WPML String Translation 3.5.0 - en to nl_NL translation catalogue (274 entries)

en:  They were added to the translations table.
nl_NL:  Ze zijn toegevoegd aan de vertalingentabel.

en: %1$sNote:%2$s This feature may affect site performance. We recommend disabling it after scanning is complete.
nl_NL: %1$sOpmerking:%2$s Deze functie kan de siteprestaties beïnvloeden. We raden aan deze uit te schakelen nadat het scannen is voltooid.

en: %d new translation was added. | %d new translations were added.
nl_NL[0]: Er is %d nieuwe vertaling toegevoegd.
nl_NL[1]: Er zijn %d nieuwe vertalingen toegevoegd.

en: %d translation was updated. | %d translations were updated.
nl_NL[0]: Er is %d vertaling bijgewerkt.
nl_NL[1]: Er zijn %d vertalingen bijgewerkt.

en: %s slugs are set to be translated, but they are missing their translation
nl_NL: %s slugs zijn ingesteld om te worden vertaald, maar de vertaling ontbreekt

en: (original)
nl_NL: (origineel)

en: * This feature is only intended for sites that are in development. It will significantly slow down the site, but help you find strings that WPML cannot detect in the PHP code.
nl_NL: * Deze functie is alleen bedoeld voor sites die in ontwikkeling zijn. Het zal de site aanzienlijk vertragen, maar helpt u strings te vinden die WPML niet kan detecteren in de PHP-code.

en: -- Please select --
nl_NL: -- Selecteer alstublieft --

en: .po file :
nl_NL: .po-bestand:

en: Action
nl_NL: Actie

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add selected strings
nl_NL: Geselecteerde strings toevoegen

en: Add the new translations.
nl_NL: De nieuwe vertalingen toevoegen.

en: Adds theme and plugins localization capabilities to WPML | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/string-translation/">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-string-translation-3-5-0/">WPML String Translation 3.5.0 release notes</a>
nl_NL: Voegt lokalisatiemogelijkheden voor thema's en plugins toe aan WPML | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/string-translation/">Documentatie</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-string-translation-3-5-0/">WPML String Translation 3.5.0 release-opmerkingen</a>

en: Admin Texts Translation
nl_NL: Admin-teksten vertalen

en: All
nl_NL: Alles

en: All %d strings from all pages are selected.
nl_NL: Alle %d strings van alle pagina's zijn geselecteerd.

en: All %d strings on this page are selected.
nl_NL: Alle %d strings op deze pagina zijn geselecteerd.

en: All Translation Priorities
nl_NL: Alle vertaalprioriteiten

en: All domains
nl_NL: Alle domeinen

en: All strings
nl_NL: Alle strings

en: All strings in %s
nl_NL: Alle strings in %s

en: Also create translations according to the .po file
nl_NL: Maak ook vertalingen volgens het .po-bestand

en: Also include translations
nl_NL: Ook vertalingen opnemen

en: Also prevent similar messages in the future?
nl_NL: Ook vergelijkbare berichten in de toekomst voorkomen?

en: Also register strings from the website's back-end
nl_NL: Registreer ook strings van de back-end van de website

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Are you sure you want to delete these packages?
    Their strings and translations will be deleted too.
nl_NL: Weet u zeker dat u deze pakketten wilt verwijderen?
    Hun strings en vertalingen worden ook verwijderd.

en: Are you sure you want to delete these strings?
    Their translations will be deleted too.
nl_NL: Weet u zeker dat u deze strings wilt verwijderen?
    Hun vertalingen worden ook verwijderd.

en: Auto register untranslated strings
nl_NL: Niet-vertaalde strings automatisch registreren

en: Auto-download WordPress translations
nl_NL: WordPress-vertalingen automatisch downloaden

en: Auto-registered, translation needed
nl_NL: Automatisch geregistreerd, vertaling nodig

en: Automatic string registration will remain active for <span class='counter-msg'>%s</span>. Please visit the site's front-end to allow WPML to find strings for translation.
nl_NL: Automatische stringregistratie blijft actief voor <span class='counter-msg'>%s</span>. Bezoek de front-end van de site om WPML strings voor vertaling te laten vinden.

