Betheme - en to fa_IR translation catalogue (1951 entries)

en: 	eg. [contact-form-7 id="000" title="Popup Contact Form"]
fa_IR: بعنوان مثال  [contact-form-7 id="000" title="Popup Contact Form"]

en: %1$s installed and activated successfully.
fa_IR: %1$s  نصب و فعال شد

en: %1$s installed successfully.
fa_IR: %1$s با موفقیت نصب شده است.

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
fa_IR: %s &#8220;%s&#8221; در حال حاضر وجود دارد.

en: %s (Invalid)
fa_IR: %s (نامعتبر)

en: %s (Pending)
fa_IR: %s (در انتظار)

en: &larr; Older Comments
fa_IR: &larr; دیدگاه های قدیمی

en: &larr; Older Entries
fa_IR: مطلب قبلی &rarr;

en: (No Forum)
fa_IR: (بدون انجمن)

en: - Custom Skin -
fa_IR: - پوسته سفارشی -

en: - Default -
fa_IR: - پیشفرض -

en: - Not Animated -
fa_IR: - متحرک نیست -

en: - One Color Skin -
fa_IR: - پوسته تک رنگ -

en: - Pages Menu -
fa_IR: - فهرست  صفحات -

en: - Placeholder
fa_IR: - نگهدارنده

en: - Select -
fa_IR: - انتخاب -

en: -- Default --
fa_IR: -- پیشفرض --

en: -- Everyone --
fa_IR: -- هر کس --

en: -- Select --
fa_IR: -- انتخاب --

en: -- The same as selected above --
fa_IR: -- همان انتخاب شده در بالا --

en: -- Theme Options --
fa_IR: -- تنظیمات قالب --

en: -- select --
fa_IR: -- انتخاب --

en: 0 = transparent, 100 = solid
fa_IR: 0 = شفاف ، 100 = جامد(بدون شفافیت)

en: 1. Create Sidebar in Theme Options > Getting Started > Sidebars.<br />2. Add Widget.<br />3. Select your sidebar.
fa_IR: مراحل ایجاد ساید بار : 1-ایجاد ساید بار در تنظیمات قالب 2- شروع سایدبار 3-افزودن ابزارک 4-انتخاب اسلایدر

en: 100 Thin
fa_IR: 100 نازک

en: 100 Thin Italic
fa_IR: 100 نازک کلاسیک

en: 2nd Phone
fa_IR: تلفن دوم

en: 300 Light
fa_IR: 300 نازک

en: 400 Regular
fa_IR: 400 معمولی

en: 400 Regular Italic
fa_IR: 400 منظم استاتیک

en: 500 Medium
fa_IR: 500 متوسط

en: 600 Semi-Bold
fa_IR: 600 نیمه پررنگ

en: 700 Bold
fa_IR: 700 پررنگ

en: 700 Bold Italic
fa_IR: 700 پررنگ کج

en: < 768px
fa_IR: <b>< 768px</b>

en: <b>.ico</b> 32x32 pixels
fa_IR: پبشوند: ico. و ابعاد 32*32 پیکسل

en: <b>0 to disable</b> related posts
fa_IR: <b>0 to disable</b> موارد مرتبط

en: <b>< 768px</b><br />optional
fa_IR: <b>< 768px</b><br />اختیاری

en: <b>Align</b> works only for <b>Default Header</b> for Minimal Header please use Style select above
fa_IR: تراز تنها برای سربرگ پیش فرض برای  برای حداقل سربرگ کار می کند. برو از بالا انو انتخاب کن!!

en: <b>Full width</b> sections works only <b>without</b> sidebars
fa_IR: <b>تمام عرض</b> بخش فقط برای <b>بدون</b> سایدبارها کار می کند

en: <b>Hide</b> Header Arrows
fa_IR: مخفی سازی فلش های هدر

en: <b>Hide</b> Sticky Arrows
fa_IR: <b> مخفی کردن </b> فلش های چسبنده

en: <b>Important:</b> This option can be used only with <b>Custom</b> or <b>One Color Skin</b>
fa_IR: <strong>مهم :</strong> این گزینه تنها می تواند برای سفارشی کردن یا یک رنگ اسکین استفاده شود

en: <b>JavaScript</b> content like Google Maps and some plugins shortcodes do <b>not work</b> in tabs
fa_IR: محتوای <b>JavaScript</b> مانند Google Maps و برخی کد کوتاه افزونه ها <b>not work</b> در زبانه ها

en: <b>JavaScript</b> content like Google Maps and some plugins shortcodes do <b>not work</b> in tabs. You can use Drag & Drop to set the order
fa_IR: <b>JavaScript</b>محتوایی مثل نقشه گوگل یا شورتکدهای افزونه ها در این مورد کار نخواهد کرد. می‌توانید از Drag & Drop استفاده کنید.

en: <b>Notice:</b> In some versions of Safari browser Hover works only if you select: <b>Not Animated</b> or <b>Fade In</b>
fa_IR: <b> توجه کنید: </ b> در بعضی از نسخه های مرورگر هاور سافاری تنها کار می کند: <b> نه متحرک </b> یا <b> محو شدن در </b>

en: <b>Notice:</b> Responsive menu is working only with WordPress custom menu, please add one in Appearance > Menus and select it for Theme Locations section<br /><a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Menu_User_Guide" target="_blank">https://codex.wordpress.org/WordPress_Menu_User_Guide</a>
fa_IR: <b> توجه کنید: </ b> منوی ریسپانسیو فقط با منوی سفارشی وردپرس کار می کند، لطفا یکی را در Appearance> Menus اضافه کنید و آن را برای قسمت Theme Locations <br /> <a href = "https: //codex.wordpress انتخاب کنید. org / WordPress_Menu_User_Guide "target =" _blank "> https://codex.wordpress.org/WordPress_MenuUser_Guide </a>

en: <b>Overrides</b> section settings
fa_IR: <b>Overrides</b> تنظیمات بخش

en: <b>Sliders</b> will be replaced with featured images
fa_IR: <b>Sliders</b> با تصاویر برجسته جایگزین خواهد شد

en: <b>Subheader</b>
fa_IR: <b>زیر سربرگ</b>

en: <b>WPML</b> is an optional premium plugin and it is <b>NOT</b> included into the theme
fa_IR: اگر میخواهید یک سایت چندزبانه راه ادازی کنید،<br> پلاگین آن را میتوانید تهیه کنید.

en: <small>Vertical</small> Align
fa_IR: تراز بندی عموذی

en: <small>Vertical</small> Padding
fa_IR: <small>عمودی</small> چسبندگی

en: <strong>0 to disable auto</strong> advance.<br />1000ms = 1s
fa_IR: <strong>0 خودکار</strong> پیش <strong>برای غیر فعال کردن.</strong> <br /> 1000ms = 1S

en: <strong>Important:</strong> Color options can be used only with the <strong>Custom Skin</strong>
fa_IR: <strong>مهم:</strong> گزینه های رنگ را می توان تنها با <strong>پوست سفارشی</strong> استفاده

en: <strong>Notice:</strong> HTML5 video works only in moden browsers
fa_IR: <strong>توجه</strong> : ویدئو ی HTML5 تنها در مرورگر های جدید و مدرن کار می کند

en: <strong>Notice:</strong> Pagination will <strong>not</strong> work if you put item on Homepage of WordPress Multilangual Site
fa_IR: <strong>توجه:</strong> صفحه بندی کار <strong>نخواهد</strong> کرد اگر شما صفحه اصلی را در وردپرس گزینه ی سایت چند زبانه گذاشته باشید.

en: <strong>Notice:</strong> Pagination will <strong>not</strong> work if you put item on Homepage of WordPress Multilangual Site.
fa_IR: <strong>توجه:</strong> صفحه بندی کار <strong>نخواهد</strong> کرد اگر شما صفحه اصلی را در وردپرس گزینه ی سایت چند زبانه گذاشته باشید.

en: <strong>Turn it ON if you build content using Content Builder</strong><br />Use the Content item if you want to display the Content from editor within the Content Builder
fa_IR: <strong> فعال کنید اگر می خواهید ساخت محتوا در محتوا ساز استفاده شود.</strong><br />  استفاده از این آیتم محتوا اگر شما می خواهید محتوا را از ویرایشگر همراه با محتوا ساز نمایش دهید

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone.
fa_IR: <strong>هشدار:</strong> این روند نمی تواند لغو شود.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
fa_IR: یک نسخه جدید از این وارد کننده در دسترس است. لطفا  به نسخه %s به روز رسانی کنید تا از سازگاری با فایل های صادرات جدیدتر اطمینان داشته باشید.

en: API server connection
fa_IR: اتصال به سرور API

en: Accordion
fa_IR: آکوردئون

en: Accordion & Tabs Active Title color
fa_IR: آکاردئون و زبانهها رنگ عنوان فعال

en: Accordion | Below image
fa_IR: آکاردئون | در زیر تصویر

en: Accordion | Next to image
fa_IR: آکاردئون | بعدی به تصویر

en: Action Bar
fa_IR: نوار اکشن

en: Action Button
fa_IR: دکمه اکشن

en: Activate
fa_IR: فعال سازی

en: Activate %2$s
fa_IR: فعالسازی %2$s

en: Activate Mega Menu
fa_IR: فعال‌سازی مگا منو

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active Link background
fa_IR: پس زمینه لینک فعال

en: Active Link color
fa_IR: رنگ لینک فعال

en: Add Divider
fa_IR: اضافه کردن تقسیم

en: Add Images
fa_IR: افزودن تصاویر

en: Add Item
fa_IR: اضافه کردن آیپوسته جدید

en: Add New
fa_IR: اضافه کردن

en: Add New Client
fa_IR: اضافه کردن مشتری

en: Add New Item
fa_IR: اضافه کردن آیتم جدید

en: Add New Layout
fa_IR: افزودن چیدمان جدید

en: Add New Portfolio item
fa_IR: اضافه کردن نمونه کار جدید

en: Add New Slide
fa_IR: اضافه کردن اسلاید جدید

en: Add New Template
fa_IR: افزودن قالب جدید

en: Add New Testimonial
fa_IR: افزودن توصیه نامه جدید

en: Add Schema Type to &lt;html&gt; tag
fa_IR: افزودن نوع طرح به &lt;html&gt; tag

en: Add Section
fa_IR: افزودن بخش

en: Add Wrap
fa_IR: اضافه کردن بسته بندی

en: Add sidebar
fa_IR: افزودن سایدبار

en: Add tab
fa_IR: افزودن تب

en: Add to Cart Button
fa_IR: دکمه افزودن به سبد خرید

en: Adding this Item will show Content from WordPress Editor above Page Options. You can use it only once per page. Please also remember to turn on "Hide The Content" option.
fa_IR: اضافه کردن این آیتم باعث میشود ویرایشگر فرم تماس وردپرس زیر تنظیمات صفحه نمایش داده شود. شما فقط یکبار در صفحه مجاز به استفاده از آن هستید. لطفا این هم به یاد داشته باشید که پنهان کردن محتوا را فعال کنید.

en: Additional Markers | Lat,Lng,IconURL
fa_IR: نشانگر اضافی I لات،ال ان جی، URL آیکون

en: Additional Phone number
fa_IR: شماره تلفن اضافی

en: Additional information
fa_IR: اطلاعات اضافی

en: Addons
fa_IR: افزونه

en: Addons & Plugins
fa_IR: افزونه ها و پلاگین ها

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Adds a target="_blank" attribute to the link
fa_IR: آدرس "_blank" ویژگی خالی بودن به لینک میدهد

en: Adds a target="_blank" attribute to the link.
fa_IR: یک target="_blank" برای لینک اضافه می کند.

en: Adds an onclick="..." attribute to the link
fa_IR: آدرس ویژگی کلیک کنید روی  به لینک میدهد

en: Adds an rel="..." attribute to the link
fa_IR: آدرس ریل ویژگی خالی بودن به لینک میدهد

en: Administrator
fa_IR: مدیر

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: After
fa_IR: بعد

en: Align
fa_IR: تراز

en: Align Center
fa_IR: وسط چین

en: Align Left
fa_IR: تراز چپ

en: Align Right
fa_IR: تراز راست

en: All
fa_IR: همه

en: All (Shop, Categories, Products)
fa_IR: همه  ( فروشگاه ، دسته بندی ها ، محصولات )

en: All (or category selected below)
fa_IR: همه

en: All done.
fa_IR: تمام  شد.

en: All installations and activations have been completed.
fa_IR: موفقیت در نصب و فعالسازی همه موارد.

en: All installations have been completed.
fa_IR: موفقیت در نصب همه موارد.

en: All pages in pagination
fa_IR: همه صفحات در صفحه بندی

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
fa_IR: همه پلاگین ها با موفقیت نصب و فعال شدند. %1$s

en: All plugins installed and activated successfully. %s
fa_IR: همه افزونه ها نصب و فعال شدند  .  %s

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
fa_IR: همه پاسخ در هر دو مبحث خواهد شد به ترتیب زمانی با هم ادغام شدند. منظور از پاسخ ادغام شده است در زمان و تاریخ آنها شده بودند بر اساس. اگر موضوع مقصد پس از این ایجاد شده بود، آن را تاریخ ارسال خواهد شد به دوم به روز زودتر از این یکی.

en: All theme texts except headings and menu
fa_IR: همه متون تم به جز عنوان و منو

en: All theme texts<br/>default: 14
fa_IR: تمام متون قالب<br/>پیشفرض: 14

en: Allow pinch zoom
fa_IR: اجازه دادن به بزرگنمایی

en: Allowed characters: "a-z" "-" "_"
fa_IR: کاراکتر های مجاز: "a-z" "-" "_"

en: Alternate Text
fa_IR: متن جایگزین

en: Always Enabled
fa_IR: همیشه فعال

en: Always Show
fa_IR: همیشه نمایش داده شود

en: Always show
fa_IR: همیشه نشان بده

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
fa_IR: در حال نصب یک خطا رخ داده است %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animation
fa_IR: انیمیشن

en: Any links to this tag will no longer function.
fa_IR: پیوندها به این برچسب دیگر عمل نخواهند کرد.

