przejrzenie listy załadowanych rozszerzeń za pomocą phpinfo().

en: A different domain per language
pl_PL: Inna domena dla każdego języka

en: A page
pl_PL: Strona

en: AJAX Error:
pl_PL: Błąd AJAX:

en: Above post
pl_PL: Nad postem

en: Accordion Item: Content
pl_PL: Element akordeonu: Treść

en: Accordion Item: Label
pl_PL: Element akordeonu: Etykieta

en: Accordion: Content
pl_PL: Akordeon: Zawartość

en: Accordion: Header
pl_PL: Akordeon: Nagłówek

en: Accordion: Title
pl_PL: Akordeon: Tytuł

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Activate a translation service
pl_PL: Aktywuj usługę tłumaczeniową

en: Activate a translation service that's not listed here
pl_PL: Aktywuj usługę tłumaczeniową, której nie ma na liście

en: Activated
pl_PL: Aktywowano

en: Activating...
pl_PL: Aktywowanie...

en: Activation Key
pl_PL: Klucz aktywacyjny

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Add %s
pl_PL: Dodaj %s

en: Add / Remove languages
pl_PL: Dodaj / Usuń języki

en: Add Language
pl_PL: Dodaj język

en: Add a comma-separated list of URL arguments that you want WPML to pass when switching languages.
pl_PL: Dodaj listę argumentów URL oddzielonych przecinkami, które chcesz, aby WPML przekazywał podczas przełączania języków.

en: Add a language switcher
pl_PL: Dodaj przełącznik języka

en: Add a new language switcher to a menu
pl_PL: Dodaj nowy przełącznik języka do menu

en: Add a new language switcher to a widget area
pl_PL: Dodaj nowy przełącznik języka do obszaru widżetu

en: Add a note to the administrator
pl_PL: Dodaj notatkę dla administratora

en: Add a note to the translator
pl_PL: Dodaj notatkę dla tłumacza

en: Add menu translation:  %s
pl_PL: Dodaj tłumaczenie menu: %s

en: Add new Translation Priority
pl_PL: Dodaj nowy priorytet tłumaczenia

en: Add note for the translators
pl_PL: Dodaj notatkę dla tłumaczy

en: Add the following line:
pl_PL: Dodać następującą linię:

en: Add translation
pl_PL: Dodaj tłumaczenie

en: Add translation to %s
pl_PL: Dodaj tłumaczenie do %s

en: Adding language failed.
pl_PL: Dodawanie języka nie powiodło się.

en: Adding translation for: %s.
pl_PL: Dodawanie tłumaczenia dla: %s.

en: Additional CSS
pl_PL: Dodatkowy CSS

en: Adds language information to posts and taxonomies that are missing this information.
pl_PL: Dodaje informacje o języku do wpisów i taksonomii, którym brakuje tych informacji.

en: Adjust IDs for multilingual functionality
pl_PL: Dostosuj identyfikatory dla funkcji wielojęzycznych

en: Admin
pl_PL: Administrator

en: Admin language
pl_PL: Język administratora

en: Admin replied
pl_PL: Administrator odpowiedział

en: Administrator for %s
pl_PL: Administrator dla %s

en: Advanced Translation Editor
pl_PL: Zaawansowany edytor tłumaczeń

en: Advanced settings
pl_PL: Ustawienia zaawansowane

en: Affected Taxonomies
pl_PL: Dotknięte taksonomie

en: Alert Content: Alert
pl_PL: Treść alertu: alert

en: Alert: Description
pl_PL: Alert: opis

en: Alert: Title
pl_PL: Alert: tytuł

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All Languages
pl_PL: Wszystkie języki

en: All Translation Priorities
pl_PL: Wszystkie priorytety tłumaczenia

en: All categories and tags will be translated if possible.
pl_PL: Wszystkie kategorie i tagi zostaną przetłumaczone, jeśli to możliwe.

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
pl_PL: Wszystkie przełączniki języka w Twojej witrynie są objęte ustawieniami w tej sekcji.

en: All languages
pl_PL: Wszystkie języki

en: All languages are currently displayed.
pl_PL: Obecnie wyświetlane są wszystkie języki.

en: All languages are currently displayed. Choose what to do when site languages are hidden.
pl_PL: Wszystkie języki są obecnie wyświetlane. Wybierz, co zrobić, gdy języki witryny są ukryte.

en: All term names updated
pl_PL: Wszystkie nazwy terminów zaktualizowane

en: All translation data will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
pl_PL: Wszystkie dane tłumaczeń zostaną utracone, jeśli zresetujesz dane WPML. Nie będzie można ich później odzyskać.

en: Allow translating the login and registration pages
pl_PL: Zezwól na tłumaczenie stron logowania i rejestracji

en: Allows linking existing translations after changing custom posts definition (name)
pl_PL: Umożliwia łączenie istniejących tłumaczeń po zmianie definicji (nazwy) niestandardowych postów

en: Allows linking existing translations after changing custom taxonomies definition (name)
pl_PL: Umożliwia łączenie istniejących tłumaczeń po zmianie definicji (nazwy) niestandardowych taksonomii

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
pl_PL: Zawsze proś o opinię (brak limitu czasu na opinię)

en: Always auto-generate from title and overwrite any existing slug
pl_PL: Zawsze generuj automatycznie z tytułu i nadpisuj istniejącą uproszczoną nazwę

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
pl_PL: Zawsze przekierowuj odwiedzających na podstawie języka przeglądarki (przekieruj na stronę główną, jeśli brakuje tłumaczeń)

en: An attempt to open the URL specified as a root page failed with the following error:
pl_PL: Próba otwarcia adresu URL określonego jako strona główna nie powiodła się z następującym błędem:

en: An email has been sent to %s to report the issue. Please check your email for a feedback from their part.
pl_PL: Wysłano e-mail do %s w celu zgłoszenia problemu. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail pod kątem opinii z ich strony.

en: Anchor Text: Primary Content
pl_PL: Tekst kotwicy: treść główna

en: Anchor Text: Secondary Content
pl_PL: Tekst kotwicy: treść dodatkowa

en: Animated Headline: After text
pl_PL: Animowany nagłówek: Tekst po

en: Animated Headline: Before text
pl_PL: Animowany nagłówek: Tekst przed

en: Animated Headline: Highlighted text
pl_PL: Animowany nagłówek: Wyróżniony tekst

en: Animated Headline: Link URL
pl_PL: Animowany nagłówek: URL linku

en: Animated Headline: Rotating text
pl_PL: Animowany nagłówek: Obracający się tekst

en: Any changes you make will be lost the next time you send this page for translation.
pl_PL: Wszelkie zmiany, które wprowadzisz, zostaną utracone przy następnym wysłaniu tej strony do tłumaczenia.

en: Api call to url
pl_PL: Wywołanie API do adresu URL

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply changes
pl_PL: Zastosuj zmiany

en: Apply to all users
pl_PL: Zastosuj do wszystkich użytkowników

en: Approved
pl_PL: Zatwierdzono

en: Archive: Cards Read More Text
pl_PL: Archiwum: tekst „czytaj więcej” na kartach

en: Archive: Cards Separator
pl_PL: Archiwum: separator kart

en: Archive: Classic Read More Text
pl_PL: Archiwum: klasyczny tekst „czytaj więcej”

en: Archive: Classic Separator
pl_PL: Archiwum: klasyczny separator

en: Archive: Next Label
pl_PL: Archiwum: następna etykieta

en: Archive: Nothing Found Message
pl_PL: Archiwum: komunikat „nic nie znaleziono”

en: Archive: Previous Label
pl_PL: Archiwum: poprzednia etykieta

en: Are you sure you want to clear all job logs?
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyczyścić wszystkie dzienniki zadań?

en: Are you sure you want to delete this language?%sALL the data associated with this language will be ERASED!
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten język?%sWSZYSTKIE dane związane z tym językiem zostaną USUNIĘTE!

en: Are you sure you want to reset all translation and language data? This operation cannot be reversed!
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować wszystkie dane tłumaczeń i języków? Tej operacji nie można cofnąć!

en: Are you sure you want to reset to the default settings?
pl_PL: Czy na pewno chcesz przywrócić ustawienia domyślne?

en: As early as possible
pl_PL: Jak najwcześniej

en: As this site uses Elementor, changes you make here might not be visible on the front-end. In this case, go to Elementor settings and clear its cache.
pl_PL: Ponieważ ta witryna używa Elementora, zmiany wprowadzone tutaj mogą nie być widoczne na stronie głównej. W takim przypadku przejdź do ustawień Elementora i wyczyść jego pamięć podręczną.

en: Ask for feedback about translated content that was %1$s in the last %2$s %3$s
pl_PL: Poproś o opinię na temat przetłumaczonej treści, która została %1$s w ciągu ostatnich %2$s %3$s

en: Assign
pl_PL: Przypisz

en: Assign translation status to duplicated content
pl_PL: Przypisz status tłumaczenia do zduplikowanej treści

en: At your service
pl_PL: Do Twojej dyspozycji

en: Audio: Embed Code
pl_PL: Audio: kod osadzania

en: Authentication failed ( serviceId: %d )
pl_PL: Uwierzytelnienie nie powiodło się ( serviceId: %d )

en: Author: Archive Text
pl_PL: Autor: tekst archiwum

en: Author: Archive URL
pl_PL: Autor: adres URL archiwum

en: Author: Bio
pl_PL: Autor: biografia

en: Author: Link
pl_PL: Autor: link

en: Author: Name
pl_PL: Autor: nazwa

en: Auto sign-in and sign-out users from all domains
pl_PL: Automatyczne logowanie i wylogowywanie użytkowników ze wszystkich domen

en: Auto-generated title. Click to edit.
pl_PL: Automatycznie wygenerowany tytuł. Kliknij, aby edytować.

en: Automatic
pl_PL: Automatyczne

en: Automatic Translation
pl_PL: Automatyczne tłumaczenie

en: Automatic translation
pl_PL: Automatyczne tłumaczenie

en: Automatically detect best options for translating image texts (alt, caption, title)
pl_PL: Automatycznie wykrywaj najlepsze opcje tłumaczenia tekstów obrazów (alt, podpis, tytuł)

en: Automatically load the theme's .mo file using 'load_textdomain'
pl_PL: Automatycznie ładuj plik .mo motywu za pomocą „load_textdomain”

en: Avada stores a separate set of options for each language.
pl_PL: Avada przechowuje oddzielny zestaw opcji dla każdego języka.

en: Available
pl_PL: Dostępne

en: Available Stack Size
pl_PL: Dostępny rozmiar stosu

en: Average rating - %s
pl_PL: Średnia ocena — %s

en: Back
pl_PL: Wstecz

en: Back to languages
pl_PL: Wróć do języków

en: Background
pl_PL: Tło

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Backwards compatibility
pl_PL: Kompatybilność wsteczna

en: Balance, invoices and tools
pl_PL: Saldo, faktury i narzędzia

en: Because encryption is not supported on your host, the data will only have a basic encoding with the bse64 algorithm.
pl_PL: Ponieważ szyfrowanie nie jest obsługiwane na Twoim hoście, dane będą miały jedynie podstawowe kodowanie algorytmem bse64.

en: Before you can start sending content to translation, you need to complete a short setup.
pl_PL: Zanim zaczniesz wysyłać treści do tłumaczenia, musisz ukończyć krótką konfigurację.

en: Below post
pl_PL: Pod postem

en: Blockquote: Content
pl_PL: Cytat blokowy: treść

en: Blockquote: Tweet button label
pl_PL: Cytat blokowy: etykieta przycisku Tweet

en: Blog posts from the site's default language, or translations when they exist
pl_PL: Wpisy na blogu z domyślnego języka witryny lub tłumaczenia, jeśli istnieją

en: Blue
pl_PL: Niebieski

en: Border
pl_PL: Ramka

en: Breadcrumbs: Home Label Text
pl_PL: Okruszki: tekst etykiety strony głównej

en: Browser language redirect
pl_PL: Przekierowanie języka przeglądarki

en: Browser language redirect may affect your site's indexing
pl_PL: Przekierowanie języka przeglądarki może wpłynąć na indeksowanie Twojej witryny

en: Bulk Actions
pl_PL: Akcje masowe

en: Button: Link
pl_PL: Przycisk: link

en: Button: Link URL
pl_PL: Przycisk: adres URL linku

en: Button: Text
pl_PL: Przycisk: tekst

en: Call to Action: Button link
pl_PL: Wezwanie do działania: link przycisku

en: Call to Action: Button text
pl_PL: Wezwanie do działania: tekst przycisku

en: Call to Action: Heading
pl_PL: Wezwanie do działania: nagłówek

en: Call to Action: Text
pl_PL: Wezwanie do działania: tekst

en: Call to action: button
pl_PL: Wezwanie do działania: przycisk

en: Call to action: description
pl_PL: Wezwanie do działania: opis

en: Call to action: link
pl_PL: Wezwanie do działania: link

en: Call to action: ribbon title
pl_PL: Wezwanie do działania: tytuł wstążki

en: Call to action: title
pl_PL: Wezwanie do działania: tytuł

en: Callout: Call to action text
pl_PL: Wyróżnienie: tekst wezwania do działania

en: Callout: Heading
pl_PL: Wyróżnienie: nagłówek

en: Callout: Link
pl_PL: Wyróżnienie: link

en: Callout: Text
pl_PL: Wyróżnienie: tekst

en: Can I have completely different designs for translations?
pl_PL: Czy mogę mieć zupełnie inne projekty dla tłumaczeń?

en: Can I use my free automatic translation quota with the Classic Translation Editor?
pl_PL: Czy mogę wykorzystać moją bezpłatną pulę automatycznych tłumaczeń w klasycznym edytorze tłumaczeń?

en: Can't create a duplicate. A translation is in progress.
pl_PL: Nie można utworzyć duplikatu. Tłumaczenie jest w toku.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cannot edit this item, because it is currently in the translation basket.
pl_PL: Nie można edytować tego elementu, ponieważ znajduje się on obecnie w koszyku tłumaczeń.

en: Canvas Content: Canvas
pl_PL: Treść płótna: płótno

en: Card: Anchor Link
pl_PL: Karta: link kotwicy

en: Card: Anchor Text Primary Content
pl_PL: Karta: tekst kotwicy treść główna

en: Card: Anchor Text Secondary Content
pl_PL: Karta: tekst kotwicy treść dodatkowa

en: Card: Back Text Content
pl_PL: Karta: treść tekstu z tyłu

en: Card: Front Text Content
pl_PL: Karta: treść tekstu z przodu

en: Change
pl_PL: Zmień

en: Change default language
pl_PL: Zmień język domyślny

en: Change language
pl_PL: Zmień język

en: Change menu order for %s
pl_PL: Zmień kolejność menu dla %s

en: Check for orphan comments
pl_PL: Sprawdź osierocone komentarze

en: Check for updates
pl_PL: Sprawdź aktualizacje

en: Check status and get translations
pl_PL: Sprawdź status i pobierz tłumaczenia

en: Checking...
pl_PL: Sprawdzanie...

en: Choose
pl_PL: Wybierz

en: Choose a menu
pl_PL: Wybierz menu

en: Choose a widget area
pl_PL: Wybierz obszar widżetów

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
pl_PL: Wybierz, jak określić, w jakim języku odwiedzający widzą treści

en: Choose if translations should be published when received. Note: If Publish is selected, the translation will only be published if the original document is published when the translation is received.
pl_PL: Wybierz, czy tłumaczenia mają być publikowane po ich otrzymaniu. Uwaga: Jeśli wybrano opcję „Opublikuj”, tłumaczenie zostanie opublikowane tylko wtedy, gdy oryginalny dokument zostanie opublikowany w momencie otrzymania tłumaczenia.

en: Choose language:
pl_PL: Wybierz język:

en: Choose mapping
pl_PL: Wybierz mapowanie

en: Choose what to do when translating content with this field:
pl_PL: Wybierz, co zrobić podczas tłumaczenia treści z tym polem:

en: Choose which menu to display your language switcher
pl_PL: Wybierz menu, w którym ma być wyświetlany przełącznik języka

en: Choose which widget to display your language switcher
pl_PL: Wybierz widżet, w którym ma być wyświetlany przełącznik języka

en: Choose who translates your site
pl_PL: Wybierz, kto tłumaczy Twoją witrynę

en: Classic Translation Editor
pl_PL: Klasyczny edytor tłumaczeń

en: Clean orphan comments
pl_PL: Wyczyść osierocone komentarze

en: Clean up
pl_PL: Wyczyść

en: Clear all colors
pl_PL: Wyczyść wszystkie kolory

en: Clear language information and repopulate languages
pl_PL: Wyczyść informacje o językach i ponownie wypełnij języki

en: Clear log
pl_PL: Wyczyść dziennik

en: Clear logs
pl_PL: Wyczyść dzienniki

en: Clear the cache in WPML
pl_PL: Wyczyść pamięć podręczną w WPML

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Close banner
pl_PL: Zamknij baner

en: Code
pl_PL: Kod

en: Color themes:
pl_PL: Motywy kolorystyczne:

en: Communication error
pl_PL: Błąd komunikacji

en: Communication:
pl_PL: Komunikacja:

en: Complete
pl_PL: Ukończono

en: Complete the %s translation
pl_PL: Ukończ tłumaczenie %s

en: Completed: %1$d posts were processed for "%2$s".
pl_PL: Ukończono: przetworzono %1$d postów dla „%2$s”.

en: Component: Property override
pl_PL: Komponent: Nadpisanie właściwości

en: Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.
pl_PL: Konfiguracja kompatybilności między aktywnymi wtyczkami a motywem jest aktualizowana automatycznie codziennie.

en: Configure
pl_PL: Konfiguruj

en: Configure WPML
pl_PL: Skonfiguruj WPML

en: Connect this post?
pl_PL: Połączyć ten wpis?

