WPML_EXPORT - en to he translation catalogue (815 entries)

en:  - (needs update)
he: - (זקוק לעדכון)

en:  - A xliff file is attached.
he: - מצורף קובץ xliff.

en:  There is an issue with automatic translation that needs attention from a translation manager.
he: יש בעיה עם התרגום האוטומטי שזקוקה לתשומת לב של מנהל תרגום.

en: "%s" is not a valid XLIFF file.
he: %s אינו קובץ XLIFF.

en: %1$s and the %2$s use a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
he: %1$s ו%2$s משתמשים בזיכרון תרגום שיכול לצמצם את מספר המילים שאתה צריך לתרגם.

en: %1$s jobs added to the Advanced Translation Editor.
he: %1$s משימות נוספו לעורך התרגום המתקדם.

en: %1$s to %2$s
he: %1$s ל%2$s

en: %1$s to %2$s and %3$s
he: %1$s ל%2$s ול%3$s

en: %1$s translation: %2$s
he: תרגום %1$s: %2$s

en: %d minute
he: דקה %d

en: %d minutes
he: %d דקות

en: %d translation job
he: עבודת תרגום %d

en: %d translation jobs
he: %d עבודות תרגום

en: %d translation jobs have been finished and applied.
he: %d עבודות תרגום הושלמו והוחלו.

en: %s authentication
he: אימות %s

en: %s has been sent to remote translators
he: %s נשלחה למתרגמים מרוחקים

en: %s have been sent to remote translators
he: %s נשלחו למתרגמים מרוחקים

en: %s items in basket:
he: %s פריטים בסל:

en: %s may produce a different word count
he: %s עשוי לייצר ספירת מילים שונה

en: %s uses a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
he: %s משתמש בזיכרון תרגומי שעשוי לצמצם את מספר המילים שעליך לתרגם.

en: %s words
he: %s מילים

en: %s: WPML Translation Jobs
he: %s: עבודות של WPML Translation

en: %sTranslation in progress - wait before editing%s
he: %sהתרגום בביצוע - המתן לפני עריכה%s

en: %sWarning:%s You are trying to add a translation using the standard WordPress editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
he: %sאזהרה:%s אתה מנסה להוסיף תרגום באמצעות העורך הסטנדרטי של WordPress אבל האת שלך מוגדר להשתמש בעורך התרגומים של WPML.

en: %sWarning:%s You are trying to edit a translation that is currently in the process of being added using WPML.
he: %sאזהרה:%s אתה מנסה לערוך תרגום שנמצא בתהליך הוספה באמצעות WPML.

en: %sWarning:%s You are trying to edit a translation using the standard WordPress editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
he: %sאזהרה:%s אתה מנסה לערוך תרגום באמצעות העורך הסטנדרטי של WordPress אבל האתר שלך מוגדר לשימוש בעורך התרגומים של WPML.

en: (inactive and unknown service)
he: (שירות לא פעיל ולא מוכר)

en: (missing title)
he: (כותרת חסרה)

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
he: * זכור, שם המשתמש שלך עבור %1$s הוא %2$s. אם תזדקק לעזרה עם הסיסמה, השתמש באיפוס הסיסמה בדף הכניסה.

en: 0 items
he: 0 פריטים

en: 1. Review documents for translation
he: 1. בדוק אם המסמכים מתורגמים

en: 1. Select items for translation
he: 1. בחר פריטים לתרגום

[ctx: 1/2 Confirm to disconnect duplicates]
en: You are about to translate duplicated posts.
he: אתה עומד לתרגם פוסטים כפולים.

en: 2. Select translation options
he: 2. בחר אפשרויות תרגום

en: 2. Set a batch name and deadline
he: 2. הגדר שם אצווה ויעד סיום

[ctx: 2/2 Confirm to disconnect duplicates]
en: These items will be automatically disconnected from originals, so translation is not lost when you update the originals.
he: פריטים אלה ינותקו מהמקוריים באופן אוטומטי, לכן התרגום לא יאבד כשתשדרג את המקוריים.

en: 3. Choose translator or Translation Service
he: 3. בחר מתרגם או 'שירות תרגום'

en: <a href="%s">Send to translation &raquo;</a>
he: <a href="%s">שךח לתרגום &raquo;</a>

en: <p>Could not add the requested languages. Please <a%s>contact us</a> for support. </p><p>Show <a%s>debug information</a>.</p>
he: <p>לא ניתן להוסיף את השפות המבוקשות. <a%s>צור קשר</a> לתמיכה. </p><p>הצג <a%s>פרטי איתור באגים</a>.</p>

en: <p>Requested languages are not supported by the translation service (%s). Please <a%s>contact us</a> for support. </p>
he: <p>השפות המבוקשות לא נתמכות על-ידי שירות התרגום (%s). <a%s>צור קשר</a> לקבלת תמיכה. </p>

en: <p>The administrator has disabled term translation from the translation editor. </p>\n<p>If your access permissions allow you can change this under "Translation Management" - "Multilingual Content Setup" - "Block translating taxonomy terms that already got translated". </p>\n<p>Please note that editing terms from the translation editor will affect all posts that have the respective terms associated.</p>
he: <p>מנהל המערכת השהית את תרגום המונחים בעורך התרגום. </p>\n<p>אם הרשאות הגישה שלך מאפשרות זאת, תוכל שלנות זאת תחת  'ניהול התרגום' - 'הגדרת תוכן רב-לשוני' - 'חסום תרגום של מונחי טקסונומיה שכבר תורגמו'. </p>\n<p>שים לב שעריכת מונחים מעורך התרגומים תשפיע על כל הפוסטים שמשתמשים במונחים אלה.</p>

en: A communication error has appeared. Please wait a few minutes and try again.
he: הופיעה שגיאת תקשורת. המתן מספר דקות ונסה שוב.

en: A new translation for %1$s from %2$s to %3$s was created on the Translation Service. It&#8217;s ready to download and will be applied next time the Translation Service delivers completed translations to your site or when you manually fetch them.
he: תרגום חדש עבור %1$s מ-%2$s ל-%3$s נוצר בשירות התרגום. הוא מוכן להורדה ויוחל בפעם הבאה ששירות התרגום ימסור תרגומים שהושלמו לאתר שלך או כאשר תביא אותם באופן ידני.

en: ATE Job ID
he: מזהה משימה של ATE

en: Actions
he: פעולות

en: Actions that will happen on the translation service
he: פעולות שיקרו בשירות התרגום

en: Active service:
he: שירות פעיל:

en: Add a Translator
he: הוסף מתרגם

en: Add note for the translators
he: הוסף הערה למתרגמים

en: Add selected content to translation basket
he: הוסף תוכן שנבחר לסל התרגום

en: Add selected content to translation basket / Duplicate
he: הוסף את התוכן שנבחר לסל התרגום / כפילות

en: Add selected strings to translation basket
he: הוסף את המחרוזות שנבחרו לסל

en: Adjust links in posts and strings so they point to the translated content
he: עדכן את הקישורים בפוסטים ובמחרוזות כדי שיצביעו לתוכן המתורגם

en: Adjust links in posts so they point to the translated content
he: עדכן קישורים בפוסטים כדי שיצביעו לתוכן המתורגם

en: Admin Strings
he: מחרוזות מנהל מערכת

en: Admin Strings to Translate
he: מחרוזות מנהל מערכת לתרגום

en: Advanced Translation Editor
he: עורך תרגום מתקדם

en: Advanced Translation Editor (recommended)
he: עורך התרגום המתקדם (מומלץ)

en: Advanced Translation Editor Error Logs
he: יומני שגיאות של עורך התרגום המתקדם

en: Advanced Translation Editor error:
he: שגיאת עורך תרגום מתקדם:

en: Advanced Translation Editor is active
he: עורך התרגום המתקדם פעיל

en: Advanced Translation Editor is being activated
he: מתבצעת הפעלה של עורך תרגום מתקדם

en: Advanced Translation Editor is disabled.
he: עורך התרגום המתקדם מושבת.

en: Advanced Translation Editor is enabled and active
he: עורך התרגום המתתקדם מופעל ופעיל

en: Advanced Translation Editor is not active yet
he: עורך התרגום המתקדם עדיין לא פעיל

en: Advanced Translation Editor settings
he: הגדרות של 'עורך תרגום מתקדם'

en: All %s
he: כל ה-%s

en: All Languages
he: כל השפות

en: All Translation Priorities
he: כל עדיפויות התרגום

en: All done. What happens next?
he: הכל בוצע. מה קורה עכשיו?

en: All languages
he: כל השפות

en: All new lines should be replaced by HTML element %s. Use this option if translation tool used by translator does not support new lines characters (for example Virtaal software)
he: יש להחליף את כל השורות החדשות הרכיב HTML%s. השתמש באפשרות זו אם כלי התרגום של המשתמש לא תומך בתווי שורה חדשה (לדוגמה התוכנה Virtaal)

en: All posts and strings have been processed. %s links were changed to point to the translated content.
he: כל הפוסטים והמחרוזות עובדו. %s קישורים עודכנו להצבעה על התוכן המתורגם.

en: All posts have been processed. %s links were changed to point to the translated content.
he: כל הפוסטים עובדו. %s קישורים הוחלפו כדי להצביע לתוכן המתורגם.

en: All statuses
he: כל הסטטוסים

en: All the site's content
he: כל תוכן האתר

en: All translation statuses
he: כל סטטוסי התרגום

en: All types
he: כל הסוגים

en: Allow visitors to tell you about translation issues by enabling %s
he: אפשר למבקרים להודיע לך על בעיות תרגום על-ידי הפעלה של %s

en: Alt Text
he: טקסט חלופי

en: An email has been sent to %s
he: נשלח דוא"ל אל %s

en: An error occurred:
he: אירעה שגיאה:

en: Any
he: כולם

en: Any Translation Service
he: כל שירות תרגום

en: Any WordPress Translator
he: כל מתרגם WordPress

en: Any existing content (translations) will be overwritten when creating duplicates.
he: כל תוכן קיים (תרגומים) יידרס בעת יצירת שכפולים.

en: Any language
he: כל שפה

en: Any work that completes after you do this reset cannot be received by your site.
he: כל עבודה שתושלם לאחר איפוס זה לא תתקבל על-ידי האתר שלך.

en: Anyone
he: כל אחד

en: Apply
he: החל

en: Approve Translation Reviews
he: אשר בדיקות תרגום

en: Are you sure you want to reset the %1$s translation process?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לאפס את תהליך התרגום של %1$s?