en: Appears in the Footer section of the site.
fa_IR: نمایش در بخش  فوتر سایت

en: Appears in the Sliding Top section of the site.
fa_IR: در قسمت بالا  Sliding سایت ظاهر می شود.

en: Appears on Portfolio Category Page.
fa_IR: دسته بندی نمونه کار

en: Apple Touch Icon
fa_IR: آیکون لمسی اپل

en: Archives by Month
fa_IR: آرشیو بر اساس ماه

en: Archives by Subject
fa_IR: آرشیو بر اساس موضوع

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که میخواهید برچسب  "%s"  را حذف کنید؟ این قابل بازگشت نیست!

en: Are you sure you want to deregister the theme?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که میخواهید تم را رونویسی کنید؟

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید "%s" را با برچسب مورد نظر ادغام کنید؟

en: Arrow Bottom
fa_IR: فلش پایین

en: Arrow Top
fa_IR: فلش بالا

en: Arrows
fa_IR: فلش ها

en: Arrows for Items with Submenu
fa_IR: نمایش فلش های ناوبری با آیتمها

en: Arrows only
fa_IR: نمایش فلش تنها

en: Article Box
fa_IR: باکس مقاله

en: Article box
fa_IR: باکس مقاله

en: Ascending
fa_IR: صعودی

en: Assign Authors
fa_IR: اختصاص دادن نویسنده

en: Assign page for Blog
fa_IR: صفحه اختصاص برای وبلاگ

en: Assign page for portfolio
fa_IR: صفحه اختصاص برای نمونه کارها

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author Box
fa_IR: باکس نویسنده

en: Authors
fa_IR: نویسنده ها

en: Auto
fa_IR: وارد کننده خودکار

en: Auto Responsive
fa_IR: رسپانسیو خودکار

en: Automatically decrease font size in responsive
fa_IR: کاهش اندازه خودکار فونت در خاصیت واکنش گرایی

en: Available Pages
fa_IR: برگه های موجود

en: Available on backorder
fa_IR: در عقب سفارش موجود است

en: Available version:
fa_IR: نسخه موجود:

en: Awaiting product image
fa_IR: در انتظار تصویر محصول

en: Back to Top
fa_IR: بازگشت به بالا

en: Back to Top button
fa_IR: دکمه بازگشت به بالا

en: Background
fa_IR: پس زمینه

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه

en: Background Image URL
fa_IR: آدرس تصویر پس زمینه

en: Background Image style
fa_IR: سبک تصویر پس زمینه

en: Background Transparency (alpha)
fa_IR: شفافیت پس زمینه (آلفا)

en: Background color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background color | Hover
fa_IR: رنگ پس مینه | هاور

en: Background size: Cover<span>enabled by default in parallax</span>
fa_IR: اندازه پسزمینه : پوشش <span>فعال شده توسط پیشفرض در پارالکس</span>

en: Background | Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background | Image
fa_IR: تصویر پس زمینه

en: Background | Position
fa_IR: زمینه | موقعیت

en: Background | Size
fa_IR: اندازه  پس زمینه

en: Background | Video HTML5
fa_IR: ویدئو پس زمینه

en: Backgrounds can be used for Megamenu Only
fa_IR: پس زمینه ها تنها با مگامنو میتوانند استفاده شوند.

en: Backup & Reset
fa_IR: پشتیبان گیری و تنظیم مجدد

en: Banner
fa_IR: بـــنر

en: Bar at the top
fa_IR: نوار در بالا

en: BeTheme Options
fa_IR: تنظیمات قالب

en: BeTheme pre-built websites
fa_IR: فدک دیجیتال از قبل ساخته شده وب سایت

en: Before
fa_IR: قبل

en: Before After
fa_IR: قبل بعد

en: Below the Image
fa_IR: زیر تصویر

en: Best Selling (order by: Sales)
fa_IR: بهترین فروش ها(مرتب سازی توسط : فروش ها)

en: Big
fa_IR: بزرگ

en: Big Headings
fa_IR: سرعنوان بزرگ

en: Blockquote
fa_IR: نقل قول

en: Blockquote color
fa_IR: رنگ نقل قول

en: Blockquote content.
fa_IR: محتوا نقل قول

en: Blog
fa_IR: وبلاگ

en: Blog & Portfolio
fa_IR: وبلاگ و نمونه کارها

en: Blog Item, Portfolio Item
fa_IR: مورد وبلاگ، مورد نمونه کارها

en: Blog News
fa_IR: اخبار وبلاگ

en: Blog Page
fa_IR: صفحه وبلاگ

en: Blog Slider
fa_IR: اسلایدر وبلاگ

en: Blog Teaser
fa_IR: تیزر وبلاگ

en: Blog, Portfolio
fa_IR: وبلاگ، نمونه کارها

en: Blog, Portfolio & Shop
fa_IR: وبلاگ، نمونه کارها، فروشگاه

en: Blog, Portfolio, Shop
fa_IR: وبلاگ، نمونه کارها، فروشگاه

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Body background
fa_IR: پس زمینه بدنه

en: Border
fa_IR: مرز

en: Border color
fa_IR: رنگ حاشیه

en: Border color | Hover
fa_IR: رنگ لبه| هاور

en: Border for <b>Image Item</b> can be set in Item Options
fa_IR: حاشیه برای <b>آیتم تصویر</b> می تواند در تنظیمات آیتم تنظیم شود

en: Border width
fa_IR: عرض حاشیه

en: Both images <b>must have the same size</b>
fa_IR: هر دو تصاویر باید <b> هم اندازه باشند</b>

en: Both images must have the same size.
fa_IR: هر دو تصاویر باید به همان اندازه داشته باشد.

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Bounce In Down
fa_IR: جستن در پایین

en: Bounce In Left
fa_IR: جستن در چپ

en: Bounce In Right
fa_IR: جستن در راست

en: Bounce In Up
fa_IR: جستن به بالا

en: Box
fa_IR: جعبه

en: Boxed Layout | Side padding
fa_IR: طرح جعبه | پدینگ کناری

en: Boxed Sticky Header (for layout: Boxed)
fa_IR: هدر چسبنده جعبه (برای طرح بندی: جعبه)

en: Boxed to Full Width
fa_IR: عرض

en: Boxes & Infographics
fa_IR: جعبه و Infographics

en: Breadcrumbs
fa_IR: شما اینجا هستید

en: Breadcrumbs | Last item is link (NOT for Shop)
fa_IR: موارد جزئی I آخرین آیتم لینک است (نه برای فروشگاه)

en: Brown
fa_IR: قهوه ای

en: Browse
fa_IR: مرور

en: Builder
fa_IR: سازنده

en: Builder | Data Storage
fa_IR: سازنده | ذخیره سازی داده

en: Builder | Visibility
fa_IR: صفحه ساز / نمایان

en: Bundled Premium Plugin
fa_IR: همراه با افزونه پریمیوم

en: Bundled with a Theme
fa_IR: همراه با یک تم

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button Title
fa_IR: عنوان دکمه

en: Button background
fa_IR: پس زمینه دکمه

en: Button color
fa_IR: رنگ دکمه

en: Button link
fa_IR: لینک دکمه

en: Button text
fa_IR: متن دکمه

en: Button theme | color
fa_IR:  رنگ دکمه | پائین

en: Button will appear only if this field will be filled.
fa_IR: لینک تنها زمانی ظاهر میشود که این زمینه به درستی پر شود.

en: Button | Icon
fa_IR: دکمه | آیکون

en: Button | Link
fa_IR: دکمه | لینک

en: Button | Sticky
fa_IR: دکمه | چسبان

en: Button | Target
fa_IR: دکمه | هدف

en: Button | Text
fa_IR: دکمه | متن

en: Button | Title
fa_IR: دکمه | عنوان

en: Button | background
fa_IR: دکمه | پس زمینه

en: Button | color
fa_IR: دکمه | رنگ

en: Buy and Download
fa_IR: خرید و دانلود

en: Buy license
fa_IR: خرید لایسنس

en: CSS Classes (optional)
fa_IR: سی اس اس سفارشی (اختیاری)

en: Call To Action
fa_IR: فراخوانی برای اقدام

en: Call to Action
fa_IR: فراخوانی برای اقدام

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Caption
fa_IR: عنوان

en: Caption for Featured Image can be set in Media Library
fa_IR: بخش برای تصویر شاخص می تواند در کتابخانه رسانه تنظیم شود

en: Cart | Icon
fa_IR: سبد خرید | آیکون

en: Catalogue Mode
fa_IR: حالت کاتالوگ

en: Categories
fa_IR: موضوعات

en: Categories <b>slugs</b>
fa_IR: دسته بندی <b>اسلاگ</b>

en: Categories <b>slugs</b>. Slugs should be separated with <b>coma</b> ( , )
fa_IR: دسته بندی ها <b>نامک ها</b> نامک ها باید با کاما از هم جداشوند <b>coma</b> ( , )

en: Categories Sidebars<span>This option affects existing sidebars. Please use before adding widgets</span>
fa_IR: سایدبار دسته بندی ها <span>این گزینه تنها برای ساید بار موجود اثر می کند. لطفا قبل از افزودن ابزارک استفاده کنید</span>

en: Categories Slugs
fa_IR: دسته های Slug

en: Category
fa_IR: موضوع

en: Category <b>slug</b>. Multiple slugs should be separated with <b>coma</b> ( , )
fa_IR: دسته بندی نامک .نامک های چندگانه باید با کاما از هم جدا شوند

en: Category slug
fa_IR: نامک دسته بندی

en: Category:
fa_IR: دسته ها :

en: Center
fa_IR: وسط

en: Center Bottom No-Repeat
fa_IR: مرکز پایین بدون تکرار

en: Center Bottom Repeat
fa_IR: وسط پایین و با تکرار

en: Center Bottom Repeat-x
fa_IR: وسط پایین بدون تکرار

en: Center No-Repeat
fa_IR: وسط بدون تکرار

en: Center No-Repeat Fixed
fa_IR: مرکز بدون تکرار ثابت

en: Center No-Repeat Fixed Cover
fa_IR: مرکز بدون تکرار پوشش ثابت

en: Center Repeat
fa_IR: مرکز تکرار

en: Center Top No-Repeat
fa_IR: وسط بالا بدون تکرار

en: Center Top Repeat
fa_IR: وسط بالا با تکرار

en: Center Top Repeat-x
fa_IR: وسط بالا تکرار افقی

en: Center Top Repeat-y
fa_IR: وسط بالا تکرار عمودی

en: Center mode
fa_IR: حالت مرکز

en: Change layout from Boxed to Full Witdh on mobile
fa_IR: طرح بندی را از جعبه ای به تمام عرض در تلفن همراه تغییر دهید

en: Changelog
fa_IR: تغییرات

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
fa_IR: تغییر لگام به permalink آن تاثیر می گذارد. هر پیوند به شالیزان قدیمی کار را متوقف خواهد کرد.

en: Chart
fa_IR: چارت

en: Chart Image
fa_IR: تصویر نمودار

en: Chart Label
fa_IR: عنوان نمودار

en: Checkout
fa_IR: پرداخت

en: Chocolate
fa_IR: شکلاتی

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
fa_IR: یک فایل WXR (.xml) برای آپلود انتخاب کنید، سپس با کلیک بارگذاری فایل را واردکنید.

en: Choose one of the predefined styles or set your own colors
fa_IR: یکی از سبک های از پیش تعریف شده را انتخاب کنید یا رنگ خود را تنظیم کنید

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Circle Down
fa_IR: دایره پایین

en: Circle Up
fa_IR: دایره بالا

en: Class
fa_IR: کلاس

en: Classes
fa_IR: کلاس ها

en: Classic
fa_IR: کلاسیک

en: Click to toggle
fa_IR: برای باز شدن کلیک کنید

en: Client
fa_IR: مشتری

en: Client Category slug
fa_IR: دسته مشتریان

en: Client Options
fa_IR: تنظیمات مشتری

en: Client categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های مشتری

en: Clients
fa_IR: مشتری‌ها

en: Clients Slider
fa_IR: اسلایدر مشتریان

en: Clone
fa_IR: کپی

en: Close
fa_IR: بستن

en: Code
fa_IR: کد

en: Code will be included <b>before</b> the closing <b>&lt;/body&gt;</b> tag
fa_IR: <b>قبل از</b> بسته شدن برچسب <b>&lt;/body&gt;</b> شامل می‌شود

en: Code will be included <b>before</b> the closing <b>&lt;/head&gt;</b> tag
fa_IR: کد گنجانده خواهد شد در تگ <b>before</b> بستن<b>&lt;/head&gt;</b>