en: Connect with translations
pl_PL: Połącz z tłumaczeniami

en: Contact Form: Button Text
pl_PL: Formularz kontaktowy: tekst przycisku

en: Contact Form: Checkbox Text
pl_PL: Formularz kontaktowy: tekst pola wyboru

en: Contact Form: Email Field Placeholder
pl_PL: Formularz kontaktowy: placeholder pola e-mail

en: Contact Form: Name Field Placeholder
pl_PL: Formularz kontaktowy: placeholder pola nazwy

en: Contact Form: Phone Field Placeholder
pl_PL: Formularz kontaktowy: placeholder pola telefonu

en: Contact Form: Redirect Link
pl_PL: Formularz kontaktowy: link przekierowania

en: Contact Form: Subject Field Placeholder
pl_PL: Formularz kontaktowy: placeholder pola tematu

en: Contact Form: Success Message
pl_PL: Formularz kontaktowy: komunikat o sukcesie

en: Contact Form: Terms and Conditions
pl_PL: Formularz kontaktowy: regulamin

en: Contact Form: Your Message Placeholder
pl_PL: Formularz kontaktowy: placeholder Twojej wiadomości

en: Container: Link URL
pl_PL: Kontener: adres URL linku

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: Content Area: Content
pl_PL: Obszar treści: treść

en: Content Slider: Slide call to action link
pl_PL: Suwak treści: link wezwania do działania slajdu

en: Content Slider: Slide call to action text
pl_PL: Suwak treści: tekst wezwania do działania slajdu

en: Content Slider: Slide content
pl_PL: Suwak treści: zawartość slajdu

en: Content Slider: Slide heading
pl_PL: Suwak treści: nagłówek slajdu

en: Copied From the Original
pl_PL: Skopiowano z oryginału

en: Copied to clipboard
pl_PL: Skopiowano do schowka

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Copy content from %s
pl_PL: Kopiuj zawartość z %s

en: Copy from original
pl_PL: Kopiuj z oryginału

en: Copy from original to translation
pl_PL: Kopiuj z oryginału do tłumaczenia

en: Copy once
pl_PL: Kopiuj raz

en: Copy publishing date to translations
pl_PL: Kopiuj datę publikacji do tłumaczeń

en: Copy taxonomy to translations
pl_PL: Kopiuj taksonomię do tłumaczeń

en: Copy to all languages
pl_PL: Kopiuj do wszystkich języków

en: Copy to clipboard
pl_PL: Kopiuj do schowka

en: Correct post type assignment for translations of custom post types in case something went wrong.
pl_PL: Popraw przypisanie typu posta dla tłumaczeń niestandardowych typów postów w przypadku, gdy coś poszło nie tak.

en: Correct terms count in case something went wrong with translated contents.
pl_PL: Popraw liczbę terminów w przypadku, gdy coś poszło nie tak z przetłumaczonymi treściami.

en: Corrected by:
pl_PL: Poprawione przez:

en: Could not fetch the status from %s.
pl_PL: Nie udało się pobrać statusu z %s.

en: Could not send the report to %s.
pl_PL: Nie udało się wysłać raportu do %s.

en: Counter: Number Prefix
pl_PL: Licznik: prefiks liczby

en: Counter: Number Suffix
pl_PL: Licznik: sufiks liczby

en: Counter: Prefix
pl_PL: Licznik: prefiks

en: Counter: Starting number
pl_PL: Licznik: liczba początkowa

en: Counter: Suffix
pl_PL: Licznik: sufiks

en: Counter: Title
pl_PL: Licznik: tytuł

en: Create duplicate
pl_PL: Utwórz duplikat

en: Create root page.
pl_PL: Utwórz stronę główną.

en: Current language
pl_PL: Bieżący język

en: Current language background color
pl_PL: Kolor tła bieżącego języka

en: Current language font color
pl_PL: Kolor czcionki bieżącego języka

en: Current page
pl_PL: Bieżąca strona

en: Custom
pl_PL: Niestandardowy

en: Custom fields
pl_PL: Pola niestandardowe

en: Custom flag
pl_PL: Niestandardowa flaga

en: Custom language switchers
pl_PL: Niestandardowe przełączniki języka

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
pl_PL: wstaw przełączniki WPML w niestandardowych lokalizacjach

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
pl_PL: Potrzebujesz więcej opcji? Zobacz, jak możesz %s.

en: Custom taxonomies
pl_PL: Niestandardowe taksonomie

en: Customize
pl_PL: Dostosuj

en: Customize the language switcher
pl_PL: Dostosuj przełącznik języka

en: Dashboard
pl_PL: Panel

en: Data saved
pl_PL: Dane zapisane

en: Date
pl_PL: Data

en: Deactivate
pl_PL: Dezaktywuj

en: Deactivate WPML Page Builders
pl_PL: Dezaktywuj WPML Page Builders

en: Debug information
pl_PL: Informacje debugowania

en: Default admin language (currently %s)
pl_PL: Domyślny język administratora (obecnie %s)

en: Default admin language:
pl_PL: Domyślny język administratora:

en: Default flag format
pl_PL: Domyślny format flagi

en: Default language (currently %s)
pl_PL: Domyślny język (obecnie %s)

en: Default locale
pl_PL: Domyślna lokalizacja

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete content
pl_PL: Usuń zawartość

en: Delete language switcher
pl_PL: Usuń przełącznik języka

en: Delete permanently
pl_PL: Usuń trwale

en: Deleted comments:
pl_PL: Usunięte komentarze:

en: Description
pl_PL: Opis

en: Detailed error log
pl_PL: Szczegółowy dziennik błędów

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Different languages in directories
pl_PL: Różne języki w katalogach

en: Disable browser language redirect
pl_PL: Wyłącz przekierowanie języka przeglądarki

en: Disable cache for language switcher templates
pl_PL: Wyłącz pamięć podręczną dla szablonów przełącznika języka

en: Disable this feature
pl_PL: Wyłącz tę funkcję

en: Dismiss
pl_PL: Odrzuć

en: Dismiss this notice.
pl_PL: Odrzuć to powiadomienie.

en: Display Flag
pl_PL: Wyświetl flagę

en: Display alternative languages in the HEAD section.
pl_PL: Wyświetlaj alternatywne języki w sekcji HEAD.

en: Display hidden languages
pl_PL: Wyświetl ukryte języki

en: Display mode for blog posts has changed
pl_PL: Zmieniono tryb wyświetlania wpisów na blogu

en: Display on language:
pl_PL: Wyświetl w języku:

en: Divider: Text
pl_PL: Separator: tekst

en: Do not make '%s' translatable
pl_PL: Nie ustawiaj „%s” jako możliwego do przetłumaczenia

en: Do not publish the post translations
pl_PL: Nie publikuj tłumaczeń postów

en: Do not show it
pl_PL: Nie pokazuj

en: Do nothing
pl_PL: Nic nie rób

en: Do you really want to remove this item?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: Do you want the WordPress admin to be in a different language?
pl_PL: Czy chcesz, aby panel administracyjny WordPress był w innym języku?

en: Do you want to continue?
pl_PL: Czy chcesz kontynuować?

en: Don't map this language
pl_PL: Nie mapuj tego języka

en: Don't show this warning again
pl_PL: Nie pokazuj tego ostrzeżenia ponownie

en: Don't show translated taxonomies in Translation Editor
pl_PL: Nie pokazuj przetłumaczonych taksonomii w edytorze tłumaczeń

en: Don't translate
pl_PL: Nie tłumacz

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Done!
pl_PL: Gotowe!

en: Done.
pl_PL: Gotowe.

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download last ‘Translate Content’ action log
pl_PL: Pobierz dziennik ostatniej akcji „Przetłumacz zawartość”

en: Drag and drop the languages to change their order
pl_PL: Przeciągnij i upuść języki, aby zmienić ich kolejność

en: Dropdown
pl_PL: Rozwijane

en: Dropdown Content: Dropdown
pl_PL: Treść rozwijana: rozwijana

en: Duplicate
pl_PL: Duplikuj

en: Duplicate featured image from original
pl_PL: Duplikuj wyróżniony obraz z oryginału

en: Duplicate featured image to translations
pl_PL: Duplikuj wyróżniony obraz do tłumaczeń

en: Duplicate image texts (alt, caption, title) for all feature images to all languages
pl_PL: Duplikuj teksty obrazów (alt, podpis, tytuł) dla wszystkich obrazów wyróżniających na wszystkie języki

en: Duplicate of default language
pl_PL: Duplikat języka domyślnego

en: Duplicate texts (alt, caption, title) for all media to all languages
pl_PL: Duplikuj teksty (alt, podpis, tytuł) dla wszystkich mediów na wszystkie języki

en: Duplicate uploaded media from original
pl_PL: Duplikuj przesłane media z oryginału

en: Duplicate uploaded media to translations
pl_PL: Duplikuj przesłane media do tłumaczeń

en: Duplicating content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
pl_PL: Duplikowanie zawartości: pozostało %d. Pozostań tutaj do zakończenia. Może to potrwać kilka minut.

en: Duplicating content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
pl_PL: Duplikowanie zawartości: pozostało 0. Pozostań tutaj do zakończenia. Może to potrwać kilka minut.

en: Duplicating featured content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
pl_PL: Duplikowanie wyróżnionych treści: pozostało %d. Pozostań tutaj do zakończenia. Może to potrwać kilka minut.

en: Duplicating featured content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
pl_PL: Duplikowanie wyróżnionej zawartości: pozostało 0. Pozostań tutaj do zakończenia. Może to potrwać kilka minut.

en: E-mail sent to translation service
pl_PL: E-mail wysłany do usługi tłumaczeniowej

en: Each user can choose the admin language. You can edit your language preferences by visiting your <a href="%s">profile page</a>.
pl_PL: Każdy użytkownik może wybrać język panelu administracyjnego. Możesz edytować swoje preferencje językowe, odwiedzając <a href="%s">stronę profilu</a>.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Anyway (Not Recommended)
pl_PL: Edytuj mimo to (niezalecane)

en: Edit Footer Language Switcher
pl_PL: Edytuj przełącznik języka stopki

en: Edit Languages
pl_PL: Edytuj języki

en: Edit Menu Language Switcher
pl_PL: Edytuj przełącznik języka menu

en: Edit Post Translations Language Switcher
pl_PL: Edytuj przełącznik języka tłumaczeń postów

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
pl_PL: Edytuj przełącznik języka akcji krótkiego kodu

en: Edit Translation Priority
pl_PL: Edytuj priorytet tłumaczenia

en: Edit Widget Area Language Switcher
pl_PL: Edytuj przełącznik języka obszaru widżetów

en: Edit feedback
pl_PL: Edytuj opinię

en: Edit in Advanced Translation Editor
pl_PL: Edytuj w zaawansowanym edytorze tłumaczeń

en: Edit language switcher
pl_PL: Edytuj przełącznik języka

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
pl_PL: Edytuj języki

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
pl_PL: Ta tabela umożliwia edycję języków dla Twojej witryny. Każdy wiersz reprezentuje język.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
pl_PL: Dla każdego języka należy wprowadzić następujące informacje:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1]
en: Code:
pl_PL: Kod:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
pl_PL: unikalna wartość identyfikująca język. Po wprowadzeniu kodu języka nie można zmienić.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
pl_PL: Tłumaczenia:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
pl_PL: sposób wyświetlania nazwy języka w różnych językach.

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
pl_PL: Flaga:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using flags</a>.
pl_PL: flaga do wyświetlenia obok języka (opcjonalnie). Możesz przesłać własną flagę lub użyć jednego z wbudowanych obrazów flag WPML. Przeczytaj więcej o <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">używaniu flag</a>.

[ctx: Edit languages page: subtitle #4]
en: Default locale:
pl_PL: Domyślne ustawienia regionalne:

[ctx: Edit languages page: subtitle #4, description]
en: this determines the locale value for this language. You should check the name of WordPress localization file to set this correctly.
pl_PL: Określa to wartość ustawień regionalnych dla tego języka. Należy sprawdzić nazwę pliku lokalizacyjnego WordPress, aby ustawić to poprawnie.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
pl_PL: Koduj adresy URL:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
pl_PL: tak/nie, określa, czy adresy URL w tym języku są kodowane, czy używają znaków ASCII (pozostaw „nie”, jeśli nie jesteś pewien).

[ctx: Edit languages page: subtitle #6, description]
en: the code Google expects for this language. The hreflang should contain at least the language code (usually, made of two letters), or, if you want to specify the country/region, it sould be the same information as the locale name, but in a slightly different format. If the locale for Canadian French is fr_CA, the corresponding hreflang would be fr-ca. Instead of an underscore, use a dash (-) and all letters should be lowercase.
pl_PL: kod, którego Google oczekuje dla tego języka. Hreflang powinien zawierać co najmniej kod języka (zazwyczaj dwuliterowy), lub, jeśli chcesz określić kraj/region, powinien zawierać te same informacje co nazwa ustawień regionalnych, ale w nieco innym formacie. Jeśli ustawienia regionalne dla francuskiego kanadyjskiego to fr_CA, odpowiadający hreflang to fr-ca. Zamiast podkreślenia użyj myślnika (-) i wszystkie litery powinny być małe.

[ctx: Edit languages page: subtitle #7]
en: Language mapping:
pl_PL: Mapowanie języków:

[ctx: Edit languages page: subtitle #7, description]
en: to use automatic translation with a custom or country-specific language, you must map it to a supported language. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using automatic translation with custom languages</a>.
pl_PL: Aby używać automatycznego tłumaczenia z językiem niestandardowym lub specyficznym dla kraju, należy go zmapować na obsługiwany język. Przeczytaj więcej o <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">używaniu automatycznego tłumaczenia z językami niestandardowymi</a>.

en: Edit note for the translators
pl_PL: Edytuj notatkę dla tłumaczy

en: Edit root page.
pl_PL: Edytuj stronę główną.

en: Edit the %s translation
pl_PL: Edytuj tłumaczenie %s

en: Edit this page to add translations
pl_PL: Edytuj tę stronę, aby dodać tłumaczenia

en: Edit to change the domain for the language
pl_PL: Edytuj, aby zmienić domenę dla języka

en: Edit translation
pl_PL: Edytuj tłumaczenie

en: Editing language:
pl_PL: Język edycji:

en: Elements to include in the language switcher.
pl_PL: Elementy do uwzględnienia w przełączniku języka.

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Enable Translation Feedback
pl_PL: Włącz opinie o tłumaczeniu

en: Enable Translation Feedback module
pl_PL: Włącz moduł opinii o tłumaczeniu

en: Enable cache for language switcher templates
pl_PL: Włącz pamięć podręczną dla szablonów przełącznika języka

en: Enable it now
pl_PL: Włącz teraz

en: Enable the <strong>Use directory for default language</strong> option to show the same starting page to all visitors, regardless of language. This requires you to set up a root page.
pl_PL: Włącz opcję <strong>Użyj katalogu dla języka domyślnego</strong>, aby pokazać tę samą stronę startową wszystkim odwiedzającym, niezależnie od języka. Wymaga to ustawienia strony głównej.

en: Enable this option to translate image texts (alt, caption, title) for images connected to Media Library. Such images reuse the same texts across all posts and pages. This setting is required for page builders like Elementor and Divi.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby tłumaczyć teksty obrazów (alt, podpis, tytuł) dla obrazów połączonych z biblioteką mediów. Takie obrazy ponownie wykorzystują te same teksty we wszystkich wpisach i stronach. To ustawienie jest wymagane dla kreatorów stron, takich jak Elementor i Divi.

en: Enabled
pl_PL: Włączono

en: Encode URLs
pl_PL: Koduj adresy URL

en: Enter CSS to add to the page. This is useful when you want to add styling to the language switcher, without having to edit the CSS file on the server.
pl_PL: Wprowadź CSS do dodania do strony. Jest to przydatne, gdy chcesz dodać stylizację do przełącznika języka, bez konieczności edytowania pliku CSS na serwerze.

en: Enter textdomain:
pl_PL: Wprowadź domenę tekstową:

en: Enter the title of the widget or leave empty for no title.
pl_PL: Wprowadź tytuł widżetu lub pozostaw puste, aby nie było tytułu.

en: Enter your %s authentication details
pl_PL: Wprowadź swoje dane uwierzytelniające %s

en: Enter your service activation details below.
pl_PL: Wprowadź poniżej dane aktywacyjne usługi.

en: Enter your site key here
pl_PL: Wprowadź tutaj klucz witryny

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error Server
pl_PL: Błąd serwera

en: Error adding flag.
pl_PL: Błąd podczas dodawania flagi.

en: Error adding native name.
pl_PL: Błąd podczas dodawania nazwy natywnej.

en: Error adding translation %1$s for %2$s.
pl_PL: Błąd podczas dodawania tłumaczenia %1$s dla %2$s.

en: Error clearing logs
pl_PL: Błąd podczas czyszczenia dzienników

en: Error uploading flag file.
pl_PL: Błąd podczas przesyłania pliku flagi.

en: Error! Reload the page and try again.
pl_PL: Błąd! Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Error: Language not found.
pl_PL: Błąd: Język nie znaleziony.

en: Error: No custom field
pl_PL: Błąd: Brak pola niestandardowego

en: Error: Please activate WPML Translation Management plugin
pl_PL: Błąd: Aktywuj wtyczkę WPML Translation Management

en: Error: Please provide translation action
pl_PL: Błąd: Podaj akcję tłumaczenia

en: Error: Something is wrong with field value. Translation preferences can not be set.
pl_PL: Błąd: Coś jest nie tak z wartością pola. Nie można ustawić preferencji tłumaczenia.

en: Error: This is a built in language. You can't delete it.
pl_PL: Błąd: To jest wbudowany język. Nie możesz go usunąć.

en: Error: WPML Translation Management plugin not initiated
pl_PL: Błąd: Wtyczka WPML Translation Management nie została zainicjowana

en: Error: data not saved
pl_PL: Błąd: dane nie zostały zapisane

en: Existing content
pl_PL: Istniejące treści

en: Experimental
pl_PL: Eksperymentalne

en: Expiration date for Translation Feedback module:
pl_PL: Data wygaśnięcia modułu opinii o tłumaczeniu:

en: F j, Y
pl_PL: j F Y

en: Failed to clear logs
pl_PL: Nie udało się wyczyścić dzienników

en: Failed to reset the wizard. Please try again.
pl_PL: Nie udało się zresetować kreatora. Spróbuj ponownie.

en: Failed to select translation service  ( serviceId: %d )
pl_PL: Nie udało się wybrać usługi tłumaczeniowej ( serviceId: %d )

en: Failed to select translation service ( serviceId: %d )
pl_PL: Nie udało się wybrać usługi tłumaczeniowej ( serviceId: %d )

en: Failed to update the feedback.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować opinii.