en: Be sure to turn off this feature before your site goes live to avoid performance issues.
nl_NL: Zorg ervoor dat u deze functie uitschakelt voordat uw site live gaat om prestatieproblemen te voorkomen.

en: By default WPML assumes that strings in themes and plugins are in English. If you're using a theme or plugin that has strings in other languages you can set the language of text-domains.
nl_NL: Standaard gaat WPML ervan uit dat strings in thema's en plugins in het Engels zijn. Als u een thema of plugin gebruikt die strings in andere talen heeft, kunt u de taal van tekst-domeinen instellen.

en: Can't find the strings you're looking to translate? Add more strings for translation.
nl_NL: Kunt u de strings die u wilt vertalen niet vinden? Voeg meer strings toe voor vertaling.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Change the language of selected strings
nl_NL: Wijzig de taal van geselecteerde strings

en: Change translation priority of selected strings
nl_NL: Wijzig de vertaalprioriteit van geselecteerde strings

en: Check for string issues
nl_NL: Controleren op stringproblemen

en: Check other languages
nl_NL: Andere talen controleren

en: Choose the user roles you would like to make translatable: %s
nl_NL: Kies de gebruikersrollen die u vertaalbaar wilt maken: %s

en: Cleanup and optimization completed!
nl_NL: Opschonen en optimalisatie voltooid!

en: Cleanup and optimize string tables
nl_NL: Stringtabellen opschonen en optimaliseren

en: Click here to enable it
nl_NL: Klik hier om het in te schakelen

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te wisselen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Complete
nl_NL: Voltooid

en: Completely translated strings
nl_NL: Volledig vertaalde strings

en: Configure
nl_NL: Configureren

en: Contains %s strings
nl_NL: Bevat %s strings

en: Core
nl_NL: Kern

en: Current source language
nl_NL: Huidige brontaal

en: Data saved
nl_NL: Gegevens opgeslagen

en: Default package language
nl_NL: Standaard pakkettaal

en: Delete Selected Packages
nl_NL: Geselecteerde pakketten verwijderen

en: Delete selected strings
nl_NL: Geselecteerde strings verwijderen

en: Detect strings in JavaScript files
nl_NL: Strings in JavaScript-bestanden detecteren

en: Disable auto register of untranslated strings
nl_NL: Automatische registratie van niet-vertaalde strings uitschakelen

en: Dismiss all notices
nl_NL: Alle meldingen sluiten

en: Display %d results per page
nl_NL: Toon %d resultaten per pagina

en: Display all results
nl_NL: Alle resultaten weergeven

en: Display packages for this kind:
nl_NL: Pakketten van dit type weergeven:

en: Display:
nl_NL: Weergeven:

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
nl_NL: Toont %1$s&#8211;%2$s van %3$s

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Edit user roles
nl_NL: Gebruikersrollen bewerken

en: English
nl_NL: Engels

en: Error: please try again
nl_NL: Fout: probeer het opnieuw

en: Errors: %s
nl_NL: Fouten: %s

en: Exact match
nl_NL: Exacte overeenkomst

en: Existing translation
nl_NL: Bestaande vertaling

en: Export strings into .po/.pot file
nl_NL: Strings exporteren naar .po/.pot-bestand

en: Failed downloading the language information file.
nl_NL: Downloaden van het taalinformatiebestand mislukt.

en: Failed downloading the language information file. Please go back and try a little later.
nl_NL: Downloaden van het taalinformatiebestand mislukt. Ga terug en probeer het later opnieuw.

en: File upload error
nl_NL: Fout bij bestand uploaden

en: Files already scanned.
nl_NL: Bestanden al gescand.

en: For more details, see %s.
nl_NL: Voor meer details, zie %s.

en: Frontend preview
nl_NL: Frontend voorbeeld

en: Highlight color for strings
nl_NL: Markeerkleur voor strings

en: If it's an %1$sonline site%2$s, contact your hosting company and request that they make that folder writable.
nl_NL: Als het een %1$sonline site%2$s is, neem dan contact op met uw hostingbedrijf en vraag hen om die map beschrijfbaar te maken.