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Color Bottom
fa_IR:  رنگ پایین

en: Color Top
fa_IR: رنگ بالا

en: Color for icons and other small elements
fa_IR: رنگ برای آیکون ها و دیگر عناصر کوچک

en: Colors
fa_IR: رنگ

en: Column
fa_IR: ستون

en: Columns
fa_IR: ستون ها

en: Columns | remove horizontal margin
fa_IR: ستون | حاشیه افقی را حذف کنید

en: Columns | remove vertical margin
fa_IR: ستون | حاشیه عمودی را حذف کنید

en: Comment
fa_IR: دیدگاه

en: Comments
fa_IR: دیدگاه ها

en: Comments are closed.
fa_IR: دیدگاه ها بسته شده است

en: Company
fa_IR: شرکت

en: Confirm reset ALL options
fa_IR: تایید بازگردانی همه ی تنظیمات

en: Contact Box
fa_IR: باکس محتوا

en: Contact Box on the map (for full width column/wrap)
fa_IR: باکس تماس در نقشه (برای پهنای ستون کامل)

en: Contact Form 7
fa_IR: فرم تماس 7

en: Contact Form 7 | Form Error
fa_IR: فرم تماس با ما 7 | ارور فرم

en: Contact Form Shortcode
fa_IR: کدکوتاه فرم تماس

en: Contact box
fa_IR: باکس محتوا

en: Contain
fa_IR: شامل

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content & Subheader
fa_IR: محتوا و زیرسربرگ

en: Content Blocks
fa_IR: بلوک محتوا

en: Content Elements
fa_IR: عناصر محتوا

en: Content Image
fa_IR: تصویر محتوا

en: Content Link | Icon color
fa_IR: لینک محتوا | رنگ آیکون

en: Content Padding
fa_IR: پدینگ محتوا

en: Content WP
fa_IR: محتوا WP

en: Content after
fa_IR: بعد از محتوا

en: Content background
fa_IR: پس زمینه محتوا

en: Content before
fa_IR: قبل ازمحتوا

en: Content text color
fa_IR: رنگ متن مطلب

en: Content | Display Order
fa_IR: محتوا | نمایش سفارش

en: Content | Remove Padding
fa_IR: محتوا | حذف پدینگ

en: Controls
fa_IR: کنترل ها

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy Link
fa_IR: کپی لینک

en: Copy favoriters to the new topic
fa_IR: کپی favoriters به ​​موضوع جدید

en: Copy subscribers to the new topic
fa_IR: کپی مشترکین به موضوع جدید

en: Copy to clipboard: Ctrl+C (Cmd+C for Mac)
fa_IR: کپی به کلیپ بورد: کلیدهای Ctrl + C (CMD + C برای مک)

en: Copy topic tags to the new topic
fa_IR: کپی برچسب ها موضوع به موضوع جدید

en: Copyright
fa_IR: کپی رایت

en: Copyright & Social Bar
fa_IR: آیکن های اجتماعی و کپی رایت

en: Count
fa_IR: شمارش

en: Countdown
fa_IR: شمارش معکوس

en: Counter
fa_IR: شمارنده

en: Counter Icon | color
fa_IR: شمارنده آیکون | رنگ

en: Coupon:
fa_IR: کوپن:

en: Cover
fa_IR: پوشش

en: Cover, on ultrawide screens only > 1920px
fa_IR: پوشش در صفحه نمایش فوق العاده بالا> 1920 پیکسل

en: Create New Topic
fa_IR: ایجاد موضوع جدید

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: ایجاد موضوع جدید در &ldquo;%s&rdquo;

en: Creative <span>for creative header only</span>
fa_IR: خالق<span>تنها برای خالق هدر</span>

en: Creator
fa_IR: ساختن

en: Crop
fa_IR: برش

en: Currency
fa_IR: ارز

en: Currency | Position
fa_IR: ارز | موقعیت

en: Curve Down
fa_IR: منحنی پایین

en: Curve Up
fa_IR: منحنی بالا

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom (uploaded below)
fa_IR: سفارشی (آپلود شده بالا)

en: Custom CSS
fa_IR: سی اس اس سفارشی

en: Custom CSS & JS
fa_IR: css و  js سفارشی

en: Custom CSS Item Classes Names
fa_IR: نام کلاس سفارشی CSS

en: Custom JS
fa_IR: JS سفارشی

en: Custom Language Switcher is independent of WPML switcher options
fa_IR: عوض کننده‌ی زبان سفارشی مستقل از گزینه‌های عوض کننده‌ی WPML است

en: Custom Layout overwrites Theme Options
fa_IR: چیدمان سفارشی  جایگزین تنظیمات پوسته می شود

en: Custom Page
fa_IR: صفحه سفارشی

en: Custom Switcher Options
fa_IR: سوئیچ سفارشی سازی تنظیمات

en: Custom Switcher Style
fa_IR: سوئیچ سفارشی سازی سبک

en: Custom inline CSS Styles
fa_IR: استایل های دلخواه سفارشی

en: Custom layout for all single portfolio projects
fa_IR: لایوت دلخواه برای همه پروژه های نمونه کار تکی

en: Custom layout for all single posts
fa_IR: طرح سفارشی برای همه پست های تک

en: Custom menu for all single portfolio projects
fa_IR: منوی دلخواه برای همه پروژه های نمونه کار تکی

en: Custom menu for all single posts
fa_IR: منوی دلخواه برای همه نوشته های تکی

en: Custom mobile main menu<br /><b>< 768px</b>
fa_IR: منوی اصلی موبایل دلخواه<br /><b>< 768px</b>

en: Custom sidebar created in Theme Options.
fa_IR: نوار کناری سفارشی در تنظیمات قالب ایجاد.

en: Custom | CSS
fa_IR: سفارشی | CSS

en: Custom | Classes
fa_IR: سفارشی |  Classes

en: Custom | ID
fa_IR: سفارشی | ID

en: Custom | Icon
fa_IR: سفارشی | آیکون

en: Custom | Layout
fa_IR: سفارشی | طرح بندی

en: Custom | Link
fa_IR: سفارشی | لینک

en: Custom | Menu
fa_IR: سفارشی | فهرست

en: Custom | Styles
fa_IR: سفارشی | سبک ها

en: Dark
fa_IR: تیره

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Days
fa_IR: روز

en: Decoration Image | Bottom
fa_IR: دکوراسیون تصویر | پایین

en: Decoration Image | Top
fa_IR: دکوراسیون تصویر | بالا

en: Decoration SVG
fa_IR: دکوراسیون SVG

en: Decorative
fa_IR: زینتی

en: Decrease Fonts
fa_IR: کاهش دادن قلم‌ها

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default Browser Scroll
fa_IR: پیمایش پیش فرض مرورگر

en: Default Template
fa_IR: قالب پیش فرض

en: Default | OFF
fa_IR: پیشفرض | خاموش

en: Default | _self
fa_IR: پیش فرض | _خود

en: Default | in Copyright area
fa_IR: پیش فرض | در منطقه کپی رایت

en: Default: 1240px<br />Values <b>less than 1240</b> are for menu with small amount of items<br />Values <b>less than 950</b> are not suitable for Header Creative with Mega Menu
fa_IR: پیش فرض: 1240px و مقدار کمتر از 1240 برای منو با مقدار کمتر موارد هستند. مقادیر کمتر از 950 برای سربرگ خلاق با مگامنو مناسب نیست

en: Default: 250px
fa_IR: پیش فرض: 250px

en: Default: 3. Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout.<br />This option works in styles: <b>Grid, Masonry</b>
fa_IR: پیش فرض: 3. توصیه شده: بین 2 تا 4. .<br />This option works in styles: <b>Grid, Masonry</b>

en: Default: 4. Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout.
fa_IR: پیشفرض 4. توصیه شده بین 2 و 4. ورود اعداد بزرگ ممکن است باعث خطا شود.

en: Default: only Retina Logo
fa_IR: پیش فرض: فقط لوگو رتینا

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Deleting a tag cannot be undone.
fa_IR: حذف یک برچسب قابل بازگشت نیست.

en: Demo data folder does not exist (%s).
fa_IR: پوشه اطلاعات دمو موجود نیست (%s).

en: Depth:
fa_IR: عمق

en: Deregister
fa_IR: لغو ثبت

en: Deregister Theme
fa_IR: قالب ثبت نشده است

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Descriptions
fa_IR: توضیحات

en: Desktop & Tablet<span>> 768px</span>
fa_IR: دسکتاپ و تبلت <span>> 768px</span>

en: Destination
fa_IR: مقصد

en: Details
fa_IR: اطلاعات

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
fa_IR: جزئیات در بالا نشان داده شده. درون ریز دوباره با یک تجزیه کننده دیگر امتحان می کند ...

en: Digits in some items
fa_IR: عدد در برخی آیتم ها

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Disable Details | Only Popup Image
fa_IR: غیرفعالسازی جزییات | فقط تصویر پاپ آپ

en: Disable Theme Gallery Shortcode
fa_IR: غیرفعال کردن کد کوتاه گالری قالب

en: Disable animations for Counter, Quick fact
fa_IR: غیر فعال کردن پویا نمایی‌ها برای شمارنده، حقیقت فوری

en: Disable hover effect
fa_IR: غیرفعال کردن افکت شناور

en: Disable on Mobile
fa_IR: غیر فعال کردن در موبایل

en: Disable on Mobile only
fa_IR: غیر فعال فقط در موبایل

en: Disable on mobile
fa_IR: غیر فعال کردن در موبایل

en: Disable on mobile < 768px
fa_IR: غیر فعال کردن در موبایل < 768px

en: Disable on tablet and mobile < 960px
fa_IR: غیره فعال کردن روی تبلت و موبایل < 960px

en: Disable<span>Disable Magnific Popup if you prefer to use other plugin</span>
fa_IR: غیره فعال کردن<span>غیره فعال کردن پاپ آپ Magnific اگر ترحیج می دهید از افزونه دیگر استفاده کنید</span>

en: Discover <a href="%s">pre-built websites</a>, premium <a href="%s">bundled plugins</a>, auto updates and much more.
fa_IR: کشف <a href="%s">وب سایت های از پیش ساخته شده</a>،  <a href="%s">افزونه های پولی همراه</a>، به روز رسانی خودکار و موارد دیگر.

en: Dismiss this notice
fa_IR: بستن این هشدار

en: Displays Login Form.
fa_IR: نمایش فرم ورود

en: Divider
fa_IR: تقسیم کننده

en: Divider height
fa_IR: ارتفاع تقسیم

en: Do <b>not</b> use <b> special characters</b> or the following names: <em>buddy, events, forum, shop</em>
fa_IR: با کاراکتر های ویژه کار می کند یا نام های روبه رو  را دنبال کنید:<em>buddy, events, forum, shop</em>

en: Do <b>not</b> work with Split Menu
fa_IR: برای منوی جدا کار <b>نمی</b> کند

en: Do not use centered logo with more than 2 Icons in Top Bar
fa_IR: از آیکون محور با دو آیکون دیگر در نوار بالیی صرف نظر کنید

en: Do not use characters not allowed in links
fa_IR: آیا کاراکتر غیره مجاز در پیوندها استفاده نشود

en: Do not use random order with pagination or load more
fa_IR: از دستور تصادفی با صفحه بندی یا بارگذاری بیشتر استفاده نکنید

en: Do you like it?
fa_IR: آیا شما آن را دوست دارم؟

en: Does <b>not</b> work with Split Menu
fa_IR: برای منوی جدا کار نخواهد کرد

en: Does <b>not</b> work with fixed position. Works only in modern browsers
fa_IR: آیا در موقعیت ثابت کار نمی کند. فقط در مرورگرهای مدرن کار می کند

en: Dots
fa_IR: نقطه ای

en: Dots, ZigZag & Theme Color
fa_IR: نقطه، زیگزاگ و رنگ قالب

en: Down one
fa_IR: یکی به پایین

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download and import file attachments
fa_IR: دانلود و درون ریزی فایل پیوست

en: Download file when clicking on the link
fa_IR: جهت دانلود روی لینک کلیک کنید

en: Draggable
fa_IR: قابل جابجایی

en: Dribbble
fa_IR: دریبل

en: Dropcap & Highlight background
fa_IR: Dropcap و برجسته پس زمینه

en: Dropdown submenu <span>use with scrollable</span>
fa_IR: زیر منو کرکره ای

en: Dropdown | Flags
fa_IR: کشویی | فلگ ها

en: Dropdown | Language Name (native)
fa_IR: کشویی | نام زبان

en: E-mail
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Client
fa_IR: ویرایش مشتری

en: Edit Item
fa_IR: ویرایش آیتم

en: Edit Layout
fa_IR: ویرایش چیدمان

en: Edit Portfolio item
fa_IR: ویرایش نمونه کارها

en: Edit Slide
fa_IR: ویرایش اسلاید

en: Edit Template
fa_IR: ویرایش قالب

en: Edit Testimonial
fa_IR: ویرایش توصیه نامه

en: Editor
fa_IR: ویرایشگر

en: Email
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Empty section. Edit page to add content here.
fa_IR: این بخش خالی می باشد. صفحه برای اضافه کردن مطلب در اینجا ویرایش کنید.

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Enable Retina.js | please prepare @2x images
fa_IR: Retina.js را فعال کنید | لطفا تصاویر @2x را آماده کنید

en: Enable Translate
fa_IR: فعال کردن ترجمه

en: Enable on mobile
fa_IR: فعالسازی در موبایل

en: Enabled on Desktop only
fa_IR: تنها در دسکتاپ فعال شده است

en: Encoded | Less data stored, compatible with WordPress Importer
fa_IR: کد گذاری | کمتر داده های ذخیره شده، سازگار با درون ریز وردپرس

en: Enter the new filename for the downloaded file
fa_IR: نام فایل جدید را برای فایل دانلود شده وارد کنید

en: Enter your search
fa_IR: متن خود را برای جستجوی وارد کنید

en: Entrance Animations
fa_IR: انیمیشن های ورودی

en: Entrance animation
fa_IR: انیمیشن ورودی

en: Equal Height | items in wrap
fa_IR: ارتفاع برابر | محتوای

en: Equal Height | wraps
fa_IR: ارتفاع برابر | wraps

en: Error 404
fa_IR: ارور 404

en: Error 404 & Search
fa_IR: خطا 404 و جستجو

en: Error 404 Page Icon
fa_IR: آیکون صفخه خطای 404

en: Example: <b>border: 1px solid #999;</b>
fa_IR: مثال <b>border: 1px solid #999;</b>

en: Example: <b>opacity: 0.5;</b>
fa_IR: مثال: <b>شفافیت: 0.5;</b>

en: Excerpt
fa_IR: خلاصه

en: Excerpt Length
fa_IR: طول خلاصه

en: Exclude Category
fa_IR: حذف دسته بندی

en: Exclude Posts
fa_IR: بجز نوشته های

en: Exclude category from Blog page
fa_IR: دسته بندی را از برگه وبلاگ محروم کنید

en: Executes <b>after</b> the closing <b>&lt;/#Content&gt;</b> tag
fa_IR: <b>بعد از</b> بسته شدن برچسب <b>&lt;/#Content&gt;</b> اجرا می‌شود

en: Executes <b>after</b> the opening <b>&lt;body&gt;</b> tag
fa_IR: <b>پس از</b> باز شدن برچسب <b>&lt;body&gt;</b> اجرا می‌شود

en: Executes <b>before</b> the closing <b>&lt;/body&gt;</b> tag
fa_IR: <b>قبل از</b> بسته‌ شدن برچسب <b>&lt;/body&gt;</b> اجرا می‌شود

en: Executes <b>before</b> the opening <b>&lt;#Content&gt;</b> tag
fa_IR: <b>قبل از</b>باز شدن برچسب <b>&lt;#Content&gt;</b> اجرا می‌شود

en: Existing tag:
fa_IR: برچسب موجود:

en: Export
fa_IR: برون ریزی

en: Export Options
fa_IR: گزینه های برون ریزی

en: Exposure
fa_IR: نمایش

en: External Link
fa_IR: لینک خارجی

en: Extras
fa_IR: اضافی

en: FAQ
fa_IR: پرسش و پاسخ

en: Facebook
fa_IR: فیس بوک

en: Facebook | Pixel
fa_IR: فیس بوک | پیکسل

en: Fade In
fa_IR: محو شدن در

en: Fade In Down
fa_IR: محو شدن در پایین

en: Fade In Down Large
fa_IR: کم کم ظاهر شدن در پایین بزرگ

en: Fade In Left
fa_IR: محو شدن در چپ

en: Fade In Left Large
fa_IR: کم کم ظاهر شدن در چپ بزرگ

en: Fade In Right
fa_IR: محو شدن از راست

en: Fade In Right Large
fa_IR: محو شدن در راست (بزرگ)

en: Fade In Up
fa_IR: محو شدن در بالا

en: Fade In Up Large
fa_IR: محو شدن در بالا (بزرگ)