en: Failed to write file to disk.
pl_PL: Nie udało się zapisać pliku na dysku.

en: Feedback
pl_PL: Opinia

en: Feedback list navigation
pl_PL: Nawigacja po liście opinii

en: Feedback:
pl_PL: Opinia:

en: File extension not allowed.
pl_PL: Niedozwolone rozszerzenie pliku.

en: Find how you can update PHP.
pl_PL: Dowiedz się, jak zaktualizować PHP.

en: First available translator
pl_PL: Pierwszy dostępny tłumacz

en: First menu item
pl_PL: Pierwszy element menu

en: First page
pl_PL: Pierwsza strona

en: Fix WPML Translation Jobs "tp_id" field
pl_PL: Napraw pole „tp_id” zadań tłumaczeniowych WPML

en: Fix WPML tables collation
pl_PL: Napraw sortowanie tabel WPML

en: Fix element_type collation
pl_PL: Napraw sortowanie element_type

en: Fix now
pl_PL: Napraw teraz

en: Fix post type assignment for translations
pl_PL: Napraw przypisanie typu posta dla tłumaczeń

en: Fix terms count
pl_PL: Napraw liczbę terminów

en: Fixes the "tp_id" field of WPML ranslation jobs and set the status to "in progress" (it requires manual action to re-sync translation status + download translations). It accepts comma separated values of translation job IDs (rid).
pl_PL: Naprawia pole „tp_id” zadań tłumaczeniowych WPML i ustawia status na „w toku” (wymaga ręcznej akcji w celu ponownej synchronizacji statusu tłumaczenia + pobrania tłumaczeń). Akceptuje wartości identyfikatorów zadań tłumaczeniowych (rid) oddzielone przecinkami.

en: Fixes the collation of WPML tables in order to match the collation of default WP tables.
pl_PL: Naprawia sortowanie tabel WPML, aby pasowało do sortowania domyślnych tabel WP.

en: Fixes the collation of the element_type column in icl_translations in case this setting changed for your posts.post_type column.
pl_PL: Naprawia sortowanie kolumny element_type w icl_translations w przypadku zmiany tego ustawienia dla Twoich wpisów.post_type kolumny.

en: Flag
pl_PL: Flaga

en: Flag for %s
pl_PL: Flaga dla %s

en: Flip Box: Button link
pl_PL: Flip Box: link przycisku

en: Flip Box: Button text
pl_PL: Flip Box: Tekst przycisku

en: Flip Box: Description text side A
pl_PL: Flip Box: Tekst opisu strona A

en: Flip Box: Description text side B
pl_PL: Flip Box: Tekst opisu strona B

en: Flip Box: Title text side A
pl_PL: Flip Box: Tekst tytułu strona A

en: Flip Box: Title text side B
pl_PL: Flip Box: Tekst tytułu strona B

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Footer language switcher
pl_PL: Przełącznik języka stopki

en: For "%s"
pl_PL: Dla „%s”

en: For advanced access or to completely uninstall WPML and remove all language information, use the %stroubleshooting%s page.
pl_PL: Aby uzyskać zaawansowany dostęp lub całkowicie odinstalować WPML i usunąć wszystkie informacje o językach, użyj strony %srozwiązywania problemów%s.

en: For retrieving debug information if asked by support person, use the %sdebug information%s page.
pl_PL: Aby pobrać informacje debugowania, jeśli poprosi o to osoba wsparcia, użyj strony %sinformacji debugowania%s.

en: Galleries: Gallery Title
pl_PL: Galerie: tytuł galerii

en: Gallery: All Label
pl_PL: Galeria: wszystkie etykiety

en: Gallery: Gallery custom link
pl_PL: Galeria: niestandardowy link do galerii

en: Get a key for this site
pl_PL: Uzyskaj klucz dla tej witryny

en: Get a proactive support
pl_PL: Uzyskaj proaktywne wsparcie

en: Getting started guide
pl_PL: Przewodnik dla początkujących

en: Glossary Support
pl_PL: Obsługa glosariusza

en: Go Back
pl_PL: Wróć

en: Go to WPML Network settings.
pl_PL: Przejdź do ustawień sieci WPML.

en: Go to previous page
pl_PL: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to the first page
pl_PL: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to the last page
pl_PL: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to the next page
pl_PL: Przejdź do następnej strony

en: Go to your %s to choose your admin language.
pl_PL: Przejdź do swojego %s, aby wybrać język panelu administracyjnego.

en: Good news! Your site has no orphan comments.
pl_PL: Dobra wiadomość! Twoja witryna nie ma osieroconych komentarzy.

en: Got it
pl_PL: Rozumiem

en: Gray
pl_PL: Szary

en: Great! All WPML requirements are now met. Your site is ready to use WPML.
pl_PL: Świetnie! Wszystkie wymagania WPML zostały spełnione. Twoja witryna jest gotowa do użycia WPML.

en: Group does not exist.
pl_PL: Grupa nie istnieje.

en: HTML file
pl_PL: Plik HTML

en: Heading: Link
pl_PL: Nagłówek: link

en: Heading: Link URL
pl_PL: Nagłówek: adres URL linku

en: Heading: Title
pl_PL: Nagłówek: tytuł

en: Headline Content: Headline
pl_PL: Treść nagłówka: nagłówek

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Hidden languages:
pl_PL: Ukryte języki:

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide language switchers on the root page
pl_PL: Ukryj przełączniki języków na stronie głównej

en: Hide languages
pl_PL: Ukryj języki

en: Hide system fields
pl_PL: Ukryj pola systemowe

en: Hide this notice.
pl_PL: Ukryj to powiadomienie.

en: Hierarchy Synchronization
pl_PL: Synchronizacja hierarchii

en: Hover
pl_PL: Najedź kursorem

en: How to fix
pl_PL: Jak naprawić

en: How to handle Media Library texts (alt, caption, title)
pl_PL: Jak obsługiwać teksty biblioteki mediów (alt, podpis, tytuł)

en: How to handle languages without translation
pl_PL: Jak postępować z językami bez tłumaczenia

en: How to translate Block editor content
pl_PL: Jak tłumaczyć treści edytora bloków

en: I am about to reset all translation and language data.
pl_PL: Zamierzam zresetować wszystkie dane tłumaczeń i języków.

en: I can see a lot of language errors
pl_PL: Widzę wiele błędów językowych

en: I can't understand anything
pl_PL: Nic nie rozumiem

en: I will add it manually (%1$sinstructions%2$s)
pl_PL: Dodam to ręcznie (%1$sinstrukcje%2$s)

en: Icon Box: Description text
pl_PL: Pole ikony: Tekst opisu

en: Icon Box: Link
pl_PL: Pole ikony: link

en: Icon Box: Title text
pl_PL: Pole ikony: Tekst tytułu

en: Icon List: Link URL
pl_PL: Lista ikon: adres URL linku

en: Icon List: Text
pl_PL: Lista ikon: tekst

en: Icon link
pl_PL: Link do ikony

en: Icon style:
pl_PL: Styl ikony:

en: Icon: Link
pl_PL: Ikona: link

en: Icon: Text
pl_PL: Ikona: tekst

en: If the problem continues, contact <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">WPML support</a> for assistance.
pl_PL: Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">pomocą techniczną WPML</a>.

en: If you are a human, do not fill in this field.
pl_PL: Jeśli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola.

en: If you are using the Advanced Translation Editor, you will lose the translations that are in progress, as well as the existing translation memory and glossary. You will also lose access to purchases, invoices, and history related to your work with the Advanced Translation Editor.
pl_PL: Jeśli używasz Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń, utracisz tłumaczenia w toku, a także istniejącą pamięć tłumaczeń i glosariusz. Utracisz również dostęp do zakupów, faktur i historii związanej z Twoją pracą z Zaawansowanym Edytorem Tłumaczeń.

en: If you don't plan to activate this language again, you can delete the associated content from your database.
pl_PL: Jeśli nie planujesz ponownie aktywować tego języka, możesz usunąć powiązaną zawartość z bazy danych.

en: Image Box: Description text
pl_PL: Pole obrazu: Tekst opisu

en: Image Box: Link
pl_PL: Pole obrazu: link

en: Image Box: Title text
pl_PL: Pole obrazu: Tekst tytułu

en: In basket
pl_PL: W koszyku

en: In progress
pl_PL: W toku

en: In progress - needs retry
pl_PL: W toku – wymaga ponownej próby

en: In this version of WPML, you can give your taxonomy terms the same name across multiple languages. You need to update %d taxonomy terms on your website so that they display the same name without any language suffixes.
pl_PL: W tej wersji WPML możesz nadać swoim terminom taksonomii tę samą nazwę w wielu językach. Musisz zaktualizować terminy taksonomii %d na swojej stronie internetowej, aby wyświetlały tę samą nazwę bez żadnych sufiksów językowych.

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywny

en: Includes
pl_PL: Zawiera

en: Info
pl_PL: Informacje

en: Initializing AMS credentials.
pl_PL: Inicjowanie poświadczeń AMS.

en: Install
pl_PL: Zainstaluj

en: Installed
pl_PL: Zainstalowano

[ctx: Integration requirement notice title for translation editor: enable action]
en: Enable it now
pl_PL: Włącz teraz

en: Invalid Request
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie

en: Invalid character in language code.
pl_PL: Nieprawidłowy znak w kodzie języka.

en: Invalid language code
pl_PL: Nieprawidłowy kod języka

en: Invalid nonce.
pl_PL: Nieprawidłowy nonce.

en: Invalid request!
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie!

en: Invalid security token.
pl_PL: Nieprawidłowy token bezpieczeństwa.

en: Issue tracking in %s
pl_PL: Śledzenie problemów w %s

en: Issues with translations
pl_PL: Problemy z tłumaczeniami

en: It could be improved
pl_PL: Można by to poprawić

en: It is OK
pl_PL: Jest OK

en: It is not possible to use Divi's backend builder to edit a post in a different language than your domain. Please use Divi's frontend builder to edit this post or %1$s switch to the correct domain %2$s to use the backend builder.
pl_PL: Nie można używać backendowego kreatora Divi do edycji posta w innym języku niż Twoja domena. Użyj frontendowego kreatora Divi do edycji tego posta lub %1$s przełącz się na właściwą domenę %2$s, aby użyć backendowego kreatora.

en: It is perfect!
pl_PL: Jest idealne!

en: It looks like languages per directories will not function.
pl_PL: Wygląda na to, że języki w katalogach nie będą działać.

en: It looks like the %1$s extension, which is required by WPML, is not installed. Please refer to this link to know how to install this extension: %2$s.
pl_PL: Wygląda na to, że rozszerzenie %1$s, które jest wymagane przez WPML, nie jest zainstalowane. Zapoznaj się z tym linkiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować to rozszerzenie: %2$s.

en: Item cannot be added (parent not translated)
pl_PL: Elementu nie można dodać (rodzic nieprzetłumaczony)

en: Item changed position
pl_PL: Zmieniono pozycję elementu

en: Item will be added
pl_PL: Element zostanie dodany

en: Item will be copied
pl_PL: Element zostanie skopiowany

en: Item will be removed
pl_PL: Element zostanie usunięty

en: Job logs are disabled
pl_PL: Dzienniki zadań są wyłączone

en: Job logs are enabled
pl_PL: Dzienniki zadań są włączone

en: Label translation
pl_PL: Tłumaczenie etykiety

en: Language
pl_PL: Język

en: Language Flag
pl_PL: Flaga języka

en: Language Switcher
pl_PL: Przełącznik języka

en: Language URL format
pl_PL: Format adresu URL języka

en: Language filtering for AJAX operations
pl_PL: Filtrowanie języka dla operacji AJAX

en: Language mapping
pl_PL: Mapowanie języków

en: Language menu items style:
pl_PL: Styl elementów menu języka:

en: Language name
pl_PL: Nazwa języka

en: Language name added as a parameter
pl_PL: Nazwa języka dodana jako parametr

en: Language name in current language
pl_PL: Nazwa języka w bieżącym języku

en: Language section
pl_PL: Sekcja językowa

en: Language suffixes were removed from the selected terms.
pl_PL: Sufiksy językowe zostały usunięte z wybranych terminów.

en: Language switcher colors
pl_PL: Kolory przełącznika języka

en: Language switcher options
pl_PL: Opcje przełącznika języka

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
pl_PL: Akcja

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
pl_PL: Akcje

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
pl_PL: Pozycja

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Language switcher style:
pl_PL: Styl przełącznika języka:

en: Language switcher type
pl_PL: Typ przełącznika języka

en: Language switcher, click to open then tab to navigate
pl_PL: Przełącznik języków, kliknij, aby otworzyć, a następnie naciśnij tab, aby nawigować

en: Language switcher, press tab to navigate to other languages
pl_PL: Przełącznik języków, naciśnij tab, aby przejść do innych języków

en: Languages
pl_PL: Języki

en: Last Update Time could not be determined
pl_PL: Nie można określić czasu ostatniej aktualizacji

en: Last checked on %s
pl_PL: Ostatnie sprawdzenie: %s

en: Last menu item
pl_PL: Ostatni element menu

en: Last page
pl_PL: Ostatnia strona

en: Later in the head section (priority %d)
pl_PL: Później w sekcji head (priorytet %d)

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Learn more about media translation
pl_PL: Dowiedz się więcej o tłumaczeniu mediów

en: Learn more about passing data between domains
pl_PL: Dowiedz się więcej o przekazywaniu danych między domenami

en: Learn more about the required server settings.
pl_PL: Dowiedz się więcej o wymaganych ustawieniach serwera.

en: Learn more about translating media with WPML
pl_PL: Dowiedz się więcej o tłumaczeniu mediów za pomocą WPML

en: Learn more about translation feedback
pl_PL: Dowiedz się więcej o opiniach o tłumaczeniu

en: Leave the text box to auto-save
pl_PL: Opuść pole tekstowe, aby automatycznie zapisać

en: Legacy
pl_PL: Starsze

en: Legend:
pl_PL: Legenda:

en: Let's get it working for you. Please contact %1sWPML support%2s and give them the following error details:
pl_PL: Sprawmy, aby to działało dla Ciebie. Skontaktuj się z %1s pomocą techniczną WPML%2s i podaj im następujące szczegóły błędu:

en: Limit number of jobs included in the email to
pl_PL: Ogranicz liczbę zadań uwzględnionych w wiadomości e-mail do

en: Link to home of language for missing translations
pl_PL: Link do strony głównej języka dla brakujących tłumaczeń

en: Links to translation of posts
pl_PL: Linki do tłumaczeń postów

en: List of languages
pl_PL: Lista języków

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Loading ...
pl_PL: Ładowanie...

en: Loading Language Data for {post_name}
pl_PL: Ładowanie danych językowych dla {post_name}

en: Localization options
pl_PL: Opcje lokalizacji

en: Login Page:
pl_PL: Strona logowania:

en: Login and registration pages
pl_PL: Strony logowania i rejestracji

en: Login: Button text
pl_PL: Logowanie: tekst przycisku

en: Login: Password label
pl_PL: Logowanie: etykieta hasła

en: Login: Password placeholder
pl_PL: Logowanie: placeholder hasła

en: Login: User label
pl_PL: Logowanie: etykieta użytkownika

en: Login: User placeholder
pl_PL: Logowanie: placeholder użytkownika

en: Logs
pl_PL: Dzienniki

en: Logs cleared successfully
pl_PL: Dzienniki wyczyszczone pomyślnie

en: Looking for items assigned to you for translation or review? Go to the %s.
pl_PL: Szukasz elementów przypisanych do Ciebie do tłumaczenia lub recenzji? Przejdź do %s.

en: Looking to import your multilingual content? Install %s in both your original and new site for the easiest way to export and import your content.
pl_PL: Chcesz zaimportować swoje wielojęzyczne treści? Zainstaluj %s zarówno w oryginalnej, jak i nowej witrynie, aby w najprostszy sposób eksportować i importować swoje treści.

en: Looking to import your multilingual shop? With %1$s and %2$s in both your original and new site, you can export and import your translations automatically.
pl_PL: Chcesz zaimportować swój wielojęzyczny sklep? Dzięki %1$s i %2$s zarówno w oryginalnej, jak i nowej witrynie, możesz automatycznie eksportować i importować swoje tłumaczenia.

en: Main Page (no parent)
pl_PL: Strona główna (bez rodzica)

en: Make %s the original language for this %s
pl_PL: Ustaw %s jako język oryginalny dla tego %s

en: Make '%s' appear as translated
pl_PL: Spraw, aby „%s” wyświetlało się jako przetłumaczone

en: Make '%s' translatable
pl_PL: Ustaw „%s” jako możliwe do przetłumaczenia

en: Make themes work multilingual
pl_PL: Spraw, aby motywy działały wielojęzycznie

en: Manage Languages
pl_PL: Zarządzaj językami

en: Manage Navigation
pl_PL: Zarządzaj nawigacją

en: Manage Sticky Links
pl_PL: Zarządzaj stałymi linkami

en: Manage String Translation
pl_PL: Zarządzaj tłumaczeniem ciągów

en: Manage Support
pl_PL: Zarządzaj wsparciem

en: Manage Taxonomy Translation
pl_PL: Zarządzaj tłumaczeniem taksonomii

en: Manage Theme and Plugin localization
pl_PL: Zarządzaj lokalizacją motywów i wtyczek

en: Manage Translation Analytics
pl_PL: Zarządzaj analizą tłumaczeń

en: Manage Translation Management
pl_PL: Zarządzaj zarządzaniem tłumaczeniami

en: Manage Translators & Services
pl_PL: Zarządzaj tłumaczami i usługami

en: Manage Troubleshooting
pl_PL: Zarządzaj rozwiązywaniem problemów

en: Manage WPML Menus Sync
pl_PL: Zarządzaj synchronizacją menu WPML

en: Manage WooCommerce Multilingual
pl_PL: Zarządzaj WooCommerce Multilingual

en: Manage translation of media
pl_PL: Zarządzaj tłumaczeniem mediów

en: Map: Address
pl_PL: Mapa: adres

en: Margin
pl_PL: Margines

en: Mark as fixed
pl_PL: Oznacz jako naprawione

en: Mark as new
pl_PL: Oznacz jako nowe

en: Max execution time
pl_PL: Maksymalny czas wykonania

en: Max input vars
pl_PL: Maksymalna liczba zmiennych wejściowych

en: Media Translation
pl_PL: Tłumaczenie mediów

en: Media Translation Documentation
pl_PL: Dokumentacja tłumaczenia mediów

en: Media attachments
pl_PL: Załączniki multimedialne

en: Memory limit
pl_PL: Limit pamięci

en: Memory usage
pl_PL: Użycie pamięci

en: Menu Anchor
pl_PL: Kotwica menu

en: Menu Option: auto_add
pl_PL: Opcja menu: auto_add

en: Menu Options will be updated
pl_PL: Opcje menu zostaną zaktualizowane

en: Menu language switcher
pl_PL: Przełącznik języka menu

en: Menu translation in %s
pl_PL: Tłumaczenie menu w %s

en: Menu(s) syncing complete.
pl_PL: Synchronizacja menu zakończona.