en: Are you sure you want to resign from this job?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להתפטר ממשימה זו?

en: Ascending
he: עולה

en: Ask us
he: שאל אותנו

en: Assign
he: הקצה

en: Assigning translator...
he: מקצה מתרגם...

en: Authenticate
he: בצע אימות

en: Auto-generate from title (default)
he: צור באופן אוטומטי מהכותרת (ברירת מחדל)

en: Automatic Translation
he: תרגום אוטומטי

en: Available to translate
he: זמין לתרגום

en: Batch
he: אגד

en: Batch name
he: שם אגד

en: Batch name:
he: שם אצווה:

en: Batch rolled back
he: האגד גולגל לאחור

en: Batch synchronization has been sent
he: סנכרון אצווה נשלח

en: Body
he: גוף

en: Bulk actions
he: פעולות בצובר

en: Cancel
he: בטל

en: Cancel Translation Reviews
he: בטל בדיקות תרגום

en: Cancel job
he: בטל עבודה

en: Cancel jobs
he: בטל עבודות

en: Canceling jobs...
he: מבטל עבודות...

en: Cancelled
he: בוטל

en: Cannot Connect to the Internet
he: לא ניתן להתחבר לאינטרנט

en: Cannot edit this item, because it is currently in the translation basket.
he: לא ניתן לערוך פריט זה מפני שהוא נמצא בסל התרגום.

en: Caption
he: כתובית

en: Changes in these translations will affect terms in general! (Not only for this post)
he: שינויים בתרגומים אלה ישפיעו על מונחים באופן כללי! (לא רק בפוסט זה)

en: Check all
he: סמן הכל

en: Check available Translation Services
he: בדוק שירותי תרגום זמינים

en: Check status
he: בדוק סטטוס

en: Check status and get translations
he: בדוק סטטוס וקבל תרגומים

en: Check the batch delivery status
he: בדוק את סטטוס מסירת האצווה

en: Checking translation jobs status. Please don't close this page!
he: בודק סטטוס עבודות תרגום. אל תסגור דף זה!

en: Choose at least one translation action
he: בחר לפחות פעולת תרגום אחת

en: Choose default format for XLIFF file:
he: בחר תבנית ברירת מחדל עבור קובץ XLIFF:

en: Choose if translations should be published when received. Note: If Publish is selected, the translation will only be published if the original document is published when the translation is received.
he: בחר אם תרגומים יפורסמו בעת קבלתם. הערה: אם תבחר 'פרסם', התרגום יפורסם רק את מסמך המקור מפורסם בעת קבצת התרגום.

en: Classic Translation Editor
he: עורך תרגום קלאסי

en: Classic Translation Editor (recommended)
he: עורך התרגום הקלאסי (מומלץ)

en: Clear Basket
he: נקה סל

en: Clear log
he: נקה יומן

en: Click %sEdit Translation%s in the toolbar above to review your translation in the editor.
he: לחץ על %sערוך תרגום%s בסרגל הכלים שלמעלב כדי לבדוק את התרגום שלך בעורך.

en: Communication Log
he: יומן תקשורת

en: Communication logging is currently disabled. To allow WPML support to help you with issues related to sending content to translation, you need to enable the communication logging.
he: רישום תקשורת ליומן מושבת כרגע. כדי לאפשר ל-WPML לעזור לך בבעיות הנוגעות לשליחת תוכן לתרגום, יש להפעיל את רישום התקשורת ליומן.

en: Complete
he: הושלם

en: Complete the authentication
he: השלם את האימות

en: Completed
he: הושלמה

en: Configure
he: הגדר תצורה

en: Congratulations for choosing %s to translate your site's content. To avoid high costs and wasted time, please watch our short video.
he: ברכות על שבחרת ב-%s לתרגטם תוכן האתר שלך. כדי להימנע מהוצאות גבוהות ובזבוז זמן, עיין בסרטון הקצר שלנו.

en: Contact
he: איש קשר

en: Contact %s for cancellation
he: לביטול, צור קשר עם %s

en: Continue to %s
he: המשך אל %s

en: Copy & Overwrite all fields
he: העתק והחלף את כל השדות

en: Copy all fields from original
he: העתק את כל השדות מהמקור

en: Copy from original
he: העתק מהמקור

en: Copy from original language if translation language uses encoded URLs
he: העתק מהשפה המקורית אם שפת התרגום משתמשת בכתובות URL מקודדות

en: Copy from original to translation
he: העתק מהמקור לתרגום

en: Copy once
he: העתק פעם אחת

en: Copy to empty fields only
he: העתק לשדות ריקים בלבד

en: Could not retrieve file from archive.
he: לא ניתן לאחזר את הקובץ מהארכיון.

en: Could not update the translation pickup mode.
he: לא ניתן לעדכן את מצב איסוף תרגום.

en: Count time
he: זמן ספירה

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Fields Translation
he: תרגום שדות מותאמים אישית

en: Custom Term Meta Translation
he: תרגום מטה מונחים מותאמים אישית

en: Custom XML Configuration
he: תצורת XML מותאמת אישית

en: Custom fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom posts slug translation options
he: אפשרויות תרגום לשמות פוסטים מותאמים אישית

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Date
he: תאריך

en: De-authorize
he: בטל הרשאה

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Deadline
he: תאריך יעד

en: Dear %s,
he: %s היקר,

en: Deleted
he: נמחק

en: Descending
he: יורד

en: Description
he: תיאור

en: Did you know that you can also set Translation Services and professional translators will handle your translation?
he: האם ידעת שניתן להגדיר שירותי תרגום ומתרגמים מקצועיים שיטפלו בתרגום שלך?

en: Direction
he: כיוון

en: Disable logging
he: השבת רישום ליומן

en: Dismiss
he: בטל

en: Dismiss this message.
he: בטל הודעה זו.

en: Dismiss this notice.
he: בטל הודעה זו.

en: Display 20 results per page
he: הצג 20 תוצאות בדף

en: Display all results
he: הצג את כל התוצאות

en: Displaying
he: מציג

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
he: מציג %1$s&#8211;%2$s מתוך %3$s

en: Do nothing
he: אל תעשה דבר

en: Do nothing - all new line characters will stay untouched.
he: אל תעשה דבר - כל תווי השורה החדשים יישארו ללא שינוי.

en: Document status
he: מצב מסמך

en: Don't show this again.
he: אל תציג זאת שוב.

en: Don't show this warning again
he: אל תציג אזהרה זו שוב

en: Don't translate
he: אל תתרגם

en: Don't update translation
he: אל תעדכן את התרגום

en: Done
he: הסתיים

en: Don’t offer this again
he: אל תציע זאת שוב

en: Download the translated XLIFF file
he: הורד את קובץ ה-XLIFF המתורגם

en: Downloading XLIFF file...
he: מוריד קובץ XLIFF...

en: Downloading translations...
he: מוריד תרגומים...

en: Draft
he: טיוטה

en: Duplicate
he: שכפל

en: Duplicate content
he: שכפל תוכן

en: Duplicating
he: משכפל

en: Edit
he: ערוך

en: Edit %s translation
he: ערוך את התרגום של %s

en: Edit Translation
he: ערוך תרגום

en: Edit anyway
he: ערוך בכל זאת

en: Edit independently
he: ערוך באופן עצמאי

en: Edit note for the translators
he: הערת עריכה למתרגמים

en: Edit the %s translation
he: ערוך את התרגום ל-%s

en: Edit translatable strings
he: ערוך מחרוזות שניתנות לתרגום

en: Edit translation
he: ערוך תרגום

en: Editor for new translations
he: עורך עבור תרגומים חדשים

en: Editor for translations previously created using Classic Translation Editor
he: עורך עבור תרגומים שנוצרו בעבר עם עורך התרגומים הקלאסי

en: Element type
he: סוג רכיב

en: Enable logging
he: אפשר רישום ליומן

en: Enable other translation services
he: הפעל שירותי תרגום אחרים

en: Enter here your %s authentication details
he: הזן כאן את פרטי אימות %s

en: Error
he: שגיאה

en: Error Logs (%d)
he: יומני שגיאות (%d)

en: Error details
he: פרטי שגיאה

en: Errors:
he: שגיאות:

en: Estimated cost: %s USD
he: עלות מוערכת: %s דולר ארה&quot;
    \nב

en: Event
he: אירוע

en: Excerpt
he: מובאה

en: Export
he: ייצוא

en: Export XLIFF %s
he: ייצא XLIFF %s

en: Export all filtered jobs of %1$s from %2$s to %3$s in %4$s:
he: ייצא את כל העבודות המסוננות של %1$s מ-%2$s ך-%3$s ב-%4$s:

en: Export all jobs:
he: ייצא את כל המשימות:

en: External Actions
he: פעולות חיצוניות

en: External package ID: %d
he: מזהה חבילה חיצונית: %d

en: Extra data
he: נתונים נוספים

en: Failed step: %s
he: השלב שנכשל: %s

en: Failed to disconnect posts
he: ניתוק הפוסטים נכשל

en: Filter
he: מסנן

en: Finished Post Duplication
he: שכפול הפוסטים הסתיים

en: First available
he: הראשון הזמין

en: First page
he: דף ראשון

en: Fix it to continue translating automatically
he: תקן אותה כדי להמשיך בתרגום האוטומטי

en: For retrieving debug information for communication between your%1$s site and the translation system, use the <a href="%2$s">communication log</a> page.
he: לאחזור פרטי איתור באגים עבור התקשורת בין%1$s האתר שלך ומערכת התרגום, השתמש בדף <a href="%2$s">יומן תקשורת</a>.

en: From
he: מ-

en: From %1$s to %2$s:
he: מ-%1$s עד %2$s:

en: Generated by WPML plugin, running on %s.
he: מיוצר על-ידי תוסף של WPML, הפועל על %s.

en: Get translations
he: קבל תרגומים

en: Give a name to the batch. If omitted, the default name will be applied.
he: תן שם לאגד. אם לא, יוחל שם ברירת המחדל.

en: Go back
he: חזור אחורה

en: Go to %s and click the %sAutomatic Translation%s tab to create an account and start each month with 2,000 free translation credits!
he: עבור אל %s ולחץ על הכרטיסייה %sתרגום אוטומטי%s כדיליצור חשבון ולהתחיל כל חודש עם 2,000 נקודות זכות לתרגום אוטומטי!