en: If this is a %1$slocal development site%2$s, make sure that your local server can write to this folder.
nl_NL: Als dit een %1$slokale ontwikkelingssite%2$s is, zorg er dan voor dat uw lokale server naar deze map kan schrijven.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import / export .po
nl_NL: Importeren / exporteren .po

en: In domain:
nl_NL: In domein:

en: In progress
nl_NL: Bezig

en: In translation basket
nl_NL: In vertaalmandje

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Inactive Widgets
nl_NL: Inactieve widgets

en: Include translations
nl_NL: Vertalingen opnemen

en: Invalid language: %s
nl_NL: Ongeldige taal: %s

en: Invalid nonce
nl_NL: Ongeldige nonce

en: JavaScript file scanning is active and may affect performance. %1$sDisable this feature%2$s in WPML Settings once your texts (strings) are registered.
nl_NL: JavaScript-bestandsscanning is actief en kan de prestaties beïnvloeden. %1$sSchakel deze functie uit%2$s in WPML-instellingen zodra uw teksten (strings) zijn geregistreerd.

en: Kind
nl_NL: Soort

en: Language of domains
nl_NL: Taal van domeinen

en: Language of this %1$s is %2$s
nl_NL: De taal van deze %1$s is %2$s

en: Languages of domains
nl_NL: Talen van domeinen

en: Learn more about %1$stranslating admin and settings strings.%2$s
nl_NL: Meer informatie over %1$shet vertalen van admin- en instellingenstrings.%2$s

en: Learn more about %1$stranslating user meta information.%2$s
nl_NL: Meer informatie over %1$shet vertalen van gebruikersmeta-informatie.%2$s

en: Learn more about finding strings
nl_NL: Meer informatie over het vinden van strings

en: Loaded
nl_NL: Geladen

[ctx: MO Import blocked 1/4]
en: There is a problem with the String Translation table in your site.
nl_NL: Er is een probleem met de String Translation-tabel op uw site.

[ctx: MO Import blocked 2/4]
en: This problem is not causing a problem running the site right now, but can become a critical issue in the future.
nl_NL: Dit probleem veroorzaakt momenteel geen problemen met het draaien van de site, maar kan in de toekomst een kritiek probleem worden.

[ctx: MO Import blocked 3/4]
en: WPML support team knows how to fix it.
nl_NL: Het WPML-ondersteuningsteam weet hoe dit op te lossen.

[ctx: MO Import blocked 4/4]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank">support thread</a> and we'll fix it for you.
nl_NL: Voeg een bericht toe in de relevante <a href="%s" target="_blank">ondersteuningsthread</a> en we zullen het voor u oplossen.

[ctx: MO Import blocked short 1/3]
en: WPML cannot replace .mo files because of technical problems in the String Translation table.
nl_NL: WPML kan .mo-bestanden niet vervangen vanwege technische problemen in de String Translation-tabel.

[ctx: MO Import blocked short 2/3]
en: WPML support team knows how to fix it.
nl_NL: Het WPML-ondersteuningsteam weet hoe dit op te lossen.

[ctx: MO Import blocked short 3/3]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank" >support thread</a> and we'll fix it for you.
nl_NL: Voeg een bericht toe in de relevante <a href="%s" target="_blank" >ondersteuningsthread</a> en we zullen het voor u oplossen.

en: Making User Meta Information Translatable
nl_NL: Gebruikersmeta-informatie vertaalbaar maken

en: Missing parameters
nl_NL: Ontbrekende parameters

en: Missing texts (strings) after scanning? %1$sEnable Scan strings in JavaScript files%2$s in WPML Settings, visit the page containing the string, then scan again.
nl_NL: Mist u teksten (strings) na het scannen? %1$sSchakel 'Strings in JavaScript-bestanden scannen' in%2$s in de WPML-instellingen, bezoek de pagina die de string bevat en scan vervolgens opnieuw.

en: Missing version number for translation.
nl_NL: Ontbrekend versienummer voor vertaling.