en: Messages and notifications
pl_PL: Wiadomości i powiadomienia

en: Migrating your multilingual shop? With %s you can transfer your translated content to a new site, including cross-sells, up-sells, and product attributes.
pl_PL: Migrujesz swój wielojęzyczny sklep? Dzięki %s możesz przenieść przetłumaczone treści do nowej witryny, w tym produkty powiązane, produkty komplementarne i atrybuty produktów.

en: Migrating your multilingual site? Install %s for the simplest way to export your translated content and import it on your new site.
pl_PL: Migrujesz swoją wielojęzyczną witrynę? Zainstaluj %s, aby w najprostszy sposób wyeksportować przetłumaczone treści i zaimportować je do nowej witryny.

en: Missing a temporary folder.
pl_PL: Brak folderu tymczasowego.

en: Missing key "%s".
pl_PL: Brakujący klucz „%s”.

en: Missing post ID
pl_PL: Brak ID wpisu

en: Modal Content: Modal
pl_PL: Treść modalna: modalna

en: Move to trash
pl_PL: Przenieś do kosza

en: Multilingual Content Setup
pl_PL: Konfiguracja treści wielojęzycznych

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: first part]
en: Multilingual WordPress
pl_PL: Wielojęzyczny WordPress

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: second part]
en: with WPML
pl_PL: z WPML

en: Multiple options
pl_PL: Wiele opcji

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Native language name
pl_PL: Nazwa języka ojczystego

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

en: Need the full list for monitoring or troubleshooting? Go to %s.
pl_PL: Potrzebujesz pełnej listy do monitorowania lub rozwiązywania problemów? Przejdź do %s.

en: Needs review
pl_PL: Wymaga przeglądu

en: Needs update
pl_PL: Wymaga aktualizacji

en: Network settings
pl_PL: Ustawienia sieci

en: Never show this
pl_PL: Nigdy tego nie pokazuj

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Menu Language Switcher
pl_PL: Nowy przełącznik języka menu

en: New Translation Priority Name
pl_PL: Nowa nazwa priorytetu tłumaczenia

en: New Widget Area language switcher
pl_PL: Nowy przełącznik języka obszaru widżetów

en: New content
pl_PL: Nowe treści

en: New in WPML 4.8 - Automatic image and media detection
pl_PL: Nowość w WPML 4.8 – Automatyczne wykrywanie obrazów i mediów

en: New translations detected. Scan your content to update internal links so they point to the correct translated pages and posts.
pl_PL: Wykryto nowe tłumaczenia. Zeskanuj swoją zawartość, aby zaktualizować linki wewnętrzne, tak aby wskazywały na poprawne przetłumaczone strony i posty.

en: Next
pl_PL: Dalej

en: Next page
pl_PL: Następna strona

en: No
pl_PL: Nie

en: No %1$s found.
pl_PL: Nie znaleziono %1$s.

en: No Batch
pl_PL: Brak partii

en: No Translation requests selected.
pl_PL: Nie wybrano żadnych żądań tłumaczenia.

en: No entries
pl_PL: Brak wpisów

en: No errors were found in the assignment of post types.
pl_PL: Nie znaleziono błędów w przypisaniu typów postów.

en: No feedback found.
pl_PL: Nie znaleziono opinii.

en: No file was uploaded.
pl_PL: Nie przesłano żadnego pliku.

en: No logs available
pl_PL: Brak dostępnych dzienników

en: No menus found
pl_PL: Nie znaleziono menu

en: No posts found
pl_PL: Nie znaleziono wpisów

en: No such post for ID = %d
pl_PL: Brak takiego wpisu dla ID = %d

en: No translator available for this language pair.
pl_PL: Brak dostępnego tłumacza dla tej pary językowej.

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
pl_PL: Bez obaw, pełna funkcjonalność jest zachowana w WPML String Translation.

en: No, don't send this information and skip maintenance alerts
pl_PL: Nie, nie wysyłaj tych informacji i pomiń powiadomienia o konserwacji

en: No. Automatic translation is only available via WPML’s Advanced Translator Editor, so you can only use your free quota using it.
pl_PL: Nie. Automatyczne tłumaczenie jest dostępne tylko za pośrednictwem zaawansowanego edytora tłumaczeń WPML, więc możesz wykorzystać swoją bezpłatną pulę tylko za jego pomocą.

en: Normal
pl_PL: Normalny

en: Not available
pl_PL: Niedostępne

en: Not installed
pl_PL: Nie zainstalowano

en: Not needed
pl_PL: Niepotrzebne

en: Not translatable
pl_PL: Nieprzetłumaczalne

en: Not translated
pl_PL: Nieprzetłumaczone

en: Not valid
pl_PL: Nieprawidłowy

en: Note for the translators
pl_PL: Notatka dla tłumaczy

en: Note: Custom taxonomies and custom fields are shared across different post types.
pl_PL: Uwaga: Niestandardowe taksonomie i pola niestandardowe są współdzielone między różnymi typami postów.

en: Note: WPML must be activated on the primary site or must be network activated.
pl_PL: Uwaga: WPML musi być aktywowany na głównej stronie lub musi być aktywowany w sieci.

en: Note: if you edited the custom post declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
pl_PL: Uwaga: jeśli edytowałeś deklarację niestandardowego posta, może być konieczne ponowne skonfigurowanie WPML, aby oznaczyć go jako przetłumaczalny.

en: Note: if you edited the custom taxonomy declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
pl_PL: Uwaga: jeśli edytowałeś deklarację niestandardowej taksonomii, może być konieczne ponowne skonfigurowanie WPML, aby oznaczyć ją jako przetłumaczalną.

en: Nothing Sync
pl_PL: Brak synchronizacji

en: Nothing to configure.
pl_PL: Nic do skonfigurowania.

en: Nothing to sync.
pl_PL: Brak elementów do synchronizacji.

en: Notice does not exist.
pl_PL: Powiadomienie nie istnieje.

en: Notice does not exists.
pl_PL: Powiadomienie nie istnieje.

en: Notify translators when jobs are removed from their queue
pl_PL: Powiadamiaj tłumaczy, gdy zadania zostaną usunięte z ich kolejki

en: Number Counter: Number Prefix
pl_PL: Licznik: prefiks liczby

en: Number Counter: Number Suffix
pl_PL: Licznik: sufiks liczby

en: Number Counter: Text after number
pl_PL: Licznik: tekst po liczbie

en: Number Counter: Text before number
pl_PL: Licznik: tekst przed liczbą

en: OFF
pl_PL: WYŁ.

en: ON
pl_PL: WŁ.

en: Ok
pl_PL: OK

en: Old Name
pl_PL: Stara nazwa

en: One more step before you can translate on %s
pl_PL: Jeszcze jeden krok, zanim będziesz mógł tłumaczyć na %s

en: Only translated blog posts (never display posts from the default language on translation languages)
pl_PL: Tylko przetłumaczone wpisy na blogu (nigdy nie wyświetlaj wpisów z domyślnego języka w językach tłumaczeń)

en: Open
pl_PL: Otwórz

en: Operate WooCommerce Multilingual. Everything on WCML except the settings tab.
pl_PL: Obsługuj WooCommerce Multilingual. Wszystko w WCML z wyjątkiem zakładki ustawień.

en: Optional
pl_PL: Opcjonalne

en: Order of languages
pl_PL: Kolejność języków

en: Original language
pl_PL: Język oryginalny

en: Original post:
pl_PL: Oryginalny post:

en: Original term
pl_PL: Oryginalny termin

en: Original:
pl_PL: Oryginał:

en: Other Partner Translation Services from Around the World
pl_PL: Inne partnerskie usługi tłumaczeniowe z całego świata

en: Other language background color
pl_PL: Kolor tła innego języka

en: Other language font color
pl_PL: Kolor czcionki innego języka

en: Overwrite existing translations
pl_PL: Nadpisz istniejące tłumaczenia

en: Overwrite with %s content.
pl_PL: Nadpisz zawartością %s.

en: PHP %1$s and above are recommended.
pl_PL: Zalecane jest PHP %1$s i nowsze.

en: Padding
pl_PL: Wypełnienie

en: Page builders options
pl_PL: Opcje kreatorów stron

en: Partner Translation Services
pl_PL: Partnerskie usługi tłumaczeniowe

en: Partner Translation Services in %s
pl_PL: Partnerskie usługi tłumaczeniowe w %s

en: Pass arguments via GET (the url)
pl_PL: Przekazywanie argumentów przez GET (URL)

en: Pass arguments via POST
pl_PL: Przekazywanie argumentów przez POST

en: Pass session arguments between domains through the language switcher
pl_PL: Przekazywanie argumentów sesji między domenami za pomocą przełącznika języka

en: Payments & Maintenance
pl_PL: Płatności i konserwacja

en: Photo: Link
pl_PL: Zdjęcie: link

en: Please contact your translation service and ask them to provide you with this information.
pl_PL: Skontaktuj się z usługodawcą tłumaczeń i poproś o podanie tych informacji.

en: Please enter a path – <strong>absolute</strong> or <strong>relative</strong> – to the WordPress installation folder
pl_PL: Wprowadź ścieżkę – <strong>bezwzględną</strong> lub <strong>względną</strong> – do folderu instalacyjnego WordPress

en: Please give some examples of errors and how would you improve them:
pl_PL: Proszę podać przykłady błędów i jak byś je poprawił:

en: Please go to the %1$s page and click on "%2$s" to fix this problem.
pl_PL: Przejdź do strony %1$s i kliknij „%2$s”, aby rozwiązać ten problem.

en: Please go to the %1$sPlugins%2$s page and enable the WPML Multilingual CMS plugin before trying to configure the plugin.
pl_PL: Przejdź do strony %1$sWtyczki%2$s i włącz wtyczkę WPML Multilingual CMS przed próbą konfiguracji wtyczki.

en: Please install and activate WPML’s String Translation add-on to use this setting.
pl_PL: Aby użyć tego ustawienia, zainstaluj i aktywuj dodatek WPML String Translation.

en: Please log-out and login again in order to be able to access the admin features in all language domains.
pl_PL: Wyloguj się i zaloguj ponownie, aby uzyskać dostęp do funkcji administracyjnych we wszystkich domenach językowych.

en: Please make backup of your database before using this.
pl_PL: Przed użyciem tej funkcji wykonaj kopię zapasową bazy danych.

en: Please make sure that you've saved all the changes. We will have to reload the page.
pl_PL: Upewnij się, że zapisałeś wszystkie zmiany. Będziemy musieli ponownie załadować stronę.

en: Please make sure to save your post, if you've made any change, before proceeding with this action!
pl_PL: Upewnij się, że zapisałeś swój wpis, jeśli wprowadziłeś jakiekolwiek zmiany, zanim przejdziesz do tej akcji!

en: Please note that all translations you have sent to remote translation services will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
pl_PL: Pamiętaj, że wszystkie tłumaczenia wysłane do zdalnych usług tłumaczeniowych zostaną utracone, jeśli zresetujesz dane WPML. Nie będzie można ich później odzyskać.

en: Please note that currently, you can translate the slugs of taxonomy terms but it is not possible to %s.
pl_PL: Należy pamiętać, że obecnie można tłumaczyć slugi terminów taksonomii, ale nie jest możliwe %s.

en: Please note: language codes cannot be changed after adding languages. Make sure you enter the correct code.
pl_PL: Uwaga: kodów języków nie można zmienić po dodaniu języków. Upewnij się, że wprowadzasz poprawny kod.

en: Please rate this translation:
pl_PL: Proszę oceń to tłumaczenie:

en: Please save the settings first by clicking Save.
pl_PL: Najpierw zapisz ustawienia, klikając Zapisz.

en: Please select what to show for the root url.
pl_PL: Proszę wybrać, co pokazać dla głównego adresu URL.

en: Please, enter required data.
pl_PL: Proszę wprowadzić wymagane dane.

en: Please, enter valid data.
pl_PL: Proszę wprowadzić prawidłowe dane.

en: Plugin Name
pl_PL: Nazwa wtyczki

en: Plural
pl_PL: Liczba mnoga

en: Position of hreflang links
pl_PL: Pozycja linków hreflang

en: Position of link(s):
pl_PL: Pozycja linku(ów):

en: Position:
pl_PL: Pozycja:

en: Post Navigation: Next Label
pl_PL: Nawigacja po wpisach: następna etykieta

en: Post Navigation: Previous Label
pl_PL: Nawigacja po wpisach: poprzednia etykieta

en: Post Translation Text
pl_PL: Tekst tłumaczenia postu

en: Post Translations
pl_PL: Tłumaczenia postów

en: Post Types Translation
pl_PL: Tłumaczenie typów postów

en: Post not found
pl_PL: Wpis nie znaleziony

en: Post type and source language assignment have been fixed for
pl_PL: Typ posta i przypisanie języka źródłowego zostały naprawione dla

en: Post types
pl_PL: Typy postów

en: Post without a title
pl_PL: Wpis bez tytułu

en: Posts Slider: More Link Text
pl_PL: Suwak postów: tekst linku „więcej”

en: Posts and pages synchronization
pl_PL: Synchronizacja postów i stron

en: Posts: Button Text
pl_PL: Posty: tekst przycisku

en: Posts: More Link Text
pl_PL: Posty: tekst linku „więcej”

en: Posts: No Results Message
pl_PL: Posty: komunikat o braku wyników

en: Posts: Terms Label
pl_PL: Posty: etykieta terminów

en: Preferences saved.
pl_PL: Preferencje zapisane.

en: Preserve URL arguments
pl_PL: Zachowaj argumenty URL

en: Preserving URL arguments
pl_PL: Zachowywanie argumentów URL

en: Preview update failed
pl_PL: Aktualizacja podglądu nie powiodła się

en: Previous page
pl_PL: Poprzednia strona

en: Price Table: Button link
pl_PL: Tabela cen: link przycisku

en: Price Table: Button text
pl_PL: Tabela cen: tekst przycisku

en: Price Table: Footer additional info
pl_PL: Tabela cen: dodatkowe informacje w stopce

en: Price Table: Heading
pl_PL: Tabela cen: nagłówek

en: Price Table: Period
pl_PL: Tabela cen: okres

en: Price Table: Ribbon title
pl_PL: Tabela cen: tytuł wstążki

en: Price Table: Sub heading
pl_PL: Tabela cen: podtytuł

en: Price Table: text
pl_PL: Tabela cen: tekst

en: Pricing table: Billing Option 1
pl_PL: Tabela cen: Opcja rozliczenia 1

en: Pricing table: Billing Option 2
pl_PL: Tabela cen: Opcja rozliczenia 2

en: Pricing table: Button link
pl_PL: Tabela cen: link przycisku

en: Pricing table: Button text
pl_PL: Tabela cen: tekst przycisku

en: Pricing table: Duration
pl_PL: Tabela cen: czas trwania

en: Pricing table: Feature Description
pl_PL: Tabela cen: Opis funkcji

en: Pricing table: Feature Tooltip
pl_PL: Tabela cen: Podpowiedź funkcji

en: Pricing table: Price
pl_PL: Tabela cen: cena

en: Pricing table: Ribbon Text
pl_PL: Tabela cen: Tekst wstążki

en: Pricing table: Title
pl_PL: Tabela cen: tytuł

en: Private
pl_PL: Prywatne

en: Problem receiving translation jobs?
pl_PL: Problem z odbieraniem zadań tłumaczeniowych?

en: Processing element with id
pl_PL: Przetwarzanie elementu o identyfikatorze

en: Processing target language
pl_PL: Przetwarzanie języka docelowego

en: Progress: Inner text
pl_PL: Postęp: tekst wewnętrzny

en: Progress: Title
pl_PL: Postęp: tytuł

en: Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
pl_PL: Podaj te informacje, jeśli zostaniesz o to poproszony na naszym forum wsparcia. Nie zawiera haseł ani innych poufnych informacji.

en: Publish the post translations
pl_PL: Opublikuj tłumaczenia postów

en: Publish the translated post when original is also published (default)
pl_PL: Opublikuj przetłumaczony post, gdy oryginał jest również opublikowany (domyślnie)

en: Quote: Quote Cite
pl_PL: Cytat: źródło cytatu

en: Quote: Quote Content
pl_PL: Cytat: treść cytatu

en: REST enabled
pl_PL: REST włączony

en: Rate translation
pl_PL: Oceń tłumaczenie

en: Rate translation of this page
pl_PL: Oceń tłumaczenie tej strony

en: Rating
pl_PL: Ocena

en: Rating:
pl_PL: Ocena:

en: Read how this works
pl_PL: Przeczytaj, jak to działa

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

en: Recommended
pl_PL: Zalecane

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
pl_PL: Przekieruj odwiedzających na podstawie języka przeglądarki tylko wtedy, gdy istnieją tłumaczenia

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Refreshing the page, please wait...
pl_PL: Odświeżanie strony, proszę czekać...

en: Register
pl_PL: Zarejestruj

en: Reload the page and try again.
pl_PL: Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
pl_PL: Zapamiętaj preferencje językowe odwiedzających na %s godzin (wprowadź 24 lub jego wielokrotność).