en: Go to the %s to choose the content and send it to translation.
he: עבור אל ה-%s כדי לבחור את התוכן ולשלוח אותו לתרגום.

en: Help
he: עזרה

en: Hi %s,
he: שלום %s,

en: Hide completed
he: הסתר עבודות שהושלמו

en: Hide system fields
he: הסתר שדות מערכת

en: Hide this
he: הסתר

en: How new lines characters in XLIFF files should be handled?
he: כיצד לטפל בתווי שורות חדשות בקובצי XLIFF?

en: How should the site receive completed translations from Translation Service?
he: כיצד על האתר לקבל תרגומים שהושלמו מ'שירותה תרגום'?

en: How to translate your site's content
he: כיצד לתרגם את תוכן האתר שלך

en: How to work correctly with %s
he: כיצד לעבוד נכון עם %s

en: I am about to stop any ongoing work done by %1$s.
he: אני עומד לעצור כל עבודה המתבצעת על-ידי %1$s.

en: I moved the site to this new URL
he: הזזתי את האתר לכתובת URL חדשה זו.

en: I understand - continue editing
he: אני מבין - המשך בעריכה

en: ICanLocalize migration could not complete
he: לא ניתן להשלים את ההעברה אל ICanLocalize

en: ID
he: מזהה

en: If this is not your production site (it's a staging or testing site), please do not run the update.
he: אם זה לא אתר הייצור (אתר הדגמה או בדיקה), אל תריץ את העדכון.

en: If you are in a production site, you have to run this update before you can send more content for translation and receive completed translations.
he: אם אתה באתר הייצור, יש להריץ עדכון זה לפני שיהיה ניתן לשלוח עוד תוכן לתרגום ולקבל תרגומים שהושלמו.

en: If you don't have one, you can create it after clicking the authenticate button.
he: אם אין לך אחד, ניתן ליצור אותו אחרי לחיצה על לחצן האימות.

en: If you have sent content to %1$s, you should cancel the projects in %1$s system. Any work that completes after you do this reset cannot be received by your site.
he: אם שלחת תוכן אל %1$s, עליך לבטל את הפרויקטים במערכת %1$s. כל עבודה שתושלם לאחר איפוס זה לא תוכל להתקבל באתר שלך.

en: If you wish to use %1$s, please go to %2$s and use the %3$s button.
he: אם אתה רוצה להשתמש ב-%1$s, עבור אל %2$s והשתמש בלחצן %3$s.

en: If you wish to use only local translators, please go to %1$s and use the %2$s button.
he: אם אתה רוצה להשתמש רק במתרגמים מקומיים, עבור אל %1$s והשתמש בלחצן %2$s.

en: Import / Export XLIFF
he: ייבא/ייצא XLIFF

en: In basket
he: בסל

en: In progress
he: מתבצע

en: In progress (connecting)
he: בביצוע (מתחבר)

en: In the translation basket
he: בסל התרגום

en: Include XLIFF files in notification emails
he: כלול קובצי XLIFF בהודעות דואר אלקטרוני

en: Include XLIFF files in the notification emails
he: כלול קובצי XLIFF בהודעות הדוא"ל

en: Incompatible Archive.
he: ארכיון לא תואם.

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 Message]
en: Are you sure you want to do this?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לעשות זאת?

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 No]
en: No
he: לא

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 Yes]
en: Yes
he: כן

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 00 Title]
en: Incomplete local translation jobs
he: משימות תרגום מקומיות שלא הושלמו

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 01 Cancelled]
en: Cancelled local translation jobs:
he: משימות תרגום מקומיות שבוטלו.

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 02 Open]
en: Open local translation jobs:
he: משימות תרגום מומיות פתוחות:

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 03 Error]
en: Unable to cancel some or all jobs
he: לא ניתן לבטל חלק מהמשימות או את כולן

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 04 Error]
en: Unable to complete the action
he: לא ניתן להשלים את הפעולה

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 10 Close button]
en: Local translation jobs will be kept and the above notice hidden.
he: משימות תרגום מקומיות יישמרו וההודעה שלעיל תוסתר.

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 20 Close button]
en: Close
he: סגור

en: Initializing...
he: מאתחל...

en: Invalid Request
he: בקשה לא חוקית

en: Invalid Request.
he: בקשה לא חוקית.

en: It was not possible to refresh the active translation service information.
he: לא היה ניתן לרענן את פרטי שירות התרגום הפעיל.

en: It's not possible to use automatic translation with your current language setup, as the following languages are mapped to the same language as the default: %s
he: לא ניתן להתשמש בתרגום אוטומטי עם הגדרת השפה הנוכחית, מכיוון שהשפות הבאות ממופות אל אותה שפה של ברירת המחדל: %s

en: Items
he: פריטים

en: Items sent for translation!
he: פריטים שנשלחו לתרגום!

en: Job %1$s: %2$s - %3$s
he: משימה %1$s: %2$s - %3$s

en: Job ID
he: מזהה משימה

en: Job ID is missing
he: מזהה משימה חסר

en: Job waiting for a translator in %s
he: משימה הממתינה למתרגם ב-%s

en: Jobs
he: משימות

en: Jobs canceled
he: עבודות שבוטלו

en: Jobs could not be created in Advanced Translation Editor. Please try again or contact the WPML support for help.
he: לא ניתן ליצור משימות בעורך התרגום המתקדם. נסה שוב או צור קשר עם השירות של WPML לקבלת עזרה.

en: Jobs that are waiting for translation
he: משימות שממתינות לתרגום

en: Language
he: שפה

en: Language filtering has been disabled because you already have items in %s in the basket.
he: הפעלת סינון שפות כובתה מפני שכבר יש פריטים ב- %s בסל.

en: Language pair
he: זוג שפות

en: Language pairs not refreshed, please try again
he: שפות התרגום לא רועננו, נסה שוב

en: Language pairs refreshed
he: שפות התרגום רועננו

en: Languages
he: שפות

en: Last attempt was on
he: הניסיון האחרון היה ב-

en: Last check: %s
he: בדיקה אחרונה: %s

en: Last error
he: השגיאה האחרונה

en: Last page
he: דף אחרון

en: Learn how to translate content that comes from Block editor
he: למד כיצד לתרגם תוכן שמגיע מעורך הבלוקים

en: Learn more about WPML's Advanced Translation Editor
he: למד עוד על עורך התרגום המתקדם של WPML

en: Learn more about translation editor options
he: מידע נוסף אודות אפשרויות עורך התרגום

en: Link to original document %d
he: קישור למסמך המקורי %d

[ctx: List of translation jobs: %s replaced by "list of translation jobs"]
en: You can see all the jobs that you sent and their deadlines in the %s.
he: ניתן לראות את כל עבודות התרגום ששלחת ואת תאריכי היעד שלהם ב-%s.

[ctx: List of translation jobs: used to build a link to the translation jobs page]
en: list of translation jobs
he: רשימת עבודות תרגום

en: Loaded
he: טעון

en: Loading jobs...
he: טוען עבודות...

en: Local
he: מקומי

en: Login and registration pages
he: דפי כניסה והרשמה

en: Looking for a different translation service?
he: מחפש שירות תרגומים אחר?

en: Looks like this site is a copy of a different site, or moved to a different URL.
he: נראש שזהו עותק של אתר אחר או שהוא הוזז לכתובת URL אחרת.

en: Looks like this site is a copy of a different site, or moved to a different URL. Please contact your translation manager to update Translation Management plugin configuration.
he: נראה שזהו עותק של אתר אחר או שהוא הוזז לכתובת URL אחרת. צור קשר עם מנהל התרגום כדי לעדכן את תצורת התוסף 'מנהל התרגום'.

en: Looks like you are running a multilingual WooCommerce site. To easily translate WooCommerce products and categories, you should use %s
he: נראה שאתה מריץ אתר רב-לשוני של WooCommerce. כדי לתרגם בקלותת מוצרים וקטגוריות של WooCommerce, מומלץ להשתמש ב-%s

en: Manage your translators
he: נהל את המתרגמים

en: Migration to ICL 2.0
he: מעבר אל ICL 2.0

en: Minimize
he: מזער

en: Minor edit
he: עריכה מינורית

en: Minor edit - don't update translation
he: עדכון מינורי - אל תעדכן את התרגום

en: Missing or wrong data:
he: נתונים חסרים או שגויים:

en: More
he: עוד

en: More details
he: פרטים נוספים

en: Multilingual Content Setup
he: הגדרת תוכן רב-לשוני

en: My test translation went fine.
he: תרגום הניסיון שלי הצליח.

en: Navigation
he: ניווט

en: Need help translating? Read how to use %s.
he: זקוק לעזרה בתרגום? קרא כיצד להשתמש ב-%s.

en: Need help with translation?
he: זקוק לעזרה בתרגום?

en: Need help? See
he: זקוק לעזרה? ראה

en: Need translators?
he: זקוק למתרגמים?

en: Needs refresh - Some items of this type are not counted
he: יש צורך ברענון - חלק מהפרטים מסוג זה לא נספרו

en: Needs review
he: זקוק לבדיקה

en: Needs update
he: זקוק לעדכון

en: Needs updating
he: זקוק לעדכון

en: New lines character
he: תו שורות חדשות

en: New translation job from %s
he: משימת תרגום חדשה מ-%s

en: Next page
he: הדף הבא

en: No custom fields found. It is possible that they will only show up here after you add more posts after installing a new plugin.
he: לא נמצאו שדות מותאמים אישית. יתכן והם יופיעו כאן רק לאחר שתוסיף פוסטים נוספים אחרי התקנת תוסף חדש.

en: No documents found
he: לא נמצאו מסמכים

en: No duplicate posts found to disconnect.
he: לא נימצאו פוסטים כפולים לניתוק.

en: No entries
he: אין ערכים

en: No items found in basket
he: לא נמצאו פריטים בסל

en: No selected translators!
he: לא נבחרו מתרגמים!

en: No term meta found. It is possible that they will only show up here after you add/create them.
he: לא נמצאו מטה מונחים. ייתכן שהם יוצגו כאן רק לאחר שתוסיף/תעדכן אותם.

en: No translation jobs found
he: לא נמצאו משימות תרגום

en: No translation jobs were selected for export.
he: לא נבחרו משימות תרגום לייצוא.

en: No translation languages configured for this user.
he: למשתמש זה לא הוגדרו תצורות שפות תרגום.

en: None found
he: לא נמצאו

en: Not loaded
he: לא טעון

en: Not set
he: לא מוגדר

en: Not sure? %s.
he: לא בטוח? %s.