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
fa_IR: ساخت نویسنده %s جدید شکست خورد. پست های آنها  به کاربر فعلی نسبت داده خواهد شد.

en: Failed to import %s %s
fa_IR: درونریزی %s %s شکست خورد

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
fa_IR: درونریزی شکست خورد %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
fa_IR: درونریزی شکست خورد &#8220;%s&#8221;: نوع پست نامعتبر %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
fa_IR: وارد کردن نویسنده %s شکست خورد. پست های آنها  به کاربر فعلی نسبت داده خواهد شد.

en: Failed to import category %s
fa_IR: درونریزی دسته  از %s شکست خورد

en: Failed to import post tag %s
fa_IR: درونریزی برچسب پست از %s شکست خورد

en: Family
fa_IR: خانواده

en: Fancy
fa_IR: فانتزی

en: Fancy Divider
fa_IR: جداکننده فانتزی

en: Fancy Heading
fa_IR: سرتیتر فانتزی

en: Fancy Link | background
fa_IR: لینک های فانتزی | پس زمینه

en: Fancy Link | color
fa_IR: لینک های فانتزی | رنگ

en: Fancy Link | hover background
fa_IR: لینک های فانتزی | پس زمینه شناور

en: Fancy Link | hover color
fa_IR: لینک های فانتزی | رنگ شناور

en: Favicon
fa_IR: فاویکون

en: Favorites
fa_IR: علاقمندی ها

en: Fax
fa_IR: فکس

en: Fax number
fa_IR: شماره فکس

en: Feature Box
fa_IR: جعبه ویژگی

en: Feature List
fa_IR: فهرست ویژگی

en: Featured
fa_IR: ویژه

en: Featured 1st
fa_IR: ویژه 1

en: Featured Image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Featured Image Caption
fa_IR: عنوان تصویر برجسته

en: Featured Image size
fa_IR: اندازه تصویر شاخص

en: Featured Image | Hide
fa_IR: تصویر شاخص | مخفی

en: Fetching attachments is not enabled
fa_IR: واکشی فایل پیوست فعال نیست

en: Fill the circle (image size: 200px x 200px)
fa_IR: دایره را پر کنید  (image size: 200px x 200px)

en: Filter by
fa_IR: فیلتر بر اساس :

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: First level of Main Menu<br/>default: 15
fa_IR: سطح اول منوی اصلی<br/> پیش فرض : 15

en: Fixed (covers content)
fa_IR: ثابت (محتوا را پوشش می دهد)

en: Flat
fa_IR: فلت

en: Flat Box
fa_IR: باکس فلت

en: Flat carousel with titles
fa_IR: با عنوان carousel تخت

en: Flat with title and description
fa_IR: تخت با عنوان و توضیحات

en: Flickr
fa_IR: فلیکر

en: Flickr User ID:
fa_IR: شناسه فلیکر

en: Focus
fa_IR: تمرکز

en: Font
fa_IR: فونت

en: Font 2 | .eot
fa_IR: فونت2 | .eot

en: Font 2 | .svg
fa_IR: فونت2 | .svg

en: Font 2 | .ttf
fa_IR: فونت2 | .ttf

en: Font 2 | .woff
fa_IR: فونت 2 | .woff

en: Font 2 | Name
fa_IR: فونت 2 | نام

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font Icon, eg. <strong>icon-lamp</strong>
fa_IR: فونت آیکون، به عنوان مثال. <strong>icon-lamp</strong>

en: Font size
fa_IR: اندازه فونت

en: Font weight & style
fa_IR: وزن و سبک فونت

en: Font | .eot
fa_IR: فونت | .eot

en: Font | .svg
fa_IR: فونت | .svg

en: Font | .ttf
fa_IR: فونت | .ttf

en: Font | .woff
fa_IR: فونت | .woff

en: Font | Name
fa_IR: فونت | نام

en: Fonts
fa_IR: فونت ها

en: Footer
fa_IR: پاورقی

en: Footer Heading color
fa_IR: رنگ سرنویس پاورقی

en: Footer Note color
fa_IR: رنگ یادداشت پاورقی

en: Footer Text color
fa_IR:  رنگ متن پاورقی

en: Footer Theme color
fa_IR: رنگ پاورقی قالب

en: Footer background
fa_IR: پس زمینه پاورقی

en: For <b>Modern style</b> recommended image width is <b>900px</b> (1200px without sidebar)<br />You can set image size in WooCommerce > Settings > Products > Display > <a target="_blank" href="admin.php?page=wc-settings&tab=products&section=display">Single Product Image</a>
fa_IR: برای <b>استایل مدرن</b> عرض پیشنهادی تصویر <b>900px</b> (1200px بدون نوارکناری)<br /> است.شما می توانید اندازه تصویر را در ووکامرس > تنظیمات > محصول > نمایش > <a target="_blank" href="admin.php?page=wc-settings&tab=products&section=display">تصویر محصول تکی</a> تنظیم کنید

en: For more info please see <a href="http://themes.muffingroup.com/betheme/documentation/#static-css" target="_blank">http://themes.muffingroup.com/betheme/documentation/#static-css</a><br/>This file should be <b>regenerated</b> after every <b>theme update</b>
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر لطفا از صفحه سایت به آدرس :  <a href="https://daramadepaydar.com/#static-css" target="_blank">https://blog.daramadepaydar.com/#static-css</a><br/>همچنین شما می توانید از دانش نامه درآمد پایدار به آدرس روبرو استفاده نمایید .<b>تغییر یافته </b> after every <b>تغییرات اخیر در حوزه وب </b>

en: For some <b>multisite</b> installations it is necessary to change table prefix to get Sliders List in Page Options. Please do <b>not</b> change if everything works.
fa_IR: برای بعضی نصب‌های <b>چند سایتی</b> آن لازم است که پیشوند جدول را برای گرفتن لیست لغزنده‌ها درون گزینه‌های برگه تغییر دهید. لطفا اگر همه چیز کار کرد تغییر <b>ندهید</b>.

en: For some Header Styles
fa_IR: برای برخی از استایل های سربرگ

en: For some header style only
fa_IR: فقط برای بعضی سبک‌های سربرگ

en: For some link styles only
fa_IR: برای برخی از سبک های لینک تنها

en: Format: 12/30/2017 12:00:00 month/day/year hour:minute:second
fa_IR: فرمت : 12/30/2017 12:00:00 month/day/year hour:minute:second

en: Format: 12/30/2018 12:00:00 month/day/year hour:minute:second
fa_IR: فرمت زمان: 12/30/2018 12:00:00 ماه/روز/سال ساعت:دقیقه:ثانیه

en: Format: 12/30/2018 12:00:00 month/day/year hour:minute:second<br />Leave this field <b>blank to hide the counter</b>
fa_IR: فرمت: 12/30/2018 12:00:00 month/day/year hour:minute:second<br />این زمینه را خالی بگذارید <b>جهت مخفی کردن شمارنده</b>

en: Forum
fa_IR: انجمن

en: Forum Role: %s
fa_IR: نقش انجمن: %s

en: Forum:
fa_IR: انجمن :

en: Forum:
fa_IR: انجمن :

en: Freshness
fa_IR: خنکی

en: Full Screen
fa_IR: تمام عرض

en: Full Size
fa_IR: اندازه کامل

en: Full Width
fa_IR: تمام عرض

en: Full Width (for layout: Full Width)
fa_IR: عرض کامل (برای طرح: عرض کامل)

en: Full Width | except mobile
fa_IR: عرض کامل | به جز تلفن همراه

en: Full error message below field
fa_IR: پیام خطای کامل در زیر فیلد

en: Full size
fa_IR: اندازه کامل

en: Gallery Shortcode | Disable
fa_IR: کد کوتاه گالری | غیر فعال

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate random number of loves
fa_IR: تولید تعداد علاقه مندی های تصادفی

en: Get in Touch background
fa_IR: دریافت در پس زمینه لمسی

en: Global
fa_IR: سراسری

en: Gold
fa_IR: طلایی

en: Google
fa_IR: گوگل

en: Google +
fa_IR: گوگل +

en: Google Fonts
fa_IR: گوگل فونت

en: Google Fonts Subset
fa_IR: زیر گروه فونت‌های گوگل

en: Google Fonts Weight & Style
fa_IR: وزن و استایل گوگل فونت

en: Google Maps API Key
fa_IR: کلید API گوگل نقشه

en: Google Maps API styles array
fa_IR: نقشه های گوگل سبک API آرایه

en: Google Maps Lat
fa_IR: نقشه گوگل براساس عرض جغرافیایی

en: Google Maps Lng
fa_IR: نقشه گوگل براساس طول جغرافیایی

en: Google | Analytics
fa_IR: گوگل | تجزیه و تحلیل ترافیک

en: Google | Remarketing
fa_IR: گوگل رمارکتینگ

en: Green
fa_IR: سبز

en: Greyscale Image
fa_IR: تصویر سیاه و سفید

en: Greyscale Images
fa_IR: تصاویر سیاه و سفید

en: Grid
fa_IR: شبکه ای

en: Grid width
fa_IR: عرض گرید

en: H1, H2, H3 & H4 headings
fa_IR: عنوان H1، H2، H3 و H4

en: H5 & H6 headings
fa_IR: عنوان H5 و H6

en: HIDE Footer
fa_IR: مخفی کردن پاورقی

en: HIDE Icons & Action Button
fa_IR: مخفی کردن آیکون ها و  دکمه اقدام

en: HIDE Menu
fa_IR: مخفی کردن منو

en: HIDE for Everyone
fa_IR: مخفی برای همه

en: HTML Table
fa_IR: جدول HTML

en: HTML resize | optional
fa_IR: تغییر سایز html | اختیاری

en: HTML tags allowed
fa_IR: تگ های HTML مجاز است

en: HTML tags allowed.
fa_IR: تگ های HTML مجاز است

en: HTML5 | Parameters
fa_IR: پارامترها | HTML5

en: HTML5 | Placeholder image
fa_IR: HTML5 | نگهدارنده تصویر

en: Have fun!
fa_IR: از آن لذت ببرید!

en: Header
fa_IR: سربرگ

en: Header & Subheader
fa_IR: سربرگ و زیر سربرگ

en: Header Cart Icon
fa_IR: آیکون سربرگ سبدخرید

en: Header Image
fa_IR: تصویر سربرگ

en: Header Magazine (468px x 60px) or Creative (250px x 250px) Banner code
fa_IR: کد بنر سربرگ مجله (468px X 60px) و یا خلاقیت (250(px X 250px را قرار دهید

en: Header Minimal<span>for Mobile Header: Minimal</span>
fa_IR: حداقل سربرگ<span>برای سربرگ تلفن همراه حداقل می باشد</span>

en: Header Plain & Menu Highlight
fa_IR: هدر ساده و منوی هایلایت

en: Header background
fa_IR: پس زمینه سربرگ

en: Header menu
fa_IR: منو سربرگ

en: Header without background image & padding
fa_IR: سربرگ بدون تصویر پس زمینه  و پدینگ

en: Heading
fa_IR: هیدینگ

en: Heading H1 color
fa_IR: رنگ عنوان H1

en: Heading H2 color
fa_IR: رنگ عنوان H2

en: Heading H3 color
fa_IR: رنگ عنوان H3

en: Heading H4 color
fa_IR: رنگ عنوان H4

en: Heading H5 color
fa_IR: رنگ عنوان H5

en: Heading H6 color
fa_IR: رنگ عنوان H6

en: Headings
fa_IR: سرعنوان

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Helper
fa_IR: کمک کننده

en: Here you can copy/download your themes current option settings. Keep this safe as you can use it as a backup should anything go wrong. Or you can use it to restore your settings on this site (or any other site). You also have the handy option to copy the link to yours sites settings. Which you can then use to duplicate on another site.
fa_IR: در اینجا شما می توانید کپی / تنظیمات گزینه فعلی دانلود تم خود را. این امن به عنوان شما می توانید آن را به عنوان پشتیبان استفاده کنید باید هر چیزی به اشتباه نگه دارید. یا شما می توانید آن را به بازگرداندن تنظیمات شما در این سایت (و یا هر سایت دیگر) استفاده کنید. همچنین شما میتوانید دستی برای کپی کردن لینک به تنظیمات شما سایت داشته باشد. که شما را می توانید استفاده کنید به تکراری در سایت دیگری است.