en: Remote XML Config Log
pl_PL: Dziennik zdalnej konfiguracji XML

en: Remove %s
pl_PL: Usuń %s

en: Remove all messages and notifications
pl_PL: Usuń wszystkie wiadomości i powiadomienia

en: Remove all messages and notifications, for all users.
pl_PL: Usuń wszystkie wiadomości i powiadomienia dla wszystkich użytkowników.

en: Remove comments that don't match the content's language
pl_PL: Usuń komentarze, które nie pasują do języka treści

en: Remove debug logs of String Translation cache
pl_PL: Usuń dzienniki debugowania pamięci podręcznej tłumaczenia ciągów

en: Remove ghost entries from the translation tables
pl_PL: Usuń „duchy” z tabel tłumaczeń

en: Remove language suffixes from taxonomy names.
pl_PL: Usuń sufiksy językowe z nazw taksonomii.

en: Remove the 'filter_var' string from the 'disable_functions' directive or...
pl_PL: Usunąć ciąg „filter_var” z dyrektywy „disable_functions” lub...

en: Removes entries from the WPML tables that are not linked properly. Cleans the table off entries left over upgrades, bug fixes or undetermined factors.
pl_PL: Usuwa wpisy z tabel WPML, które nie są prawidłowo połączone. Czyści tabelę z wpisów pozostałych po aktualizacjach, poprawkach błędów lub nieokreślonych czynnikach.

en: Removes invalid rows stored in option and hide admin notice.
pl_PL: Usuwa nieprawidłowe wiersze przechowywane w opcji i ukrywa powiadomienie administratora.

en: Rename label to %s
pl_PL: Zmień nazwę etykiety na %s

en: Replied
pl_PL: Odpowiedziano

en: Reply to admin
pl_PL: Odpowiedz administratorowi

en: Reply to admin:
pl_PL: Odpowiedz administratorowi:

en: Reply to translator
pl_PL: Odpowiedz tłumaczowi

en: Reply to translator:
pl_PL: Odpowiedz tłumaczowi:

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: Reset and deactivate WPML
pl_PL: Zresetuj i dezaktywuj WPML

en: Reset languages
pl_PL: Resetuj języki

en: Reset settings
pl_PL: Resetuj ustawienia

en: Restore
pl_PL: Przywróć

en: Restore default
pl_PL: Przywróć domyślne

en: Restore dismissed and hidden messages and notifications.
pl_PL: Przywróć odrzucone i ukryte wiadomości oraz powiadomienia.

en: Restore messages and notification
pl_PL: Przywróć wiadomości i powiadomienia

en: Retry
pl_PL: Ponów

en: Review
pl_PL: Przejrzyj

en: Reviewed by:
pl_PL: Sprawdzone przez:

en: Reviews: Comment Contents
pl_PL: Recenzje: treść komentarza

en: Reviews: Comment Image
pl_PL: Recenzje: obraz komentarza

en: Reviews: Comment Link
pl_PL: Recenzje: link do komentarza

en: Reviews: Comment Title
pl_PL: Recenzje: tytuł komentarza

en: Reviews: Commenter Name
pl_PL: Recenzje: nazwa komentującego

en: Running now batch #%d
pl_PL: Uruchamianie partii #%d

en: SEO Options
pl_PL: Opcje SEO

en: Safe HTML editing
pl_PL: Bezpieczna edycja HTML

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save the translated post as a draft
pl_PL: Zapisz przetłumaczony post jako szkic

en: Saving settings...
pl_PL: Zapisywanie ustawień...

en: Scanning Results
pl_PL: Wyniki skanowania

en: Scanning now, please don't close this page.
pl_PL: Skanowanie w toku, proszę nie zamykać tej strony.

en: Scanning now, please wait...
pl_PL: Skanowanie, proszę czekać...

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Dropdown: Placeholder
pl_PL: Wyszukiwanie rozwijane: symbol zastępczy

en: Search Inline: Placeholder
pl_PL: Wyszukiwanie w linii: symbol zastępczy

en: Search Modal: Placeholder
pl_PL: Wyszukiwanie modalne: symbol zastępczy

en: Search: Placeholder
pl_PL: Wyszukiwanie: symbol zastępczy

en: Select All
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Select Language
pl_PL: Wybierz język

en: Select Validation
pl_PL: Wybierz walidację

en: Select a preset
pl_PL: Wybierz ustawienie wstępne

en: Select all items
pl_PL: Zaznacz wszystkie elementy

en: Select bulk action
pl_PL: Wybierz akcję masową

en: Select content and send to translation
pl_PL: Wybierz zawartość i wyślij do tłumaczenia

en: Select how to display the language switcher in the menu. Choose "List of languages" to display all the items at the same level or "Dropdown" to display the current language as parent and other languages as children.
pl_PL: Wybierz sposób wyświetlania przełącznika języka w menu. Wybierz „Lista języków”, aby wyświetlić wszystkie elementy na tym samym poziomie, lub „Rozwijane”, aby wyświetlić bieżący język jako element nadrzędny, a inne języki jako elementy podrzędne.

en: Select row
pl_PL: Zaznacz wiersz

en: Select the menus, in which to display the language switcher.
pl_PL: Wybierz menu, w których ma być wyświetlany przełącznik języka.

en: Select the position to display the language switcher in the menu.
pl_PL: Wybierz pozycję, w której ma być wyświetlany przełącznik języka w menu.

en: Select the position to display the post translations links.
pl_PL: Wybierz pozycję, w której mają być wyświetlane linki do tłumaczeń postów.

en: Select the style of the language switcher.
pl_PL: Wybierz styl przełącznika języka.

en: Select the taxonomy to translate:
pl_PL: Wybierz taksonomię do przetłumaczenia:

en: Select the widget area where to include the language switcher.
pl_PL: Wybierz obszar widżetu, w którym ma być uwzględniony przełącznik języka.

en: Select this option if your theme or plugins use AJAX operations on the front-end, that WPML needs to filter. WPML will set a cookie using JavaScript which will allow it to return the correct content for AJAX operations.
pl_PL: Wybierz tę opcję, jeśli Twój motyw lub wtyczki używają operacji AJAX na front-endzie, które WPML musi filtrować. WPML ustawi plik cookie za pomocą JavaScript, co pozwoli mu zwrócić poprawną zawartość dla operacji AJAX.

en: Select translation option
pl_PL: Wybierz opcję tłumaczenia

en: Select your language:
pl_PL: Wybierz swój język:

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Send all
pl_PL: Wyślij wszystko

en: Send to translation
pl_PL: Wyślij do tłumaczenia

en: Send to translation the content of raw HTML cells
pl_PL: Wyślij do tłumaczenia zawartość komórek surowego HTML

en: Send to translator
pl_PL: Wyślij do tłumacza

en: Sent to translation service
pl_PL: Wysłano do usługi tłumaczeniowej

en: Sent to translator
pl_PL: Wysłano do tłumacza

en: Server error
pl_PL: Błąd serwera

en: Server error. Please refresh and try again.
pl_PL: Błąd serwera. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Service added and set as default.
pl_PL: Usługa dodana i ustawiona jako domyślna.

en: Set admin language as editing language.
pl_PL: Ustaw język administratora jako język edycji.

en: Set language information
pl_PL: Ustaw informacje o języku

en: Set page parent for translation according to page parent of the original language
pl_PL: Ustaw rodzica strony dla tłumaczenia zgodnie z rodzicem strony języka oryginalnego

en: Set-up the translation
pl_PL: Skonfiguruj tłumaczenie

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done
pl_PL: Częściowo wykonane

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done.
pl_PL: Częściowo wykonane.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: There might be more content to fix: please repeat the process.
pl_PL: Może być więcej treści do naprawienia: powtórz proces.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: translation jobs updated
pl_PL: zadania tłumaczeniowe zaktualizowane

en: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated.
pl_PL: Ustawia status tłumaczenia na DUPLIKAT w tabeli icl_translation_status dla wpisów oznaczonych jako zduplikowane.

en: Setting language to media. %d left
pl_PL: Ustawianie języka dla mediów. Pozostało %d

en: Setting language to media: done!
pl_PL: Ustawianie języka dla mediów: gotowe!

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved
pl_PL: Ustawienia zapisane

en: Settings updated
pl_PL: Ustawienia zaktualizowane

en: Setup
pl_PL: Konfiguracja

en: Setup WPML
pl_PL: Skonfiguruj WPML

en: Setup manually
pl_PL: Skonfiguruj ręcznie

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Show "Multilingual Content Setup" meta box on post edit screen.
pl_PL: Pokaż meta pole „Ustawienia treści wielojęzycznych” na ekranie edycji posta.

en: Show Active Language - has to be ON with Dropdown
pl_PL: Pokaż aktywny język – musi być WŁĄCZONY z rozwijanym menu

en: Show Language Switcher on login and registration pages
pl_PL: Pokaż przełącznik języka na stronach logowania i rejestracji

en: Show Translation Feedback module for these languages:
pl_PL: Pokaż moduł opinii o tłumaczeniu dla tych języków:

en: Show content in:
pl_PL: Pokaż treść w:

en: Show details
pl_PL: Pokaż szczegóły

en: Show language switcher in footer
pl_PL: Pokaż przełącznik języka w stopce

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
pl_PL: Pokaż linki nad lub pod postami, oferując je w innych językach

en: Show on the left side of the screen
pl_PL: Pokaż po lewej stronie ekranu

en: Show on the right side of the screen
pl_PL: Pokaż po prawej stronie ekranu

en: Show system fields
pl_PL: Pokaż pola systemowe

en: Show this notice.
pl_PL: Pokaż to powiadomienie.

en: Show your love for WPML
pl_PL: Pokaż swoją miłość do WPML

en: Showing content in:
pl_PL: Wyświetlanie treści w:

en: Side-by-side editing
pl_PL: Edycja obok siebie

en: Since WPML 3.6.0, the language switchers are not using CSS IDs and the CSS classes have changed. This was required to fix some bugs and match the latest standards. If your theme or your custom CSS is not relying on these old selectors, it's recommended to skip the backwards compatibility. However, it's still possible to re-activate this option later.
pl_PL: Od WPML 3.6.0 przełączniki języka nie używają identyfikatorów CSS, a klasy CSS zostały zmienione. Było to wymagane, aby naprawić niektóre błędy i dopasować się do najnowszych standardów. Jeśli Twój motyw lub niestandardowy CSS nie opiera się na tych starych selektorach, zaleca się pominięcie kompatybilności wstecznej. Jednak nadal możliwe jest ponowne aktywowanie tej opcji później.

en: Singular
pl_PL: Liczba pojedyncza

en: Site
pl_PL: Witryna

en: Site %s
pl_PL: Witryna %s

en: Site Languages
pl_PL: Języki witryny

en: Site key:
pl_PL: Klucz witryny:

en: Skip backwards compatibility
pl_PL: Pomiń kompatybilność wsteczną

en: Skip language
pl_PL: Pomiń język

en: Slides: button text
pl_PL: Slajdy: tekst przycisku

en: Slides: description
pl_PL: Slajdy: opis

en: Slides: heading
pl_PL: Slajdy: nagłówek

en: Slides: link URL
pl_PL: Slajdy: adres URL linku

en: Slug translation is currently disabled in WPML. %1$sClick here to enable.%2$s
pl_PL: Tłumaczenie slugów jest obecnie wyłączone w WPML. %1$sKliknij tutaj, aby włączyć.%2$s

en: Slugs are currently not translated.
pl_PL: Slugi nie są obecnie tłumaczone.

en: Slugs are currently translated. Click the link above to edit the translations.
pl_PL: Slugi są obecnie tłumaczone. Kliknij powyższy link, aby edytować tłumaczenia.

en: Some WPML Language Switcher settings were reinitialized because they were corrupted. Please re-configure them:
pl_PL: Niektóre ustawienia przełącznika języka WPML zostały ponownie zainicjowane, ponieważ były uszkodzone. Skonfiguruj je ponownie:

en: Some WPML String Translation features may not work correctly without utf8mb4 character support.
pl_PL: Niektóre funkcje WPML String Translation mogą nie działać poprawnie bez obsługi znaków utf8mb4.

en: Some content may appear gone due to the default language change. See
pl_PL: Niektóre treści mogą wydawać się zaginione z powodu zmiany języka domyślnego. Zobacz

en: Some content may not be translated to all languages. Choose what should appear in the language switcher when translation is missing.
pl_PL: Niektóre treści mogą nie być przetłumaczone na wszystkie języki. Wybierz, co powinno pojawić się w przełączniku języka, gdy brakuje tłumaczenia.

en: Some of your content was translated using the Classic Translation Editor. If you proceed, re-translating may overwrite or delete those translations.
pl_PL: Niektóre z Twoich treści zostały przetłumaczone za pomocą klasycznego edytora tłumaczeń. Jeśli będziesz kontynuować, ponowne tłumaczenie może nadpisać lub usunąć te tłumaczenia.

en: Some parameters are missing for this request.
pl_PL: Brak niektórych parametrów dla tego żądania.

en: Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translation is stuck: %3$3s | Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translations are stuck: %3$3s
pl_PL[0]: Coś poszło nie tak z automatycznym tłumaczeniem. Skontaktuj się z %1$1s pomocą techniczną WPML%2$2s i zgłoś, że następujące automatyczne tłumaczenie utknęło: %3$3s
pl_PL[1]: Wystąpił problem z automatycznym tłumaczeniem. Skontaktuj się z %1$1s pomocą techniczną WPML%2$2s i zgłoś, że następujące automatyczne tłumaczenia utknęły: %3$3s
pl_PL[2]: Wystąpił problem z automatycznym tłumaczeniem. Skontaktuj się z %1$1s pomocą techniczną WPML%2$2s i zgłoś, że następujące automatyczne tłumaczenia utknęły: %3$3s

en: Something went wrong. Please try again or contact the support.
pl_PL: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Something went wrong. Please try again.
pl_PL: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.

en: Spell Checker
pl_PL: Sprawdzanie pisowni

en: Start the process
pl_PL: Rozpocznij proces

en: Starting...
pl_PL: Rozpoczynanie...

en: Step
pl_PL: Krok

en: Sticky
pl_PL: Przyklejone

en: Stop showing this message
pl_PL: Przestań wyświetlać tę wiadomość

en: Store a language cookie to support language filtering for AJAX
pl_PL: Zapisz plik cookie języka, aby obsługiwać filtrowanie języka dla AJAX

en: Strings for menus will be updated
pl_PL: Ciągi znaków dla menu zostaną zaktualizowane

en: Style
pl_PL: Styl

en: Styling the language switcher with additional CSS
pl_PL: Stylizowanie przełącznika języka za pomocą dodatkowego CSS

en: Subscribe form: Button Text
pl_PL: Formularz subskrypcji: tekst przycisku

en: Subscribe form: Checkbox Text
pl_PL: Formularz subskrypcji: tekst pola wyboru

en: Subscribe form: Notification Subject
pl_PL: Formularz subskrypcji: temat powiadomienia

en: Subscribe form: Redirect Link
pl_PL: Formularz subskrypcji: link przekierowania

en: Subscribe form: Success Message
pl_PL: Formularz subskrypcji: komunikat o sukcesie

en: Subscribe form: Terms and Conditions
pl_PL: Formularz subskrypcji: regulamin

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Switch to %s
pl_PL: Przełącz na %s

en: Sync
pl_PL: Synchronizuj

en: Synchronize comment status
pl_PL: Synchronizuj status komentarzy

en: Synchronize comments on duplicate content
pl_PL: Synchronizuj komentarze w zduplikowanej treści

en: Synchronize local job ids with ATE jobs
pl_PL: Synchronizuj lokalne identyfikatory zadań z zadaniami ATE

en: Synchronize local job ids with their ATE counterparts. You will have to refresh a few times any admin page to accomplish the process.
pl_PL: Synchronizuj lokalne identyfikatory zadań z ich odpowiednikami ATE. Aby zakończyć proces, musisz kilkakrotnie odświeżyć dowolną stronę administratora.

en: Synchronize menus between languages.
pl_PL: Synchronizuj menu między językami.

en: Synchronize page order for translations
pl_PL: Synchronizuj kolejność stron dla tłumaczeń

en: Synchronize page template
pl_PL: Synchronizuj szablon strony

en: Synchronize password for password protected posts
pl_PL: Synchronizuj hasło dla postów chronionych hasłem

en: Synchronize ping status
pl_PL: Synchronizuj status pingów

en: Synchronize posts format
pl_PL: Synchronizuj format postów

en: Synchronize posts taxonomies
pl_PL: Synchronizuj taksonomie wpisów

en: Synchronize private flag
pl_PL: Synchronizuj flagę prywatności

en: Synchronize sticky flag
pl_PL: Synchronizuj flagę „sticky”

en: Synchronize taxonomy hierarchy according to: %1$s language.
pl_PL: Synchronizuj hierarchię taksonomii zgodnie z: językiem %1$s.

en: Syncing menus %1 of %2
pl_PL: Synchronizowanie menu %1 z %2

en: TM job logs
pl_PL: Dzienniki zadań TM

en: Tab Item: Content
pl_PL: Element zakładki: treść

en: Tab Item: Label
pl_PL: Element zakładki: etykieta

en: Table of Contents: Title
pl_PL: Spis treści: tytuł

en: Tabs: Content
pl_PL: Zakładki: zawartość

en: Tabs: Tab Content
pl_PL: Zakładki: treść zakładki

en: Tabs: Tab Label
pl_PL: Zakładki: etykieta zakładki

en: Tabs: Title
pl_PL: Zakładki: tytuł

en: Target Language
pl_PL: Język docelowy

en: Taxonomies Translation
pl_PL: Tłumaczenie taksonomii

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Taxonomy Translation
pl_PL: Tłumaczenie taksonomii

en: Taxonomy translation
pl_PL: Tłumaczenie taksonomii

en: Technical support for clients is available via %sWPML forums%s.
pl_PL: Wsparcie techniczne dla klientów jest dostępne za pośrednictwem %sforów WPML%s.

en: Tell the world your site is running multilingual with WPML (places a message in your site's footer) - <a href="%s">read more</a>
pl_PL: Poinformuj świat, że Twoja witryna jest wielojęzyczna dzięki WPML (umieszcza wiadomość w stopce Twojej witryny) — <a href="%s">czytaj więcej</a>

en: Term translation
pl_PL: Tłumaczenie terminu

en: Testimonial Carousel: Content
pl_PL: Karuzela referencji: zawartość

en: Testimonial Carousel: Name
pl_PL: Karuzela referencji: nazwa

en: Testimonial Carousel: Title
pl_PL: Karuzela referencji: tytuł

en: Testimonial: Content
pl_PL: Referencje: treść

en: Testimonial: Heading
pl_PL: Referencje: nagłówek

en: Testimonial: Job
pl_PL: Referencje: stanowisko

en: Testimonial: Link URL
pl_PL: Referencje: adres URL linku

en: Testimonial: Name
pl_PL: Referencje: nazwa

en: Testimonial: content
pl_PL: Referencje: treść

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Text Content: Text
pl_PL: Treść tekstowa: tekst

en: Text Editor: Text
pl_PL: Edytor tekstu: tekst

en: Text for alternative languages for posts:
pl_PL: Tekst dla alternatywnych języków dla postów:

en: Thank you for choosing. You can always change your selection in %sPost Types Translation setup%s.
pl_PL: Dziękujemy za wybór. Zawsze możesz zmienić swój wybór w %sustawieniach tłumaczenia typów postów%s.

en: Thank you for registering WPML on this site. You will receive automatic updates when new versions are available.
pl_PL: Dziękujemy za zarejestrowanie WPML na tej stronie. Będziesz otrzymywać automatyczne aktualizacje, gdy tylko nowe wersje będą dostępne.

en: Thank you for your rating and comment!
pl_PL: Dziękujemy za Twoją ocenę i komentarz!

en: Thank you for your rating!
pl_PL: Dziękujemy za Twoją ocenę!

en: The 'Reset' action will deactivate the WPML plugin after it deletes the WPML tables (tables with the 'icl_' prefix) from the database. The action will NOT delete any content (posts, taxonomy terms etc.). It only affects translation and language information that WPML associates with each content type.
pl_PL: Akcja „Resetuj” dezaktywuje wtyczkę WPML po usunięciu tabel WPML (tabel z prefiksem „icl_”) z bazy danych. Akcja NIE usunie żadnej zawartości (postów, terminów taksonomii itp.). Dotyczy to tylko informacji o tłumaczeniach i językach, które WPML kojarzy z każdym typem treści.

en: The Language code already exists.
pl_PL: Kod języka już istnieje.

en: The Language name already exists.
pl_PL: Nazwa języka już istnieje.

en: The URL of the HTML file is required
pl_PL: Wymagany jest adres URL pliku HTML

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
pl_PL: Wtyczka WPML Multilingual CMS nie jest obecnie włączona.