en: Not translated
he: לא תורגם

en: Not translated or needs updating
he: לא תורגם או זקוק לעדכון

en: Note for the translators
he: הערה למתרגמים

en: Nothing found
he: לא נמצא דבר

en: Notification emails to the translation manager
he: התראות דוא"ל למנהל התרגום

en: Notification emails to translators
he: התראות דוא"ל למתרגמים

en: Notification emails:
he: התראות דוא"ל:

en: Notify the translation manager when jobs are completed %s
he: הודע למנהל התרגום על סיום עבודות %s

en: Notify the translation manager when jobs are late by %s days
he: הודע למנהל התרגום כשמשימות מאחרות ב-%s ימים

en: Notify translators when new jobs are waiting for them
he: הודע למתרגמים כשממתינות להם משימות חדשות

en: Notify translators when they are removed from jobs
he: הודע למתרגמים כשהם מוסרים ממשימות

en: Number of attempts made
he: מספר ניסיונות שבוצעו

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: Number of strings
he: מספר מחרוזות

en: Number of words
he: מספר מילים

en: Ok
he: אישור

en: Ok!
he: אישור!

en: One more step before you can use %s
he: עוד שלב אחד לפני שתוכל להשתמש ב-%s

en: One of the selected strings is in a language that is not activate. It can not be added to the translation basket.
he: אחת המחרוזות שנבחרו היא בשפה שאינה פעילה. לא ניתן להוסיפה לסל התרגום.

en: One or more strings sent to %s
he: מחרוזת אחת או יותר נשלחו אל %s

en: Only select this option if you have no pending jobs or you are sure of what you are doing.
he: בחר אפשרות זו רק אם אין לך משימות ממתינות או שאתה בטוח שאתה יודע מה אתה עושה.

en: Only show taxonomy terms that haven't been translated yet
he: הצג רק מונחי טקסונומיה שטרם תורגמו

en: Open in Translation Editor
he: פתח בעורך התרגום

en: Original
he: מקור

en: Original Page
he: דף מקורי

en: Other Partner Translation Services from Around the World
he: שירותי תרגום משותפים אחרים מסביב לעולם

en: Other Translation Services
he: שירותי תרגום אחרים

en: Overdue translation jobs report
he: דוח עבודות תרגום מאחרות

en: PHP Extension
he: הרחבת PHP

en: PHP Setting
he: הגדרת PHP

en: PRO translation has been reset.
he: בוצע איפוס לתרגום PRO.

en: Package "%1$s" will be ignored for %2$s, because it is an original post.
he: נתעלם מהחבילה "%1$s" עבור %2$s, מכיוון שהוא פוסט מקורי.

en: Package "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already in progress.
he: נתעלם מהחבילה "%1$s" עבור %2$s, מכיוון שכבר מתבצע תרגום.

en: Page URL
he: כתובת URL של הדף

en: Partial translation
he: תרגום חלקי

en: Partner Translation Services
he: שירותי תרגום של שותפים

en: Pending Review
he: ממתין לבדיקה

en: Pending review
he: ממתין לבדיקה.

en: Please activate translation service first.
he: ראשית יש להפעיל את התרגום.

en: Please be advised that editing this term's translation here will change the value of the term in general. The changes made here, will not only affect this post!
he: שים לב שעריכה של תרגום המונח כאן תשנה את ערך המונח גם באופן כללי. השינויים שיבוצעו כאן ישפיעו לא רק על פוסט זה!

en: Please choose
he: בחר

en: Please contact WPML support and give them the following debug information:
he: צור קשר עם התמיכה של WPML וספק להם את הפרטים הבאים על איתור הבאגים:

en: Please contact your administrator.
he: צור קשר עם מנהל המערכת.

en: Please open the confirmation email that you received and click on the link inside it to confirm your email.
he: פתח את דוא"ל האישור שקיבלת ולחץ על הקישור שבתוכו כדי לאשר את הדוא"ל שלך.

en: Please refer to the <a href="%s">Translation Management dashboard</a> for the exact status of this translation.
he: עיין ב<a href="%s">לוח הבקרה של ניהול התרגום</a> כדילראות את הסטטוס המדויק של תרגום זה.

en: Please register WPML to enable the professional translation option
he: רשום את WPML כדי לאפשר את אפשרות התרגום המקצועי

en: Please select at least one document to translate.
he: בחר לפחות מסמך אחד לתרגום.

en: Please select at least one language to translate into.
he: בחר לפחות שפה אחת לתרגום.

en: Please try again in a few minutes. If the problem persists, please contact %s.
he: נסה שוב עוד מספר דקות. אם הבעיה ממשיכה, צור קשר עם %s.

en: Please wait a few minutes and try again to see if there’s a temporary problem.
he: המתן מספר דקות ונסה שוב כדי לראות אם זו בעיה זמנית.

en: Please, check the %2$s page for more details.
he: לפרטים נוספים, עיין בדף %2$s.

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because it is an original post.
he: נתעלם מהפוסט "%1$s" עבור %2$s, מכיוון שהוא פוסט מקורי.

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already in progress.
he: נתעלם מהפוסט "%1$s" עבור %2$s, מכיוון שכבר מתבצע תרגום.

en: Post Types Translation
he: תרגום סוגי פוסטים

en: Post parent
he: הורה הפוסט

en: Posts and pages synchronization
he: סנכרון פוסטים ודפים

en: Preparing your content for translation
he: מכין את התוכן שלך לתרגום

en: Preview is not available
he: תצוגה מקדימה לא זמינה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Priority
he: עדיפות

en: Private
he: פרטי

en: Problem receiving translation jobs?
he: בעיה בקבלת משימות תרגום?

en: Processing posts... %1$s of %2$s done.
he: מעבד פוסטים... %1$s מתוך %2$s הושלמו.

en: Processing strings... %1$s of %2$s done.
he: מעבד מחרוזות... %1$s מתוך %2$s הושלמו.

en: Processing translation
he: מעבד את התרגום

en: Processing translation (could take a few minutes)
he: מעבד את התרגום (עשוי להימשך מספר דקות)

[ctx: Promote translation services: %s replaced by "professional translation services integrated with WPML"]
en: Need faster translation work? Try one of the %s.
he: זקוק לעבודת תרגום מהירה יותר? נסה את אחד מ-%s.

[ctx: Promote translation services: used to build a link to the translation services page]
en: professional translation services integrated with WPML
he: שירותי תרגום מקצועי בעלי אינטגרציה עם WPML

en: Publish status
he: פרסם את הסטטוס

en: Published
he: פורסם

en: Read more...
he: קרא עוד...

en: Ready!
he: מוכן!

en: Recalculate
he: חשב מחדש

en: Refresh
he: רענן

en: Refresh Translation Services
he: רענן את שירותי התרגום

en: Refresh information
he: רענן פרטים

en: Refresh job status
he: רענן סטטוס עבודות

en: Refresh language pairs
he: רענן זוגות שפות

en: Refreshing translation service information...
he: מרענן פרטי שירות תרגום...

en: Refreshing translation status
he: מרענן את סטטוס התרגום

en: Remember to authenticate this site's connection with %1$s. Before you authenticate, you cannot send jobs to translation to %1$s.
he: זכור לאמת את החבור של אתר זה עם %1$s. לפני שתאמת, לא תוכל לשלוח משימות תרגום אל %1$s.

en: Remove from Translation Basket
he: הסר מסל התרגום

en: Removed from translation job on %s
he: הסר ממשימת תרגום ב-%s

en: Request activation
he: בקש הפעלה

en: Request activation from
he: בקש הפעלה מאת

en: Request activation to receive an email with directions to activate the service.
he: בקש הפעלה כדי לקבל דוא"ל עם הנחיות להפעלת השירות.

en: Request to use WPML's Advanced Translation Editor by %s
he: בקשה לשימוש בעורך התרגום המתקדם של WPML על-ידי %s

en: Resend that email
he: שלח שוב דוא"ל זה

en: Reset filter
he: אפס מסנן

en: Reset filters
he: אפס מסננים

en: Reset professional translation state
he: אפס מצב תרגום מקצועי

en: Resign
he: התפטר

en: Reusable Block
he: בלוק לשימוש חוזר

en: Review %s language
he: בדוק את השפה %s

en: Rollback jobs...
he: משימות גלגול לאחור...

en: Rollback migration (use at your own risk!)
he: גלגל לאחור את ההעברה (באחריותך בלבד!)

en: Run now
he: הרץ עכשיו

en: Running this update on a non-production site will make it impossible to correctly run it on the production site.
he: הרצת עדכון זה על אתר שאינו אתר הייצור יגרום לכך שלא יהיה ניתן להריץ אותו על אתר הייצור.

en: Same as the original document
he: כמו המסמך המקורי

en: Save
he: שמור

en: Save & Close
he: שמור וסגור

en: Saving of Language mapping to ATE failed
he: שמירת מיפוי השפה ל-ATE נכשל

en: Saving...
he: שומר...

en: Scan now and adjust links
he: סרוק עכשיו ועדכן קישורים

en: Scheduled
he: תוזמן

en: Search for
he: חפש את

en: Select additional options
he: בחר אפשרויות נוספות

en: Select all
he: בחר הכל

en: Select status
he: בחר סטטוס

en: Select the xliff file or zip file to upload from your computer:&nbsp;
he: בחר את קובץ ה-xliff או קובץ ה-zip להעלאה מהמחשב שלך:&nbsp;

en: Select translator
he: בחר מתרגם

en: Send
he: שלח

en: Send all items for translation
he: שלח את כל הפריטים לתרגום

en: Send me a notification email when there is something new to translate
he: שלח לי התראת דוא"ל כשיש משהו חדש לתרגום

en: Sending for translation
he: שליחה לתרגום

en: Sending your jobs to professional translation
he: שולח את העבודות שלך לתרגום מקצועי

en: Sending your jobs to translation
he: שולח את העבודות שלך לתרגום

en: Sent on
he: נשלח ב-

en: Service activated.
he: השירות הופעל.

en: Service credentials updated.
he: אישורי שירות עודכנו.

en: Service invalidated.
he: השירות בוטל.

en: Services Refreshed.
he: השירותים רועננו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Show differences
he: הצג הבדלים

en: Show other professional translation options
he: הצג אפשרויות אחרות לתרגום מקצועי

en: Show system fields
he: הצג שדות מערכת

en: SimpleXML extension
he: ההרחבה SimpleXML

en: SimpleXML extension is required for using XLIFF files in WPML Translation Management.
he: יש צורך בהרחבה SimpleXML כדי להשתמש בקובצי XLIFF ב-WPML Translation Management.

