WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce 5.5.6 - en to nl_NL translation catalogue (620 entries)

note: Description of the plugin
en: Make your store multilingual and enable multiple currencies | <a href="https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wcml">Documentation</a>
nl_NL: Maak je winkel meertalig en schakel meerdere munteenheden in | <a href="https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wcml">Documentation</a>

note: Author of the plugin
en: OnTheGoSystems
nl_NL: Onthegosystemen

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce detected an active cache plugin on your site.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce heeft een actieve cache-plugin op uw site gedetecteerd.

en: Caching may cause currency display issues for your customers if you are using the multicurrency feature.
nl_NL: Caching kan problemen veroorzaken met de weergave van valuta voor uw klanten als u de multi-valutafunctie gebruikt.

en: To avoid this, set your cache plugin to not cache pages for visitors that have a cookie set in their browser.
nl_NL: Om dit te voorkomen, stelt u uw cache-plugin in op het niet cachen van pagina's voor bezoekers die een cookie hebben ingesteld in hun browser.

en: Important: Action Needed for Your Currency Switcher
nl_NL: Belangrijk: actie nodig voor je valutakiezer

en: We detected that your site is using a Currency Switcher built with Twig templates. For security reasons, support for Twig-based templates will be discontinued in the upcoming version of WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce 5.6.
nl_NL: We hebben gedetecteerd dat uw site een valutawisselaar gebruikt die is gebouwd met Twig-templates. Om veiligheidsredenen zal de ondersteuning voor op Twig gebaseerde templates worden stopgezet in de komende versie van WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce 5.6.

en: To ensure your Currency Switcher continues working smoothly:
nl_NL: Om ervoor te zorgen dat je valutakiezer soepel blijft werken:

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: - Switch to a PHP-based template - you can select one from the %1$sconfiguration page%2$s.
nl_NL: - Schakel over naar een op PHP gebaseerde template - je kunt er een selecteren op de %1$sconfiguratiepagina%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: - Need a custom solution? %1$sContact our support%2$s - we’re here to help you migrate safely.
nl_NL: - Heb je een aangepaste oplossing nodig? %1$sNeem contact op met onze ondersteuning%2$s - we staan klaar om je veilig te helpen migreren.

en: We recommend updating your Currency Switcher as soon as possible to avoid disruptions when the new version of WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is released.
nl_NL: We raden u aan uw valutawisselaar zo snel mogelijk bij te werken om onderbrekingen te voorkomen wanneer de nieuwe versie van WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce wordt uitgebracht.

note: translators: %s is a link.
en: Migrating your multilingual shop? With %s you can transfer your translated content to a new site, including cross-sells, up-sells, and product attributes.
nl_NL: Migreer je meertalige winkel? Met %s kun je je vertaalde inhoud naar een nieuwe site overbrengen, inclusief cross-sells, up-sells en productattributen.

note: translators: %1$s and %2$s are both links.
en: Looking to import your multilingual shop? With %1$s and %2$s in both your original and new site, you can export and import your translations automatically.
nl_NL: Wil je je meertalige winkel importeren? Met %1$s en %2$s in zowel je originele als nieuwe site, kun je je vertalingen automatisch exporteren en importeren.

en: WPML Export and Import
nl_NL: WPML Export en Import

en: You haven't added any secondary currencies
nl_NL: U hebt nog geen secundaire valuta toegevoegd

en: Please add another currency to fully utilize multicurrency mode. If you do not need multiple currencies, you can disable this setting to improve your site's performance.
nl_NL: Voeg alstublieft een andere valuta toe om de meervalutamodus optimaal te benutten. Als u geen meerdere valuta's nodig hebt, kunt u deze instelling uitschakelen om de prestaties van uw site te verbeteren.

en: Configure multicurrency mode
nl_NL: Multi-valutamodus configureren

en: Review WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce
nl_NL: Beoordeel WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce

en: Congrats on making your first multicurrency sale!
nl_NL: Gefeliciteerd met je eerste verkoop in meerdere valuta's!

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: Want to help <strong>WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce</strong> plugin? %1$sGive us a review%2$s!
nl_NL: Wilt u de <strong>WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce</strong> plugin helpen? %1$sGeef ons een beoordeling%2$s!

en: The Translation Controls Have Moved
nl_NL: De Vertaalbesturingen Zijn Verplaatst

en: We updated WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce to streamline your translation work.
nl_NL: We hebben WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce bijgewerkt om uw vertaalwerk te stroomlijnen.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: Translate your whole site's content, including products, from %1$sWPML &rarr; Translation Management%2$s.
nl_NL: Vertaal de hele inhoud van je site, inclusief producten, vanuit %1$sWPML &rarr; Vertaalbeheer%2$s.

en: Currency - no orders found
nl_NL: Valuta - geen volgordes gevonden

en: Invalid nonce
nl_NL: Ongeldige nonce

en: WPML synced translations for product-level changes only.
nl_NL: WPML heeft vertalingen gesynchroniseerd voor wijzigingen op productniveau.

note: translators: 1: number of synced variations, 2: total variations in product
en: WPML synced translations for %1$d of %2$d variations.
nl_NL: WPML heeft vertalingen gesynchroniseerd voor %1$d van de %2$d variaties.

note: translators: %d: number of variations that were not checked
en: %d other variation was not checked because its data didn't change here. | %d other variations were not checked because their data didn't change here.
nl_NL[0]: %d andere variatie is niet gecontroleerd omdat de gegevens hier niet zijn gewijzigd.
nl_NL[1]: %d andere variaties zijn niet gecontroleerd omdat hun gegevens hier niet zijn gewijzigd.

note: translators: %s: "Force update all" label
en: If you've made changes <strong>outside this editor</strong> (for example, retranslating an attribute term), use <em>%s</em> below to make sure every translation is current.
nl_NL: Als u wijzigingen <strong>buiten deze editor</strong> heeft aangebracht (bijvoorbeeld door een attribuutterm opnieuw te vertalen), gebruik dan <em>%s</em> hieronder om ervoor te zorgen dat elke vertaling actueel is.

en: Force update all
nl_NL: Alles geforceerd bijwerken

en: Force update all variation translations
nl_NL: Alle variatievertalingen geforceerd bijwerken

note: translators: %s: link to the WCML Settings page
en: You can switch to <em>"Always check all variations"</em> on the %s.
nl_NL: U kunt overschakelen naar <em>“Controleer altijd alle variaties”</em> op de %s.

en: WCML Settings page
nl_NL: WCML-instellingenpagina

en: (opens in a new tab)
nl_NL: (opent in een nieuw tabblad)

en: Syncing all variations…
nl_NL: Alle variaties worden gesynchroniseerd…

en: Done — all variations synced
nl_NL: Klaar — alle variaties gesynchroniseerd

en: Sync completed for product #%d.
nl_NL: Synchronisatie voltooid voor product #%d.

en: Failed — see console
nl_NL: Mislukt — zie console

en: Error —
nl_NL: Fout —

en: Dismiss
nl_NL: Verwijderen

note: translators: 1: number of variations checked, 2: number of translation languages
en: WPML verified %1$d variation × %2$d language on this save. None of them had changes that needed syncing. | WPML verified %1$d variations × %2$d languages on this save. None of them had changes that needed syncing.
nl_NL[0]: WPML heeft bij deze opslag %1$d variatie × %2$d taal geverifieerd. Geen van deze had wijzigingen die synchronisatie vereisten.
nl_NL[1]: WPML heeft bij deze opslag %1$d variaties × %2$d talen geverifieerd. Geen van deze had wijzigingen die synchronisatie vereisten.

en: That's wasted work. Switching to <em>"Only sync variations edited in the editor"</em> would make saves like this much faster — WPML will only sync the variations you actually changed and tell you what was skipped.
nl_NL: Dit is verspild werk. Overschakelen naar <em>“Synchroniseer alleen variaties die in de editor zijn bewerkt”</em> zou het opslaan veel sneller maken — WPML synchroniseert alleen de variaties die u daadwerkelijk hebt gewijzigd en laat u weten wat er is overgeslagen.

note: translators: %s: link to the WCML Settings page
en: You can switch on the %s.
nl_NL: U kunt overschakelen op de %s.

en: Don't show this again on this site
nl_NL: Dit niet meer tonen op deze site

en: Variation translation sync on product save
nl_NL: Variatievertalingen synchroniseren bij product opslaan

en: Choose how WPML updates variation translations when you save a variable product. Affects saves in the WooCommerce product editor only — Translation Dashboard and Translate Everything Automatically always run a complete sync.
nl_NL: Kies hoe WPML variatievertalingen bijwerkt wanneer u een variabel product opslaat. Dit heeft alleen invloed op opslagacties in de WooCommerce-producteditor — het Vertaaldashboard en Alles automatisch vertalen voeren altijd een volledige synchronisatie uit.

en: Choose how WPML updates variation translations when you save a variable product.
nl_NL: Kies hoe WPML variatievertalingen bijwerkt wanneer u een variabel product opslaat.

en: Affects saves in the WooCommerce product editor only. Translation Dashboard and Translate Everything Automatically always run a complete sync.
nl_NL: Dit heeft alleen invloed op opslagacties in de WooCommerce-producteditor. Het Vertaaldashboard en Alles automatisch vertalen voeren altijd een volledige synchronisatie uit.

en: Always check all variations
nl_NL: Altijd alle variaties controleren

en: On every save, WPML checks every variation in every language and syncs anything that's out of date.
nl_NL: Bij elke opslag controleert WPML elke variatie in elke taal en synchroniseert alles wat verouderd is.

en: Only sync variations edited in the editor
nl_NL: Alleen in de editor bewerkte variaties synchroniseren

en: WPML syncs only the variations changed in this save. After each save, WPML shows what was synced and offers a one-click full sync.
nl_NL: WPML synchroniseert alleen de variaties die bij deze opslag zijn gewijzigd. Na elke opslag toont WPML wat is gesynchroniseerd en biedt een volledige synchronisatie met één klik.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate custom WooCommerce email notifications, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: Om aangepaste WooCommerce e-mailmeldingen te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s.

note: translators: %s is the month day
en: Monthly on the %s
nl_NL: Maandelijks op de %s

note: translators: %s is the week day
en: Weekly on %s
nl_NL: Wekelijks op %s

en: Cannot get exchange rates. Connection failed.
nl_NL: Kan wisselkoersen niet ontvangen. Verbinding mislukt.

note: translators: 1: Currency, 2: Cart total.
en: Please note that the payment will be made in %1$s. Your total will be approximately %2$s, depending on the current exchange rate.
nl_NL: Houd er rekening mee dat de betaling zal worden gedaan in %1$s. Uw totaal zal ongeveer %2$s zijn, afhankelijk van de huidige wisselkoers.

en: Not yet supported
nl_NL: Nog niet ondersteund

en: Set the currency in which your customer will see the final price when they checkout. Choose which accounts they will see in their payment message.
nl_NL: Stel de valuta in die uw klant wil zien voor de eindprijs als ze uitchecken. Kies welke rekeningen zij zullen zien in hun betaalbericht.