en: Hide
fa_IR: مخفی

en: Hide All
fa_IR: پنهان کردن همه

en: Hide Arrows
fa_IR: مخفی کردن فلش ها

en: Hide Border between Items
fa_IR: پنهان کردن بوردر میان آیتم ها

en: Hide Copyright & Social Bar
fa_IR: مخفی سازی | کپی رایت و نوار شبکه های اجتماعی

en: Hide Details
fa_IR: پنهان سازی اطلاعات

en: Hide Dots
fa_IR: پنهان کردن نقاط

en: Hide Featured Image in post details
fa_IR: مخفی کردن تصویر شاخص در جزئیات مطلب

en: Hide Lines
fa_IR: مخفی کردن خطوط

en: Hide Navigation
fa_IR: مخفی کردن ناوبری

en: Hide Photos
fa_IR: مخفی عکس

en: Hide The Content
fa_IR: مخفی کردن محتوا

en: Hide on Desktop & Mobile
fa_IR: پنهان کردن روی دسکتاپ و موبایل

en: Hide on Desktop & Tablet
fa_IR: پنهان کردن روی دسکتاپ و تبلت

en: Hide on Desktop | 960px +
fa_IR: مخفی در دسکتاپ | 960px +

en: Hide on Mobile
fa_IR: مخفی کردن در تلفن همراه

en: Hide on Mobile | - 768px
fa_IR: پنهان کردن در موبایل | - 768px

en: Hide on Tablet & Mobile
fa_IR: پنهان کردن روی تبلت و موبایل

en: Hide on Tablet | 768px - 959px
fa_IR: مخفی در تبلت | 768px - 959px

en: Hide the content
fa_IR: مخفی کردن محتوا

en: Hide the content from the WordPress editor
fa_IR: مخفی کردن محتوا از ویرایشگر وردپرس

en: Highlight
fa_IR: برجسته

en: Highlight Section background
fa_IR: پس زمینه بخش برجسته

en: Highlight | left
fa_IR: برجسته | چپ

en: Highlight | right<span>in highlight section please use two 1/2 wraps</span>
fa_IR: برجسته | راست <span> در قسمت برجسته لطفا از دو عدد 1/2 استفاده کنید </span>

en: Highlighted button background, some icons and other small elements
fa_IR: پیش زمینه دکمه برجسته، برخی از آیکون‌ها و المان‌های دیگر

en: Highlighted button text color
fa_IR: رنگ متن دکمه برجسته شده

en: Home
fa_IR: صفحه نخست

en: Home URL
fa_IR: آدرس صفحه اصلی

en: Hooks
fa_IR: هووک ها

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: Horizontal (centered tab)
fa_IR: افقی (مرکز زبانه)

en: Horizontal Image
fa_IR: تصویر افقی

en: Horizontal [only: 1/2]
fa_IR: افقی [تنها: 1/2]

en: Horizontal | Flags
fa_IR: افقی | پرچم ها

en: Horizontal | Language Code
fa_IR: افقی | کد زبان

en: Hours
fa_IR: ساعت

en: Hover Box
fa_IR: جعبه شناور

en: Hover Color
fa_IR: رنگ نشانگر (Hover )

en: Hover Effect
fa_IR: افکت هاور

en: Hover Effects
fa_IR: افکت شناوری

en: Hover Image
fa_IR: تصویر شناور

en: Hover Link color
fa_IR: رنگ شناور لینک هاور

en: Hover Title
fa_IR: عنوان هاور

en: How It Works
fa_IR: چگونه کار می کند

en: How it Works
fa_IR: چگونه کار می کند

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
fa_IR: فایل وردپرس  RSS (WXR) را آپلود  کنید و  پست، صفحه، دیدگاهها، زمینههای دلخواه، دسته ها، و برچسب ها را در سایت وارد کنید.

en: Hr color
fa_IR: رنگ Hr

en: I have purchased an extra licence on CodeCanyon
fa_IR: من لایسنس دارم که از ابزاروردپرس تهیه کرده ام:)

en: IDs should be separated with <b>coma</b> ( , )
fa_IR: شناسه ها (IDs ) باید با  <b>coma</b> ( , ) جدا شوند

en: Icon
fa_IR: آیکن

en: Icon Bar Hover Icon color
fa_IR: آیکون نوار رنگی شناور آیکون

en: Icon Box
fa_IR: جعبه آیکن

en: Icon Box Icon color
fa_IR: نماد رنگ جعبه آیکون

en: Icon Color
fa_IR: رنگ آیکن

en: Icon Position
fa_IR: موقعیت آیکن

en: Icon Style only. Font Icon, eg. <strong>icon-lamp</strong>
fa_IR: آیکون سبک تنها. فونت آیکون، به عنوان مثال. <strong>icon-lamp</strong>

en: Icon background
fa_IR: آیکون پس زمینه

en: Icon | Default
fa_IR: آیکون | پیش فرض

en: Icon | Image
fa_IR: آیکن | تصویر

en: Icon | Search Shop Products only
fa_IR: آیکون | فقط جستجوی محصولات فروشگاه

en: Icons
fa_IR: آیکون ها

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
fa_IR: اگر یک کاربر جدید با وردپرس ایجاد شده، یک رمز عبور به صورت تصادفی ایجاد خواهد شد و نقش کاربر جدید به عنوان % sرا تنظیم کنید.  تغییر دستی جزئیات کاربر جدید لازم خواهد بود.

en: If you are not sure about server's settings and limits, please activate <u>necessary plugins ONLY</u>
fa_IR: اگر مطمئن نیستید در مورد تنظیمات و محدودیت های سرور، لطفا  <u> فقط پلاگین های لازم </u> را فعال کنید

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
fa_IR: اگر شما یک موضوع را انتخاب کنید، پاسخ ها بر اساس  زمان و تاریخ ایجاد آنها مرتب خواهد شد.

en: If you do not know what <b>image size</b> is being used for selected style, please navigate to the: Appearance > <a target="_blank" href="admin.php?page=be-options">Theme Options</a> > Blog, Portfolio & Shop > <b>Featured Images</b>
fa_IR: اگر شما نمیدانید که کدام <b>image size</b> برای سبک انتخاب شده مورد استفاده قرار می گیرد، به <a target="_blank" href="admin.php?page=be-options">Theme Options</a> > Blog, Portfolio & Shop > <b>Featured Images</b> مراجعه کنید

en: If you do not know what <b>image size</b> is being used for selected style, please navigate to the: Appearance > Theme Options > Blog, Portfolio & Shop > <b>Featured Images</b>
fa_IR: اگر شما <b>اندازه تصویر</b> برای استایل انتخاب شده را نمی دانید, به بخش: ظاهر > تنظیمات قالب > وبلاگ, نمونه کار & فروشگاه > <b>تصاویر شاخص</b> بروید

en: If you do not know what <b>image size</b> is being used, please navigate to the: WooCommerce > Settings > Products > Display > <a target="_blank" href="admin.php?page=wc-settings&tab=products&section=display">Single Product Image</a>
fa_IR: آیا شما <b>اندازه تصویر</b>استفاده شده را نمی دانید, لطفاً به بخش: ووکامرس > تنظیمات > محصولات > نمایش > <a target="_blank" href="admin.php?page=wc-settings&tab=products&section=display">تصویر محصول تکی</a> بروید

en: If you do not want to use any of these Types, you can disable it
fa_IR: اگر نمی خوای از نوع پست ها استفاده کنی می تونی اون رو غیر فعال کنی

en: If you do not want to use any of these functions or use external plugins to do the same, you can disable it
fa_IR: اگر شما نخواستید که هیچکدام از این توابع را استفاده کنید یا هیچکدام از افزونه‌های خارجی را برای یکسان عمل کردن استفاده کنید، شما می‌توانید آن را غیر فعال کنید

en: If you need another license for new website
fa_IR: اگر به مجوز دیگری برای وب سایت جدید نیاز دارید

en: If you upload an image, icon will not show
fa_IR: اگر یک تصویر را آپلود کنید، آیکون نمایش داده نمی شود.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
fa_IR: اگر شما یک موضوع را انتخاب کنید، پاسخ ها ادغام شده و بر اساس  زمان و تاریخ ایجاد آنها مرتب خواهد شد.

en: If you want image to be <b>resized</b> to column width use <b>align none</b>
fa_IR: اگر می خواهید اندازه تصویر به اندازه عرض ستون تغییر یابد لطفا از <b>align none</b> استفاده کنید.

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Frame
fa_IR: قاب تصویر

en: Image Frame | Border color
fa_IR: قاب عکس | رنگ مرز

en: Image Frame | Link background
fa_IR: قاب عکس | لینک پس زمینه

en: Image Frame | Link color
fa_IR: قاب تصویر | رنگ لینک

en: Image Frame | Mask color
fa_IR: فریم تصویر | رنگ ماسک

en: Image Gallery
fa_IR: گالری تصویر

en: Image Link
fa_IR: لینک تصویر

en: Image and Title Link
fa_IR: لینک تصویر و عنوان

en: Image position
fa_IR: موقعیت تصویر

en: Image size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Image size for this item is the same as for Blog Page, please navigate to the: Appearance > <a target="_blank" href="admin.php?page=be-options">Theme Options</a> > Blog, Portfolio & Shop > <b>Featured Images</b> > Blog & Portfolio
fa_IR: اندازه تصویر برای این مورد همانند صفحه وبلاگ است، جهت تنظیمات به <a target="_blank" href="admin.php?page=be-options">Theme Options</a> > Blog, Portfolio & Shop > <b>Featured Images</b> > Blog & Portfolio  مراجعه کنید

en: Image width should be no less than the width of a column. Minimum 700px
fa_IR: پهنای تصویر نباید از پهنای ستون کمتر باشد .حداقل 700 پیکسل

en: Image | After
fa_IR: تصویر | بعد از

en: Image | Before
fa_IR: تصویر | قبل از

en: Image | Height
fa_IR: تصویر | ارتفاع

en: Image | Hover
fa_IR: تصویر | شناور

en: Image | Size
fa_IR: تصویر | اندازه

en: Image | Width
fa_IR: تصویر | عرض

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Images only
fa_IR: فقط تصاویر

en: Impact on page <b>load time</b>
fa_IR: تأثیر بر روی <b> سرعت لود</b> صفحه

en: Import
fa_IR: درون ریزی

en: Import & Export
fa_IR: درون ریزی / برون ریزی

en: Import Attachments
fa_IR: درون ریزی فایل های پیوست

en: Import Options
fa_IR: تنظیمات واردات

en: Import WordPress
fa_IR: درون ریز وردپرس

en: Import author:
fa_IR: درون ریزی نویسنده:

en: Import from URL
fa_IR: واردات از URL

en: Import from file
fa_IR: واردات از فایل

en: In reply to:
fa_IR: در پاسخ به:

en: Include events
fa_IR: شامل رویدادها

en: Incorrect Password
fa_IR: رمز عبور نامعتبر

en: Info Box
fa_IR: اطلاعات جعبه

en: Initial width
fa_IR: عرض اولیه

en: Inline Shortcodes
fa_IR: کد کوتاه درون خطی

en: Input the URL to another sites options set and hit Import to load the options from that site.
fa_IR: ورودی URL به سایت های دیگر گزینه های تنظیم و آمار واردات به بار گزینه از سایت.

en: Input your backup file below and hit Import to restore your sites options from a backup.
fa_IR: بک آپ خود را برای بازگردانی تنظیمات آپلود کنید

en: Input, Select & Textarea
fa_IR: ورودی, انتخاب و ناحیه متنی

en: Insert AFTER current builder content
fa_IR: بعد از محتوای سازنده فعلی وارد کنید

en: Insert BEFORE current builder content
fa_IR: درج کردن قبل از محتوای سازنده‌ی کنونی

en: Insert your content here
fa_IR: محتوای خود را اینجا وارد کنید

en: Instagram
fa_IR: اینستاگرم

en: Install
fa_IR: نصب

en: Install %2$s
fa_IR: نصب %2$s

en: Install Plugins
fa_IR: نصب افزونه ها

en: Install Required Plugins
fa_IR: نصب افزونه ها مورد نیاز

en: Install pre-built website
fa_IR: وب سایت پیش ساخته را نصب کنید

en: Installed But Not Activated
fa_IR: نصب شده اما فعال نشده است

en: Installed version:
fa_IR: نسخه نصب شده:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: نصب افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
fa_IR: درحال نصب افزونه : %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: نصب و فعالسازی افزونه ها %1$s (%2$d/%3$d)

en: Intro Header
fa_IR: معرفی سربرگ

en: Intro | Options
fa_IR: معرفی | گزینه ها

en: Intro | Padding
fa_IR: معرفی | حاشیه

en: Invalid Username
fa_IR: نام کاربری نامعتبر

en: Invalid file type
fa_IR: نوع فایل نامعتبر است

en: It`s placed in every YouTube & Vimeo video, for example:<br /><b>YouTube:</b> http://www.youtube.com/watch?v=<u>WoJhnRczeNg</u><br /><b>Vimeo:</b> http://vimeo.com/<u>62954028</u>
fa_IR: کد یوتیوب و ویمو. مثال:<br /><br /><b>YouTube:</b> http://www.youtube.com/watch?v=<u>WoJhnRczeNg</u><br /><b>Vimeo:</b> http://vimeo.com/<u>62954028</u>

en: Item 1
fa_IR: آیتم 1

en: Item 1 | Content
fa_IR: آیتم 1 | محتوا

en: Item 1 | Link
fa_IR: آیتم 1 | لینک

en: Item 1 | Target
fa_IR: آیتم 1 | مقصد

en: Item 1 | Title
fa_IR: آیتم 1 | عنوان

en: Item 2
fa_IR: آیتم 2

en: Item 2 | Content
fa_IR: آیتم 2 | محتوا

en: Item 2 | Link
fa_IR: آیتم 2 | لینک

en: Item 2 | Target
fa_IR: آیتم 2 | هدف

en: Item 2 | Title
fa_IR: آیتم 2 | عنوان

en: Item do NOT work in Frontend Editor
fa_IR: آیتم برروی ویرایشگر آنلاین کار نمی کند

en: Items <span>Builder items and shortcodes</span>
fa_IR: موارد <span> آیتم های سازنده و کد کوتاه </ span>

en: Items <span>Options for inner items</span>
fa_IR: آیتم ها <span>تنظیمات برای عناصر داخلی</span>

en: Items in Row
fa_IR: آیتم ها در ردیف

en: Justify
fa_IR: توجیه

en: Keep a log of this edit:
fa_IR: ورودی به این ویرایش را حفظ  کن:

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Language
fa_IR: زبان

en: Languages Menu | depth 1
fa_IR: فهرست زبان‌ها | عمق 1

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last updated %s
fa_IR: آخرین به روز رسانی%s

en: Latest uploads
fa_IR: آخرین بارگذاری ها

en: Launch Date
fa_IR: تاریخ راه اندازی

en: Layer Slider
fa_IR: لایر اسلایدر

en: Layout
fa_IR: طرح

en: Layout ID
fa_IR:  ID لایه

en: Layout Options
fa_IR: تنظیمات چیدمان

en: Layout for Blog Page
fa_IR: صفحه‌آرایی وبلاگ

en: Layout for Portfolio Pages
fa_IR: طرح بندی برای صفحات نمونه کارها

en: Layout for Shop Pages
fa_IR: طرح بندی صفحات فروشگاه

en: Layouts
fa_IR: چیدمان ها

en: Leave empty to use defult padding
fa_IR: برای استفاده از پدینگ پیشفرض .خالی رها کنید

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
fa_IR: برای اینکه یکی به صورت خودکار تولید شود، لوح را خالی کنید.

en: Leave this field blank if you want Call to Action with Big Icon
fa_IR: جهت ساختن آیکن بزرگ فراخوانی برای اقدام این فیلد را خالی بگذارید

en: Leave this field blank to hide cart icon
fa_IR: این زمینه را خالی بگذارید برای مخفی کردن آیکون سبد خرید

en: Leave this field blank to show a default copyright
fa_IR: با خالی گذاشتن این زمینه کپی‌رایت پیش‌فرض نمایش داده می‌شود

en: Leave this field blank to use Theme Background.
fa_IR: این فیلد را خالی برای استفاده از تصویر پس زمینه قالب

en: Left
fa_IR: چپ

en: Left Bottom No-Repeat
fa_IR: چپ پایین بدون تکرار

en: Left Bottom Repeat
fa_IR: چپ پایین با تکرار

en: Left Top No-Repeat
fa_IR: چپ بالا بدون تکرار

en: Left Top Repeat
fa_IR: چپ بالا با تکرار

en: Left position works only for column widths: 1/4, 1/3 & 1/2
fa_IR: موقعیت چپ تنها برای این عرض ستونها کار می کند: 1/4، 1/3 ، 1/2

en: Letter spacing
fa_IR: فاصله بین حروف

en: Lightbox
fa_IR: لایت باکس

en: Lightbox (image or embed video)
fa_IR: لایت باکس (عکس یا ویدیو)

en: Lightbox | Options
fa_IR: جعبه نور | تنظیمات

en: Line
fa_IR: خط

en: Line Style only
fa_IR: تنها آستایل خط

en: Line Width
fa_IR: عرض خط

en: Line above Menu
fa_IR: خط بالای منو

en: Line below Link (80% width)
fa_IR: خط زیر لینک (عرض 80%)

en: Line below Link (80% width, 1px height)
fa_IR: خط زیر لینک (عرض 80% ، 1px ارتفاع)

en: Line below Menu
fa_IR: خط زیر منو

en: Line height
fa_IR: ارتفاع خط

en: Lines
fa_IR: خطوط

en: Link
fa_IR: لینک

en: Link Relationship (XFN)
fa_IR: ارتباط لینک (XFN)

en: Link color
fa_IR: رنگ لینک

en: Link color only
fa_IR: فقط رنگ لینک

en: Link to Homepage
fa_IR: لینک به صفحه اصلی

en: Link to client`s site
fa_IR: لینک به سایت مشتری

en: Link to company page
fa_IR: لینک به صفحه شرکت

en: Link to company page.
fa_IR: لینک به صفحه شرکت

en: Link to home of language for missing translations<span>Disable this option to skip languages with missing translation</span>
fa_IR: لینک به خانه در زبان برای ترجمه از دست رفته

en: Link to the profile page
fa_IR: لینک به صفحه پروفایل

en: Link will appear only if this field will be filled.
fa_IR: لینک تنها زمانی ظاهر میشود که این زمینه به درستی پر شود

en: Link | Class
fa_IR: لینک | کلاس

en: Link | Color
fa_IR: لینک | رنگ

en: Link | Hover color
fa_IR: لینک | رنگ لینک Hover

en: Link | Open in new window
fa_IR: لینک | بازکردن در پنجره جدید

en: Link | Target
fa_IR: لینک | هدف

en: Link | color
fa_IR: لینک | رنگ

en: Link | hover color
fa_IR: لینک | رنگ هاور

en: LinkedIn
fa_IR: لینکداین

en: List
fa_IR: فهرست

en: List & Feature List Icon color
fa_IR:  رنگ  آیکون فهرست و لیست ویژگی

en: List color
fa_IR: رنگ فهرست

en: Load More button
fa_IR: نمایش دکمه ادامه مطلب

en: Load more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Logged in as
fa_IR: وارد شده با نام کاربری

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Logo <span><b>mobile</b> < 768px</span>
fa_IR: لوگوی <span><b>موبایل</b> < 768px</span>

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Loops
fa_IR: حلقه ها

en: Lost your password?
fa_IR: رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

en: Love Box
fa_IR: جعبه‌ی عشق

en: Love randomized
fa_IR: دوست داشتن تصادفی شده

en: Lunch Date
fa_IR: تاریخ راه اندازی

en: Main Menu
fa_IR: منوی اصلی

en: Main Menu | depth 5 (Overlay | depth 1)
fa_IR: منوی اصلی | عمق 5 (پوشش | عمق 1)

en: Main Shop Page
fa_IR: صفحه اصلی فروشگاه

en: Main sidebar for BuddyPress pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
fa_IR: نوار کناری اصلی برای صفحات BuddyPress که در سمت راست ظاهر می شود. برای استفاده از طرح Full Width خالی بگذارید.

en: Main sidebar for Easy Digital Downloads single pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
fa_IR: سایدبار اصلی برای برگه های بی بی پرس که در کناره ی ان نمایش داده میشود. برای حالت تمام عرض خالی بگذارید.

en: Main sidebar for Search page that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
fa_IR: نوار کناری اصلی صفحه جستجو که در سمت راست ظاهر می شود. برای استفاده از طرح Full Width خالی بگذارید.

en: Main sidebar for The Events Calendar pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
fa_IR: نوار کناری اصلی برای  Events Calendar صفحههایی که در سمت راست ظاهر می شود. ترک آن را خالی به استفاده از طرح عرض کامل.

en: Main sidebar for WooCommerce pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
fa_IR: نوار کناری اصلی برای صفحات WooCommerce که در سمت راست ظاهر می شود. ترک آن را خالی به استفاده از طرح عرض کامل.

en: Main sidebar for bbPress pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
fa_IR: نوار کناری اصلی برای صفحات bbPress که در سمت راست ظاهر می شود. ترک آن را خالی به استفاده از طرح عرض کامل.

en: Manage Tag: "%s"
fa_IR: مدیریت برچسب: "%s"

en: Manage custom sidebars
fa_IR: مدیریت سایدبار سفارشی

en: Manual & Support
fa_IR: دستی و پشتیبانی

en: Manual table of content
fa_IR: جدول دستی محتوا

en: Map
fa_IR: نقشه

en: Map Type
fa_IR: نوع نقشه

en: Map Type & Street View
fa_IR: نوع نقشه و نمای خیابان

en: Map color
fa_IR: رنگ نقشه

en: Margin
fa_IR: حاشیه

en: Margin Bottom
fa_IR: حاشیه پایین

en: Margin | Bottom
fa_IR: حاشیه | پایین

en: Margin | Top
fa_IR: حاشیه | بالا

en: Marker Icon
fa_IR: آیکون نشانگر

en: Marker Icon [.png]
fa_IR: نگاره‌ی علامت گذار [.png]

en: Mask has predefined opacity 0.4
fa_IR: ماسک دارای شفافیت 0.4 از پیش تعیین شده است

en: Masonry Blog Style
fa_IR: سبک وبلاگMasonry

en: Masonry Flat
fa_IR: شبکه ای مسطح

en: Masonry Flat | Item Size
fa_IR: فلت نامرتب | اندازه آیتم

en: Masonry Hover Description
fa_IR: شبکه ای با توضیحات هاور

en: Masonry Minimal
fa_IR: شبکه ای مینیمال

en: Masonry Tiles
fa_IR: عنوان Masonry

en: Math Animate | Disable
fa_IR: پویایی ریاضی | غیر فعال کردن

en: May be overridden for single posts, pages, portfolio
fa_IR: این تنظیم ممکن است برای نوشته‌ها و برگه‌های تکی و نمونه کار جایگزین شده باشد.

en: Media
fa_IR: عناصر چند رسانه ای

en: Medium
fa_IR: معمولی

en: Mega Menu
fa_IR: مگا منو

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu & Action Bar
fa_IR: فهرست و نوار اکشن

en: Menu Button <span>Responsive, Header Creative, Simple & Empty</span>
fa_IR: منوی دکمه <span>Responsive, Header Creative, Simple & Empty</span>

en: Menu item skipped due to missing menu slug
fa_IR: آیتم منو به علت از دست رفته منو حذف شده است

en: Menu order
fa_IR: ترتیب منو

en: Menu | Button
fa_IR: منو | دکمه

en: Menu:
fa_IR: فهرست:

en: Merge
fa_IR: ادغام کردن

en: Merge topic "%s"
fa_IR: ادغام موضوع "%s" به

en: Merge topic favoriters
fa_IR: ادغام موضوع های علاقه مندشده .

en: Merge topic subscribers
fa_IR: ادغام مشترکین موضوع

en: Merge topic tags
fa_IR: ادغام برچسب های موضوع

en: Merge with this topic:
fa_IR: ادغام با این موضوع:

en: Merging tags together cannot be undone.
fa_IR: ادغام برچسب ها با هم قابل بازگشت نیست.

en: Meta | Description
fa_IR: متا | شرح

en: Meta | Keywords
fa_IR: متا | کلید واژه ها

en: Middle
fa_IR: میانه

en: Milliseconds between slide
fa_IR: میلی ثانیه بین اسلاید

en: Minimal
fa_IR: مینیمال

en: Minimalist
fa_IR: ساده گرایی

en: Minimalist without Header space
fa_IR: مینیمالیست بدون فضای هدر

en: Minimalist | ON
fa_IR: مینیمالیست | روشن

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Mobile Grid width
fa_IR: شبکه عرضی موبایل

en: Mobile Retina
fa_IR: لوگوی موبایل رتینا

en: Mobile Sticky Header
fa_IR: سربرگ چسبان موبایل

en: Mobile Sticky Header Retina
fa_IR: سربرگ چسبان رتینا موبایل

en: Mobile options
fa_IR: گزینه های موبایل

en: Mobile<span>< 768px</span>
fa_IR: موبایل <span>< 768px</span

en: Modern
fa_IR: مدرن

en: More details
fa_IR: جزئیات بیشتر

en: Most of these options affects single portfolio project only
fa_IR: اکثر این گزینه ها تنها در مورد پروژه نمونه کارها تاثیر می گذارند

en: Move
fa_IR: حرکت

en: Move Method
fa_IR: انتقال روش

en: Move Up
fa_IR: حرکت به بالا

en: Move reply "%s"
fa_IR: انتقال پاسخ به "%s"

en: Moved: %s
fa_IR: منتقل شده : %s

en: Muffin Builder
fa_IR: صفحه ساز آسنا

en: Muffin Builder - WordPress Editor
fa_IR: صفحه ساز آسنا - ویرایشگر وردپرس

en: Muffin Flickr
fa_IR: آسنا فلیکر

en: Muffin Login
fa_IR: آسنا لاگین

en: Muffin Menu
fa_IR: آسنا منو

en: Muffin Recent Comments
fa_IR: آسنا - آخرین ارسال

en: Muffin Recent Posts
fa_IR: آسنا - آخرین ارسالی ها

en: Muffin Tag Cloud
fa_IR: آسنا - تگ

en: Multiple Categories
fa_IR: دسته های چندگانه

en: Multiple classes should be separated with SPACE
fa_IR: کلاس های چندگانه باید با SPACE جدا شوند

en: Multiple classes should be separated with SPACE. For sections with centered text you can use class: <strong>center</strong>
fa_IR: classهای چندگانه باید با فاصله از هم جدا شده باشند.برای بخش‌هایی با متن مرکزی شما می‌توانید class <strong>مرکز</strong> را استفاده کنید.

en: Multiple parameters should be connected with "&"<br />For example: <b>autoplay=1&loop=1</b><br /><br />Vimeo authors may disable some parameters for their videos
fa_IR: پارامترهای چندگانه باید با آنها متصل شوند "&"<br />برای مثال: <b>autoplay=1&loop=1</b><br /><br /> نویسندگان Vimeo ممکن است برخی از پارامترهای فیلم های خود را غیرفعال کنند

en: Must be different from the Portfolio site title chosen above, eg. <b>portfolio-item</b>. After change go to <b>Settings > Permalinks</b> and click <b>Save changes</b>.
fa_IR: باید متفاوت از عنوان تارنمای مجموعه‌ی کار (Portfolio) برگزیده شده در بالا باشد، الگو. <b>portfolio-item</b>. بعد از تغییر به <b>تنظیمات > پیوند‌های یکتا</b> بروید و <b>ذخیره‌ی تغییرات</b>را کلیک کنید.

en: MySQL Version
fa_IR: نسخه MySQL

en: Name for Custom Font 2 uploaded below. Font will show on fonts list after click the Save Changes button.
fa_IR: اسم برای قلم‌های بارگذاری شده‌ی سفارشی 2 در زیر.قلم در لیست قلم‌ها بعد از کلیک کردن دکمه‌ی ذخیره کردن تغییرات نمایش خواهد داد.