en: SimpleXML missing!
he: SimpleXML חסר!

en: Site Moved or Copied - Action Required
he: האתר הוזז או הועתק - נדרשת פעולה

en: Some communications with the translation proxy are locked.
he: חלק מהתקשורת עם proxy התרגום, נעול.

en: Some fields in translation are already filled!
he: חלק מהשדות בתרגום כבר מלאים!

en: Some of the content that you selected for translation includes fields that are encoded. Translators will not be able to work on this kind of content, so we removed it from the job.
he: חלק מהתוכן שבחרת לתרגום כולל שדות מקודדים. מתרגמים לא יוכלו לעבוד על סוג תוכן זה לכן הסרנו אותו מהמשימה.

en: Sorry, the email could not be sent to %s for an unknown reason.
he: מצטערים, לאניתן לשלוח דוא"ל ל-%s מסיבה לא ידועה.

en: Sort
he: מיון

en: Start the update
he: התחל את העדכון

en: Start update
he: התחל עדכון

en: Status
he: מצב

en: Status checked:
he: הסטטוס נבדק:

en: Status is up to date.
he: הסטטוס עדכני.

en: String
he: מחרוזת

en: String "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already waiting for translator.
he: נתעלם מהמחרוזת "%1$s" עבור %2$s, מכיוון שהתרגום כבר ממתין למתרגם.

en: String package job
he: עבודה על חבילת מחרוזות

en: Strings
he: מחרוזות

en: Strings in different languages are selected. They can not be added to the translation basket.
he: נבחרו מחרוזות בשפות שונות. לא ניתן להוסיפן לסל התרגום.

en: Strings in the basket
he: מחרוזות בסל

en: Submitted data is not valid.
he: הנתונים שנשלחו אינם חוקיים.

en: Success! You can now send content to %s.
he: הצלחה! עכשיו תוכל לשלוח תוכן אל %s.

en: Successfully disconnected posts
he: הפוסטים נותקו בהצלחה

en: Suggested deadline:
he: תאריך יעד שהוצא:

en: Synchronize translators and translation managers
he: סנכרון מתרגמים ומנהלי תרגום

en: Synchronizing batch...
he: מסנכרן אצווה...

[ctx: Take a translation job waiting for a translator]
en: take it
he: קח אותו

en: Take me back
he: קח אותי חזרה

en: Taxonomies Translation
he: תרגום טקסונומיות

en: Taxonomy visibility in the translation editor
he: נראות טקסונומיה בעורך התרגום

en: Tell us which one
he: ספר לנו איזה

en: Term Meta
he: מטה מונח

en: Terms translation is disabled
he: תרגום מונחים לא מופעל

en: The %s uses a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
he: ה-%s משתמש בזיכרון תרגומי שעשוי לצמצם את מספר המילים שעליך לתרגם.

en: The archive contains one or more empty files.
he: הארכיון מכיל לפחות קובץ ריק אחד..

en: The authentication didn't work. Please make sure you entered your details correctly and try again.
he: האימות לא עבד. ודא שהזנת את פרטיך נכון ונסה שוב.

en: The basket is empty
he: הסל ריק

en: The batch name was appended with the source language of its elements.
he: לשם האגד צורף שפת המקור של רכיביו.

en: The body does not contain the required fields
he: הגוף לא מכיל את השדות הנדרשים

en: The communication error with Translation Proxy has appeared. Please try later.
he: הופיעה שגיאת תקשורת עם Translation Proxy. נסה שובה מאוחר יותר.

en: The communication log is empty.
he: יומן התקשורת ריק.

en: The constant DISABLE_WP_CRON should not be set to true.
he: הקבוע DISABLE_WP_CRON לא יכוללהיות מוגדר ל-true.

en: The constant WPML_ENVIRONMENT is set to "Test".
he: הקבוע WPML_ENVIRONMENT מוגדר להיות "Test".

en: The deadline that you set for the following jobs has passed:
he: תאריך היעד שקבעת עבור העבודות הבאות עבר:

en: The following language(s) on your site must be mapped to a supported language in order to use automatic translation: %s
he: על השפות הבאות באתר שלך להיות ממופות לשפה נתמכת כדי להשתמש בתרגום אוטומטי: %s

en: The items you have selected are now in the translation basket &ndash;
he: הפריטים שבחרת נמצאים עכשיו בסל תרגום &ndash;

en: The job is already canceled
he: המשימה כבר בוטלה

en: The job is already finished
he: המשימה כבר הושלמה

en: The length of the batch name exceeds the maximum length of %s
he: אורך שם האגד חורג מהאורך המירבי המותר %s

en: The number of words WPML will send to translation (%s):
he: מספר המילים ש-WPML ישלח לתרגום (%s):

en: The number of words WPML will send to translation:
he: מספר המילים ש-WPML ישלח לתרגום:

en: The original has been deleted!
he: המקור נמחק!

en: The original post cannot be retrieved
he: לא ניתן לאחזר את הפוסט המקורי

en: The site will fetch translations manually
he: האתר יביא תרגומים ידנית

en: The translation for %1$s from %2$s to %3$s was canceled on the Translation Service. You can send this document to translation again from the Translation Dashboard.
he: התרגום עבור %1$s מ-%2$s ל-%3$s בוטל בשירות התרגום. ניתן לשלוח מסמך זה לתרגום שוב מלוח המחוונים של התרגום.

en: The translation job (%s) doesn't belong to you.
he: משימת התרגום (%s) לא שייכת לך.

en: The translation job was completed on time.
he: עבודת התרגום בוצעה בזמן.

en: The translation process with %1$s was reset.
he: תהליך התרגום עם %1$s עבר איפוס.

en: The translator %1$s is requesting to use the Advanced Translation Editor on site %2$s.
he: המתרגם %1$s מבקש להשתמש בעורך התרגום המתקדם באתר %2$s.

en: The translator %1$shas completed the translation job for "%2$s" from %3$s to %4$s.
he: המתרגם %1$s סיים את עבודת התרגום עבור '%2$s' מ-%3$s ל-%4$s.

en: The translator %1$shas updated the translation job for "%2$s" from %3$s to %4$s.
he: המתרגם %1$s עדכן את עבודת התרגום עבור '%2$s' מ-%3$s ל-%4$s.

en: The type of the post cannot be retrieved
he: לא ניתן לאחזר את סוג הפוסט

en: The uploaded xliff file does not seem to be properly formed.
he: נראה שקובץ ה-xliff שהועלה לא נוצר כהלכה.

en: The uploaded xliff file doesn't belong to this system.
he: קובץ ה-XLIFF שהועלה לא שייך למערכת זו.

en: The xliff file could not be read.
he: לא ניתן לקרוא את קובץ ה-xliff.

en: There are %s jobs waiting for a translator:
he: יש %s משימות שממתינות למתרגם:

en: There are %s jobs, which you can take (not specifically assigned to you):
he: יש %s משימות שתוכל לקחת (לא מוקצות ספציפית עבורך):

en: There are base64 encoded fields in this document
he: ישנם שדות עם קידוד base64 במסמך זה

en: There is 1 job waiting for a translator:
he: יש משימה אחת שממתינה למתרגם:

en: There is 1 job, which you can take (not specifically assigned to you):
he: יש משימה אחת שתוכל לקחת (לא מוקציית ספציפית עבורך):

en: There is a problem connecting to automatic translation. Please check your internet connection and try again in a few minutes. If you continue to see this message, please %s.
he: יש בעיה בחיבור לתרגום האוטומטי. בדוק את חיבור האינטרנט ונסה שוב בעוד מספר דקות. אם תמשיך לראות הודעה זו, %s.

en: There is a problem with your translation service.
he: יש בעיה עם שירות התרגום שלך.

en: There is an issue with automatic translation that needs your attention.
he: יש בעיה עם התרגום האוטומטי שזקוקה לתשומת הלב שלך.

en: There is new translated content on this site. You can scan posts and strings to adjust links to point to translated content.
he: ישנו תוכן מתורגם חדש באתר זה. ניתן לסרוק פוסטים ומחרוזות על-מנת לעדכן את הקישורים כדי שיצביעו על התוכן המתורגם.

en: There was a problem communicating with ATE: %s
he: אירעה בעיה בתקשורת עם ATE: %s

en: This %s
he: %s זה

en: This batch name already exists and was modified to ensure unique naming
he: שם אגד זה כבר קיים ושונה להבטחת שמות ייחודיים

en: This content came from the Block editor and you need to translate it carefully so that formatting is not broken.
he: תוכן זה הגיע מעורך הבלוקים ועליך לתרגם אותו בזהירות כדי שהפרמוט לא יישבר.

en: This content is being automatically translated. If you want to do something different with it cancel translation jobs first.
he: לתכן זה מתבצע תרגום אוטומטי. אם ברצונך לעשות איתו משהו אחר, ראשית יש לבטל את משימות התרגום.

en: This deadline is what WPML suggests according to the amount of work that you already sent to this translator. You can modify this date to set the deadline manually.
he: זה תאריך היעד ש-WPML מציע בהתאם לכמות העבודה שכבר שלחת למתרגם זה. ניתן לשנות תאריך זה ולהגדיר את תאריך היעד באופן ידני.

en: This document is a duplicate of:
he: מסמך זה הוא שכפול של:

en: This is a copy of my original site
he: זהו עותק של האתר המקורי שלי

en: This is a local job so it does not have an XLIFF file to download
he: זו עבודה מקומית ולכן אין לה קובץ XLIFF להורדה

en: This is a local job, no need to check its status
he: זוהי משימה מקומית, אין צורך לבדוק את הסטטוס שלה

en: This is a log of the communication between your site and the translation system. It doesn't include any private information and allows WPML support to help with problems related to sending content to translation.
he: זהו יומן תשורת בין האתר שלך למערכת התרגןם. הוא אינו כולל מידע פרטי ומאפשר לתמיכה של WPML לעזור בבעיות הקשורות לשליחת תוכן לתרגום.

en: This is a quick reminder about translation jobs that you sent and are behind schedule.
he: זו תזכורת מהירה לגבי עבודות תרגום ששלחת ומתעכבות.