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Bank Account
nl_NL: Bankrekening

en: All Accounts
nl_NL: Alle rekeningen

en: All in selected currency
nl_NL: Alles in gekozen valuta

en: PayPal Email
nl_NL: PayPal E-mail

en: Merchant ID
nl_NL: Verkoper-ID

en: Client ID
nl_NL: Klant-ID

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

note: translators: %s is currency code.
en: This gateway does not support %s. To show this gateway please select another currency.
nl_NL: Deze gateway ondersteunt geen %s. Selecteer een andere valuta om deze gateway weer te geven.

en: Live Publishable Key
nl_NL: Live publiceerbare sleutel

en: Live Secret Key
nl_NL: Live geheime sleutel

en: Test Publishable Key
nl_NL: Test Publiceerbare Sleutel

en: Test Secret Key
nl_NL: Test Geheime Sleutel

en: Language
nl_NL: Taal

en: Costs and values in custom currencies
nl_NL: Kosten en waarden in aangepaste valuta

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce by default will multiply all your costs and values defined above by currency exchange rates. If you don't want this and you prefer static values instead, you can define them here.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce zal standaard al uw kosten en waarden die hierboven zijn gedefinieerd vermenigvuldigen met wisselkoersen. Als u dit niet wilt en u in plaats daarvan de voorkeur geeft aan statische waarden, kunt u deze hier definiëren.

en: Enable costs in custom currencies
nl_NL: Kosten in aangepaste valuta mogelijk maken

en: Calculate shipping costs in other currencies automatically
nl_NL: Verzendkosten in andere valuta's automatisch berekenen

en: Set shipping costs in other currencies manually
nl_NL: Verzendkosten in andere valuta's handmatig instellen

[ctx: The label for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
note: translators: %s is the currency code
en: Minimal order amount in %s
nl_NL: Minimaal bestelbedrag in %s

[ctx: The description for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
note: translators: %s is the currency code
en: The minimal order amount if customer choose %s as a purchase currency.
nl_NL: Het minimale bestelbedrag als de klant kiest voor %s als valuta.

note: translators: %1$s is a shipping class name and %2$s is a language code
en: Your shipping class %1$s has been created in %2$s language. Please switch your language if you want to provide shipping costs in different currencies for this class.
nl_NL: Uw verzendklasse %1$s is aangemaakt in de taal %2$s. Verander van taal als u de verzendkosten in verschillende valuta's voor deze klasse wilt opgeven.

note: translators: %1$s is a shipping class name and %2$s is a currency code
en: "%1$s" shipping class cost in %2$s
nl_NL: "%1$s" kosten van verzendklasse in %2$s

en: N/A
nl_NL: N.V.T.

note: translators: %s is a currency code
en: No shipping class cost in %s
nl_NL: Geen kosten van verzendklasse in %s

[ctx: The label for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
note: translators: %s is a currency code
en: Cost in %s
nl_NL: Kosten in %s

[ctx: The description for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
note: translators: %s is a currency code
en: The shipping cost if customer choose %s as a purchase currency.
nl_NL: De verzendkosten als de klant kiest voor %s als aankoopvaluta.

en: Currencies
nl_NL: Valuta's

en: Add currency
nl_NL: Valuta toevoegen

en: Rate
nl_NL: Koers

en: default
nl_NL: standaard

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Currency displayed first
nl_NL: Valuta als eerste weergegeven

en: Choose which currency to display when a client switches languages
nl_NL: Kies welke valuta moet worden weergegeven wanneer een klant van taal wisselt

en: Keep
nl_NL: Behouden

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Currencies to display for each language
nl_NL: Valuta's om weer te geven voor elke taal

note: translators: %1$s is for language name and %2$s for currency name
en: Enable %1$s for %2$s
nl_NL: %1$s inschakelen voor %2$s

note: translators: %1$s is for language name and %2$s for currency name
en: Disable %1$s for %2$s
nl_NL: %1$s uitschakelen voor %2$s

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Add new currency
nl_NL: Nieuwe valuta toevoegen

note: translators: %s for currency label
en: Currency settings for %s
nl_NL: Valuta-instellingen voor %s

en: Select currency
nl_NL: Valuta selecteren

en: Exchange Rate
nl_NL: Wisselkoers

en: Only numeric
nl_NL: Enkel numeriek

note: translators: %s for currency exchange rate value
en: (previous value: %s)
nl_NL: (vorige waarde: %s)

en: Currency Preview
nl_NL: Voorvertoning valuta

en: Currency Position
nl_NL: Valuta positie

en: Left
nl_NL: Links

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Left with space
nl_NL: Links met spatie

en: Right with space
nl_NL: Rechts met spatie

en: Thousand Separator
nl_NL: Duizendtallenscheider

en: (Space)
nl_NL: (Spatie)

en: Decimal Separator
nl_NL: Decimaalscheider

en: Number of Decimals
nl_NL: Aantal decimalen

en: Rounding to the nearest integer
nl_NL: Afronden op het dichtstbijzijnde gehele getal

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Up
nl_NL: Omhoog

en: Down
nl_NL: Omlaag

en: Nearest
nl_NL: Dichtstbijzijnde

en: Increment for nearest integer
nl_NL: Verhogen naar dichtstbijzijnde gehele getal

note: translators: %s is an HTML break line
en: The resulting price will be an increment of this value after initial rounding.%se.g.:
nl_NL: De eindprijs is een verhoging van deze waarde na het afronden.%sbijv.:

en: 1454.07 &raquo; 1454 when set to 1
nl_NL: 1454,07 &raquo; 1454 wanneer ingesteld op 1

en: 1454.07 &raquo; 1450 when set to 10
nl_NL: 1454,07 &raquo; 1450 wanneer ingesteld op 10

en: 1454.07 &raquo; 1500 when set to 100
nl_NL: 1454.07 &raquo; 1500 wanneer ingesteld op 100

note: translators: %s is an HTML break line
en: Round the converted price to the closest integer. %se.g. 15.78 becomes 16.00
nl_NL: Rond de omgezette prijs af naar het dichtstbijzijnde gehele getal. %sbijv. 15.78 wordt 16.00

en: The value to be subtracted from the amount obtained previously.
nl_NL: De waarde dient afgetrokken te worden van het eerder verkregen bedrag.

en: For 1454.07, when the increment for the nearest integer is 100 and the auto-subtract amount is 1, the resulting amount is 1499.
nl_NL: Voor 1454.07, als de vermeerdering voor het dichtsbijzijnd geheel getal 100 is en het automatisch aftrekbaar bedrag 1 is, is het eindbedrag 1499.

en: Autosubtract amount
nl_NL: Autosubtract getal

en: Payment Gateways
nl_NL: Betaling Gateways

note: translators: %s is a currency code
en: Custom settings for %s
nl_NL: Aangepaste instellingen voor %s

en: Learn more
nl_NL: Meer lezen

en: Please enter a valid number
nl_NL: Voer een geldig nummer in

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Currency available in
nl_NL: Valuta beschikbaar in

en: All countries
nl_NL: Alle landen

en: All countries except:
nl_NL: Alle landen behalve:

en: All countries except...
nl_NL: Alle landen behalve...

en: Specific countries
nl_NL: Specifieke landen

en: Show currencies based on
nl_NL: Valuta's tonen op basis van

en: You need the WPML plugin to make your store multilingual and display currencies based on site language. Don't have it yet?
nl_NL: U hebt de WPML-plugin nodig om uw winkel meertalig te maken en valuta’s weer te geven op basis van de taal van de site. Heeft u de plugin nog niet?

en: Purchase WPML now
nl_NL: Koop WPML nu

en: Site Language
nl_NL: Taal van de site

en: Client Location
nl_NL: Klantlocatie

en: Location based
nl_NL: Locatie gebaseerd

en: WooCommerce integrates with MaxMind Geolocation to reliably determine the location of your customers.
nl_NL: WooCommerce integreert met MaxMind Geolocation om op betrouwbare wijze de locatie van uw klanten te bepalen.

en: Great! Now you can use Geolocation to determine default currency for chosen languages. You can edit that key in
nl_NL: Geweldig! Nu kunt u met behulp van Geolocatie de standaardvaluta voor de gekozen talen bepalen. U kunt die sleutel bewerken op de

en: WooCommerce settings page.
nl_NL: instellingspagina van WooCommerce.

en: MaxMind Licence Key
nl_NL: MaxMind Licentiesleutel

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Please note: without a free MaxMind key, your geolocation calls will be limited and your site performance may be impacted.
nl_NL: Let op: zonder een gratis MaxMind-sleutel zijn uw geolocatie-oproepen beperkt en kunnen de prestaties van uw site worden beïnvloed.

en: Learn how to generate a free license key
nl_NL: Ontdek hoe u een gratis licentiesleutel genereert

note: translators: %s is a date
en: Set on %s
nl_NL: Ingesteld op %s

en: Country availability
nl_NL: Beschikbaarheid per land

en: All countries except
nl_NL: Alle landen behalve

en: Configure per country availability for this payment gateway
nl_NL: Configureer per land de beschikbaarheid voor deze betaalgateway

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Error saving settings.
nl_NL: Fout bij het opslaan van instellingen.

en: We noticed that you're using WooCommerce Gateways Country Limiter plugin which is now integrated into WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce. Please remove it!
nl_NL: We hebben gemerkt dat u de WooCommerce Gateways Country Limiter plugin gebruikt die nu is geïntegreerd in WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce. Verwijder deze alstublieft!