en: Name for Custom Font uploaded below. Font will show on fonts list after click the Save Changes button.
fa_IR: نام فونت سفارشی آپلود شده پس از کلیک روی دکمه ذخیره در لیست فونت ها نشان داده می شود.

en: Name:
fa_IR: نام :

en: Narrow
fa_IR: باریک

en: Navigate in the same category <span>excluding Shop</span>
fa_IR: همان دسته بندی را ناوبری کنید  به استثنای فروشگاه

en: Navigation
fa_IR: منو

en: Navigation Arrows
fa_IR: فلش های ناوبری

en: Navigation Label
fa_IR: برچسب ناوبری

en: Navigation arrows
fa_IR: پیکان های ناوبری

en: Navigation | Header Arrows
fa_IR: ناوبری | فلش های سربرگ

en: Navigation | Sticky Arrows
fa_IR: Navigation | فلش های چسبنده

en: New Client
fa_IR: مشتری جدید

en: New Item
fa_IR: آیتم جدید

en: New Layout
fa_IR: چیدمان جدید

en: New Portfolio item
fa_IR: اضافه کردن نمونه کار جدید

en: New Slide
fa_IR: اسلاید جدید

en: New Tab or Window | _blank
fa_IR: تب جدید یا پنجره | _blank

en: New Template
fa_IR: قالب جدید

en: New Testimonial
fa_IR: توصیه نامه جدید

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
fa_IR: موضوع های جدید <strong>در%s</strong> با عنوان:

en: Newer Comments &rarr;
fa_IR: &rarr; دیدگاه های جدید

en: Newer Entries &rarr;
fa_IR: &larr; مطالب بعدی

en: Next page
fa_IR: صفحه بعد

en: Nice Scroll does not support Ctrl+F properly
fa_IR: اسکرول پشتیبانیCtrl+F   نمی شود

en: Nice Scroll | Scrollbar with iOS/mobile style
fa_IR: اسکرول خوب | نوار اسکرول با استایل آی او اس/تلفن همراه

en: Nice Scroll | Speed
fa_IR: اسکرول زیبا | سرعت

en: No
fa_IR: خیر

en: No Line
fa_IR: بدون خط

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
fa_IR: هیچ اطلاعیه نرسیده است.پلاگین %1$s اکنون فعال شده است.

en: No clients found
fa_IR: هیچ مشتری ای یافت نشد

en: No clients found in Trash
fa_IR: آیتمی در زباله دان یافت نشد

en: No items found
fa_IR: آیتمی یافت نشد

en: No items found in Trash
fa_IR: آیتمی در زباله دان یافت نشد

en: No layouts found
fa_IR: هیچ چیدمانی یافت نشد

en: No layouts found in Trash
fa_IR: هیچ چیدمانی در زباله دان یافت نشد

en: No margins
fa_IR: بدون حاشیه

en: No plugins are available to be activated at this time.
fa_IR: هیچ پلاگین در این زمان فعال نیست

en: No plugins are available to be installed at this time.
fa_IR: در حال حاضر هیچ پلاگین برای نصب وجود ندارد

en: No plugins are available to be updated at this time.
fa_IR: هیچ پلاگین در حال حاضر در دسترس نیست.

en: No plugins to install, update or activate.
fa_IR: پلاگینی برای نصب نیست ، آپدیت یا فعال سازی

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
fa_IR: هیچ پلاگین برای فعال شدن انتخاب نشده است. اقدامات انجام نشده است

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
fa_IR: هیچ پلاگین برای نصب انتخاب نشد. اقدامات انجام نشده است

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
fa_IR: هیچ پلاگین برای به روزرسانی انتخاب نشده است. اقدامات انجام نشده است

en: No portfolio items found
fa_IR: هیچ نمونه کاری یافت نشد!

en: No portfolio items found in Trash
fa_IR: هیچ نمونه کاری در سطل زباله یافت نشد

en: No products in the cart.
fa_IR: سبد خرید شما خالی است

en: No products were found matching your selection.
fa_IR: محصولی مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

en: No results found for:
fa_IR: هیچ نتیجه ای یافت نشد:

en: No slides found
fa_IR: هیچ اسلایدی وجود ندارد

en: No slides found in Trash
fa_IR: اسلایدی در زباله دان پیدا نشد

en: No templates found
fa_IR: هیچ قالبی یافت نشد

en: No templates found in Trash
fa_IR: هیچ قالبی در سطل زباله پیدا نشد

en: No testimonials found
fa_IR: توصیه نامه‌ای یافت نشد

en: No testimonials found in Trash
fa_IR: هیچ توصیه نامه‌ای در زباله دان یافت نشد

en: No translations available for this page
fa_IR: هیچ ترجمه ای برای این  صفحه در دسترس نیست

en: None
fa_IR: هیچکدام

en: Not Installed
fa_IR: نصب نشده است

en: Note color
fa_IR: رنگ یادداشت

en: Notify me of follow-up replies via email
fa_IR: من را از پیگیری های این پاسخ از طریق ایمیل مطلع کن

en: Notify the author of follow-up replies via email
fa_IR: نویسنده را از پیگیری های این پاسخ از طریق ایمیل مطلع کن

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: در حال ویرایش &quot;%s&quot;

en: Number
fa_IR: عدد

en: Number between 0-100
fa_IR: شماره بین 0-100

en: Number of comments:
fa_IR: تعداد دیدگاه ها :

en: Number of items in row
fa_IR: تعداد آیتم ها در ردیف

en: Number of items in row. Recommended number: 3-6
fa_IR: تعداد اقلام در ردیف. تعداد توصیه شده: 3-6

en: Number of photos:
fa_IR: تعداد عکس ها:

en: Number of posts to show
fa_IR: تعداد پست برای نشان دادن

en: Number of posts:
fa_IR: تعداد پست ها :

en: Number of tags:
fa_IR: تعداد تگ ها:

en: Number of words
fa_IR: تعداد کلمات

en: Offer
fa_IR: پیشنهاد

en: Offer Item
fa_IR: ایتم پیشنهاد

en: Offer Item Options
fa_IR: تنظیمات آیتم پیشنهاد

en: Offer Slider Full
fa_IR: اسلایدر کامل پیشنهادات

en: Offer Slider Thumb
fa_IR: اسلایدر نما پیشنهادات

en: Offer categories
fa_IR: دسته های پیشنهاد

en: Olive
fa_IR: زیتونی

en: On the Image
fa_IR: روی تصویر

en: OnClick
fa_IR: کلیک کنید

en: One Color
fa_IR: تک رنگ

en: One Color Skin Generator
fa_IR: ژنراتور اسکین تک رنگ

en: One Page
fa_IR: یک صفحه

en: Only <strong>Vertical Style</strong> works for column widths 1/5 & 1/6
fa_IR: <strong>استایل عمودی</strong> فقط برای عرض ستون های 1/5 و 1/6 کار میکند

en: Only for short post titles. Does <b>not</b> work with Image Frame style: Zoom
fa_IR: فقط برای عنوان های نوشته کوتاه.   برای استایل فریم تصویر کار نمی کند : بزرگنمایی

en: Onsale
fa_IR: حراج

en: Ooops...
fa_IR: اوه ...

en: Ooops... Error 404
fa_IR: وای ... خطا‍ی 404

en: Open All
fa_IR: باز کردن همه

en: Open First
fa_IR: بازکردن اول

en: Open Graph | Image
fa_IR: باز کردن نمودار | تصویر

en: Open all tabs at start
fa_IR: همه تب ها اول باز شود

en: Open first tab at start
fa_IR: تب اول باز شود.

en: Open first tab at start.
fa_IR: تب اول باز شود.

en: Open in new window
fa_IR: باز کردن در پنجره جدید

en: Open link in a new window
fa_IR: لینک در یک پنجره جدید باز شود

en: Open link in a new window/tab
fa_IR: لینک در یک پنجره جدید باز شود

en: Open links in new window
fa_IR: باز کردن لینک ها در پنجره جدید

en: Open social links in new window
fa_IR: بازکردن لینک های اجتماعی در پنجره جدید

en: Opening Hours
fa_IR: ساعات کاری

en: Optional reason for editing:
fa_IR: دلیل اختیاری برای ویرایش:

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Options for Custom Menu
fa_IR: تنظیمات برای منوی سفارشی

en: Options for Pages Menu
fa_IR: گزینه ها برای منوی صفحات

en: Orange
fa_IR: نارنجی

en: Order
fa_IR: ترتیب

en: Order by
fa_IR: مرتب سازی براساس:

en: Order by:
fa_IR: مرتب سازی براساس:

en: Order:
fa_IR: سفارش:

en: Ordered list
fa_IR: لیست مرتب

en: Ordered, Unordered & Bullets List
fa_IR: طراحی و توسعه پوسته و گلوله فهرست

en: Original: %s
fa_IR: اصلی :  %s

en: Other
fa_IR: سایر

en: Our Team
fa_IR: گروه ما

en: Our Team List
fa_IR: لیست گروه ما

en: Overflow Logo<span>For some header styles only</span>
fa_IR: لوگوی Overflow  <span> برای بعضی از استایل های هدر</span>

en: Overlay
fa_IR: پوشش

en: Overlay Menu<br />Active Link color
fa_IR: فهرست پوشانده <br /> رنگ لینک فعال

en: Overlay Menu<br />Link color
fa_IR: فهرست پوشانده <br /> رنگ لینک

en: Overlay Menu<br />Menu background
fa_IR: فهرست پوشانده <br /> بکراند منو

en: Overlay background
fa_IR: پوشش پس زمینه

en: Overrides <b>all</b> other menu select options
fa_IR: بازنویسی <b>همه</b> روی تنظیمات بخش

en: PHP Max Input Vars
fa_IR: حداکثر ورودی متغیرات PHP

en: PHP Memory Limit
fa_IR: محدودیت حافظه پی اچ پی

en: PHP Time Limit
fa_IR: زمان محدود پی اچ پی

en: PHP Version
fa_IR: نسخه پی اچ پی

en: Padding
fa_IR: فاصله

en: Padding | Bottom
fa_IR: فاصله | پایین

en: Padding | Top
fa_IR: فاصله | بالا

en: Page Comments
fa_IR: دیدگاه های برگه

en: Page Options
fa_IR: تنظیمات برگه

en: Page Options, header & footer are disabled
fa_IR: تنظیمات برگه .هدر و فوتر غیرفعال هستند

en: Page Title
fa_IR: عنوان صفحه

en: Page | Search
fa_IR: صفحه | جستجو کردن

en: Pages
fa_IR: برگ ها

en: Pages <span>force sidebar</span>
fa_IR: صفحه ها <span>force sidebar</span>

en: Pages without slider. May be overridden for single page.<br />Recommended image width: <b>1920px</b>
fa_IR: صفحات بدون نوار کناری. لغو کردن برای صفحه تکی. br />عرض پیشنهادی تصویر: <b>1920px</b>

en: Pagination
fa_IR: صفحه گذاری

en: Parallax
fa_IR: پارالاکس

en: Parallax | Plugin
fa_IR: 17/5000
    Parallax | پلاگین

en: Paste the name of one of the sidebars that you added in the "Sidebars" section.
fa_IR: نام یکی از سایدبارهایی که میخواهید در بخش "سایدبار" اضاف شود را وارد کنید.

en: Paste your Facebook Pixel code here
fa_IR: کد پیکسل فیس بوک خود را در اینجا قرار دهید

en: Paste your Google Analytics code here
fa_IR: کد مربوط به گوگل آنالیز را در اینجا وارد کنید

en: Paste your Google Remarketing code here
fa_IR: کد مربوط به گوگل رمارکتینگ را در اینجا وارد کنید

en: Paste your custom CSS code for this page
fa_IR: کدهای سفارشی CSS خود را در اینجا وارد کنید

en: Paste your custom CSS code here
fa_IR: کدهای سفارشی CSS خود را در اینجا وارد کنید

en: Paste your custom JS code here
fa_IR: کد سفارشی JS خود را در اینجا وارد کنید

en: Paste your slider shortcode here if you use slider other than Revolution or Layer
fa_IR: جایگذاری کردن کد کوتاه لغزنده‌ی شما در اینجا اگر شما لغزنده را به غیر از Revolution یا Layer استفاده می‌کنید

en: Percent
fa_IR: درصد

en: Period
fa_IR: دوره

en: Permalink | Category slug
fa_IR: پیوند یکتا | slug دسته بندی

en: Permalink | Single Project slug
fa_IR: پیوند یکتا | slug پروژه تنها

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Phone 2nd
fa_IR: تلفن دوم

en: Phone number
fa_IR: شماره تماس

en: Photo
fa_IR: تصویر

en: Photo (Horizontal Images)
fa_IR: عکس (تصاویر افقی)

en: Photo Box
fa_IR: عکس جعبه

en: Pinch Zoom
fa_IR: خروج از بزرگنمایی

en: Pink
fa_IR: صورتی

en: Pinterest
fa_IR: پینترست

en: Placeholder
fa_IR: محل نگهدارنده

en: Placeholder Image will be used as video placeholder before video loads and on mobile devices.
fa_IR: تصویر مکان دار به عنوان مکان دار ویدیو قبل از این که ویدیو بارگیری شود و روی دستگاه‌های همراه استفاده خواهد شد.

en: Placeholder color
fa_IR: رنگ نگهدارنده متن

en: Plain
fa_IR: ساده

en: Plain<br />Border color
fa_IR: منوی ساده <br /> رنگ کادر

en: Please add <strong>date</strong> wrapped into <strong>span</strong> tag in Title field.<br/><br/>&lt;span&gt;2013&lt;/span&gt;Event Title
fa_IR: لطفا <strong>تاریخ</strong> پیچیده به تگ <strong>طول</strong> در عنوان درست اضافه کنید.<br/><br/>&lt;span&gt;2013&lt;/span&gt; عنوان رویداد

en: Please add both mp4 and ogv for cross-browser compatibility.
fa_IR: لطفا هر دو MP4 و ogv برای سازگاری متقابل مرورگر اضافه کنید.