en: This is indeed my production site
he: זה אכן אתר הייצור

en: This job cannot be edited anymore because a newer job for this element exists.
he: לא ניתן לערוך משימה זו מפני שכבר יש משימה חדשה יותר עבור רכיב זה.

en: This message was automatically sent by Translation Management running on %1$s. To stop receiving these notifications contact the system administrator at %2$s.\n\nThis email is not monitored for replies.
he: הודעה זו נשלחה באופן אוטומטי על-ידי 'ניהול התרגום' שרץ על %1$s. כדי להפסיק את קבלת ההתראות האלו, צור קשר עם מנהל המערכת בכתובת %2$s.\n\nדוא"ל זה לא מנוטר.

en: This message was automatically sent by Translation Management running on %1$s. To stop receiving these notifications, go to Notification Settings, or contact the system administrator at %2$s.\n\nThis email is not monitored for replies.
he: הודעה זו נשלחה באופן אוטומטי על-ידי 'מנהל התרגום' שרץ על %1$s. כדי להפסיק את קבלת התראות אלו, עבור אל 'הגדרות ההתראות' אוצור קשר עם מנהל המערכת בכתובת %2$s.\n\nדוא"ל זה לא מנוטר.

en: This page that you are editing is being translated right now. If you edit now, some or all of the translation for this page may be missing. It's best to wait until translation completes, then edit and update the translation.
he: דף זה שאתה עורך נמצא כרגע בתרגום. אם תערוך עכשיו, חלק רו כל התרגוצים עבור הדף יהיו חסרים. עדיף להמתין עד לסיום התרגום, ולאחר מכן לערוך ולעדכן את התרגום.

en: This site can use WPML's Advanced Translation Editor, but you did not receive permission to use it. You are still translating with WPML's classic translation editor. Please ask your site's Translation Manager to enable the Advanced Translation Editor for you.
he: אתר זה יכול להשתמש בעורך התרגום המתקדם של WPML אבל לא קיבלת הרשאה להשתמש בו. אתה עדיין מתרגם באמצעות עורך התרגום הקלאסי של WPML. בקש ממנהל התרגום של האתר להפעיל עבורך את עורך התרגום המתקדם.

en: This stuff is actually important. Please follow the video to send a test translation. Then, you can dismiss this message. Thank you!
he: בחומר הזה די חשוב. עקוב אחר הסרטון כדי לשלוח תרגון לניסיוןץ לאחר מכן תוכל לבטל הודעה זו. תודה!

en: This translation job is overdue by %s day.
he: עבודת תרגום זו מאחרת ביום %s.

en: This translation job is overdue by %s days.
he: עבודת תרגום זו מאחרת ב-%s ימים.

en: This week %1$s had the following %2$s translation updates
he: השבוע ל-%1$s היו ל-%2$s את עדכוני התרגום הבאים

en: Title
he: כותרת

en: To
he: ל-

en: To fix this problem, you need to tell WPML how these fields are encoded, so that WPML can decode them before sending for translation.
he: כדי לתקן בעיה זו, עליך חומר ל-WPML כיצד שדות אלה מקודדים על-מנת ש-WPML יוכל לפענח אותם לפני שליחתם לתרגום.

en: To re-enable it, please empty the basket or send it for translation.
he: כדי להפעילו מחדש, רוקן את הסל או שלח אותו לתרגום

en: To see more items, use the filter and narrow down the search. %s
he: כדי לראות עוד פריטים, השתמש במסנן וצמצם את החיפוש. %s

en: To send content for translation to %1$s, you need to have an %1$s account.
he: כדי לשלוח תוכן לתרגום אל %1$s, אתה זקוק לחשבון %1$s.

en: To send content to translation first make sure "%s" is authenticated or you have at least one translator.
he: כדי לשלוח תוכן לתרגוןם, ראשית וודא ש'%s' מאומת או שיש לך לפחות מתרגם אחד.

en: To send content to translation first make sure you either have %1$s or an %2$s.
he: כדי לשלוח תוכן לתרגום, ראשית וודא שיש לך %1$s או %2$s.

en: To stop receiving notifications, log-in to %s and change your preferences.
he: כדילהפסיק את קבלת ההתראות, היכנס אל %s ושנה את ההעדפות שלך.

en: To translate other content, select your items for translation and your preferred translation options below.
he: כדי לתרגם תוכן אחר, בחר להלן את הפריטים לתרגום ואת אפשרויות התרגום המועדפות.

en: To translate those jobs, go to
he: כדי לתרגם עבודות אלו, עבור אל

en: To translate your content, go to %1$s. Or, go to the %2$s tab to automatically translate your content in bulk.
he: כדי לתרגם את התוכן שלך, עבור אל %1$s. או עבור אל הכרטיסייה %2$s כדי לתרגם באופן אוטומטי את התוכן שלך ביחד.

en: Today %1$s had the following %2$s translation updates
he: היום היו ל-%1$s את %2$s עדכוני התרגום הבאים

en: Total
he: סה&quot;כ

en: Translate
he: תרגם

en: Translate (this will include the slug in the translation and not create it automatically from the title)
he: תרגם (יכלול את השם מהתרגום ולא ייצור אותו באופן אוטומטי מהכותרת)

en: Translate Link Targets
he: תרגם קישורי יעד

en: Translate content myself
he: תרגם תוכן בעצמי

en: Translate other content
he: תרגם תוכן אחר

en: Translate selected content
he: תרגם את התוכן שנבחר

en: Translate selected strings
he: תרגם מחרוזות נבחרות

en: Translated by
he: תורגם על-ידי

en: Translated documents options
he: אפשרויות מסמכים מתורגמים

en: Translation
he: תרגום

en: Translation (incomplete) saved.
he: התרגום (שלא הושלם) נשמר.

en: Translation Basket
he: סל התרגום

en: Translation Dashboard
he: לוח הבקרה של התרגום

en: Translation Editor
he: עורך תרגום

en: Translation Feedback
he: משוב על התרגום

en: Translation Management
he: ניהול התרגום

en: Translation Management System
he: מערכת לניהול תרגומים

en: Translation Mode
he: מצב תרגום

en: Translation Notifications
he: הודעות תרגום

en: Translation Proxy error
he: שגיאת Proxy תרגום

en: Translation Service
he: שירות התרגום

en: Translation Service will deliver translations automatically using XML-RPC
he: שירות התרגום יספק תרגומים באופן אוטומטי באמצעות XML-RPC

en: Translation Services
he: שירותי תרגום

en: Translation added:
he: נוסף תרגום:

en: Translation cancelled.
he: התרגום בוטל.

en: Translation complete
he: התרגום הושלם

en: Translation has already been synchronized, no need to check its status
he: התרגום כבר סונכרן, אין צורךלבדוק את הסטטוס שלו.

en: Translation has been cancelled
he: התרגום בוטל

en: Translation has been removed by admin
he: התרגום הוסר על-ידי מנהל המערכת

en: Translation in progress
he: התרגום מתבצע

en: Translation is cancelled, no need to check its status
he: התרגום בוטל, אין צורך לבדוק את הסטטוס שלו

en: Translation is complete
he: התרגום הושלם

en: Translation is ready to download, no need to check its status
he: התרגום מוכן להורדה, אין צורך לבדוק את הסטטוס שלו.

en: Translation is ready, no need to check its status
he: התרגום מוכן, אין צורך לבדוק את הסטטוס שלו

en: Translation jobs for:
he: משימות תרגום עבור:

en: Translation languages
he: שפות תרגום

en: Translation needs update
he: התרגום זקוק לעדכון

en: Translation of job %s has been uploaded and completed.
he: התרגום של משימה %s הועלה והושלם.

en: Translation pickup mode
he: מצב איסוף תרגום

en: Translation ready to download
he: התרגום מוכן להורדה

en: Translation saved.
he: התרגום נשמר.

en: Translation status
he: מצב תרגום

en: Translation to
he: תרגום ל-

en: Translation updated:
he: תרגום עודכן:

en: Translation updates for %1$s for %2$s
he: עדכוני תרגום ל-%1$s עבור %2$s

en: Translation updates for %1$s until %2$s
he: עדכוני תרגום עבור %1$s עד %2$s

en: Translations
he: תרגומים

en: Translations downloaded
he: תרגומים שהורדו

en: Translations may delay because translators did not receive notifications
he: התרגומים עלולים להתערכב מכיוון שהמתרגמים לא קיבלו התראות

en: Translations queue
he: תור התרגומים

en: Translator
he: מתרגם

en: Translator %1$s has resigned from the translation job "%2$s" for %3$s to %4$s.%5$sView translation jobs: %6$s
he: המתרגם %1$s ויתר על משימת התרגום "%2$s" עבור %3$s ל%4$s.%5$sהצג משימות תרגום: %6$s

en: Translator assigned
he: מתרגם הוקצה

en: Translator has completed translation job for %s
he: המתרגם סיים את משימת התרגום עבור %s

en: Translator has resigned from job on %s
he: המתרגם התפטר ממשימה על %s

en: Translator has updated translation job for %s
he: המתרגם עדכן את משימת התרגום עבור %s

en: Translator job canceled for %s
he: עבודת מתרגם בוטלה עבור %s

en: Translator job updated for %s
he: עבודת מתרגם עודכנה עבור %s

en: Translators
he: מתרגמים

en: Translators Tab
he: הכרטיסייה 'מתרגמים'

en: Try again
he: נסה שוב

en: Try one of the %s
he: נסה אחד מה-%s

en: Type
he: סוג

en: UUID already exists
he: UUID כבר קיים

en: Unable to invalidate this service. Please contact WPML support.
he: לא ניתן לבטל שירות זה. צור קשר עם התמיכה של WPML.

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Unknown string Package
he: חבילת מחרוזות לא מוכרת

en: Update credentials
he: עדכן אישורי כניסה

en: Updated / Translated
he: מעודכן/מתורגם

en: Updating
he: מעדכן

en: Upload
he: העלה

en: Use WPML's Translation Editor
he: השתמש בעורך התרגום של WPML

en: Use WPML's Translation Editor to translate:
he: השתמש בעורך התרגום של WPML כדי לתרגם:

en: Use the WordPress Editor to translate:
he: השתמש בעורך של WordPress כדי לתרגם:

en: Use this feature when you want to reset your translation process. All your existing translations will remain unchanged. Any translation work that is currently in progress will be stopped.
he: השתמש בתכונה זו כשתרצה לאפס את תהליך התרגום שלך. כל התרגומים הקיימים יישארו ללא שינוי. כל תרגום שנמתא בביצוע ייעצר.