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate custom text for payment methods, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: Om aangepaste tekst voor betaalmethoden te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate permalinks for product taxonomies, go to %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce → Store URLs%2$s.
nl_NL: Om permalinks voor producttaxonomieën te vertalen, ga naar %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce → Winkel-URL's%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate product permalinks, go to %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce → Store URLs%2$s.
nl_NL: Om product-permalinks te vertalen, ga naar %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce → Winkel-URL's%2$s.

en: How to translate permalinks for product taxonomies
nl_NL: Hoe permalinks voor producttaxonomieën te vertalen

en: How to translate product permalinks
nl_NL: Hoe product-permalinks te vertalen

en: Translate WooCommerce products
nl_NL: WooCommerce producten vertalen

en: Translate shipping classes
nl_NL: Vervoerklasse vertalen

en: Configure multicurrency for multilingual sites
nl_NL: Meerdere valuta configureren voor meertalige sites

en: Translate endpoints
nl_NL: Eindpunten vertalen

en: How to translate this?
nl_NL: Hoe vertaalt u dit?

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce will use cookies to understand the basket info when using languages in domains and to transfer data between the domains.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce zal cookies gebruiken om de winkelmandinformatie te begrijpen bij het gebruik van talen in domeinen en om gegevens tussen de domeinen over te dragen.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce will also use cookies to identify the language and currency of each customer’s order as well as the currency of the reports created by WooCommerce. WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce extends these reports by adding the currency’s information.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce zal ook cookies gebruiken om de taal en valuta van elke bestelling van klanten te identificeren, evenals de valuta van de rapporten die door WooCommerce worden gemaakt. WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce breidt deze rapporten uit door de valuta-informatie toe te voegen.

note: translators: $s is a currency code
en: Invalid currency parameter: "%s"
nl_NL: Ongeldige valuta-parameter: "%s"

note: translators: $s is a language code
en: Invalid language parameter: "%s"
nl_NL: Ongeldige taal-parameter: "%s"

note: translators: $s is a product ID
en: Product not found: %d
nl_NL: Product niet gevonden: %d

note: translators: $s is a term ID
en: Term not found: %d
nl_NL: Term niet gevonden: %d

en: Using "translation_of" requires providing a "lang" parameter too
nl_NL: Het gebruikmaken van "translation_of" vereist ook het leveren van een "lang" parameter

en: Multilingual
nl_NL: Meertalig

en: Multicurrency
nl_NL: Meerdere valuta

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To run your store in multiple languages, you need to use the %1$sWPML plugin%2$s.
nl_NL: Om uw winkel in meerdere talen te runnen, moet u de %1$s-WPML-plugin %2$s gebruiken.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: If you have it already, install and activate it. Otherwise, %1$sbuy WPML%2$s.
nl_NL: Als u de plugin al heeft, dient u deze te installeren en te activeren. Zo niet, %1$skoop dan WPML%2$s.

en: You will need either the Multilingual CMS or Multilingual Agency package to use WPML with WooCommerce.
nl_NL: U heeft ofwel het Multilingual CMS ofwel het Multilingual Agency-pakket nodig om WPML met WooCommerce te gebruiken.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: You can still use the %1$smulticurrency features%2$s without buying anything.
nl_NL: U kunt nog steeds gebruikmaken van de %1$sfuncties voor meerdere valuta%2$s zonder iets te kopen.

note: translators: %s is a taxonomy singular label
en: %s translation
nl_NL: %s vertaling

note: translators: %1$s is a taxonomy singular label and %2$s is an HTML link
en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
nl_NL: %1$s aan het vertalen? Gebruik de %2$s tabel voor een makkelijkere vertaling.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate product details, including their taxonomy, use this dashboard. If you need to translate taxonomy independently or adjust store and currency settings, visit: %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce documentation%2$s.
nl_NL: Gebruik dit dashboard om productdetails te vertalen, inclusief hun taxonomie. Als u taxonomie onafhankelijk wilt vertalen of winkel- en valuta-instellingen wilt aanpassen, bezoek dan: %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce documentatie%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate this content, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: Om deze inhoud te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s.

en: To see how to translate this text, save your changes here first.
nl_NL: Om te zien hoe je deze tekst kunt vertalen, sla eerst je wijzigingen hier op.

en: Header alignment for translations
nl_NL: Koptekstuitlijning voor vertalingen

note: translators: %s is an HTML break line - after about 65 characters the text will no longer be visible
en: Automatically align email headers based on%slanguage direction (right-to-left or left-to-right)."
nl_NL: Lijn e-mailkopteksten automatisch uit op basis van%staalrichting (rechts-naar-links of links-naar-rechts).

en: Off – use the "Header alignment" setting above
nl_NL: Uit – gebruik de instelling “Koptekstuitlijning” hierboven

en: On – align automatically
nl_NL: Aan – automatisch uitlijnen

en: Introduction
nl_NL: Inleiding

en: Store Pages
nl_NL: Pagina's oplsaan

en: Global Attributes
nl_NL: Globale attributen

en: Multiple Currencies
nl_NL: Meerdere valuta's

en: Tour Data
nl_NL: Tour-gegevens

en: Title
nl_NL: Titel

en: Content
nl_NL: Inhoud

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate the Method Title, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: Om de Methodetitel te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate Labels, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: Om Labels te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate custom product fields, save your changes here first, then go to the %2$sTranslation Dashboard%3$s.
nl_NL: Om aangepaste productvelden te vertalen, sla eerst je wijzigingen hier op en ga dan naar het %2$sVertaaldashboard%3$s.

en: Calculate costs in other currencies automatically
nl_NL: Bereken automatisch de kosten in vreemde valuta's

en: Set costs in other currencies manually
nl_NL: Stel de kosten in vreemde valuta's handmatig in

en: Bookings
nl_NL: Boekingen

en: Resources Label
nl_NL: Hulpbronlabel

en: Resources
nl_NL: Middelen

en: Person Types
nl_NL: Persoontypes

en: Person Type Name
nl_NL: Persoontype naam

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Resources label
nl_NL: Label voor middelen

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate Resources, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
nl_NL: Om Bronnen te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s en stuur het bijbehorende product voor vertaling.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate Person Types, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
nl_NL: Om Persoonstypen te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s en stuur het bijbehorende product voor vertaling.

en: Booking currency
nl_NL: Boekingsvaluta

en: Composite Products ( Components )
nl_NL: Samengestelde Producten (Componenten)

en: Name
nl_NL: Naam

en: Composite Products ( Scenarios )
nl_NL: Samengestelde Producten ( Scenario's )

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate global add-ons, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: Om globale add-ons te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s.

note: translators: %s is a product addon name
en: Product Add-ons Group "%s"
nl_NL: Product Add-ons Groep "%s"

en: Placeholder
nl_NL: Plaatshouder

en: Options
nl_NL: Opties

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate per-product add-ons, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
nl_NL: Om per-product add-ons te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s en stuur het bijbehorende product voor vertaling.

en: Multi-currency settings
nl_NL: Instellingen voor meerdere valuta's

en: Calculate prices in other currencies automatically
nl_NL: Automatisch prijzen berekenen in andere valuta

en: Set prices in other currencies manually
nl_NL: Manueel de prijzen omschakelen naar andere valuta

note: translators: %s is an option label
en: Here you can set different prices for the %s in multiple currencies:
nl_NL: Hier kunt u verschillende prijzen instellen voor de %s in meerdere valuta:

en: Product Bundles
nl_NL: Productbundels

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: You can translate text for subscription products from the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: Je kunt tekst voor abonnementsproducten vertalen vanuit het %1$sVertaaldashboard%2$s.

en: Subscription Price
nl_NL: Abonnementsprijs

en: Sign-up Fee
nl_NL: Aanmeldingstarief

en: Heading
nl_NL: Kop

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate custom per-product tabs, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
nl_NL: Om aangepaste per-product tabbladen te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s en stuur het bijbehorende product voor vertaling.

en: Custom Tabs
nl_NL: Aangepaste tabbladen

en: Tab Title
nl_NL: Tabblad titel

en: Quick Edit isn't available for product translations:
nl_NL: Snel bewerken is niet beschikbaar voor productvertalingen:

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: - To edit this product's translation, use the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: - Om de vertaling van dit product te bewerken, gebruikt u het %1$sVertaaldashboard%2$s.

en: - To edit the original product, switch back to the default language.
nl_NL: - Om het originele product te bewerken, schakelt u terug naar de standaardtaal.