en: Multibyte String extension
nl_NL: Multibyte String-extensie

en: Multibyte String extension is required for WPML String Translation.
nl_NL: Multibyte String-extensie is vereist voor WPML String Translation.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name: %s
nl_NL: Naam: %s

en: Needs re-scanning
nl_NL: Opnieuw scannen nodig

en: Needs update
nl_NL: Update nodig

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New translation
nl_NL: Nieuwe vertaling

en: New translations (%d)
nl_NL: Nieuwe vertalingen (%d)

en: No - keep showing these message
nl_NL: Nee - blijf deze berichten tonen

en: No TextDomain
nl_NL: Geen TextDomain

en: No action performed. Please select the strings that you need to update or add.
nl_NL: Geen actie uitgevoerd. Selecteer de strings die u wilt bijwerken of toevoegen.

en: No packages found
nl_NL: Geen pakketten gevonden

en: No records found
nl_NL: Geen records gevonden

en: No string found
nl_NL: Geen string gevonden

en: No strings found
nl_NL: Geen strings gevonden

en: No updates found.
nl_NL: Geen updates gevonden.

en: Nonce value is invalid
nl_NL: Nonce-waarde is ongeldig

en: Not loaded
nl_NL: Niet geladen

en: Not marked as 'complete'. Press 'Save' to enable.
nl_NL: Niet gemarkeerd als “voltooid”. Druk op “Opslaan” om in te schakelen.

en: Not scanned yet
nl_NL: Nog niet gescand

en: Not seeing strings that you are looking for?
nl_NL: Ziet u de strings die u zoekt niet?

en: Not translated
nl_NL: Niet vertaald

en: Number of strings
nl_NL: Aantal strings

en: PO export may be glitchy. We are working to fix it.
nl_NL: PO-export kan gebrekkig zijn. We werken eraan om dit te verhelpen.

en: Package Management
nl_NL: Pakketbeheer

en: Packages
nl_NL: Pakketten

en: Partial Translation
nl_NL: Gedeeltelijke vertaling

en: Partial translation
nl_NL: Gedeeltelijke vertaling

en: Please activate WPML Multilingual CMS to have WPML String Translation working.
nl_NL: Activeer WPML Multilingual CMS om WPML String Translation te laten werken.

en: Please enter a domain!
nl_NL: Voer een domein in!

en: Please select at least one document to translate.
nl_NL: Selecteer ten minste één document om te vertalen.

en: Please select at least one language to translate into.
nl_NL: Selecteer ten minste één taal om naar te vertalen.

en: Please select the .po file to upload!
nl_NL: Selecteer het .po-bestand om te uploaden!

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already in progress.
nl_NL: Bericht “%1$s” wordt genegeerd voor %2$s, omdat de vertaling al bezig is.

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already waiting for translator.
nl_NL: Bericht “%1$s” wordt genegeerd voor %2$s, omdat de vertaling al wacht op een vertaler.

en: Preview string on site
nl_NL: Voorbeeld string op site

en: Preview where this string appears on your site
nl_NL: Bekijk waar deze string op uw site verschijnt

en: Proceed
nl_NL: Doorgaan

en: Processing
nl_NL: Verwerken

en: Remove strings by domain
nl_NL: Strings verwijderen per domein

en: Return to String Translation
nl_NL: Terug naar String Translation

en: Review changes and update
nl_NL: Wijzigingen bekijken en bijwerken

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Scan selected components for strings
nl_NL: Geselecteerde componenten scannen op strings

en: Scan selected plugins for strings
nl_NL: Geselecteerde plugins scannen op strings

en: Scan selected themes for strings
nl_NL: Geselecteerde thema's scannen op strings

en: Scan strings in themes, plugins and WordPress
nl_NL: Strings scannen in thema's, plugins en WordPress

en: Scan successful: WPML found %s strings.
nl_NL: Scan succesvol: WPML heeft %s strings gevonden.

en: Scan the selected components to make new texts available for translation.
nl_NL: Scan de geselecteerde componenten om nieuwe teksten beschikbaar te maken voor vertaling.

en: Scanned
nl_NL: Gescan

en: Scanning file: %s
nl_NL: Bestand scannen: %s

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search for:
nl_NL: Zoeken naar:

en: Search in both the original language and in translations. Searching in translations may take a bit of time.
nl_NL: Zoeken in zowel de oorspronkelijke taal als in vertalingen. Zoeken in vertalingen kan enige tijd duren.