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
pl_PL: Wtyczka WPML Page Builders, której używasz, jest teraz częścią WPML.

en: The button is disabled because all existing menus have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
pl_PL: Przycisk jest wyłączony, ponieważ wszystkie istniejące menu mają przełączniki języka. Możesz edytować ustawienia istniejących przełączników języka.

en: The button is disabled because all existing widget areas have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
pl_PL: Przycisk jest wyłączony, ponieważ wszystkie istniejące obszary widżetów mają przełączniki języka. Możesz edytować ustawienia istniejących przełączników języka.

en: The button is disabled because there are no menus in the site. Add a menu and you can later enable a language switcher in it.
pl_PL: Przycisk jest wyłączony, ponieważ w witrynie nie ma menu. Dodaj menu, a później będziesz mógł włączyć w nim przełącznik języka.

en: The button is disabled because there are no registered widget areas in the site.
pl_PL: Przycisk jest wyłączony, ponieważ w witrynie nie ma zarejestrowanych obszarów widżetów.

en: The current content of this %s will be permanently lost. WPML will copy the %s content and replace the current content.
pl_PL: Bieżąca zawartość tego %s zostanie trwale utracona. WPML skopiuje zawartość %s i zastąpi bieżącą zawartość.

en: The data will be encrypted with the %s algorithm.
pl_PL: Dane zostaną zaszyfrowane algorytmem %s.

en: The default locale already exists.
pl_PL: Domyślne ustawienia regionalne już istnieją.

en: The field can't be empty.
pl_PL: Pole nie może być puste.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2, therefore it must have been disabled by either you or your host.
pl_PL: Rozszerzenie filtru jest domyślnie włączone od PHP 5.2, dlatego musiało zostać wyłączone przez Ciebie lub Twojego hosta.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2.0. Before this time an experimental PECL extension was
                used, however, the PECL version is no longer recommended to be used or updated. (source:
pl_PL: Rozszerzenie filtru jest domyślnie włączone od PHP 5.2.0. Wcześniej używano eksperymentalnego rozszerzenia PECL 
    , jednak wersja PECL nie jest już zalecana do użytku ani aktualizacji. (źródło:

en: The following exception has occurred while running the migration, please try again later or contact support if the problem persists.
pl_PL: Podczas migracji wystąpił następujący wyjątek. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z pomocą techniczną, jeśli problem będzie się powtarzał.

en: The following terms do not have a translation in the chosen language and will be disconnected from this post:
pl_PL: Następujące terminy nie mają tłumaczenia w wybranym języku i zostaną odłączone od tego posta:

en: The hreflang already exists.
pl_PL: Hreflang już istnieje.

en: The language %s was deleted.
pl_PL: Język %s został usunięty.

en: The menus on this page may not sync because it requires more input variables. Please modify the %1$s setting in your php.ini or .htaccess files to %2$s or more.
pl_PL: Menu na tej stronie mogą się nie synchronizować, ponieważ wymaga to więcej zmiennych wejściowych. Zmodyfikuj ustawienie %1$s w plikach php.ini lub .htaccess na %2$s lub więcej.

en: The original has been deleted!
pl_PL: Oryginał został usunięty!

en: The remote XML Config Log is empty
pl_PL: Dziennik zdalnej konfiguracji XML jest pusty

en: The role was not found.
pl_PL: Rola nie została znaleziona.

en: The selected menus have been synchonized.
pl_PL: Wybrane menu zostały zsynchronizowane.

en: The selected strings can now be translated using the %1$s String Translation %2$s screen
pl_PL: Wybrane ciągi znaków można teraz przetłumaczyć za pomocą ekranu %1$s Tłumaczenie ciągów znaków %2$s

en: The service has been enabled.
pl_PL: Usługa została włączona.

en: The taxonomy hierarchy is already synchronized.
pl_PL: Hierarchia taksonomii jest już zsynchronizowana.

en: The taxonomy hierarchy is now synchronized.
pl_PL: Hierarchia taksonomii jest teraz zsynchronizowana.

en: The translation preference for this field are being controlled by a language configuration XML file. If you want to control it manually, remove the entry from the configuration file.
pl_PL: Preferencje tłumaczenia dla tego pola są kontrolowane przez plik XML konfiguracji języka. Jeśli chcesz kontrolować je ręcznie, usuń wpis z pliku konfiguracyjnego.

en: The trashed feedback will be permanently deleted after %d days.
pl_PL: Opinie przeniesione do kosza zostaną trwale usunięte po %d dniach.

en: The upgrade is complete.
pl_PL: Aktualizacja zakończona.

en: The uploaded file exceeds %s bytes.
pl_PL: Przesłany plik przekracza %s bajtów.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
pl_PL: Przesłany plik przekracza dyrektywę upload_max_filesize w php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
pl_PL: Przesłany plik został przesłany tylko częściowo.

en: The user could not be created
pl_PL: Nie można utworzyć użytkownika

en: The user does not have a proper license to enable ATE.
pl_PL: Użytkownik nie posiada odpowiedniej licencji, aby włączyć ATE.

en: The web server cannot write to the .htaccess file
pl_PL: Serwer WWW nie może zapisywać do pliku .htaccess

en: Theme and Plugins compatibility with WPML
pl_PL: Kompatybilność motywów i wtyczek z WPML

en: Theme and plugins localization
pl_PL: Lokalizacja motywu i wtyczek

en: There are no templates available.
pl_PL: Brak dostępnych szablonów.

en: There was an error uploading the file, please try again!
pl_PL: Wystąpił błąd podczas przesyłania pliku, spróbuj ponownie!

en: These languages are enabled for this site:
pl_PL: Te języki są włączone dla tej witryny:

en: These plugins are known to have compatibiliy issues with WPML:
pl_PL: Te wtyczki są znane z problemów z kompatybilnością z WPML:

en: This action is not allowed
pl_PL: Ta akcja jest niedozwolona

en: This applies to all types of media items (images, videos, PDFs, etc.) and not just images. WPML will only duplicate media texts (alt, caption, title) and not the media files.
pl_PL: Dotyczy to wszystkich typów elementów multimedialnych (obrazów, filmów, plików PDF itp.), a nie tylko obrazów. WPML będzie duplikować tylko teksty multimediów (alt, podpis, tytuł), a nie pliki multimedialne.

en: This can be a result of either:
pl_PL: Może to być wynikiem:

en: This document is a duplicate of %s and it is maintained by WPML.
pl_PL: Ten dokument jest duplikatem %s i jest utrzymywany przez WPML.

en: This feature turns themes into multilingual, without having to edit their PHP files.
pl_PL: Ta funkcja sprawia, że motywy stają się wielojęzyczne, bez konieczności edytowania ich plików PHP.

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
pl_PL: Ta funkcja używa Javascript. Upewnij się, że Twoja witryna nie ma błędów JS.

en: This function is available through the Network Admin section.
pl_PL: Ta funkcja jest dostępna w sekcji Administrator sieci.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site.
pl_PL: Te informacje pozwalają naszemu zespołowi wsparcia zobaczyć wersje WordPressa, wtyczek i motywu na Twojej stronie.

en: This is a translation of
pl_PL: To jest tłumaczenie

en: This is the order in which the languages will be displayed in the language switcher.
pl_PL: To jest kolejność, w jakiej języki będą wyświetlane w przełączniku języka.

en: This language selector determines which content to display. You can choose items in a specific language or in all languages. To change the language of the WordPress Admin interface, go to your profile.
pl_PL: Ten selektor języka określa, jaką treść wyświetlić. Możesz wybrać elementy w określonym języku lub we wszystkich językach. Aby zmienić język interfejsu administracyjnego WordPress, przejdź do swojego profilu.

en: This may solve issues like missing languages in the language switcher.
pl_PL: Może to rozwiązać problemy, takie jak brakujące języki w przełączniku języka.

en: This means that %s isn't yet aware of the problem in the translation and cannot fix it.
pl_PL: Oznacza to, że %s nie jest jeszcze świadomy problemu w tłumaczeniu i nie może go naprawić.

en: This operation copies the content from the original language onto this translation. It's meant for when you want to start with the original content, but keep translating in this language. This button is only enabled when there's no content in the editor.
pl_PL: Ta operacja kopiuje zawartość z języka oryginalnego do tego tłumaczenia. Jest przeznaczona dla sytuacji, gdy chcesz zacząć od oryginalnej treści, ale kontynuować tłumaczenie w tym języku. Ten przycisk jest włączony tylko wtedy, gdy w edytorze nie ma żadnej treści.

en: This operation will remove WPML's language table and recreate it. You should use it if you just installed WPML and you're not seeing a complete list of available languages.
pl_PL: Ta operacja usunie tabelę języków WPML i utworzy ją ponownie. Powinieneś jej użyć, jeśli właśnie zainstalowałeś WPML i nie widzisz pełnej listy dostępnych języków.

en: This operation will reset WPML's language tables and reinstall it. Any custom languages that you added will be removed.
pl_PL: Ta operacja zresetuje tabele języków WPML i ponownie je zainstaluje. Wszystkie dodane języki niestandardowe zostaną usunięte.

en: This operation will synchronize this translation with the original language. When you edit the original, this translation will update immediately. It's meant when you want the content in this language to always be the same as the content in the original language.
pl_PL: Ta operacja zsynchronizuje to tłumaczenie z językiem oryginalnym. Kiedy edytujesz oryginał, to tłumaczenie zostanie natychmiast zaktualizowane. Jest to przeznaczone dla sytuacji, gdy chcesz, aby zawartość w tym języku zawsze była taka sama jak zawartość w języku oryginalnym.

en: This option ensures image texts (like alt, title, and caption) are translatable and displayed on the front-end. WPML duplicates media only when needed and only during translation, keeping your database clean and avoiding unnecessary entries.
pl_PL: Ta opcja zapewnia, że teksty obrazów (takie jak alt, tytuł i podpis) są możliwe do przetłumaczenia i wyświetlane na stronie głównej. WPML duplikuje media tylko wtedy, gdy jest to konieczne i tylko podczas tłumaczenia, utrzymując bazę danych w czystości i unikając niepotrzebnych wpisów.

en: This option is not yet available for Multisite installs
pl_PL: Ta opcja nie jest jeszcze dostępna dla instalacji Multisite

en: This page is set to be %1$stranslated manually%2$s using the WordPress Editor
pl_PL: Ta strona jest ustawiona na %1$sręczne tłumaczenie%2$s za pomocą edytora WordPress

en: This page was translated from:
pl_PL: Ta strona została przetłumaczona z:

en: This plugin has been deactivated as it is now part of the WPML Multilingual CMS plugin. You can safely delete it.
pl_PL: Ta wtyczka została dezaktywowana, ponieważ jest teraz częścią wtyczki WPML Multilingual CMS. Możesz ją bezpiecznie usunąć.

en: This post is already duplicated.
pl_PL: Ten wpis jest już zduplikowany.

en: This post is also available in:
pl_PL: Ten wpis jest również dostępny w:

en: This post is also available in: %s
pl_PL: Ten post jest również dostępny w: %s

en: This screen contains the language settings for your site.
pl_PL: Ten ekran zawiera ustawienia języka dla Twojej witryny.

en: This setting has been unlocked.
pl_PL: To ustawienie zostało odblokowane.

en: This setting is controlled by a wpml-config.xml file. Click here to unlock and override this setting.
pl_PL: To ustawienie jest kontrolowane przez plik wpml-config.xml. Kliknij tutaj, aby odblokować i zastąpić to ustawienie.

en: This term has additional meta fields:
pl_PL: Ten termin ma dodatkowe pola meta:

en: This text appears before the list of languages. Your text needs to include the string %s which is a placeholder for the actual links.
pl_PL: Ten tekst pojawia się przed listą języków. Twój tekst musi zawierać ciąg %s, który jest symbolem zastępczym dla rzeczywistych linków.

en: This version of WPML includes major updates and improvements.
pl_PL: Ta wersja WPML zawiera ważne aktualizacje i ulepszenia.

en: This warning will disappear once this issue is fixed.
pl_PL: To ostrzeżenie zniknie po naprawieniu problemu.

en: This will %1$soverwrite any existing language-specific settings%2$s, including translated texts created with WPML.
pl_PL: Spowoduje to %1$snadpisanie wszelkich istniejących ustawień specyficznych dla języka%2$s, w tym przetłumaczonych tekstów utworzonych za pomocą WPML.

en: This will %1$soverwrite any existing language-specific settings%2$s.
pl_PL: Spowoduje to %1$snadpisanie wszelkich istniejących ustawień specyficznych dla języka%2$s.

en: This will assign the same taxonomy terms as the source for each post translation.
pl_PL: Spowoduje to przypisanie tych samych terminów taksonomii co źródło dla każdego tłumaczenia wpisu.

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
pl_PL: Spowoduje to zmianę ustawień przełączników języka %s na wartości domyślne ustawione przez motyw. Należy pamiętać, że niektóre przełączniki mogą zostać usunięte, a inne dodane.

en: This will check for comments that have a language different than the content they belong to. If found, we can delete these comments for you. We call these 'orphan comments'.
pl_PL: Spowoduje to sprawdzenie komentarzy, które mają inny język niż treść, do której należą. Jeśli zostaną znalezione, możemy usunąć te komentarze za Ciebie. Nazywamy je „osieroconymi komentarzami”.

en: This will duplicate media texts (alt, title, caption) to all languages using the options you selected above. Please stay on this page until the process completes - it may take a few minutes.
pl_PL: Spowoduje to zduplikowanie tekstów multimediów (alt, tytuł, podpis) we wszystkich językach, używając wybranych powyżej opcji. Pozostań na tej stronie do zakończenia procesu — może to potrwać kilka minut.

en: To add categories that already exist in other languages go to the <a%s>category management page</a>
pl_PL: Aby dodać kategorie, które już istnieją w innych językach, przejdź do <a%s>strony zarządzania kategoriami</a>

en: To continue using WPML features like automatic translation and plugin updates, please register your site again. Don't worry, your existing content and translations are safe.
pl_PL: Aby nadal korzystać z funkcji WPML, takich jak automatyczne tłumaczenie i aktualizacje wtyczek, zarejestruj swoją witrynę ponownie. Nie martw się, Twoje istniejące treści i tłumaczenia są bezpieczne.

en: To easily translate %s, you need to add the following WPML components:
pl_PL: Aby łatwo przetłumaczyć %s, musisz dodać następujące komponenty WPML:

en: To edit other languages, use the switcher in the top admin bar.
pl_PL: Aby edytować inne języki, użyj przełącznika na górnym pasku administratora.

en: To enable it, either you or your host will need to open your website's php.ini file and either:
pl_PL: Aby je włączyć, Ty lub Twój host musicie otworzyć plik php.ini swojej witryny i:

en: To enable the <strong>Use directory for default language</strong> option, you need to <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>specify what to show for your site's root URL</a>.
pl_PL: Aby włączyć opcję <strong>Użyj katalogu dla języka domyślnego</strong>, musisz <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>określić, co ma być wyświetlane dla głównego adresu URL Twojej witryny</a>.

en: To ensure and improve the security of your website, WPML makes use of the
pl_PL: Aby zapewnić i poprawić bezpieczeństwo Twojej witryny, WPML korzysta z rozszerzenia

en: To fix, open "%s" and set the "default locale" values as shown above.
pl_PL: Aby to naprawić, otwórz „%s” i ustaw wartości „domyślnych ustawień regionalnych” zgodnie z powyższym.

en: To learn more, please visit our documentation page about %s.
pl_PL: Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę dokumentacji na temat %s.

en: To synchronize values for translations, you need to enable WPML's Translation Management module.
pl_PL: Aby zsynchronizować wartości dla tłumaczeń, musisz włączyć moduł Zarządzanie tłumaczeniami WPML.