en: Multilingual Settings
nl_NL: Instellingen voor meerdere talen

en: Multicurrency Settings
nl_NL: Instellingen voor meerdere valuta

note: translators: 1: open <a> tag, 2: close <a> tag
en: It’s recommended that you translate products from the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: Het wordt aanbevolen om producten te vertalen vanuit het %1$sVertaaldashboard%2$s.

en: Shows a list of the products that existed in the cart before the cart is reset on the front end after switching the language or the currency. It will be hidden when there are no products to show.
nl_NL: Geeft een lijst weer met de product die in het winkelmandje lagen voordat het mandje gereset is in het frontend na het wisselen van taal of valuta. Deze zal verborgen worden als er geen producten zijn om weer te geven.

en: Products before cart reset
nl_NL: Producten voor het resetten van winkelmandje

en: Switching language?
nl_NL: Van taal veranderen?

note: translators: %s is a language name
en: You've switched the language and there are items in the cart. If you keep the %s language, the cart will be emptied and you will have to add the items again to the cart.
nl_NL: U hebt van taal geschakeld en er zitten items in het winkelmandje. Als u %s taal blijft gebruiken, zal het winkelmandje geleegd worden en dient u de items weer in het mandje te stoppen.

note: translators: %s is a language name
en: Keep %s
nl_NL: %s blijven gebruiken

note: translators: %s is a language name
en: Switch back to %s
nl_NL: Terugschakelen naar %s

[ctx: Reset cart option warning 1]
en: Because of some elements in your site configuration, when the users switch the currency or the language on the front end, the cart content might not be synchronized correctly.
nl_NL: Vanwege sommige elementen in uw siteconfiguratie, als de gebruiker van valuta of taal verandert in de frontend, zal de inhoud van het winkelmandje niet goed gesynchroniseerd worden.

[ctx: Reset cart option warning 2]
note: translators: %s is link to "reset cart configuration"
en: It is recommended that you %s with the option to reset the cart in a situation like this.
nl_NL: Het is aanbevolen dat u %s met de topie om het winkelmandje in dit soort situaties te resetten.

en: configure WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce configureren

en: More details
nl_NL: Meer informatie

en: Switching currency?
nl_NL: Wisselen van munteenheid?

en: Your cart is not empty! After you switched the currency, all items from the cart will be removed and you have to add them again.
nl_NL: Uw winkelmandje is niet leeg! Nadat u van munteenhei hebt veranderd, zullen alle voorwerpen worden verwijderd uit het winkelmandje en dient u deze opnieuw toe te voegen.

note: translators: %s is a currency
en: Keep using %s
nl_NL: %s blijven gebruiken

en: Proceed
nl_NL: Verdergaan

note: translators: %s is the number of reviews
en: Show reviews in all languages  (%s)
nl_NL: Beoordelingen in alle talen weergeven  (%s)

note: translators: %1$s is a language name and %2$s is the number of reviews
en: Show only reviews in %1$s (%2$s)
nl_NL: Alleen beoordelingen in het %1$s (%2$s) laten zien

en: translated
nl_NL: vertaald

note: translators: %1$s is a URL and %2$s is a version number
en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML</a> versions prior %2$s.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is ingeschakeld maar niet effectief. Het is niet compatibel met <a href="%1$s">WPML</a> versies vóór %2$s.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is ingeschakeld maar niet effectief. Voltooi eerst de installatie van WPML.

note: translators: %1$s is a URL and %2$s is a version number
en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">Woocommerce</a> versions prior %2$s.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is ingeschakeld maar niet effectief. Het is niet compatibel met <a href="%1$s">Woocommerce</a> versies vóór %2$s.

note: translators: %1$s is a URL and %2$s is a version number
en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML String Translation</a> versions prior %2$s.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is ingeschakeld maar niet effectief. Het is niet compatibel met <a href="%1$s">WPML String Translation</a> versies vóór %2$s.

en: WPML support
nl_NL: WPML ondersteuning

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 1/6]
note: translators: Part 1/6 of a message telling users that some taxonomies, required for WCML to work, are not set as translatable when they should
en: Some taxonomies in your site are forced to be untranslatable. This is causing a problem when you're trying to run a multilingual WooCommerce site.
nl_NL: Sommige taxonomieën van uw site kunnen niet vertaald worden. Dit veroorzaakt een probleem als u probeert een meertalige WooCommerce site te hebben.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 2/6]
note: translators: Part 2/6 of a message telling users that some taxonomies, required for WCML to work, are not set as translatable when they should
en: A plugin or the theme are probably doing this.
nl_NL: Waarschijnlijk komt dit door een plugin of het thema.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 3/6]
note: translators: Part 3/6 of a message telling users that some taxonomies, required for WCML to work, are not set as translatable when they should
en: What you can do:
nl_NL: Wat u kunt doen:

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 4/6]
note: translators: Part 4/6 of a message telling users that some taxonomies, required for WCML to work, are not set as translatable when they should
en: 1. Temporarily disable plugins and see if this message disappears.
nl_NL: 1. Schakel tijdig de plugins uit en zie of dit bericht verdwijnt.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 5/6]
note: translators: Part 5/6 of a message telling users that some taxonomies, required for WCML to work, are not set as translatable when they should
en: 2. Temporarily switch the theme and see if this message disappears.
nl_NL: 2.  Schakel tijdig van thema en zie of het bericht verdwijnt.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 6/6]
note: translators: Part 6/6 of a message telling users that some taxonomies, required for WCML to work, are not set as translatable when they should
en: It's best to contact %s, tell that you're getting this message and offer to send a Duplicator copy of the site. We will work with the theme/plugin author and fix the problem for good. In the meanwhile, we'll give you a temporary solution, so you're not stuck.
nl_NL: Het beste is om contact op te nemen met %s, hen te informeren dat u dit bericht ontvangen en aanbieden om een kopie van de site te sturen. Wij zullen werken met de them/plugin auteur en het probleem voor eeuwig oplossen. Ondertussen bieden wij een tijdelijke oplossing zodat u niet met de problemen zit.

en: and
nl_NL: en

note: translators: %s is a list of plugin names
en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is ingeschakeld maar niet effectief. Het vereist %s om te werken.

en: Because this site uses the default permalink structure, you cannot use slug translation for product permalinks.
nl_NL: Omdat deze site de standaard permalinkstructuur gebruikt, kunt u geen slugvertaling voor productpermalinks gebruiken.

en: Please choose a different permalink structure or disable slug translation.
nl_NL: Kies een andere permalinkstructuur of schakel de slugvertaling uit.

en: Permalink settings
nl_NL: Permalink-instellingen

en: Configure products slug translation
nl_NL: Slug-vertaling van producten configureren

en: wpml-config.xml file missing from WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce folder.
nl_NL: wpml-config.xml bestand ontbreekt in de WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce map.

note: translators: %s is a field name
en: Custom field %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
nl_NL: Aangepast veld %s configuratie van wpml-config.xml bestand is gewijzigd!

note: translators: %s is a custom post type name
en: Custom type %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
nl_NL: Aangepast type %s configuratie van wpml-config.xml bestand is gewijzigd!

note: translators: %s is a custom taxonomy name
en: Custom taxonomy %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
nl_NL: Aangepaste taxonomie %s configuratie van wpml-config.xml bestand is gewijzigd!

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML italic tags and %3$s and %4$s are opening and closing HTML link tags
en: We detected a problem in your WPML configuration: the %1$sproduct_type%2$s taxonomy is set as translatable and this would cause problems with translated products. You can fix this in the %3$sMultilingual Content Setup page%4$s.
nl_NL: We hebben een probleem waargenomen in uw WPML-configuratie: de %1$sproduct_type%2$s taxonomie is ingesteld als vertaalbaar en dit zou problemen veroorzaken met vertaalde producten. U kunt dit oplossen in de %3$sMultilingual Content Setup pagina%4$s.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML italic tags and %3$s and %4$s are opening and closing HTML link tags
en: We detected that the %1$sproduct_type%2$s field was set incorrectly for some product translations. This happened because the product_type taxonomy was translated. You can fix this in the WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce %3$stroubleshooting page%4$s.
nl_NL: We hebben gedetecteerd dat het %1$sproduct_type%2$s veld onjuist was ingesteld voor sommige productvertalingen. Dit gebeurde omdat de product_type taxonomie werd vertaald. U kunt dit oplossen op de WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce %3$sprobleemoplossingspagina%4$s.

en: Downloading translations... Please don't close this page.
nl_NL: Vertalingen aan het downloaden... Deze pagina niet sluiten.

en: All the products will be removed from the current order in order to change the language
nl_NL: Alle producten zullen verwijderd worden uit de huidige volgorde om de taal te wijzigen

en: Original language
nl_NL: Oorspronkelijke taal

en: Translation in progress
nl_NL: Vertaling in uitvoering

en: Take this and edit
nl_NL: Deze nemen en bewerken

note: translators: %s is the post title
en: Quick edit "%s" inline
nl_NL: Snel bewerken “%s” inline

en: Quick Edit
nl_NL: Snel Bewerken

en: Your settings have been saved.
nl_NL: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Choose a file
nl_NL: Een bestand selecteren

en: At least one of these fields is required: title, content or excerpt
nl_NL: Minstens één van deze velden is vereist: titel, inhoud of uittreksel

en: This translation job will no longer be assigned to you. Other translators will be able take it and continue the translation.
nl_NL: Deze vertaaltaak is niet lang voor u. Andere vertalers kunnen deze overnemen en verdergaan met de vertaling.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
nl_NL: Dit veld is voor bewerking vergrendeld, omdat WPML zijn waarden zal kopiëren vanaf de originele taal.