[ctx: Verb]
en: Copy
he: העתק

en: View
he: צפה

en: View %s
he: הצג את %s

en: View original
he: צפה במקור

en: View translation jobs
he: צפה בעבודות תרגום

en: WPML 3.9 changes the way it works with ICanLocalize. This requires WPML to move to a new interface with ICanLocalize.
he: WPML 3.9 משנה את הדרך שבה הוא עובד עם ICanLocalize. זה מחייב את WPML לעבור לממק חדש עם ICanLocalize.

en: WPML Job ID
he: מזהה משימה של WPML

en: WPML Minimum Requirements
he: דרישות מינימום של WPML

en: WPML Notification Settings
he: הגדרות התראות WPML

en: WPML Support
he: תמיכה של WPML

en: WPML Translation Jobs Migration
he: העברה של עבודות תרגום ב-WPML

en: WPML Translation Management Dashboard
he: לוח הבקרה של ניהול התרגום של WPML

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML</a> versions prior 2.0.5.
he: WPML Translation Management מופעל אך אינו עובד. הוא לא תואם לגרסאות <a href="%s">WPML</a> הקודמות ל-2.0.5.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
he: WPML Translation Management מופעל אך אינו עובד. יש צורך ב-%s כדי שיפעל.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a> in order to work.
he: WPML Translation Management מופעל אך אינו עובד. הוא זקוק ל-<a href="%s">WPML</a> על מנת לעבוד.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
he: WPML Translation Management מופעל אבל אינו עובד. יש לסיים קודם את ההתקנה של WPML.

en: WPML Translation Management requires the following PHP extensions and settings:
he: WPML Translation Management מחייב את הרחבות ה-PHP וההגדרות הבאות:

en: WPML Translation Management will send the email address and name of each manager and assigned translator as well as the content itself to Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
he: WPML Translation Management ישלח את כתובת הדוא"ל והשם של כל מנהל ומתרגם מוקצים כמו גם את התוכן עצמו אל עורך התרגום המתקדם ואל שירותי התרגום שבשימוש.

en: WPML Translator Settings
he: הגדרות המתרגם של WPML

en: WPML added this item because it's linked to another in the basket. If you wish, you can manually remove it.
he: WPML הוסיף פריט זה מכיוון שהוא מקושר לאחר שנמצא בסל. אם תרצה, תוכל להסירו באופן ידני.

en: WPML can't find the translation service. Please contact WPML Support or your translation service provider.
he: WPML לא יכול למצוא את שירות התרגום. צור קשר עם התמיכה של WPML או של ספק שירות התרגום.

en: WPML cannot load the list of translation services. This can be a connection problem. Please wait a minute and reload this page.\n If the problem continues, please contact WPML support.
he: WPML לא יכול לטעון את רשימת שירותי התרגום. זו עלולה להיות בעיה בחיבור. המתן דקה ונסה לטעון דף זה שוב.\n אם הבעיה ממשיכה, צור קשר עם התמיכה של WPML.

en: WPML cannot send some of the content to translation
he: WPML לא יכול לשלוח לתרגום חלק מהתוכן

en: WPML cannot send these documents to translation because the Advanced Translation Editor is not fully set-up yet.
he: WPML לא יכול לשלוח מסמכים אלה לתרגום מכיוון שעורך התרגום המתקדם לא מוגדר עד הסוף.

en: WPML completed updating the translations history. Next, please visit the %s and click on the button to "Check status and get translations".
he: WPML השלים את עדכון היסטוריית התרגומים. עכשיו, בקר ב-%s ולחץ על הלחצן כדי 'לבדוק סטטוס ולקבל תרגומים'.

en: WPML could not send notification emails to the translators, telling them about the new work from you.
he: WPML לא הצליח לשלוח למתרגמים דוא"ל על העבודות החדשות ממך.

en: WPML didn't manage to translate this page.
he: WPML לא הצליח לתרגם דף זה.

en: WPML found some remote jobs on your site that must be migrated in order to work with WPML %s. You might not be able to access some of the WPML administration pages until this migration is fully completed.
he: WPML מצא מספר משימות מרוחקות באתר שלך שיש להעביר אותן כדי לעבוד עם WPML %s. ייתכן שלא תוכל לדשת אל חלק מדפי הניהול של WPML עד להשלמת העברה זו.

en: WPML is automatically translating published %s.
he: WPML מתרגם את %s ומפרסם אותו באופן אוטומטי.

en: WPML is translating your content automatically. You can monitor the progress in the admin bar.
he: WPML מתרגם את התוכן שלך באופן אוטומטי. ניתן לנטר את ההתקדמות בסרגל הניהול.

en: WPML needs to update its table of translation jobs, so that your site can continue receiving completed translations. This process will take a few minutes and does not modify content or translations in your site.
he: WPML צריך לעדכן את טבלת משימות התרגום, כדי שהאתר שלך ימשיך לקבל תרגומים שהולשמו. התהליך יימשך מספר דקות ולא יבצע כל שינוי של תחוכן אות תרגומים באתר שלך.

en: WPML needs to update your connection to ICanLocalize, but could not complete the change.
he: WPML צריך לעדכן את החיבור שלך ל-ICanLocalize, אבל לא הצליח להשלים את השינוי.

en: WPML sent emails to the translators, telling them about the new work from you.
he: WPML שלח דואל"ל למתרגמים שמודיע להם על העבודה החדשה שלך.

en: WPML support
he: התמיכה של WPML

en: WPML tried to translate this page three times and failed. To get it fixed, contact %s
he: WPML ניסה לתרגם דף זה שלוש פעמים ונכשל. כדי לתקן זאת, צור קשר עם %s

en: WPML updated your connection to ICanLocalize. You can continue sending content to translation.
he: WPML עדכן את החיבור שלך ל-ICanLocalize. תוכל להמשיך בשליחת תוכן לתרגום.

en: WPML will no longer synchronize this %s with the original content.
he: WPML כבר לא יסנכרן %s זה עם התוכן המקורי.

en: WPML → Settings → Translation notifications
he: WPML ←'הגדרות' ←'התראות תרגום'

en: WPML → Translation Jobs
he: WPML ← 'משימות תרגום'

en: WPML → Translation Management
he: WPML ← 'ניהול התרגום'

en: WPML → Translations
he: WPML ← תרגומים

en: WPML's Advanced Translation Editor
he: עורך התרגום המתקדם של WPML

en: WPML's Advanced Translation Editor is enabled, but not all your translators can use it.
he: עורך התרגום המתקדם של WPML מופעל אבל לא כל המתרגמים שלך יכולים להשתמש בו.

en: WPML's Advanced Translation Editor responded with an error
he: עורך התרגום המתקדם של WPML הגיב בשגיאה

en: WPML’s Advanced Translation Editor is enabled but not activated. Go to %s to resolve the issue.
he: עורך התרגום המתקדם של WPML מאושר אבל לא מופעל. עבור אל %s כדי לפתור את הבעיה.

en: WPML’s Advanced Translation Editor is not responding
he: עורך התרגום המתקדם של WPML אינו מגיב

en: WPML’s Advanced Translation Editor is not working
he: עורך התרגום המתקדם של WPML לא עובד

en: Waiting for translation
he: ממתין לתרגום

en: Waiting for translator
he: ממתין למתרגם

en: Waiting for translator / In progress
he: ממתין למתרגם/בביצוע

en: Want to improve the quality of your site’s translation?
he: רוצה לשפר את איכות התרגום של האתר?

en: Want to translate your content automatically?
he: רוצה לתרגם את התוכן שלך באופן אוטומטי?

en: We detected a possible issue blocking the word count process. Please verify the following settings:
he: גילינו בעיה אפשרית שחוסמת את תהליך ספירת המילים. בדוק את ההגדרות הבאות:

en: We see you're translating content that contains HTML. Switch to the Advanced Translation Editor to translate content without the risk of breaking your HTML code.
he: אנו רואים שאתה מתרגם תוכן שמכיל HTML. עבור אל 'עורך התרגום המתקדם' כדי לתרגם תוכן מבלי להסתכן בשבירת קוד ה-HTML שלך.

en: When duplicating content, please first duplicate parent pages to maintain the site's hierarchy.
he: כשאתה משכפל תוכן, שכפל קודם דפי הורה כדי לשמור על היררכיית האתר.

en: Word count estimate:
he: הערכת ספירת מילים:

en: Word count estimation
he: הערכת ספירת מילים

en: Word count for the entire site
he: ספירת מילים לכל האתר

en: Words
he: מילים

en: Words to translate
he: מילים לתרגום

en: Working...
he: עובד...

en: XLIFF file downloaded
he: קובץ XLIFF הורד

en: XLIFF file options
he: אפשרויות קובץ XLIFF

en: XLIFF translation
he: תרגום XLIFF

en: XLIFF version
he: גרסת XLIFF

en: You are about to delete selected items from the basket. Are you sure you want to do that?
he: אתה עומד למחוק פריטים שנבחרו מהסל. האם אתה בטוח שאתה רוצה לעשות זאת?

en: You are downloading %d jobs
he: אתה מוריד %d עבודות

en: You are not allowed to perform this action.
he: אין לך הרשאה לבצע פעולה זו.

en: You are not allowed to run this action.
he: אינך מורשה להפעיל פעולה זו.

en: You are receiving this email because you have a translator \n\t\t\taccount in %1$s. To stop receiving notifications, \n\t\t\tlog-in to %2$s and unselect "Send me a notification email \n\t\t\twhen there is something new to translate". Please note that \n\t\t\tthis will take you out of the translators pool.
he: קיבלת את הדוא"ל הזה מכיוון שיש לך חשבון \n\t\t\tמתרגם ב-%1$s. כדילהפסיק את קבלת ההתראות, \n\t\t\tהיכנס אל%2$s ובטל את הבחירה של 'שלח לי דוא"ל התראה \n\t\t\tכאשר יש משהו חדש לתרגם'. שים לב \n\t\t\tשזה יוציא אותך ממאגר המתרגמים.

en: You are trying to import an empty archive.
he: אתה מנסה לייבא ארכיון ריק.

en: You are trying to import an empty file.
he: אתה מנסה לייבא קובץ ריק.

en: You are trying to import an incompatible Archive.
he: אתה מנסה לייבא ארכיון לא תואם.

en: You can always follow the progress of translation in the %1$s. For a more detailed view and to cancel jobs, visit the %2$s list.
he: תמיד ניתן לעקוב אחר התקמות התרגום ב%1$s. לתצוגה מפורטת יותר ולביטול משימות, בקר ברשימה %2$s.