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Select affected components
nl_NL: Selecteer getroffen componenten

en: Select all
nl_NL: Alles selecteren

en: Select all strings that match this search
nl_NL: Selecteer alle strings die overeenkomen met deze zoekopdracht

en: Select domain:
nl_NL: Selecteer domein:

en: Select for which domain to set the language:
nl_NL: Selecteer voor welk domein de taal moet worden ingesteld:

en: Select from existing
nl_NL: Selecteer uit bestaande

en: Select the original language of strings to import
nl_NL: Selecteer de oorspronkelijke taal van de te importeren strings

en: Select the user roles whose information you want to make translatable and then use the String Translation page to translate it.
nl_NL: Selecteer de gebruikersrollen waarvan u de informatie vertaalbaar wilt maken en gebruik vervolgens de pagina String Translation om deze te vertalen.

en: Select what the strings are for:
nl_NL: Selecteer waar de strings voor zijn:

en: Send to translation
nl_NL: Verzenden voor vertaling

en: Set different slugs in different languages for %s.
nl_NL: Stel verschillende slugs in verschillende talen in voor %s.

en: Set the language of text-domains
nl_NL: Stel de taal van tekstdomeinen in

en: Set the original language of themes and plugins
nl_NL: Stel de oorspronkelijke taal van thema's en plugins in

en: Set the source language of these strings to:
nl_NL: Stel de brontaal van deze strings in op:

en: Show custom MO Files Pre-generation dialog box
nl_NL: Aangepast MO-bestanden pre-generatie dialoogvenster weergeven

en: Show page builder packages
nl_NL: Pagina-builder pakketten tonen

en: Showing only strings that contain %s
nl_NL: Toont alleen strings die %s bevatten

en: Slug translations
nl_NL: Slug-vertalingen

en: Some of the strings selected belong to packages. You can only change the language of these strings if all strings in the packages are selected.
nl_NL: Sommige van de geselecteerde strings behoren tot pakketten. U kunt de taal van deze strings alleen wijzigen als alle strings in de pakketten zijn geselecteerd.

en: Some themes and plugins don't properly set the textdomain (second argument) in GetText calls. When you select this option, WPML will assume that the strings found in GetText calls in the PHP files of the theme and plugin should have the textdomain with the theme/plugin's name.
nl_NL: Sommige thema's en plugins stellen het tekstdomein (tweede argument) in GetText-aanroepen niet correct in. Wanneer u deze optie selecteert, zal WPML ervan uitgaan dat de strings die gevonden worden in GetText-aanroepen in de PHP-bestanden van het thema en de plugin het tekstdomein met de naam van het thema/de plugin moeten hebben.

en: String Tracking Enabled
nl_NL: String-tracking ingeschakeld

en: String auto registration is disabled.
nl_NL: Automatische stringregistratie is uitgeschakeld.

en: Strings in JavaScript files
nl_NL: Strings in JavaScript-bestanden

en: Strings in need of translation
nl_NL: Strings die vertaling nodig hebben

en: Strings in the theme and plugins
nl_NL: Strings in het thema en de plugins

en: Strings per page:
nl_NL: Strings per pagina:

en: Strings that need translation
nl_NL: Strings die vertaling nodig hebben

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Success!
nl_NL: Succes!

en: Textdomain
nl_NL: Tekstdomein

en: The database has been updated.
nl_NL: De database is bijgewerkt.

en: The following files were processed:
nl_NL: De volgende bestanden zijn verwerkt:

en: Themes
nl_NL: Thema's

en: There is nothing to be updated or to be added.
nl_NL: Er is niets om bij te werken of toe te voegen.

en: There is nothing to translate.
nl_NL: Er is niets te vertalen.