note: translators: %1$s is the post title inside a HTML link pointing to the post edit screen, %2$s and %3$s are opening and closing HTML link tags
en: This is a translation of %1$s. Some of the fields are not editable. It's recommended that you translate products from the %2$sTranslation Dashboard%3$s.
nl_NL: Dit is een vertaling van %1$s. Sommige velden zijn niet bewerkbaar. Het wordt aanbevolen om producten te vertalen vanuit het %2$sVertaaldashboard%3$s.

en: Cart
nl_NL: Winkelkarretje

en: Checkout
nl_NL: Afronden

en: Checkout &rarr; Pay
nl_NL: Afronden &rarr; Betalen

en: Order Received
nl_NL: Bestelling ontvangen

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: Change Password
nl_NL: Wachtwoord wijzigen

en: Edit My Address
nl_NL: Mijn adres bewerken

en: Logout
nl_NL: Afmelden

en: Lost Password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: View Order
nl_NL: Bestelling bekijken

en: Shop
nl_NL: Winkel

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To quickly translate this and other WooCommerce store pages, please run the %1$ssetup wizard%2$s.
nl_NL: Om deze en andere WooCommerce winkelpagina's snel te vertalen, kunt u de %1$ssetup wizard%2$s uitvoeren.

note: translators: %1$s/%2$s and %3$s/%4$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate %1$s please use the %2$s translation%3$s page, inside the %4$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce admin%5$s.
nl_NL: Om %1$s te vertalen, gebruik de %2$s vertaling%3$s pagina, in de %4$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce beheeromgeving%5$s.

note: translators: %d is a number of products
en: %d products left
nl_NL: %d resterende producten

en: Synchronization complete!
nl_NL: Synchronisatie voltooid!

note: translators: %s is a taxonomy name
en: Invalid taxonomy %s
nl_NL: Ongeldige taxonomie %s

note: translators: %%1$s is a post type name and %2$s is a taxonomy name
en: Some translated %1$s have different %2$s assignments.
nl_NL: Sommige vertaalde %1$s hebben verschillende %2$s opdrachten.

note: translators: %%1$s is a taxonomy name and %2$s is a post type name
en: Update %1$s for all translated %2$s
nl_NL: Update %1$s voor alle vertaalde %2$s

note: translators: %1$s is a taxonomy name and %2$s is a post type name
en: All %1$s have the same %2$s assignments.
nl_NL: Alle %1$s hebben dezelfde %2$s opdrachten.

note: translators: %1$s is a taxonomy name and %2$s is a post type name
en: Successfully updated %1$s for all translated %2$s.
nl_NL: %1$s succesvol bijgewerkt voor alle vertaalde %2$s.

en: Looks like you are upgrading from a previous version of WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce. Would you like to automatically create translated variations and images?
nl_NL: Het lijkt erop dat u een upgrade uitvoert vanaf een eerdere versie van WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce. Wilt u automatisch vertaalde variaties en afbeeldingen maken?

en: Yes, go to the troubleshooting page
nl_NL: Ja, ga naar de probleemoplossingspagina

en: No - dismiss
nl_NL: Nee - negeren

en: important change about this service
nl_NL: belangrijke wijziging van deze dienst

en: Fixer.io API key
nl_NL: Fixer.io API-sleutel

en: multicurrency settings page
nl_NL: pagina met instellingen voor meerdere valuta

note: translators: 1: Fixer.io, 2: Announcement link.
en: Your site uses %1$s to automatically calculate prices in the secondary currency. There is an %2$s effective June 1st, 2018.
nl_NL: Uw site gebruikt %1$s om automatisch prijzen in de secundaire valuta uit te rekenen. Er is een  %2$s van toepassing sinds 1 juni 2018.

note: translators: 1: Mulicurrency tab link, 2: Fixer.io API key.
en: Please go to the %1$s and fill in your %2$s.
nl_NL: Ga naar de %1$s en vul al uw %2$s in.

en: Product Base
nl_NL: Productbasis

en: Product Tag Base
nl_NL: Product Tag Basis

en: Product Category Base
nl_NL: Product Categorie Basis

en: Product Attribute Base
nl_NL: Product Attribuut Basis

en: Attribute Slug
nl_NL: Attribuut Slug

note: translators: %s is a slug
en: Endpoint: %s
nl_NL: Eindpunt: %s

en: You are using the same value as for the regular category base. This is known to create conflicts resulting in urls not working properly.
nl_NL: U gebruikt dezelfde waarde als voor de regulaire categoriebasis. Dit is bekend vanwege het creëren van conflicten die leiden in url's die niet goed werken. .

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate attributes, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s and send the associated product for translation.
nl_NL: Om attributen te vertalen, ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s en stuur het bijbehorende product voor vertaling.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: The default currency was changed. In order to show accurate prices in all currencies, you need to update the exchange rates under the %1$sMulti-currency%2$s configuration.
nl_NL: De standaardvaluta werd gewijzigd. Om accurate prijzen in alle valuta's te tonen, moet u de wisselkoersen onder de configuratie %1$sMulti-currency%2$s updaten.

en: Show all currencies
nl_NL: Alle valuta weergeven

en: Order currency:
nl_NL: Volgorde valuta:

en: All the products will be removed from the current order in order to change the currency
nl_NL: Alle producten zullen verwijderd worden uit de huidige volgorde om de valuta te wijzigen

en: Currencies order updated
nl_NL: Valuta volgorde bijgewerkt

en: Currency switcher
nl_NL: Valutawisselaar

en: Customize the currency switcher
nl_NL: De valutawisselaar aanpassen

en: You haven't added any secondary currencies.
nl_NL: U hebt geen secundaire valuta's toegevoegd.

en: Use custom settings for translations download files
nl_NL: Gebruik aangepaste ingestellingen voor vertaal-downloadbestanden

en: Use the same files for translations
nl_NL: Gebruik dezelfde bestanden voor vertalingen

en: Add separate download files for translations when you translate this product
nl_NL: Voeg aparte downloadbestanden voor vertalingen toe als u dit product vertaalt

en: Update Translation
nl_NL: Vertaling updaten

en: Hide This Message
nl_NL: Dit bericht verbergen

note: translators: %1$s is a list of notice items and %2$s is a version number
en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%1$s</code> translations to version <code>%2$s</code>.
nl_NL: <strong>WooCommerce Vertaling beschikbaar</strong> &#8211; Installeer of update uw <code>%1$s</code> vertalingen naar versie <code>%2$s</code>.

en: You have untranslated terms!
nl_NL: U hebt nog onvertaalde termen!

en: Store URLs
nl_NL: URL's opslaan

en: Troubleshooting
nl_NL: Probleemoplossing

en: Translate Products
nl_NL: Producten vertalen

en: Go to WPML &rarr; Translation Management to translate Products
nl_NL: Ga naar WPML &rarr; Vertaalbeheer om Producten te vertalen

en: Translate Taxonomy
nl_NL: Taxonomie vertalen

en: Go to WPML &rarr; Taxonomy Translation to translate Taxonomy terms manually
nl_NL: Ga naar WPML &rarr; Taxonomievertaling om Taxonomietermen handmatig te vertalen

en: Prefer to translate manually?
nl_NL: Liever handmatig vertalen?

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To manually translate products, go to %1$sProducts%2$s and click on the "plus" icon.
nl_NL: Om producten handmatig te vertalen, ga naar %1$sProducten%2$s en klik op het “plus” icoon.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To manually translate product categories, tags and attributes, go to %1$sWPML &rarr; Taxonomy Translation%2$s.
nl_NL: Om productcategorieën, tags en attributen handmatig te vertalen, ga naar %1$sWPML &rarr; Taxonomievertaling%2$s.

en: Translatable?
nl_NL: Vertaalbaar?

en: Enable this if you want to translate attribute values with WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce
nl_NL: Schakel dit in als u attribuutwaarden wilt vertalen met WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce

en: Existing translations and variations associated will be deleted.
nl_NL: Bestaande vertalingen en betreffende variaties zullen verwijderd worden.

note: translators: %s is a currency or language name
en: Products removed after switching to %s:
nl_NL: Producten verwijderd na het overgaan naar %s:

en: Clear list
nl_NL: Lijst wissen

en: Products Synchronization
nl_NL: Synchronisatie van producten

en: Configure specific product properties that should be synced to translations.
nl_NL: Configureer specifieke productkenmerken die met de vertalingen moeten worden gesynchroniseerd.

en: Sync publishing date for translated products.
nl_NL: Synchroniseer publicatiedatum voor vertaalde producten.

en: Sync products and product taxonomies order.
nl_NL: Synchroniseer producten en de producttaxonomie-volgorde.

en: Products Media Synchronization
nl_NL: Producten Media-Synchronisatie

en: Configure thumbnail and gallery synchronization to translations.
nl_NL: Configureer thumbnail en galerijsynchronisatie met vertalingen.

en: Display original images on the translated product front page if images not specified
nl_NL: De originele afbeeldingen weergeven op de vertaalde product frontpagina als de afbeeldingen niet zijn gespecificeerd

en: Products Download Files
nl_NL: Download bestanden van producten

en: If you are using downloadable products, you can choose to have their paths
                                                synchronized, or seperate for each language.
nl_NL: Als je downloadbare producten gebruikt, kun je ervoor kiezen om hun paden
     gesynchroniseerd te hebben, of apart voor elke taal.

en: Add separate download files for translations when translating products
nl_NL: Aparte downloadbestanden voor vertalingen toevoegen bij het vertalen van producten

en: Product reviews
nl_NL: Productbeoordelingen

en: Define how to display product reviews on the product page by default. The customer will be still able to filter reviews by language.
nl_NL: Definieer hoe de productbeoordelingen standaard op de productpagina weergegeven moeten worden. De klant zal nog steeds de beoordelingen op taal kunnen filteren.

