UpdraftPlus - en to hi_IN translation catalogue (31 entries)

en: recommended
hi_IN: की सिफारिश की

en: login
hi_IN: लॉग इन

en: stop
hi_IN: रोक

en: Saving...
hi_IN: सहेजा जा रहा...

en: Dismiss
hi_IN: ख़ारिज

en: settings
hi_IN: सेटिंग्स

en: Extensions
hi_IN: एक्सटेंशन

en: Not installed
hi_IN: नहीं स्थापित

en: Twitter
hi_IN: ट्विटर

en: file
hi_IN: फ़ाइल

en: Support
hi_IN: सहायता

en: Warning:
hi_IN: चेतावनी:

en: Close
hi_IN: बंद

en: Notice
hi_IN: सूचना:

en: Password
hi_IN: पासवर्ड

en: Username
hi_IN: यूज़रनेम

en: Success
hi_IN: सफलता

en: Save Changes
hi_IN: बदलाव सहेजें

en: Cancel
hi_IN: कैंसिल करें

en: None
hi_IN: कोई नहीं

en: Monthly
hi_IN: मासिक

en: Weekly
hi_IN: साप्ताहिक

en: Daily
hi_IN: प्रतिदिन

en: Delete
hi_IN: हटाएँ

en: No
hi_IN: नहीं

en: Yes
hi_IN: हाँ

en: Multisite
hi_IN: मल्टीसाइट

en: Version
hi_IN: संस्करण

en: Warning
hi_IN: चेतावनी

en: Settings
hi_IN: सेटिंग

en: Plugins
hi_IN: प्लगिन्स