en: These are the strings that we found in your .po file. Please carefully review them. Then, click on the 'add' or 'cancel' buttons at the %1$sbottom of this screen%2$s. You can exclude individual strings by clearing the check boxes next to them.
nl_NL: Dit zijn de strings die we in uw .po-bestand hebben gevonden. Controleer ze zorgvuldig. Klik vervolgens op de knoppen “toevoegen” of “annuleren” onderaan %1$sdit scherm%2$s. U kunt individuele strings uitsluiten door de selectievakjes ernaast uit te schakelen.

en: This domain currently has the following strings:
nl_NL: Dit domein heeft momenteel de volgende strings:

en: This feature helps you find where the text (strings) appears on your site, so you can translate it more easily. 
    											It may slow down your site while it's running, so it's best to use it only during development. 
    											Remember to turn it off when your site goes live to keep things running smoothly.
nl_NL: Deze functie helpt u te vinden waar de tekst (strings) op uw site verschijnt, zodat u deze gemakkelijker kunt vertalen. 
    											Het kan uw site vertragen terwijl het actief is, dus het is het beste om het alleen tijdens de ontwikkeling te gebruiken. 
    											Vergeet niet het uit te schakelen wanneer uw site live gaat om alles soepel te laten verlopen.

en: This feature is disabled. %1$sClick here to enable it.%2$s
nl_NL: Deze functie is uitgeschakeld. %1$sKlik hier om deze in te schakelen.%2$s

en: This folder appears to be not writable. This is blocking translation for strings from appearing on the site.
nl_NL: Deze map lijkt niet beschrijfbaar te zijn. Dit blokkeert het verschijnen van vertalingen voor strings op de site.

en: This includes strings like footer text, copyright notices, plugin options and settings, time format, widget texts, and more.
nl_NL: Dit omvat strings zoals voettekst, copyrightmeldingen, plugin-opties en -instellingen, tijdformaat, widgetteksten en meer.

en: This is the list of strings that are not used or they are linked to wrong translation data.
nl_NL: Dit is de lijst met strings die niet worden gebruikt of die zijn gekoppeld aan verkeerde vertaalgegevens.

en: This preview shows where the selected string appears on your site’s front-end.
nl_NL: Dit voorbeeld toont waar de geselecteerde string verschijnt op de front-end van uw site.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the <a%s>bottom of this page</a> and click on the Proceed button.
nl_NL: Deze update bevat %d nieuwe strings en %d bijgewerkte strings. U kunt de strings hieronder bekijken. Ga vervolgens naar de <a%s>onderkant van deze pagina</a> en klik op de knop Doorgaan.

en: This will load the translation files and WPML will be able to scan them.
nl_NL: Dit laadt de vertaalbestanden en WPML kan ze dan scannen.

en: To translate strings automatically, by your translators or a translation service, use the %sTranslation Dashboard%s.
nl_NL: Om strings automatisch te vertalen, door uw vertalers of een vertaaldienst, gebruikt u het %sVertaaldashboard%s.

en: Track where strings appear on the site
nl_NL: Bijhouden waar strings op de site verschijnen

en: Translate User Meta Information
nl_NL: Gebruikersmeta-informatie vertalen

en: Translate User properties
nl_NL: Gebruikerskenmerken vertalen

en: Translate base slugs of custom post types and taxonomies (via WPML -> Taxonomy translation).
nl_NL: Vertaal basis-slugs van aangepaste posttypen en taxonomieën (via WPML -> Taxonomievertaling).

en: Translate front-end texts you can customize from the WordPress admin like footer text, copyright notices, plugin options and settings, time format, widget texts, and more.
nl_NL: Vertaal front-end teksten die u kunt aanpassen vanuit de WordPress-admin, zoals footertekst, copyrightmeldingen, pluginopties en -instellingen, tijdformaat, widgetteksten en meer.

en: Translate strings
nl_NL: Strings vertalen

en: Translate strings automatically, with your translators or a translation service
nl_NL: Strings automatisch vertalen, met uw vertalers of een vertaaldienst

en: Translate strings in %s
nl_NL: Strings vertalen in %s

en: Translate texts in admin screens
nl_NL: Teksten in admin-schermen vertalen

en: Translate texts you can customize from the WordPress admin but which appear on the front-end.
nl_NL: Vertaal teksten die u kunt aanpassen vanuit de WordPress-admin, maar die op de front-end verschijnen.