en: By default, show reviews in all languages
nl_NL: Standaard worden de beoordelingen in alle talen weergegeven

en: You can choose to clear the cart contents when you change language or currency in case you have problems in cart or checkout page
nl_NL: U kunt kiezen om de inhoud van het winkelmandje te wissen wanneer u van taal of valuta verandert als u problemen hebt op het winkelmandje- of uitcheckpagina

en: Switching languages when there are items in the cart
nl_NL: Het wisselen van taal als er voorwerpen in het winkelmandje zitten

en: Synchronize cart content when switching languages
nl_NL: Inhoud van het winkelmandje synchroniseren bij het wisselen van taal

en: Prompt for a confirmation and reset the cart
nl_NL: Venster om het winkelmandje te bevestigen en te resetten

en: Switching currencies when there are items in the cart
nl_NL: Het wisselen van munteenheid als er voorwerpen in het winkelmandje zitten

en: Synchronize cart content when switching currencies
nl_NL: Inhoud van winkelmandje synchroniseren bij het wisselen van taal

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: This feature was disabled. Please enable %1$sWPML cookies%2$s to continue.
nl_NL: Deze functie was uitgeschakeld. Schakel %1$sWPML cookies%2$s in om door te gaan.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: Not sure which option to choose? Read about %1$spotential issues when switching languages and currencies while the cart has items%2$s.
nl_NL: Niet zeker welke optie u moet kiezen? Lees over %1$spotentiële problemen bij het wisselen van talen en valuta's terwijl de winkelwagen artikelen heeft%2$s.

en: Product Translation Interface
nl_NL: Interface voor productvertaling

en: The recommended way is using the WPML Translation Editor. It is streamlined for making the translation process much easier while also providing a much better integration with various WooCommerce extensions.
nl_NL: De aanbevolen wijze is om WPML Translation Editor te gebruiken. Het is bedoeld om het vertaalproces veel eenvoudiger te maken terwijl het ook zorgt voor een betere integratie met verschillende WooCommerce uitbreidingen.

en: Native WooCommerce product editing screen
nl_NL: Natief WooCommerce product bewerkingsscherm

en: If you are using a page builder to design WooCommerce products, you should only use WPML's Translation Editor.
nl_NL: Als een paginabouwer gebruikt om WooCommerce producten te ontwerpen, dan dient u alleen de Vertaaleditor van WPML te gebruiken.

en: OK (translate with the WordPress editor)
nl_NL: OK (vertalen met de WordPress editor)

en: Cancel (stay with the Translation Editor)
nl_NL: Annuleren (bij de Vertaaleditor blijven)

note: translators: %s is a taxonomy name
en: Set different slugs in different languages for %s on WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce URLs translations page
nl_NL: Stel verschillende slugs in verschillende talen in voor %s op de WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce URL-vertalingenpagina

note: translators: %s is an attribute name
en: To translate the attribute slug, please set the option "Enable archives?" for the attribute %s in WooCommerce
nl_NL: Om het attribuut slug te vertalen, moet u de optie "Archieven inschakelen" voor het attribuut %s in WooCommerce instellen

en: Synchronize attributes and update product variations
nl_NL: Attributen synchroniseren en productvariaties updaten

en: This will automatically generate variations for translated products corresponding to recently translated attributes.
nl_NL: Dit zal automatisch variaties genereren voor vertaalde producten die corresponderen met recent vertaalde attributen.

note: translators: %s is a number of product variations
en: Currently, there are %s variations that need to be created.
nl_NL: Er zijn momenteel %s variaties die gecreëerd moeten worden.

note: translators: %s is a taxonomy name
en: Synchronize %s assignment in content
nl_NL: %staak in inhoud synchroniseren

note: translators: %s is a taxonomy name
en: This action lets you automatically apply the %s taxonomy to your content in different languages. It will scan the original content and apply the same taxonomy to translated content.
nl_NL: Met deze actie kunt u automatisch de %s-taxonomie op uw inhoud in verschillende talen toepassen. De originele inhoud wordt gescand en dezelfde taxonomie zal op de vertaalde inhoud toegepast worden.

en: Please make a backup of your database before using these tools
nl_NL: Maak een back-up van je database voordat je deze tools gebruikt

note: translators: The placeholder is the number of products.
en: There are <strong>%s product(s)</strong> in total.
nl_NL: Er zijn in totaal <strong>%s product(en)</strong>.

note: translators: The placeholder is the number of products.
en: There are <strong>%s product(s)</strong> with variations.
nl_NL: Er zijn <strong>%s product(en)</strong> met variaties.

note: translators: The placeholder is the number of products.
en: There are <strong>%s variation(s)</strong> in total.
nl_NL: Er zijn in totaal <strong>%s variatie(s)</strong>.

en: Synchronize data into translations
nl_NL: Synchroniseer gegevens in vertalingen

en: Synchronize product variations
nl_NL: Synchroniseer productvariaties

en: Synchronize products image galleries
nl_NL: Synchroniseer productafbeeldingengalerijen

en: Synchronize metadata for product categories (display type, thumbnail)
nl_NL: Synchroniseer metadata voor productcategorieën (weergavetype, miniatuur)

en: Synchronize stock for products and product variations
nl_NL: Synchroniseer voorraad voor producten en productvariaties

en: Fix multilingual information
nl_NL: Herstel meertalige informatie

en: Fix incorrect or missing translation links for product variations
nl_NL: Herstel onjuiste of ontbrekende vertaallinks voor productvariaties

en: Fix product taxonomies
nl_NL: Productcategorieën repareren

en: Set product types as not translatable and delete unwanted translations
nl_NL: Producttypen instellen als niet-vertaalbaar en ongewenste vertalingen verwijderen

en: Create missing translations for product attributes:
nl_NL: Maak ontbrekende vertalingen voor productattributen aan:

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate product taxonomies, go to the %1$sTaxonomy Translation%2$s page.
nl_NL: Ga naar de pagina %1$sTaxonomie Vertaling%2$s om producttaxonomieën te vertalen.

en: none
nl_NL: geen

en: Fix missing product reviews
nl_NL: Herstel ontbrekende productbeoordelingen

en: Allow to translate missing product reviews
nl_NL: Sta toe om ontbrekende productbeoordelingen te vertalen

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To translate product reviews, go to the %1$sTranslation Dashboard%2$s.
nl_NL: Ga naar het %1$sVertaaldashboard%2$s om productbeoordelingen te vertalen.

en: Cleanup tools
nl_NL: Opschoongereedschap

en: Remove unused custom fields from product and variation translations
nl_NL: Verwijder ongebruikte aangepaste velden uit product- en variatievertaling

en: Run the selected tools
nl_NL: Voer de geselecteerde tools uit

en: Processing
nl_NL: Bezig met verwerken

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce settings
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce instellingen

note: translators: The placeholder is the number of processed items.
en: %s items processed
nl_NL: %s items verwerkt

en: Processing...
nl_NL: Bezig met verwerken...

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Something went wrong, please reload the page and try again
nl_NL: Er is iets misgegaan, laad de pagina opnieuw en probeer het nog eens

en: Clear all colors
nl_NL: Alle kleuren wissen

en: Gray
nl_NL: Grijs

en: White
nl_NL: Wit

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Border
nl_NL: Grens

en: Current currency font color
nl_NL: Huidige munteenheidkleur

en: Other currency font color
nl_NL: Andere munteenheidkleur

en: Current currency background color
nl_NL: Huidige munteenheid achtergrondkleur

en: Other currency background color
nl_NL: Andere munteenheid achtergrondkleur

en: Currency switcher style
nl_NL: Stijl valutawisselaar

en: Core
nl_NL: Kern

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Allowed HTML tags: <img> <span> <u> <strong> <em>
nl_NL: Toegestane HTML tags: <img> <span> <u> <strong> <em>

en: Template for currency switcher
nl_NL: Sjabloon voor valutawisselaar

en: Available parameters
nl_NL: Beschikbare parameters

note: translators: unidentified placeholders...
en: Default: %name% (%1$symbol%) - %2$code%
nl_NL: Standaard: %name% (%1$symbol%) - %2$code%

en: Hide more
nl_NL: Verberg meer

en: You can customize the currency switcher template using these parameters:
nl_NL: Je kunt de valutakiezer-template aanpassen met deze parameters:

note: translators: %1$s is the bolded placeholder for the currency name, %name%
en: %1$s: Full name of the currency (e.g., “Euro”).
nl_NL: %1$s: Volledige naam van de valuta (bijv. “Euro”).

note: translators: %1$s is the bolded placeholder for the currency symbol, %symbol%
en: %1$s: Standard symbol representing the currency (e.g., “$” or “€”).
nl_NL: %1$s: Standaardsymbool dat de valuta vertegenwoordigt (bijv. “$” of “€”).

note: translators: %1$s is the bolded placeholder for the standard currency code, %code%
en: %1$s: Standard code representing the currency (e.g., USD for United States Dollar).
nl_NL: %1$s: Standaardcode die de valuta vertegenwoordigt (bijv. USD voor United States Dollar).

note: translators: %1$s and %2$s are <strong> tags; %3$s and %4$s are opening and closing HTML link tags.
en: Additionally, you can use HTML tags %1$s(img, span, em, strong, u)%2$s to customize the output when the switcher style is set to %1$sList of currencies%2$s, %3$sin line with official HTML standards for the select tag%4$s.
nl_NL: Daarnaast kun je HTML-tags gebruiken %1$s(img, span, em, strong, u)%2$s om de uitvoer aan te passen wanneer de kiezerstijl is ingesteld op %1$sLijst met valuta's%2$s, %3$sin overeenstemming met de officiële HTML-standaarden voor de select-tag%4$s.