en: To translate content created with %1$s, you need to %2$sinstall WPML String Translation%3$s
pl_PL: Aby przetłumaczyć treści utworzone za pomocą %1$s, musisz %2$szainstalować WPML String Translation%3$s

en: To translate taxonomy labels and slug you need %s plugin.
pl_PL: Aby przetłumaczyć etykiety i slug taksonomii, potrzebujesz wtyczki %s.

en: To translate text-based options, use %1$sOther texts (Strings)%2$s in the %3$sTranslation Dashboard%4$s.
pl_PL: Aby przetłumaczyć opcje tekstowe, użyj %1$sInne teksty (ciągi)%2$s w %3$sPanelu tłumaczeń%4$s.

en: To translate these items, please go to <a rel="noreferrer" href="%s">Translation Management</a> and send them for translation.
pl_PL: Aby przetłumaczyć te elementy, przejdź do <a rel="noreferrer" href="%s">Zarządzania tłumaczeniami</a> i wyślij je do tłumaczenia.

en: Toggle: Content
pl_PL: Przełącznik: zawartość

en: Toggle: Title
pl_PL: Przełącznik: tytuł

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: It requires a call to each of the site's language domains on both log-in and log-out, so there's a small performance penalty to using it.
pl_PL: Wymaga ona wywołania każdej z domen językowych witryny zarówno podczas logowania, jak i wylogowywania, więc wiąże się z niewielkim spadkiem wydajności.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: This feature allows the theme and plugins to work correctly when on sites that use languages in domains.
pl_PL: Ta funkcja umożliwia poprawne działanie motywu i wtyczek w witrynach korzystających z języków w domenach.

en: Track all translation jobs on your site, along with status, translation method, and history. Use this page to monitor progress or cancel jobs.
pl_PL: Śledź wszystkie zadania tłumaczeniowe w swojej witrynie, wraz ze statusem, metodą tłumaczenia i historią. Użyj tej strony do monitorowania postępów lub anulowania zadań.

en: Track and manage jobs
pl_PL: Śledź i zarządzaj zadaniami

en: Translatable
pl_PL: Możliwe do przetłumaczenia

en: Translatable custom posts linking
pl_PL: Łączenie przetłumaczalnych niestandardowych postów

en: Translatable taxonomies linking
pl_PL: Łączenie przetłumaczalnych taksonomii

en: Translate
pl_PL: Przetłumacz

en: Translate Content
pl_PL: Przetłumacz zawartość

en: Translate Media Library texts (alt, caption, title) when translating content
pl_PL: Tłumacz teksty biblioteki mediów (alt, podpis, tytuł) podczas tłumaczenia treści

en: Translate independently
pl_PL: Tłumacz niezależnie

en: Translate menu strings and URLs for:
pl_PL: Przetłumacz ciągi menu i adresy URL dla:

en: Translate this Document
pl_PL: Przetłumacz ten dokument

en: Translated by:
pl_PL: Przetłumaczone przez:

en: Translated post
pl_PL: Przetłumaczony post

en: Translated taxonomies
pl_PL: Przetłumaczone taksonomie

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
pl_PL: Tłumaczysz %1$s? Użyj tabeli %2$s, aby ułatwić tłumaczenie.

en: Translating content created with page builders
pl_PL: Tłumaczenie treści utworzonych za pomocą kreatorów stron

en: Translation
pl_PL: Tłumaczenie

en: Translation (new)
pl_PL: Tłumaczenie (nowe)

en: Translation Dashboard
pl_PL: Panel tłumaczeń

en: Translation Editor FAQ
pl_PL: Często zadawane pytania dotyczące edytora tłumaczeń

en: Translation Feedback
pl_PL: Opinie o tłumaczeniu

en: Translation Feedback button on front-end:
pl_PL: Przycisk opinii o tłumaczeniu na stronie głównej:

en: Translation Jobs
pl_PL: Zadania tłumaczeniowe

en: Translation Management Job Logs
pl_PL: Dzienniki zadań zarządzania tłumaczeniami

en: Translation Memory
pl_PL: Pamięć tłumaczeniowa

en: Translation Priorities
pl_PL: Priorytety tłumaczenia

en: Translation Priority
pl_PL: Priorytet tłumaczenia

en: Translation Queue
pl_PL: Kolejka tłumaczeń

en: Translation Service
pl_PL: Usługa tłumaczeniowa

en: Translation completed
pl_PL: Tłumaczenie zakończone

en: Translation entry not found for: %d
pl_PL: Nie znaleziono wpisu tłumaczenia dla: %d

en: Translation fixed
pl_PL: Tłumaczenie poprawione

en: Translation job encountered an error and needs to be resent
pl_PL: Wystąpił błąd zadania tłumaczenia i należy je wysłać ponownie

en: Translation of
pl_PL: Tłumaczenie

en: Translation of %1$s
pl_PL: Tłumaczenie %1$s

en: Translation options
pl_PL: Opcje tłumaczenia

en: Translation preferences
pl_PL: Preferencje tłumaczenia

en: Translation rating
pl_PL: Ocena tłumaczenia

en: Translation ready to download
pl_PL: Tłumaczenie gotowe do pobrania

en: Translation requests cancelled.
pl_PL: Żądania tłumaczenia anulowane.

en: Translation to:
pl_PL: Tłumaczenie na:

en: Translation:
pl_PL: Tłumaczenie:

en: Translations
pl_PL: Tłumaczenia

en: Translations of taxonomy %1$s labels and slug
pl_PL: Tłumaczenia etykiet i slugów taksonomii %1$s

en: Translations queue
pl_PL: Kolejka tłumaczeń

en: Translations:
pl_PL: Tłumaczenia:

en: Translator
pl_PL: Tłumacz

en: Translator replied
pl_PL: Tłumacz odpowiedział

en: Trash
pl_PL: Kosz

en: Troubleshooting
pl_PL: Rozwiązywanie problemów

en: Type a post title
pl_PL: Wpisz tytuł wpisu

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
pl_PL: Przepisywanie adresów URL nie jest włączone na serwerze WWW.

en: URLs for menus will be updated
pl_PL: Adresy URL dla menu zostaną zaktualizowane

en: Unable to remove relationship!
pl_PL: Nie można usunąć relacji!

en: Unable to set this service as default.
pl_PL: Nie można ustawić tej usługi jako domyślnej.

en: Unassigning site key from AMS.
pl_PL: Cofanie przypisania klucza witryny z AMS.

en: Unauthorized
pl_PL: Nieautoryzowane

en: Uncategorized
pl_PL: Bez kategorii

en: Unique designs for translations
pl_PL: Unikalne projekty dla tłumaczeń

en: Unknown remote translation service
pl_PL: Nieznana zdalna usługa tłumaczeniowa

en: Unknown reviewer
pl_PL: Nieznany recenzent

en: Until now, your site was set to display "all blog posts", even if they are not translated. That feature is now replaced with a better and more complete translation mode.
pl_PL: Do tej pory Twoja witryna była ustawiona na wyświetlanie „wszystkich wpisów na blogu”, nawet jeśli nie są przetłumaczone. Ta funkcja została teraz zastąpiona lepszym i bardziej kompletnym trybem tłumaczenia.

en: Untranslated URL %s
pl_PL: Nieprzetłumaczony adres URL %s

en: Untranslated URLs for menus
pl_PL: Nieprzetłumaczone adresy URL dla menu

en: Untranslated string %s
pl_PL: Nieprzetłumaczony ciąg znaków %s

en: Untranslated strings for menus
pl_PL: Nieprzetłumaczone ciągi znaków dla menu

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Update %1$s menu option to %2$s
pl_PL: Zaktualizuj opcję menu %1$s na %2$s

en: Update %s translation
pl_PL: Zaktualizuj tłumaczenie %s

en: Update Taxonomy Hierarchy
pl_PL: Zaktualizuj hierarchię taksonomii

en: Update Translation Priority
pl_PL: Zaktualizuj priorytet tłumaczenia

en: Update URL to %s
pl_PL: Zaktualizuj adres URL na %s

en: Update internal links
pl_PL: Zaktualizuj linki wewnętrzne

en: Update term names
pl_PL: Zaktualizuj nazwy terminów

en: Updated Name
pl_PL: Zaktualizowana nazwa

en: Upload custom flag
pl_PL: Prześlij niestandardową flagę

en: Upload dir is not writable
pl_PL: Katalog przesyłania nie jest zapisywalny

en: Upload directory cannot be created. Check your permissions.
pl_PL: Nie można utworzyć katalogu przesyłania. Sprawdź swoje uprawnienia.

en: Uploads
pl_PL: Przesyłanie

[ctx: Use Translation Editor notice 1/3]
en: You are using DIVI theme, and you have chosen to use the standard editor for translating content.
pl_PL: Używasz motywu DIVI i wybrałeś standardowy edytor do tłumaczenia treści.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: Some functionalities may not work properly. We encourage you to switch to use the Translation Editor.
pl_PL: Niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie. Zachęcamy do przełączenia się na Edytor Tłumaczeń.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: You can find more information here: %s
pl_PL: Więcej informacji znajdziesz tutaj: %s

en: Use also for old translations created with the classic editor
pl_PL: Użyj również dla starych tłumaczeń utworzonych za pomocą klasycznego edytora

en: Use directory for default language
pl_PL: Użyj katalogu dla języka domyślnego

en: Use the language switcher in the top admin bar to switch languages, then set and save options for each language individually.
pl_PL: Użyj przełącznika języka na górnym pasku administratora, aby przełączać języki, a następnie ustaw i zapisz opcje dla każdego języka indywidualnie.

en: Use your free automatic translation quota
pl_PL: Wykorzystaj swoją bezpłatną pulę automatycznych tłumaczeń

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
pl_PL: , i

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en: and
pl_PL: i

en: User not found
pl_PL: Użytkownik nie znaleziony

en: Utf8mb4 charset
pl_PL: Zestaw znaków Utf8mb4

en: Valid
pl_PL: Prawidłowy

en: Validate on save
pl_PL: Sprawdź poprawność przy zapisie

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Video: DailyMotion URL
pl_PL: Wideo: adres URL DailyMotion

en: Video: Embed Code
pl_PL: Wideo: kod osadzania

en: Video: External hosted
pl_PL: Wideo: hostowane zewnętrznie

en: Video: Link
pl_PL: Wideo: link

en: Video: Self hosted
pl_PL: Wideo: hostowane samodzielnie

en: Video: Vimeo URL
pl_PL: Wideo: adres URL Vimeo

en: Video: Vimeo link
pl_PL: Wideo: link Vimeo

en: Video: Youtube URL
pl_PL: Wideo: adres URL YouTube

en: View
pl_PL: Wyświetl

en: View post
pl_PL: Wyświetl post

en: View trace
pl_PL: Wyświetl ślad

en: Visit
pl_PL: Odwiedź

en: WP Menus Sync
pl_PL: Synchronizacja menu WP

en: WPML 3.2 release notes
pl_PL: Informacje o wydaniu WPML 3.2

en: WPML Export and Import
pl_PL: Eksport i import WPML

en: WPML Failed to check language pairs
pl_PL: WPML nie udało się sprawdzić par językowych

en: WPML Language Switcher
pl_PL: Przełącznik języka WPML

en: WPML Multilingual CMS
pl_PL: WPML wielojęzyczny CMS

en: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-9.0/">WPML 4.9.0 release notes</a>
pl_PL: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Dokumentacja</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-9.0/">Informacje o wydaniu WPML 4.9.0</a>

en: WPML Network Setup
pl_PL: Konfiguracja sieci WPML

en: WPML Settings
pl_PL: Ustawienia WPML

en: WPML Setup
pl_PL: Konfiguracja WPML

en: WPML Site Languages section
pl_PL: Sekcja języków witryny WPML

en: WPML Translation Management is now included in WPML Multilingual CMS.
pl_PL: WPML Translation Management jest teraz częścią WPML Multilingual CMS.

en: WPML admin language
pl_PL: Język administratora WPML

en: WPML admin screens require JavaScript in order to display. JavaScript is currently off in your browser.
pl_PL: Ekrany administracyjne WPML wymagają JavaScript do wyświetlania. JavaScript jest obecnie wyłączony w Twojej przeglądarce.

en: WPML allows you to easily translate your site's taxonomies. Only taxonomies marked as translatable will be available for translation. Select the taxonomy in the dropdown menu and then use the list of taxonomy terms that appears to translate them.
pl_PL: WPML umożliwia łatwe tłumaczenie taksonomii Twojej witryny. Tylko taksonomie oznaczone jako możliwe do przetłumaczenia będą dostępne do tłumaczenia. Wybierz taksonomię z menu rozwijanego, a następnie użyj wyświetlonej listy terminów taksonomii, aby je przetłumaczyć.

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
pl_PL: WPML może automatycznie przekierowywać odwiedzających zgodnie z językiem przeglądarki.

en: WPML can now automatically detect what types of texts (alt, caption, title) your images use. Enable this option to avoid duplicate fields in the translation editor and missing translations for your images.
pl_PL: WPML może teraz automatycznie wykrywać, jakich typów tekstów (alt, podpis, tytuł) używają Twoje obrazy. Włącz tę opcję, aby uniknąć zduplikowanych pól w edytorze tłumaczeń i brakujących tłumaczeń dla Twoich obrazów.

en: WPML can't be functional because it requires a disabled PHP extension!
pl_PL: WPML nie może działać, ponieważ wymaga wyłączonego rozszerzenia PHP!

en: WPML can't run normally. There is an installation or server configuration problem. %1$sShow details%2$s
pl_PL: WPML nie może działać normalnie. Wystąpił problem z instalacją lub konfiguracją serwera. %1$sPokaż szczegóły%2$s

en: WPML cannot be activated together with these older plugins:
pl_PL: WPML nie może być aktywowany razem z tymi starszymi wtyczkami:

en: WPML cannot communicate with the remote translation service. Please make sure WPML Translation Management is active.
pl_PL: WPML nie może komunikować się ze zdalną usługą tłumaczeniową. Upewnij się, że WPML Translation Management jest aktywne.

en: WPML capabilities
pl_PL: Możliwości WPML

en: WPML could not create a cache directory in %s
pl_PL: WPML nie mógł utworzyć katalogu pamięci podręcznej w %s

en: WPML could not load configuration files, which your site needs.
pl_PL: WPML nie mógł załadować plików konfiguracyjnych, które są potrzebne Twojej witrynie.

en: WPML could not write in the cache directory: %s
pl_PL: WPML nie mógł zapisać w katalogu pamięci podręcznej: %s

en: WPML experienced an issue while trying to automatically translating some of your content:
pl_PL: WPML napotkał problem podczas próby automatycznego tłumaczenia niektórych treści:

en: WPML flag
pl_PL: Flaga WPML

en: WPML has been activated for the selected site.
pl_PL: WPML został aktywowany dla wybranej witryny.

en: WPML has been deactivated for the selected site.
pl_PL: WPML został dezaktywowany dla wybranej witryny.

en: WPML has been reset for the selected site.
pl_PL: WPML został zresetowany dla wybranej witryny.

en: WPML integrates with dozens of professional <a target="_blank" href="%s">translation services</a>. Connect to your preferred service to send and receive translation jobs from directly within WPML.
pl_PL: WPML integruje się z dziesiątkami profesjonalnych <a target="_blank" href="%s">usług tłumaczeniowych</a>. Połącz się z preferowaną usługą, aby wysyłać i odbierać zadania tłumaczeniowe bezpośrednio z poziomu WPML.

en: WPML is disabled because it requires WordPress version 4.4 or above.
pl_PL: WPML jest wyłączony, ponieważ wymaga WordPressa w wersji 4.4 lub nowszej.

en: WPML is missing some records in the languages tables and it cannot fully work until this issue is fixed.
pl_PL: WPML brakuje niektórych rekordów w tabelach języków i nie może w pełni działać, dopóki ten problem nie zostanie naprawiony.

en: WPML is translating your content automatically. You can monitor the progress in the admin bar.
pl_PL: WPML automatycznie tłumaczy Twoje treści. Postępy możesz monitorować na pasku administratora.

en: WPML language settings
pl_PL: Ustawienia języka WPML

en: WPML lets each user choose the admin language, unrelated of the language in which visitors will see the front-end of the site.
pl_PL: WPML pozwala każdemu użytkownikowi wybrać język panelu administracyjnego, niezależnie od języka, w którym odwiedzający będą widzieć front-end witryny.

en: WPML lets you open these pages for feedback, so that visitors can tell you if they notice anything wrong.
pl_PL: WPML pozwala otwierać te strony w celu uzyskania opinii, aby odwiedzający mogli poinformować Cię, jeśli zauważą coś nie tak.

en: WPML needs at least 208 KB of Available stack size on PHP 8.3+; please set "zend.max_allowed_stack_size" to at least 256 KB and "zend.reserved_stack_size" to at least 48 KB in your php.ini file. After these changes, restart your web server.
pl_PL: WPML wymaga co najmniej 208 KB dostępnego rozmiaru stosu w PHP 8.3+; ustaw „zend.max_allowed_stack_size” na co najmniej 256 KB, a „zend.reserved_stack_size” na co najmniej 48 KB w pliku php.ini. Po wprowadzeniu tych zmian uruchom ponownie serwer WWW.

en: WPML needs to load configuration files, which tell it how to translate your theme and the plugins that you use. If there's a problem, use the Retry button. If the problem continues, contact WPML support, show the error details and we'll help you resolve it.
pl_PL: WPML musi załadować pliki konfiguracyjne, które informują go, jak tłumaczyć Twój motyw i używane wtyczki. Jeśli wystąpi problem, użyj przycisku Ponów. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z pomocą techniczną WPML, pokaż szczegóły błędu, a my pomożemy Ci go rozwiązać.

en: WPML needs to upgrade the post's media information.
pl_PL: WPML musi zaktualizować informacje o mediach postu.

en: WPML settings
pl_PL: Ustawienia WPML

en: WPML uses cookies to identify the visitor’s current language, the last visited language and the language of users who have logged in.
pl_PL: WPML używa plików cookie do identyfikacji bieżącego języka odwiedzającego, ostatnio odwiedzanego języka oraz języka zalogowanych użytkowników.