en: You can check the status of these jobs in %s.
he: ניתן לבדוק את סטטוס עבודות אלו ב-%s.

en: You can continue the Translation Management configuration later by going to WPML -> Settings -> Translation Editor.
he: ניתן להמשיך את הגדרת התצורה של 'ניהול התרגום' מאוחר יותר על-ידי מעבר אל WPML -> 'הגדרות' -> עורך התרגומים'.

en: You can control email notifications to translators and yourself in %s.
he: ניתן לשלוט על התראות דוא"ל למתרגמים ולעצמך ב-%s.

en: You can find API token at %s site
he: ניתן למצוא אסימון API באתר של %s

en: You can view your other translation jobs here: %s
he: תוכל לצפות במשימות התרגום האחרות שלך כאן: %s

en: You can't do that!
he: אינך יכול לעשות זאת!

en: You can't edit this translation, because this translation to %s is already in progress.
he: לא ניתן לערוך תרגום זה מפני שהתרגום ל-%s כבר מתבצע.

en: You cannot add posts in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language!\n\t\t\t\t\t\tEither submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
he: לא ניתן להוסיף לסל פוסטים בשפה זו מפני שהוא כבר מכיל פוסטים או מחרוזות משפת מקור אחרת!\n\t\t\t\t\t\tשלח את הסל הנוכחי ולאחר מכן הוסף את הפוסט או מחק מהסל הנוכחי את הפוסטים מהשפה האחרת

en: You cannot add strings  in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language!\n\t\t\t\t\t\tEither submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
he: לא ניתן להוסיף לסל מחרוזות בשפה זו מפני שהוא כר מכיל פוסטים או מחרוזות משפת מקור אחרת!\n\t\t\t\t\t\tשלח את הסל הנוכחי ולאחר מכן הוסף את הפוסט או מחק מהסל את הפוסטים מהשפה האחרת

en: You cannot add strings in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language! Either submit the current basket or delete the posts of differing language in the current basket
he: לא ניתן להוסיף לסל מחרוזות בשפה זו מכיוון שהוא כבר מכיל פוסטים, חבילות או מחרוזות משפת מקור אחרת!שלח את הסל הנוכחי או מחק מהסל את הפוסטים מהשפה השונה

en: You cannot download the XLIFF file because TS_NAME has canceled the job
he: לא ניתן להוריד את קובץ ה-XLIFF מכיוון ש-TS_NAME ביטל את העבודה

en: You cannot download the translation as it has not been completed
he: לא ניתן להוריד תרגום זה מכיוון שהוא לא הושלם

en: You cannot download the translation for a local job
he: לא ניתן להוריד את התרגום עבור עבודה מקומית

en: You cannot download this job because TS_NAME has canceled it
he: לא ניתן להוריד עבודה זו מכיוון ש-TS_NAME ביטל אותה

en: You don't have the rights to translate from %1$s to %2$s
he: אין לך את הזכויות לתרגם מ-%1$s ל-%2$s

en: You have already downloaded this job
he: כבר הורדת עבודה זו

en: You have attempted to submit data in a not legit way.
he: ניסית לשלוח נתונים בדרך לא חוקית.

en: You have been assigned to new translation job(s):
he: הוקצו לך משימות תרגום חדשות:

en: You have been removed from the translation job "%1$s" for %2$s to %3$s.
he: הוסרת ממשימת התרגום "%1$s" עבור %2$s ל%3$s.

en: You have selected a translation service which requires translators.
he: בחרת שירות תרגום שמצריך מתרגמים.

en: You have sent documents to translation. WPML can send notification emails to assigned translators, but translators for some languages have selected not to receive this notification.
he: לא שלחת מסמכים לתרגום. WPML יכול לשלוח התראות דוא"ל למתרגמים המוקצים, אבל מתרגמים עבור חלק מהשפות בחרו שלא לקבל התראה זו.

en: You have two ways to copy content from the original language:
he: יש שתי דרכים להעתיק תוכן משפת המקור.

en: You have unsaved changes!
he: יש לך שינויים שלא נשמרו!

en: You have unsaved work. Are you sure you want to close without saving?
he: יש לך עבודה שלא נשמרה. האם אתה בטוח שאתה רוצה לצאת ללא שמירה?

en: You should contact your %1$s and ask them to enable the notification emails which will allow them to see when there is new work waiting for them. To enable notifications, translators need to log-in to this site, go to their user profile page and change the related option in the WPML language settings section.
he: עליך ליצור קשר עם ה-%1$s ולבקש ממנו להפעיל את התראות הדוא"ל שיאפשרו להם לראות אם ממתינות להם עבודות חדשות. כדי להפעיל התראות, על המתרגמים להיכנס לאתר זה, לעבור לדף הפרופיל ולשנות את האפשרות הרלוונטית במקטע הגדרות השפה של WPML.

en: You should use <a href="%s">Translation management dashboard</a> to send the original document to translation.
he: יש להשתמש ב<a href="%s">לוח הבקרה של ניהול התרגום</a> כדי לשלוח את המסמך המקורי לתרגום.

en: You've completed reviewing everything. WPML will let you know when there's new content to review.
he: סיימת לבדוק את הכל. WPML יידע אותך כאשר יש תוכן חדש לבדיקה.

en: You've resigned from this job.
he: התפטרת ממשימה זו.

en: You've sent the content for translation to %1$s. Currently, we are processing it and delivering to %1$s.
he: שלחת את התוכן לתרגום אל %1$s. כרגע אנמעבדים אותו ומספקים אותו ל-%1$s.

en: You've sent the content for translation to %s. Please continue to their site, to make sure that the translation starts.
he: שלחת את התוכן לתרגום אל %s. המשך לאתר שלהם כדי לוודא שהתרגום מתחיל.

en: Your deadline
he: תאריך היעד שלך

en: Your default language, %s, must be mapped to a supported language in order to use automatic translation.
he: על שפת ברירת המחדל שלך, %s, להיות ממופית לשפה נתמכת כדי להשתמש בתרגום אוטומטי.

en: Your site is currently configured to use only %s as its professional translation service.
he: האתר שלך מוגדר כרגע להשתמש רק ב-%s כשירות התרגום המקצועי.

en: Your site should be publicly accessible or the server should have access to the site.
he: על האתר להיות נגיש לציבור אחרת לא תהיה לשרת גישה לאתר.

en: Your site was successfully disconnected from %1$s. Go to the translators tab to connect a new %1$s account or use a different translation service.
he: האתר שלך נותק בהצלחה מ-%1$s. עבור אל כרטיסיית המתרגמים כדי לחבר חשבון %1$s חדש או השתמש בשירות תרגום אחר.

en: Your translators should log-in to their accounts in this site and go to %1$sWPML → Translations%2$s. There, they will see the jobs that are waiting for them.
he: על המתרגמים שלך להתחבר לחשבונות שלהם באתר זה ולעבור אל %1$sWPML ←'תרגומים'%2$s. שם הם יוכלו לראות את המשימות שממתינות להם.

en: account status
he: סטטוס חשבון

en: active and authenticated translation service
he: שירות תרגום פעיל ומאומת

en: and
he: וגם

en: at least one translator
he: לפחות מתרגם אחד

en: automatically added %s
he: %s התווספה באופן אותומטי

en: contact our support team
he: צור קשר עם צוות התמיכה שלנו

en: copy and overwrite all fields
he: העתק והחלף את כל השדות

en: copy to empty fields only
he: העתק לשדות ריקים בלבד

en: deadline: %1$s, late by %2$d days
he: תאריך יעד: %1$s, מאחרות ב-%2$d ימים

en: documentation
he: תיעוד

en: from
he: מ-

en: how to translate different parts of the site.
he: כיצד לתרגם חלקים שונים של האתר.

en: immediately
he: מיד

en: in
he: ב-

en: in %s document(s)
he: ב-%s מסמכים

en: jobs fixed
he: משימות תוקנו

en: jobs migrated
he: עבודות הועברו

en: needs retry
he: זקוק לניסיון חוזר

en: needs update
he: זקוק לעדכון

en: never
he: אף פעם

en: none of your translation jobs have been completed
he: אף אחד מעבודות התרגום לא הושלמה

en: of
he: מתוך

en: old translations may be unusable
he: יתכן שלא יהיה ניתן להשתמש בתרגומים ישנים

en: once a day
he: פעם ביום

en: once a week
he: פעם בשבוע

en: or
he: או

en: parent
he: הורה

[ctx: part1]
en: WPML cannot connect to the translation editor. If this is the first time you’re seeing this message, please wait a minute and reload the page.
he: WPML לא יכול להתחבר לעורך התרגום. אם זו הפעם הראשונה שאתה רואה הודעה זו, המתן דקה וטען מחדש את הדף.

[ctx: part1]
en: WPML needs an Internet connection to translate your site’s content. It seems that your server is not allowing external connections, or your network is temporarily down.
he: WPML זקוק לחיבור אינטרנט כדי לתרגם את תוכן האתר שלך. נראה שהשרת שלך לא מאפשר חיברים חיצוניים או שהרשת שלך לא פעילה באופן זמני.

[ctx: part2]
en: If the problem persists, contact %1$s for help and mention that your website ID is %2$s.
he: אם הבעיה ממשיכה, צור קשר עם %1$s כדי לקבל עזרה ואמור שמזהה האתר שלך הוא %2$s.

[ctx: part2]
en: If this is the first time you’re seeing this message, please wait a minute and reload the page. If the problem persists, contact %1$s for help and mention that your website ID is %2$s.
he: אם זו הפעם ה הראשונה שאתה רואה הודעה זו, המתן דקה וטען מחדש את הדף. אם הבעיה ממשיכה, צור קשר עם %1$s כדי לקבל עזרה ואמור שמזהה האתר שלך הוא %2$s.

en: sent between
he: נשלח בין

en: show fields
he: הצג שדות

en: sort by
he: מיון לפי

en: start translating
he: התחל בתרגום

en: then sort by
he: ולאחר מכן מיון לפי

en: to
he: ל-

en: translated by
he: תורגם על-ידי

en: translated to
he: תורגם ל-

en: translation services that are integrated with WPML
he: שירותי תרגום שמשולבים עם WPML

en: try a translation service
he: נסה שירות תרגום

en: with
he: עם

en: with deadline between
he: עם מועד מסירה בין