en: Currency switcher colors
nl_NL: Kleuren munteenheidschakelaar

en: Color theme
nl_NL: Kleur thema

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Hover
nl_NL: De muisaanwijzer bewegen over

en: Select a preset
nl_NL: Selecteer een voorinstelling

en: Widget area
nl_NL: Widgetzone

en: Widget title
nl_NL: Widget titel

en: -- Choose a widget area --
nl_NL: -- Kies een widgetzone --

en: Preview
nl_NL: Voorvertoning

en: Regular Price
nl_NL: Normale prijs

en: Sale Price
nl_NL: Verkoopprijs

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: Multi-currency is enabled, but no secondary currencies have been set. %1$sAdd secondary currency%2$s.
nl_NL: Multi-currency is ingeschakeld, maar er zijn geen secundaire valuta's ingesteld. %1$sSecundaire valuta toevoegen%2$s.

en: Click to see the prices in the other currencies as they are currently shown on the front end.
nl_NL: Klik om de prijzen in een andere valuta te zien omdat ze op dit moment in de front-end weergegeven worden.

en: Show
nl_NL: Weergeven

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Enter prices in other currencies
nl_NL: Prijzen in andere valuta invoeren

en: Hide prices in other currencies
nl_NL: Prijzen in andere valuta verbergen

en: Determined automatically based on exchange rate
nl_NL: Automatisch bepaald op basis van de wisselkoers

en: Schedule
nl_NL: Schema

en: Same as default currency
nl_NL: Hetzelfde als de standaard valuta

en: Set dates
nl_NL: Data instellen

en: Collapse
nl_NL: Samenvouwen

en: From&hellip;
nl_NL: Van&hellip;

en: To&hellip;
nl_NL: Naar&hellip;

en: Please enter in a value less than the regular price
nl_NL: Voer een lagere waarde in dan de normale prijs

en: never
nl_NL: nooit

en: Automatic Exchange Rates
nl_NL: Automatische Wisselkoersen

en: Enable automatic exchange rates
nl_NL: Automatische wisselkoersen inschakelen

en: Exchange rates source
nl_NL: Bron wisselkoersen

en: Lifting charge
nl_NL: Commissie

en: The lifting charge adjusts the exchange rate provided by the selected service before it is saved. The exchange rates displayed in the table above include the lifting charge.
nl_NL: De commissie zal de wisselkoers die gegeven is voor de geselecteerde service wijzigen voordat deze wordt opgeslagen. De wisselkoersen die in bovenstaande tabel staan zijn inclusief commissie.

note: translators: %s is an exchange rates service
en: Exchange rate = %s exchange rate x (1 + lifting charge / 100)
nl_NL: Wisselkoers = %s wisselkoers x (1 + commissie / 100)

en: API key (required)
nl_NL: API code (vereist)

en: Update frequency
nl_NL: Frequentie updaten

en: Update manually now
nl_NL: Un handmatig updaten

en: You have to save all settings before updating exchange rates
nl_NL: U dient alle instellingen op te slaan voordat de wisselkoerzen bijgewerkt worden

en: Manually
nl_NL: Handmatig

en: Hourly
nl_NL: Uurlijks

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Weekly on
nl_NL: Wekelijks op

en: Monthly on the
nl_NL: Maandelijks op de

en: Enter API key
nl_NL: Voer API code in

en: WARNING! Minor limitations include 1000 requests/month limit and EUR being the only available base currency for customers using a free account. If you need more than 1000 requests per month or want to use all 170 available base currencies, you’ll need to choose one of the paid plans starting at only $10 per month.
nl_NL: WAARSCHUWING! Kleine beperkingen omvat een limiet van 1000 verzoeken/maand en EUR als enige beschikbare basisvaluta voor klanten die een gratis account gebruiken. Als u meer dan 1000 verzoeken per maand nodig hebt of alle 170 beschikbare basisvaluta's wilt gebruiken, dient u een van de betaalde plannen vanaf slechts $10 per maand te kiezen.

en: Updating the exchange rates on an hourly basis generates around 744 API calls a month. Please check that your exchange rates source can accommodate this higher usage.
nl_NL: Het bijwerken van de wisselkoersen op uurbasis genereert ongeveer 744 API-oproepen per maand. Controleer of uw wisselkoersbron dit hogere gebruik aankan.

note: translators: %s is a date and time
en: Last updated: %s
nl_NL: Laatst bijgewerkt: %s

en: Exchange rates updated successfully
nl_NL: Wisselkoersen succesvol bijgewerkt

en: Visit website
nl_NL: Bezoek de website

en: Enable/disable
nl_NL: In-/Uitschakelen

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: The multi-currency mode cannot be enabled as a specific currency was not set. Go to the %1$sWooCommerce settings%2$s page and select the default currency for your store.
nl_NL: De multi-valutamodus kan niet worden ingeschakeld omdat er geen specifieke valuta is ingesteld. Ga naar de pagina %1$sWooCommerce instellingen%2$s en selecteer de standaard valuta voor uw winkel.

en: Enable the multicurrency mode
nl_NL: De multi-valutamodus inschakelen

en: Multicurrency documentation
nl_NL: Documentatie meerdere valuta

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: Show only products with %1$scustom prices%2$s in secondary currencies
nl_NL: Toon alleen producten met %1$saangepaste prijzen%2$s in secundaire valuta

en: When enabled, products with prices based on the exchange rate are hidden
nl_NL: Indien ingeschakeld, worden producten met prijzen op basis van de wisselkoers verborgen

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl_NL: De wijzigingen die u hebt aangebracht zullen verloren gaan als u van deze pagina weggaat.

en: At least one currency must be enabled for this language!
nl_NL: Minstens één valuta moet ingeschakeld worden voor deze taal!

en: Currency switcher options
nl_NL: Opties valutawisselaar

en: All currency switchers in your site are affected by the settings in this section.
nl_NL: Alle munteenheidschakelaar van uw site wijzigen door de instellingen van dit gedeelte.

en: Order of currencies
nl_NL: Volgorde van munteenheden

en: Additional CSS
nl_NL: Extra CSS

en: Widget Currency Switcher
nl_NL: Widget Munteenheidschakelaar

en: Product page Currency Switcher
nl_NL: Productpagina Munteenheidschakelaar

en: Position
nl_NL: Positie

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Action
nl_NL: Actie

en: Edit currency switcher
nl_NL: Munteenheidschakelaar bewerken

en: Add a new currency switcher to a widget area
nl_NL: Een nieuwe munteenheidschakelaar toevoegen aan een widgetzone

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: Your theme does not support a currency switcher widget. Please %1$sadd your currency switcher%2$s using a shortcode or PHP.
nl_NL: Uw thema ondersteunt geen widgets voor een valutaschakelaar. %1$sVoeg uw valutaschakelaar toe%2$s met behulp van een shortcode of PHP.

en: Currency switcher preview
nl_NL: Voorvertoning valutawisselaar

en: Drag and drop the currencies to change their order
nl_NL: Sleep en zet de munteenheden neer om de volgorde te wijzigen

en: Show a currency switcher on the product page template
nl_NL: Geef een valutaschakelaar weer op de sjabloon van de productpagina

en: Edit Product Currency Switcher
nl_NL: Product munteenheidschakelaar bewerken

en: New Widget Area Currency Switcher
nl_NL: Nieuwe widgetzone munteenheidschakelaar

note: translators: %s is sidebar name
en: Edit %s Currency Switcher
nl_NL: %s munteenheidschakelaar bewerken

en: Which product attributes should be translatable?
nl_NL: Welke productkenmerken moeten vertaalbaar zijn?

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: WPML allows you to %1$stranslate your product attributes%2$s. Some attributes, like the ones based on numbers and codes, can be universal and might not need to be translated.
nl_NL: Met WPML kunt u %1$suw productattributen%2$s vertalen. Sommige attributen, zoals die op basis van nummers en codes, kunnen universeel zijn en hoeven misschien niet te worden vertaald.

en: Select which attributes in your store should be translatable:
nl_NL: Selecteer welke attributen in uw winkel vertaalbaar moeten zijn:

en: There are no attributes defined
nl_NL: Er zijn geen attributen vastgesteld

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Go back
nl_NL: Teruggaan

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce › Setup Wizard
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce › Installatiewizard

en: Let's make your WooCommerce store multilingual
nl_NL: Laten we uw WooCommerce-winkel meertalig maken

en: To get started, we need to set up the following:
nl_NL: Om te beginnen moeten we het volgende instellen:

en: Create store pages in all your site's languages
nl_NL: Maak de pagina's van de winkel in alle talen van uw site

en: Choose which product attributes you want to translate
nl_NL: Kies welke producteigenschappen u wilt vertalen

en: Set your translation options
nl_NL: Stel uw vertaalopties in

en: Decide if you want to add multiple currencies to your store
nl_NL: Beslis of u meerdere valuta aan uw winkel wilt toevoegen

en: Let's continue
nl_NL: Laten we verdergaan

en: I'll do the setup later
nl_NL: Ik zal de setup later doen

en: Do you want to add more currencies to your store?
nl_NL: Wilt u meer valuta toevoegen aan uw winkel?

en: You will be able to:
nl_NL: Zo kunt u:

en: Add a currency switcher to your store
nl_NL: Een valutaswitcher toevoegen aan uw winkel

en: Set exchange rates
nl_NL: Stel wisselkoersen vast

en: Create custom pricing in each currency
nl_NL: Maak aangepaste prijzen in elke valuta

en: And more!
nl_NL: En nog veel meer!