en: Translating Strings From Admin and Settings
nl_NL: Strings vertalen vanuit admin en instellingen

en: Translating User Meta Information With WPML
nl_NL: Gebruikersmeta-informatie vertalen met WPML

en: Translation
nl_NL: Vertaling

en: Translation complete
nl_NL: Vertaling voltooid

en: Translation is in progress
nl_NL: Vertaling is bezig

en: Translation needed
nl_NL: Vertaling nodig

en: Translation needs update
nl_NL: Vertaling moet worden bijgewerkt

en: Translation status:
nl_NL: Vertaalstatus:

en: Translations for strings updated
nl_NL: Vertalingen voor strings bijgewerkt

en: Unselect all strings that match this search
nl_NL: Deselecteer alle strings die overeenkomen met deze zoekopdracht

en: Untranslated strings that I encounter while logged in
nl_NL: Niet-vertaalde strings die ik tegenkom terwijl ik ben ingelogd

en: Untranslated strings that all logged in, logged out users, and site visitors encounter
nl_NL: Niet-vertaalde strings die alle ingelogde, uitgelogde gebruikers en sitebezoekers tegenkomen

en: Update Now
nl_NL: Nu bijwerken

en: Updated %s translation is available
nl_NL: Bijgewerkte %s vertaling is beschikbaar

en: Updated or new translation files detected
nl_NL: Bijgewerkte of nieuwe vertaalbestanden gedetecteerd

en: Updated translations (%d)
nl_NL: Bijgewerkte vertalingen (%d)

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Use WPML's %1$sTranslation Dashboard%2$s to send strings to translation.
nl_NL: Gebruik het %1$sVertaaldashboard%2$s van WPML om strings ter vertaling te verzenden.

en: Use theme or plugin text domains when gettext calls do not use a string literal
nl_NL: Gebruik thema- of plugin-tekstdomeinen wanneer gettext-aanroepen geen stringliteral gebruiken

en: Use this language as the default language for new strings in this domain
nl_NL: Gebruik deze taal als de standaardtaal voor nieuwe strings in dit domein

en: Utilities
nl_NL: Hulpprogramma's

en: WPML Package Translation is active but requires both the <a href="%s">WPML core</a> and WPML String Translation plugins to function properly.
nl_NL: WPML Package Translation is actief, maar vereist zowel de <a href="%s">WPML-kern</a> als de WPML String Translation-plugins om correct te functioneren.

en: WPML String Translation is attempting to write .mo files with translations to folder:
nl_NL: WPML String Translation probeert .mo-bestanden met vertalingen naar de volgende map te schrijven:

en: WPML String Translation is enabled but not effective, because WPML is outdated. Please update WPML first.
nl_NL: WPML String Translation is ingeschakeld, maar niet effectief, omdat WPML verouderd is. Werk WPML eerst bij.

en: WPML String Translation will send all strings to WPML’s Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
nl_NL: WPML String Translation stuurt alle strings naar WPML's Advanced Translation Editor en naar de vertaaldiensten die worden gebruikt.

en: WPML Translation
nl_NL: WPML Vertaling

en: WPML allows you to translate user information like the name, nickname, biography, and more.
nl_NL: WPML stelt u in staat om gebruikersinformatie zoals de naam, bijnaam, biografie en meer te vertalen.

en: WPML can detect untranslated strings and automatically register them for translation. WPML will register any untranslated strings encountered while browsing the site.
nl_NL: WPML kan niet-vertaalde strings detecteren en deze automatisch registreren voor vertaling. WPML registreert alle niet-vertaalde strings die tijdens het browsen op de site worden tegengekomen.

en: WPML could not delete the strings
nl_NL: WPML kon de strings niet verwijderen

en: WPML could not detect the translation files (.mo) for %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language. | WPML could not detect the translation files (.mo) for %s and %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language.
nl_NL[0]: WPML kon de vertaalbestanden (.mo) voor %s niet detecteren. Om dit op te lossen, bezoekt u de front-end van uw site in een secundaire taal.
nl_NL[1]: WPML kon de vertaalbestanden (.mo) voor %s en %s niet detecteren. Om dit op te lossen, bezoekt u de front-end van uw site in een secundaire taal.