en: WPML will be deactivated
pl_PL: WPML zostanie dezaktywowany

en: WPML will copy %s from %s when you save this post.
pl_PL: WPML skopiuje %s z %s po zapisaniu tego wpisu.

en: WPML will copy this field from %s when you save this post.
pl_PL: WPML skopiuje to pole z %s po zapisaniu tego wpisu.

en: WPML will include a language switcher on the WordPress login page. To change this, go to %s.
pl_PL: WPML umieści przełącznik języków na stronie logowania WordPress. Aby to zmienić, przejdź do %s.

en: WPML will reset all language information to its default values. Any languages that you added or edited will be lost.
pl_PL: WPML zresetuje wszystkie informacje o językach do wartości domyślnych. Wszystkie dodane lub edytowane języki zostaną utracone.

en: WPML->Settings
pl_PL: WPML->Ustawienia

en: Waiting for automatic translation
pl_PL: Oczekiwanie na automatyczne tłumaczenie

en: Waiting for translation from %s
pl_PL: Oczekiwanie na tłumaczenie z %s

en: Waiting for translation service
pl_PL: Oczekiwanie na usługę tłumaczeniową

en: Waiting for translator
pl_PL: Oczekiwanie na tłumacza

en: Waiting for translators...
pl_PL: Oczekiwanie na tłumaczy...

en: Want to know if recent translations you received have problems?
pl_PL: Chcesz wiedzieć, czy ostatnio otrzymane tłumaczenia mają problemy?

en: We couldn't complete the whole process in one request. Please click on the "Upgrade" button to continue.
pl_PL: Nie udało nam się ukończyć całego procesu w jednym żądaniu. Kliknij przycisk „Aktualizuj”, aby kontynuować.

en: We couldn't find a translation service connected to this key.
pl_PL: Nie znaleziono usługi tłumaczeniowej połączonej z tym kluczem.

en: We maintain WPML’s Classic Translation Editor as part of WPML for backward compatibility. You should only use it if you’ve started with the Classic Editor and are concerned about losing the translation history.
pl_PL: Utrzymujemy klasyczny edytor tłumaczeń WPML jako część WPML dla zachowania kompatybilności wstecznej. Powinieneś go używać tylko wtedy, gdy zacząłeś od klasycznego edytora i obawiasz się utraty historii tłumaczeń.

en: We recommend enabling automatic detection of image texts (alt, caption, title). This helps prevent duplicate media fields and missing translations.
pl_PL: Zalecamy włączenie automatycznego wykrywania tekstów obrazów (alt, podpis, tytuł). Pomaga to zapobiegać duplikowaniu pól mediów i brakującym tłumaczeniom.

en: We strongly recommend enabling WPML's automatic detection for image texts to avoid duplicated media fields and missing translations.
pl_PL: Zdecydowanie zalecamy włączenie automatycznego wykrywania tekstów obrazów przez WPML, aby uniknąć zduplikowanych pól mediów i brakujących tłumaczeń.

en: What to include in the language switcher:
pl_PL: Co uwzględnić w przełączniku języka:

en: What to show for the root url:
pl_PL: Co pokazać dla głównego adresu URL:

en: When deleting a post, delete translations as well
pl_PL: Podczas usuwania posta usuń również tłumaczenia

en: When deleting a taxonomy (category, tag or custom), delete translations as well
pl_PL: Podczas usuwania taksonomii (kategorii, tagu lub niestandardowej) usuń również tłumaczenia

en: When should I use WPML’s Classic Translation Editor?
pl_PL: Kiedy powinienem używać klasycznego edytora tłumaczeń WPML?

en: When you publish the original post
pl_PL: Po opublikowaniu oryginalnego posta

en: When you receive completed translations
pl_PL: Po otrzymaniu ukończonych tłumaczeń

en: Which blog posts do you want to display on your site's translations?
pl_PL: Które wpisy na blogu chcesz wyświetlać w tłumaczeniach swojej witryny?

en: While you use the plugin, WPML will share data regarding the site through Installer. No data from the user itself will be shared.
pl_PL: Podczas korzystania z wtyczki WPML będzie udostępniać dane dotyczące witryny za pośrednictwem Instalatora. Żadne dane samego użytkownika nie będą udostępniane.

en: White
pl_PL: Biały

en: Widget area
pl_PL: Obszar widżetów

en: Widget language switcher
pl_PL: Przełącznik języka widżetu

en: Widget title:
pl_PL: Tytuł widżetu:

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Will be added
pl_PL: Zostanie dodany

en: Will be removed
pl_PL: Zostanie usunięty

en: With WPML activated, you can set your site’s languages from the %1$s.<br>To change the language of your WordPress admin, go to the %2$s in your user profile.
pl_PL: Po aktywacji WPML możesz ustawić języki swojej witryny z %1$s.<br>Aby zmienić język administratora WordPress, przejdź do %2$s w swoim profilu użytkownika.

en: WordPress %s or later is required.
pl_PL: Wymagany jest WordPress %s lub nowszy.

en: WordPress cannot automatically download translations for the following languages:
pl_PL: WordPress nie może automatycznie pobrać tłumaczeń dla następujących języków:

en: WordPress language file (.mo) is missing. Keeping existing display language.
pl_PL: Brak pliku językowego WordPress (.mo). Zachowano istniejący język wyświetlania.

en: Wrong nonce
pl_PL: Błędny nonce

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes, WPML allows you to use %1$scompletely different designs for translations%2$s.
pl_PL: Tak, WPML pozwala na używanie %1$szupełnie różnych projektów dla tłumaczeń%2$s.

en: Yes, send this information to wpml.org to improve my site’s maintenance and support
pl_PL: Tak, wyślij te informacje do wpml.org, aby poprawić konserwację i wsparcie mojej witryny

en: Yes, use Advanced Translation Editor for existing content
pl_PL: Tak, użyj zaawansowanego edytora tłumaczeń dla istniejących treści

en: You activated the Advanced Translation Editor for this site, but you are updating an old translation. WPML opened the Standard Translation Editor, so you can update this translation. When you translate new content, you'll get the Advanced Translation Editor with all its features. To change your settings, go to WPML Settings.
pl_PL: Aktywowałeś zaawansowany edytor tłumaczeń dla tej witryny, ale aktualizujesz stare tłumaczenie. WPML otworzył standardowy edytor tłumaczeń, abyś mógł zaktualizować to tłumaczenie. Podczas tłumaczenia nowej zawartości otrzymasz zaawansowany edytor tłumaczeń ze wszystkimi jego funkcjami. Aby zmienić ustawienia, przejdź do Ustawień WPML.

en: You are about to change the language of {post_name}.
pl_PL: Zamierzasz zmienić język {post_name}.

en: You are about to connect the current post with these following posts
pl_PL: Zamierzasz połączyć bieżący wpis z następującymi wpisami

en: You are about to edit this translation using the standard WordPress editor.
pl_PL: Zamierzasz edytować to tłumaczenie za pomocą standardowego edytora WordPress.

en: You are about to reset WPML for this site: %s.
pl_PL: Zamierzasz zresetować WPML dla tej witryny: %s.

en: You are about to use Advanced Translation Editor for your existing translations
pl_PL: Zamierzasz użyć zaawansowanego edytora tłumaczeń dla swoich istniejących tłumaczeń

en: You are creating a %1$s in %3$s and you've set %2$s to display even when not translated. Please note that this %1$s will only appear in %3$s. Only %2$s that you create in the site's default language (%4$s) will appear in all the site's languages.
pl_PL: Tworzysz %1$s w %3$s i ustawiłeś %2$s, aby wyświetlał się nawet wtedy, gdy nie jest przetłumaczony. Pamiętaj, że ten %1$s pojawi się tylko w %3$s. Tylko %2$s, które utworzysz w domyślnym języku witryny (%4$s), pojawi się we wszystkich językach witryny.

en: You are not allowed to manage the WPML Network settings.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania ustawieniami sieci WPML.

en: You are now the Translation Manager for %s - action needed
pl_PL: Jesteś teraz Menedżerem Tłumaczeń dla %s — wymagane działanie

en: You are the Translation Manager for %s. This role lets you manage everything related to translation for this site.
pl_PL: Jesteś Menedżerem Tłumaczeń dla %s. Ta rola pozwala zarządzać wszystkim, co związane z tłumaczeniem dla tej witryny.

en: You are trying to use an external URL: this is not allowed.
pl_PL: Próbujesz użyć zewnętrznego adresu URL: jest to niedozwolone.

en: You are using PHP 7: in some cases, the extension might have been removed during a system update. In this case, please see %3$s.
pl_PL: Używasz PHP 7: w niektórych przypadkach rozszerzenie mogło zostać usunięte podczas aktualizacji systemu. W takim przypadku zapoznaj się z %3$s.

en: You are using WPML Translation Management without String Translation. Some of the translations may not work this way. Please download and install WPML String Translation before you translate the content from Block editor.
pl_PL: Używasz WPML Translation Management bez String Translation. Niektóre tłumaczenia mogą nie działać w ten sposób. Pobierz i zainstaluj WPML String Translation, zanim przetłumaczysz zawartość z edytora bloków.

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
pl_PL: Możesz całkowicie ukryć treści w określonych językach przed odwiedzającymi i wyszukiwarkami, ale nadal je przeglądać. Pozwala to na przeglądanie tłumaczeń, które są w toku.

en: You can display a language switcher in the site's footer. You can customize and style it here.
pl_PL: Możesz wyświetlić przełącznik języka w stopce witryny. Możesz go dostosować i stylizować tutaj.

en: You can display links to translation of posts before the post and after it. These links look like "This post is also available in..."
pl_PL: Możesz wyświetlać linki do tłumaczeń postów przed postem i po nim. Te linki wyglądają jak „Ten post jest również dostępny w...”

en: You can enable its/their display for yourself, in your <a href="%s">profile page</a>.
pl_PL: Możesz włączyć jego/ich wyświetlanie dla siebie na swojej <a href="%s">stronie profilu</a>.

en: You can find the API token at %s site
pl_PL: Token API znajdziesz na stronie %s

en: You can only edit translations assigned to you.
pl_PL: Możesz edytować tylko przypisane Ci tłumaczenia.

en: You can set different options for each language
pl_PL: Możesz ustawić różne opcje dla każdego języka

en: You can't do that!
pl_PL: Nie możesz tego zrobić!

en: You deactivated the following language(s) from your site, but there are still some existing translations saved in your database.
pl_PL: Dezaktywowałeś następujące języki w swojej witrynie, ale w bazie danych nadal istnieją zapisane tłumaczenia.

en: You do not have permission to perform this action.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności.

en: You don't have the rights to translate from %1$s to %2$s
pl_PL: Nie masz uprawnień do tłumaczenia z %1$s na %2$s

en: You got back several jobs from translation and they now appear on your site.
pl_PL: Otrzymałeś kilka zadań z tłumaczenia i teraz pojawiają się one na Twojej stronie.

en: You have post types set to fallback to the default language. Changing the default language may impact how archive listings display untranslated posts.
pl_PL: Masz typy postów ustawione na powrót do języka domyślnego. Zmiana języka domyślnego może wpłynąć na sposób wyświetlania nieprzetłumaczonych postów na listach archiwów.

en: You haven't set your synchronization preferences for these %1$s: %2$s. Default value was selected.
pl_PL: Nie ustawiłeś preferencji synchronizacji dla tych %1$s: %2$s. Wybrano wartość domyślną.

en: You may need to adjust your server settings if your site uses nginx.
pl_PL: Może być konieczne dostosowanie ustawień serwera, jeśli Twoja witryna używa nginx.

en: You may need to contact your server administrator or your hosting company to install this extension.
pl_PL: Może być konieczne skontaktowanie się z administratorem serwera lub firmą hostingową w celu zainstalowania tego rozszerzenia.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 1/2]
en: You may need to %s.
pl_PL: Może być konieczne %s.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 2/2]
en: re-save the site permalinks
pl_PL: ponownie zapisz bezpośrednie odnośniki witryny

en: You need to configure WPML before you can start translating.
pl_PL: Musisz skonfigurować WPML, zanim zaczniesz tłumaczyć.

en: You need to configure at least one more language in order to access "Theme and plugins localization" and "Media Translation" screens.
pl_PL: Musisz skonfigurować co najmniej jeden dodatkowy język, aby uzyskać dostęp do ekranów „Lokalizacja motywu i wtyczek” oraz „Tłumaczenie mediów”.

en: You need to deactivate the separate plugin.
pl_PL: Musisz dezaktywować osobną wtyczkę.

en: You need to enable WPML's Translation Editor, to translate conveniently.
pl_PL: Musisz włączyć Edytor Tłumaczeń WPML, aby wygodnie tłumaczyć.

en: You're all done. From now on, all new media files that you upload to content will receive a language. You can automatically duplicate them to translations from the post-edit screen.
pl_PL: Wszystko gotowe. Od teraz wszystkie nowe pliki multimedialne, które przesyłasz do treści, otrzymają język. Możesz je automatycznie duplikować do tłumaczeń z ekranu edycji posta.

en: You're editing theme options for %s
pl_PL: Edytujesz opcje motywu dla %s

en: You're editing theme options for all languages
pl_PL: Edytujesz opcje motywu dla wszystkich języków

en: Your Automatic Translation account id is
pl_PL: Twój identyfikator konta tłumaczenia automatycznego to

en: Your WPML Blog account only allows you to manually translate Elementor content
pl_PL: Twoje konto WPML Blog pozwala jedynie na ręczne tłumaczenie treści Elementora

en: Your WPML installation may cause problems with Block editor
pl_PL: Twoja instalacja WPML może powodować problemy z edytorem bloków

en: Your blog page does not exist or its translation is not published in %s.
pl_PL: Twoja strona bloga nie istnieje lub jej tłumaczenie nie jest opublikowane w %s.

en: Your browser doesn't seem to be allowing cookies to be set.
pl_PL: Twoja przeglądarka nie zezwala na ustawianie plików cookie.

en: Your edits will be synchronized to all languages on your site.
pl_PL: Twoje zmiany zostaną zsynchronizowane ze wszystkimi językami w Twojej witrynie.

en: Your home page does not exist or its translation is not published in %s.
pl_PL: Twoja strona główna nie istnieje lub jej tłumaczenie nie jest opublikowane w %s.

en: Your menu includes custom items, which you need to translate using WPML's String Translation.
pl_PL: Twoje menu zawiera niestandardowe elementy, które musisz przetłumaczyć za pomocą funkcji Tłumaczenie ciągów WPML.

en: Your php.ini file is located at
pl_PL: Twój plik php.ini znajduje się pod adresem

en: Your rating:
pl_PL: Twoja ocena:

en: Your server settings do not allow for languages in directories.
pl_PL: Ustawienia serwera nie zezwalają na języki w katalogach.

en: Your site currently has language switching for the login page disabled.
pl_PL: Twoja witryna ma obecnie wyłączone przełączanie języków na stronie logowania.

en: Your site doesn't meet WPML's minimum requirements.
pl_PL: Twoja witryna nie spełnia minimalnych wymagań WPML.

en: add
pl_PL: dodaj

en: add translation
pl_PL: dodaj tłumaczenie

en: all
pl_PL: wszystkie

en: any language
pl_PL: dowolny język

en: avoids unnecessary duplicate media fields and missing image translations
pl_PL: zapobiega niepotrzebnym duplikatom pól multimediów i brakującym tłumaczeniom obrazów

en: day(s)
pl_PL: dzień/dni

en: default
pl_PL: domyślne

en: delete it permanently
pl_PL: usuń na stałe

en: duplicate
pl_PL: duplikuj

en: edit terms
pl_PL: edytuj terminy

en: edit translation
pl_PL: edytuj tłumaczenie

en: eval() availability from Suhosin
pl_PL: Dostępność eval() z Suhosin

en: good for menus that display items as a list
pl_PL: dobry dla menu, które wyświetlają elementy jako listę

en: good for menus that support drop-downs
pl_PL: dobry dla menu obsługujących listy rozwijane

en: hidden
pl_PL: ukryte

en: hide
pl_PL: ukryj

en: how to ensure your archive listing continues to display all posts
pl_PL: jak zapewnić, aby lista archiwów nadal wyświetlała wszystkie posty

en: in
pl_PL: w

en: in options, menus, widgets, footer and shortcode
pl_PL: w opcjach, menu, widżetach, stopce i krótkim kodzie

en: item
pl_PL: element

en: items
pl_PL: elementy

en: learn more
pl_PL: dowiedz się więcej

en: linked to:
pl_PL: połączono z:

en: loading
pl_PL: ładowanie

en: local translator
pl_PL: lokalny tłumacz

en: menu items
pl_PL: elementy menu

en: month(s)
pl_PL: miesiąc/miesiące

en: n/a
pl_PL: n/d

en: needs retry
pl_PL: wymaga ponownej próby

en: nginx guide
pl_PL: Przewodnik po nginx

en: none
pl_PL: brak

en: not translated in current language
pl_PL: nie przetłumaczone w bieżącym języku

en: of
pl_PL: z

en: only show translated items
pl_PL: pokaż tylko przetłumaczone elementy

en: posts left
pl_PL: pozostało wpisów

en: profile
pl_PL: profil

en: published
pl_PL: opublikowana

en: published or updated
pl_PL: opublikowana lub zaktualizowana

en: restore
pl_PL: przywróć

en: select parent
pl_PL: wybierz rodzica

en: show
pl_PL: pokaż

en: some strings might be not registered
pl_PL: niektóre ciągi mogą nie być zarejestrowane

en: string not registered
pl_PL: ciąg nie zarejestrowany

en: this will be your admin language and will also be used for translating comments.
pl_PL: będzie to Twój język administracyjny i będzie również używany do tłumaczenia komentarzy.

en: to
pl_PL: do

en: translate
pl_PL: tłumacz

en: translate the base taxonomy slugs with WPML
pl_PL: tłumacz podstawowe slug taksonomii za pomocą WPML

en: translating post categories and custom taxonomies
pl_PL: tłumaczenie kategorii postów i niestandardowych taksonomii

en: untranslated
pl_PL: nieprzetłumaczone

en: updated
pl_PL: zaktualizowana

en: use translation if available or fallback to default language
pl_PL: użyj tłumaczenia, jeśli dostępne, lub wróć do języka domyślnego

en: week(s)
pl_PL: tydzień/tygodnie