en: Yes, enable multicurrency mode
nl_NL: Ja, schakel de multivaluta-modus in

en: No, use only one currency
nl_NL: Nee, gebruik slechts één valuta

en: Make your store multilingual
nl_NL: Maak uw winkel meertalig

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML strong tags
en: Set up %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce%2$s to translate your store and add more currencies.
nl_NL: Stel %1$sWPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce%2$s in om uw winkel te vertalen en meer valuta toe te voegen.

en: Start the Setup Wizard
nl_NL: Start de Setup Wizard

en: Click continue to create missing WooCommerce pages translate your store pages into the following languages:
nl_NL: Klik op doorgaan om ontbrekende WooCommerce pagina's te maken vertaal uw winkelpagina's in de volgende talen:

en: Click continue to translate your store pages into the following languages:
nl_NL: Klik op doorgaan om uw winkelpagina's in de volgende talen te vertalen:

en: WPML automatically generates translated versions of default WooCommerce pages, such as Shop, Account, Checkout, and Cart.
nl_NL: WPML zorgt automatisch voor vertaalde versies van standaard WooCommerce-pagina's, zoals Winkel, Account, Kassa en Winkelwagentje.

en: Configuration Warnings
nl_NL: Instellingswaarschuwingen

en: Your product permalink base is not translated to:
nl_NL: De permalink basis van uw product is niet vertaald naar het:

en: Translate URLs
nl_NL: URL's vertalen

en: Running WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce with default language other than English.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce uitvoeren met een andere standaardtaal dan Engels.

en: This may cause problems with URLs in different languages.
nl_NL: Dit kan problemen met URL's in verschillende talen veroorzaken.

en: Change default language
nl_NL: Standaardtaal wijzigen

en: There are some settings that require careful attention.
nl_NL: Er zijn sommige instellingen waar naar gekeken moet worden.

en: Some settings from the WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce wpml-config.xml file have been overwritten.
nl_NL: Sommige instellingen uit het WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce wpml-config.xml bestand zijn overschreven.

note: translators: %s is link to Multilingual Content Setup
en: You should check WPML configuration files added by other plugins or manual settings on the %s section.
nl_NL: U dient de WPML configuratiebestanden te controleren die toegevoegd zijn door andere plugins of handmatige instellingen in het %s gedeelte.

en: Multilingual Content Setup
nl_NL: Meertalige inhoud configureren

note: translators: %s is a plugin name
en: %s is not active.
nl_NL: %s is niet actief.

note: translators: %s is a plugin name
en: %s is not required in order to run WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce but it’s recommended if you want to use separate product images and galleries for different languages.
nl_NL: %s is niet vereist om WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce uit te voeren, maar het wordt aanbevolen als u afzonderlijke productafbeeldingen en galerijen voor verschillende talen wilt gebruiken.

note: translators: %s is a plugin name
en: %s is installed and active.
nl_NL: %s is geïnstalleerd en actief.

note: translators: %s is a list of currency codes
en: Secondary currencies: %s
nl_NL: Secundaire valuta's: %s

en: Multi-currency is not enabled.
nl_NL: Multicurrency is niet ingeschakeld.

en: Add Currencies
nl_NL: Valuta's toevoegen

en: Products Missing Translations
nl_NL: Producten zonder vertaling

note: translators: %1$s is a number of products and %2$s is a product name
en: %1$d %2$s translation missing.
nl_NL: %1$d %2$s vertaling ontbreekt.

note: translators: %1$s is a number of products and %2$s is a product name
en: %1$d %2$s translations missing.
nl_NL: %1$d %2$s vertalingen ontbreken.

en: Right now, there are no products needing translation.
nl_NL: Op dit moment zijn er geen producten die vertaald moeten worden.

en: Plugins Status
nl_NL: Status van plug-ins

note: translators: %s is a plugin name
en: %s is set up.
nl_NL: %s is ingesteld.

note: translators: %s is a plugin name
en: %s is not set up.
nl_NL: %s is niet ingesteld.

en: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce depends on several plugins to work. If any required plugin is missing, you should install and activate it.
nl_NL: WPML Multilingual & Multicurrency for WooCommerce is afhankelijk van verschillende plugins om te werken. Als een vereiste plugin ontbreekt, moet u deze installeren en activeren.

en: WooCommerce Store Pages
nl_NL: WooCommerce-winkelpagina's

en: To run a multilingual e-commerce site, you need to have the WooCommerce shop pages translated to all the site's languages. Once all the pages are installed you can add the translations for them from this menu.
nl_NL: Voor een meertalige e-commerce site, dient u alle WooCommerce winkelpagina's te vertalen naar alle talen van de site. Zodra alle pagina's geïnstalleerd zijn, kunt u de vertalingen toevoegen vanuit dit menu.

en: One or more WooCommerce pages have not been created.
nl_NL: Een of meer WooCommerce pagina's zijn niet aangemaakt.

en: Install WooCommerce Pages
nl_NL: Installeer de WooCommerce pagina's

en: WooCommerce store pages do not exist for these languages:
nl_NL: WooCommerce winkelpagina's bestaan niet in deze talen:

en: Create missing translations
nl_NL: Ontbrekende vertalingen aanmaken

en: These pages are currently being translated by translators via WPML:
nl_NL: Deze pagina's worden vertaald door vertalers via WPML:

en: WooCommerce store pages are translated to all the site's languages.
nl_NL: WooCommerce winkelpagina's zijn vertaald naar alle talen van de site.

en: Taxonomies Missing Translations
nl_NL: Taxonomieën zonder vertaling

en: To run a fully translated site, you should translate all taxonomy terms. Some store elements, such as variations, depend on taxonomy translation.
nl_NL: Om een volledig vertaalde site te beheren, moet u alle taxonomietermen vertalen. Sommige winkelelementen, zoals variaties, zijn afhankelijk van de taxonomievertaling.

note: translators: %s is a taxonomy name
en: %s do not require translation.
nl_NL: %s vereisen geen vertaling.

en: This taxonomy requires translation.
nl_NL: Deze taxonomie vereist een vertaling.

note: translators: %1$d is a number of taxonomy and %2$d is a taxonomy name
en: %1$d %2$s is missing translations.
nl_NL: %1$d %2$s zijn ontbrekende vertalingen.

note: translators: %1$d is a number of taxonomy and %2$d is a taxonomy name
en: %1$d %2$s are missing translations.
nl_NL: %1$d %2$s zijn ontbrekende vertalingen.

note: translators: %s is a taxonomy name
en: Translate %s
nl_NL: %s vertalen

en: This taxonomy does not require translation.
nl_NL: Deze taxonomie vereist geen vertaling.

note: translators: %s is a taxonomy name
en: All %s are translated.
nl_NL: Alle %s zijn vertaald.

en: Right now, there are no taxonomy terms needing translation.
nl_NL: Nu zijn er geen taxonomietermen die nog vertaald moeten worden.

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing HTML link tags
en: To configure product taxonomies or attributes as translatable or not translatable, go to the %1$sMultilingual Content Setup%2$s
nl_NL: Om producttaxonomieën of -attributen te configureren als vertaalbaar of niet vertaalbaar, ga naar de %1$sMultilingual Content Setup%2$s

en: Original
nl_NL: Origineel

en: Translation to
nl_NL: Vertaling naar het

en: Product Shop Base
nl_NL: Product Winkel Basis

en: Update translation
nl_NL: Vertaling updaten

en: Add translation
nl_NL: Vertaling toevoegen

en: Edit translation
nl_NL: Vertaling bewerken

en: This page allows you to translate all strings that are being used by WooCommerce in building different type of urls. Translating them enables you to have fully localized urls that match the language of the pages.
nl_NL: Met deze pagina kunt u alle strings vertalen die gebruikt worden door WooCommerce bij het bouwen van verschillende soorten url's. Door ze te vertalen hebt u volledig gelokaliseerde url's die overeenkomen met de taal van de pagina's.

note: translators: %1$s/%2$s and %3$s/%4$s are opening and closing HTML link tags
en: You can enter or edit your default values on the %1$sPermalinks settings%2$s page or, for the endpoints, on the WooCommerce %3$sAdvanced settings%4$s page.
nl_NL: U kunt uw standaardwaarden invoeren of bewerken op de pagina %1$sPermalinks-instellingen%2$s of, voor de eindpunten, op de pagina WooCommerce %3$sGeavanceerde instellingen%4$s.

en: permalinks settings
nl_NL: permalinks instellingen

en: Account settings
nl_NL: Account instellingen

en: Slug type
nl_NL: Slugtype

en: Original Slug
nl_NL: Originele Slug

en: Shop page
nl_NL: Winkelpagina

en: Product base
nl_NL: Productbasis

en: Product category base
nl_NL: Product categorie basis

en: Product tag base
nl_NL: Product tag basis

en: Product attribute base
nl_NL: Product attribuut basis

note: translators: %s is a slug
en: Attribute slug: %s
nl_NL: Attribuut slug: %s

en: Content / Description
nl_NL: Inhoud / Beschrijving

en: Excerpt
nl_NL: Uittreksel

en: Purchase note
nl_NL: Aankoopbon

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Custom Product attributes
nl_NL: Specifieke Productattributen

en: Value(s)
nl_NL: Waarde(s)

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste Velden

en: Variations data
nl_NL: Variatiegegevens

note: translators: %s is a product ID
en: Download Files for Variation #%s
nl_NL: Download Bestanden voor Variatie #%s

en: Download Files
nl_NL: Bestanden downloaden

en: File URL
nl_NL: Bestand-URL

en: External Product
nl_NL: Extern Product

en: Button text
nl_NL: Knoptekst

en: Changes in these translations will affect terms in general! ( Not only for this product )
nl_NL: Wijzigingen in deze vertaling zullen invloed hebben op termen in het algemeenl! (Niet alleen voor dit product)