en: WPML found %s new or updated .mo files. Their texts were added to the translations table.
nl_NL: WPML heeft %s nieuwe of bijgewerkte .mo-bestanden gevonden. De teksten zijn toegevoegd aan de vertalingentabel.

en: WPML has found new or updated translation (.mo) files and needs to scan them to find translatable strings.
nl_NL: WPML heeft nieuwe of bijgewerkte vertaalbestanden (.mo) gevonden en moet deze scannen om vertaalbare strings te vinden.

en: WPML needs to update the database. This update will help improve WPML's performance when fetching translated strings.
nl_NL: WPML moet de database bijwerken. Deze update zal de prestaties van WPML bij het ophalen van vertaalde strings verbeteren.

en: WPML will now track where your site's text (strings) appears as you browse both the admin and front-end.
nl_NL: WPML zal nu bijhouden waar de tekst (strings) van uw site verschijnt terwijl u zowel de admin als de front-end doorbladert.

en: WPML's documentation on troubleshooting .mo files generation.
nl_NL: WPML's documentatie over het oplossen van problemen met het genereren van .mo-bestanden.

en: Waiting for translator
nl_NL: Wachten op vertaler

en: We have detected a problem with some tables in the database. Please contact %1$sWPML support%2$s to get this fixed.
nl_NL: We hebben een probleem gedetecteerd met enkele tabellen in de database. Neem contact op met %1$sWPML-ondersteuning%2$s om dit te laten oplossen.

en: When enabled, WPML tracks JavaScript files loaded on your site's pages. Texts (strings) from these files will be included when you scan a theme or plugin in %1$sWPML > Theme and plugins localization%2$s.
nl_NL: Indien ingeschakeld, volgt WPML JavaScript-bestanden die op de pagina's van uw site worden geladen. Teksten (strings) uit deze bestanden worden opgenomen wanneer u een thema of plugin scant in %1$sWPML > Thema- en pluginlokalisatie%2$s.

en: With Priority:
nl_NL: Met prioriteit:

en: Yes - disable these notifications completely
nl_NL: Ja - schakel deze meldingen volledig uit

en: You can add to the String Translations table texts that appear in the admin screens of the theme and plugins. To do this, go to %1$sAdmin Texts Translation%2$s
nl_NL: U kunt teksten die verschijnen in de admin-schermen van het thema en de plugins toevoegen aan de String Translations-tabel. Ga hiervoor naar %1$sAdmin Teksten Vertaling%2$s

en: You cannot add packages in this language to the basket since it already contains posts, packages or strings of another source language!
    					Either submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
nl_NL: U kunt geen pakketten in deze taal aan het mandje toevoegen, aangezien het al berichten, pakketten of strings van een andere brontaal bevat!
    					Dien ofwel het huidige mandje in en voeg daarna het bericht toe, of verwijder de berichten van afwijkende taal in het huidige mandje

en: You have selected strings belonging to a package. Please select all strings from the affected package or unselect these strings.
nl_NL: U hebt strings geselecteerd die tot een pakket behoren. Selecteer alle strings uit het betreffende pakket of deselecteer deze strings.

en: You're trying to import strings that are already registered in %1$s. To import them as %2$s, first %3$schange the source language of existing strings%4$s using String Translation. Then, try importing them again.
nl_NL: U probeert strings te importeren die al zijn geregistreerd in %1$s. Om ze te importeren als %2$s, moet u eerst %3$sde brontaal van bestaande strings wijzigen%4$s met behulp van String Translation. Probeer ze daarna opnieuw te importeren.

en: hide textdomains
nl_NL: tekstdomeinen verbergen

en: none
nl_NL: geen

en: recommended
nl_NL: aanbevolen

en: show textdomains
nl_NL: tekstdomeinen weergeven

en: x &nbsp;Clear filters
nl_NL: x &nbsp;Filters wissen