en: Please add both mp4 and ogv for cross-browser compatibility. Background Image will be used as video placeholder before video loads and on mobile devices
fa_IR: لطفا هر دو mp4 و ogv را برای سازگاری بین مرورگر اضافه کنید. تصویر پس زمینه قبل از بارگذاری ویدئو و در دستگاه های تلفن همراه به عنوان مکان ذخیره سازی ویدئو استفاده می شود

en: Please check entered address and try again or
fa_IR: لطفا آدرس وارد شده را چک کنید و دوباره سعی کنید

en: Please check entered address and try again or
fa_IR: لطفا آدرس وارد شده را چک کنید و دوباره سعی کنید

en: Please contact the administrator of this site for help.
fa_IR: لطفا برای کمک به سرپرست این سایت تماس بگیرید.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
fa_IR: لطفا با ارائه دهنده پلاگین تماس بگیرید و از آنها بخواهید پلاگین خود را با توجه به دستورالعمل وردپرس بسته بندی کنند.

en: Please enter Username and Password
fa_IR: لطفا نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید

en: Please use <strong>[item icon="" title="" link="" target=""]</strong> shortcodes.
fa_IR: لطفا <strong><strong>[item icon="" title="" link="" target=""]</strong> کد کوتاه استفاده کنید.

en: Please use only images <b>from Media Library</b>. Recommended width: 1920px
fa_IR: لطفا فقط از تصاویر <b>کتابخانه رسانه ها</b>.  استفاده کنید. عرض توصیه شده: 1920px

en: Please use only letters or spaces, eg. Patua One
fa_IR: لطفا فقط از حروف و یا فضاهای، به عنوان مثال استفاده کنید. Patua One

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Plugin activated successfully.
fa_IR: پلاگین با موفقیت فعال شد.

en: Plugin activation failed.
fa_IR: خطا در فعال سازی افزونه

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
fa_IR: افزونه فعال نیست. یک نسخه بالاتر از %1$s از این افزونه موجود می باشد و نیاز است. لطفا اقدام به روز رسانی افزونه کنید.

en: Plugin | BuddyPress
fa_IR: پلاگین | BuddyPress

en: Plugin | Easy Digital Downloads
fa_IR: افزونه | Easy Digital Downloads

en: Plugin | Events Calendar
fa_IR: افزونه | Events Calendar

en: Plugin | WooCommerce
fa_IR: افزونه | ووکامرس

en: Plugin | bbPress
fa_IR: افزونه | بی بی پرس

en: Plugins
fa_IR: افزونه ها

en: Popup Contact Form | Icon
fa_IR: پنجره فرم تماس (popup) | آیکون

en: Popup Contact Form | Shortcode
fa_IR: پنجره فرم تماس (popup) | کد کوتاه

en: Popup Image
fa_IR: تصویر پاپ آپ

en: Portfolio
fa_IR: نمونه کار

en: Portfolio Category slug
fa_IR: دسته بندی نمونه کارها

en: Portfolio Grid
fa_IR: نمونه کارها شبکه ای

en: Portfolio Item Options
fa_IR: تنظیمات نمونه کارها

en: Portfolio Meta
fa_IR: متا نمونه کار

en: Portfolio Page
fa_IR: صفحه نمونه کار

en: Portfolio Photo
fa_IR: عکس نمونه کار

en: Portfolio Slider
fa_IR: اسلایدر نمونه کار

en: Portfolio categories
fa_IR: دسته‌های نمونه کار

en: Portfolio item
fa_IR: اقلام نمونه کارها

en: Portfolio items order by column.
fa_IR: اقلام نمونه کارها توسط ستون سفارش.

en: Portfolio items order.
fa_IR: آیتم های نمونه کار

en: Position
fa_IR: جایگاه

en: Post Image
fa_IR: عکس نوشته

en: Post Meta
fa_IR: متا های مطلب

en: Post Options
fa_IR: تنظیمات پست

en: Post Type | Disable
fa_IR: نوع نوشته | غیر فعال کردن

en: Postfix
fa_IR: پسوند

en: Posts
fa_IR: پست ها

en: Posts <b>IDs</b>
fa_IR: مطالب <b>IDs</b>

en: Posts <b>IDs</b>. IDs should be separated with <b>coma</b> ( , )
fa_IR: <b>شناسه های </b> نوشته ها . شناسه های نوشته ها باید با کاما از هم جدا شوند .<b>کاما</b> ( , )

en: Posts per page
fa_IR: مطلب در هر صفحه

en: Pre-Packaged
fa_IR: از قبل - بسته بندی شده

en: Pre-built websites
fa_IR: وب سایت های پیش ساخته شده

en: Predefined styles for section
fa_IR: سبک های از پیش تعریف شده برای بخش

en: Prefix
fa_IR: پیشوند

en: Premium Plugins
fa_IR: افزونه‌های پولی

en: Prev page
fa_IR: صفحه قبلی

en: Prev/Next Post Navigation
fa_IR: نمایش دکمه های بعدی و قبلی در مطلب

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Pricing Box | Featured background
fa_IR:  جعبه قیمت گذاری | پس زمینه ویژه

en: Pricing Box | Price color
fa_IR:  جعبه قیمت گذاری | رنگ قیمت

en: Pricing Item
fa_IR: مورد قیمت گذاری

en: Pricing item title
fa_IR: عنوان مطلب قیمت گذاری

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product Description
fa_IR: توضیحات محصول

en: Products per page
fa_IR: محصولات در هر صفحه

en: Profile
fa_IR: حساب کاربری

en: Progress Bar background
fa_IR: پس زمینه نوار پیشرفت

en: Progress Bars
fa_IR: بار پیشرفت

en: Project Link
fa_IR: لینک پروژه

en: Project Website | Open in new window
fa_IR: وب سایت پروژه | باز کردن در پنجره جدید

en: Project Website | Open in the same window
fa_IR: پروژه وبسایت | بازکردن در همون

en: Promo Box
fa_IR: باکس تبلیغی

en: Published by
fa_IR: منتشر شده توسط

en: Published by .. at
fa_IR: منتشر شده توسط .. در

en: Purchase new license
fa_IR: خرید یک مجوز جدید

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Quick Fact
fa_IR: حقیقت فوری

en: Quick Fact Number color
fa_IR: رنگ تعداد واقعی سریع

en: Quote above the author
fa_IR: نقل قول بالای نویسنده

en: REPLACE current builder content
fa_IR: جایگذاری کردن محتوای سازنده‌ی کنونی

en: RSS
fa_IR: آر اس اس

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Random Love
fa_IR: دوست داشتن تصادفی

en: Random photos
fa_IR: عکس های تصادفی

en: Randomize
fa_IR: تصادفی

en: Read More link
fa_IR: لینک ادامه مطلب

en: Read more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Recommended
fa_IR: پیشنهادی

en: Recommended column size: 1/1
fa_IR: اندازه ستون توصیه شده : 1/1

en: Recommended image size: <b>1920 x 1080 px</b>
fa_IR: اندازه پیشنهادی تصویر : <b>1920 x 1080 px</b>

en: Recommended image size: <b>1920px x 1080px</b>
fa_IR: سایز پیشنهادی تصویر <b>1920px x 1080px</b>

en: Recommended image size: <b>70px x 70px</b>
fa_IR: سایز پیشنهادی تصویر : <b>70px x 70px</b>

en: Recommended image width: <b>1920px</b>
fa_IR: عرض تصویر پیشنهادی: <b>1920px</b>

en: Recommended image width: <b>320px - 1920px</b>, depending on size of the wrap
fa_IR: عرض تصویر توصیه شده: <b>320px - 1920px</b>,  بسته به اندازه محیط نمایش

en: Recommended image width: <b>384px - 960px</b>, depending on size of the item
fa_IR: عرض تصویر پیشنهاد شده: <b>384px - 960px</b>,  بسته به اندازه مورد

en: Recommended image width: <b>750px - 1500px</b>, depending on size of the item
fa_IR: پهنای پیشنهاد شده تصویر :<b>750px - 1500px</b> ، به اندازه آیتم بستگی دارد

en: Recommended image width: <b>768px - 1920px</b>, depending on size of the item
fa_IR: عرض تصویر توصیه شده: <b>768px - 1920px</b>,  بسته به اندازه مورد

en: Recommended minimum image width: <b>768px</b>
fa_IR: حداقل عرض تصویر توصیه شده: <b>768px</b>

en: Recommended number: 3-6
fa_IR: تعداد توصیه شده: 3-6

en: Recommended wrap width: 1/1, minimum wrap width: 2/3
fa_IR: عرض بسته بندی توصیه شده: 1/1، عرض حداقل عرض: 2/3

en: Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout
fa_IR: پیشنهاد ما: 2 تا 4. اندازه بسیار بزرگ طرح بندی را خراب می کند.

en: Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout.<br />This option works in layouts: <b>Grid, Masonry</b>
fa_IR: پیشنهاد ما: 2 تا 4.اندازه بسیار بزرگ صفحه را خراب می کند. این گزینه در این طرح بندی کار می کند: شبکه ای،بنائی

en: Recommended: 20%-30%. Too small or too large value may crash the layout
fa_IR: پیشنهاد ما: 20% تا 30%- سایز بسیار بزرگ طرح بندی را خراب می کند.

en: Recommended: Square Image with transparent background.
fa_IR: توصیه می شود: تصویر میدان با پس زمینه شفاف است.

en: Red
fa_IR: قرمز

en: Register
fa_IR: عضویت

en: Register Theme
fa_IR: ثبت قالب

en: Rel
fa_IR: ریل

en: Related Posts <span>for Single Post</span>
fa_IR: نوشته های مرتبط <span>برای نوشته تکی</span>

en: Related Posts |  Style
fa_IR: پست های مرتبط | سبک

en: Related Products | Count
fa_IR: محصولات مرتبط | شمردن

en: Related Projects | Columns
fa_IR: پروژه های مرتبط | ستون ها

en: Related Projects | Count
fa_IR: پروژه های مرتبط | شمردن

en: Related posts
fa_IR: مطالب مرتبط

en: Related posts & projects style
fa_IR: پست های مرتبط و استایل پروژه ها

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
fa_IR: کلمه عبور را برای ورود و به روز رسانی به یاد داشته باشید

en: Remote API error.
fa_IR: خطای API ریموت.

en: Remote file is incorrect size
fa_IR: اندازه فایل ریموت نادرست است

en: Remote file is too large, limit is %s
fa_IR: فایل ریموت بیش از حد بزرگ است، حداکثر%s

en: Remote server did not respond
fa_IR: سرور راه دور هیچ جوابی نداد

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
fa_IR: بازگشت پاسخ خطا از %1$d %2$s

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove All Uploads
fa_IR: حذف همه آپلودها

en: Remove Left margin<span>Top margin for Header Creative</span>
fa_IR: مارجین چپ را حذف کنید <span>مارجین بالا برای هدر خلاقانه</span>

en: Remove Upload
fa_IR: حذف بارگذاری

en: Remove all Add to Cart buttons
fa_IR: دکمه حذف همه موارد از سبدخرید

en: Remove default Content Padding
fa_IR: پاک کردن حاشیه محتوا

en: Remove default Content Padding Top for <b>all</b> pages/posts
fa_IR: حذف پدینگ پیشفرض محتوا برای برگه های بدون سایدبار

en: Remove shadows<span>Boxed Layout (also disables overflow: hidden), Creative Header, Sticky Header, Subheader, etc.</span>
fa_IR: حذف سایه ها <span> طرح بندی جعبه (همچنین بازنگری را غیرفعال می کند: پنهان)، سربرگ خلاق، سربرگ چسبنده، زیرسربرگ و ... </ span>

en: Remove this item
fa_IR: حذف این مورد

en: Rename
fa_IR: تغییر نام

en: Replies
fa_IR: پاسخ ها

en: Replies Created
fa_IR: پاسخ های ایجاد شده

en: Replies Created: %s
fa_IR: پاسخ ها ایجاد شده:%s

en: Reply To: %s
fa_IR: پاسخ به:%s

en: Required
fa_IR: مورد نیاز

en: Required Update not Available
fa_IR: به روز رسانی مورد نیاز در دسترس نیست

en: Required for some plugins
fa_IR: مورد نیاز برای برخی از پلاگین ها

en: Requires Update
fa_IR: نیاز به به روز رسانی

en: Reset Options
fa_IR: ریست تنظیمات

en: Reset to Defaults
fa_IR: بازنشانی تنظیمات

en: Resize
fa_IR: تغییر اندازه

en: Resize & Crop
fa_IR: تغییر اندازه و برش

en: Responsive
fa_IR: رسپانسیو

en: Responsive Menu Initial width
fa_IR: عرض اولیه منوی واکنش گرا

en: Responsive Menu Style
fa_IR: استایل منوی واکنشگرا

en: Responsive Visibility
fa_IR: فعال کردن ریسپانسیو

en: Retina
fa_IR: رتینا

en: Retina Logo
fa_IR: لوگوی رتینا

en: Retina Logo should be 2x larger than Custom Logo
fa_IR: لوگوی رتینا باید دو برابر لوگوی سفارشی باشد

en: Retina Logo should be 2x larger than Logo
fa_IR: لوگوی رتینا باید دو برابر لوگو باشد

en: Retina Logo should be 2x larger than Mobile Logo
fa_IR: لوگو برای صفحه رتینا باید 2 برابر از لوگوی برای موبایل بزرگتر باشد

en: Retina Logo should be 2x larger than Mobile Sticky Header Logo
fa_IR: لوگو برای صفحه رتینا باید 2 برابر از لوگوی هدر پسبان برای موبایل  بزرگتر باشد

en: Retina Logo should be 2x larger than Sticky Header Logo
fa_IR: لوگوی رتینا باید 2 برابر بزرگتر از لوگو سربرگ چسبنده باشد

en: Retina Logo should be 2x larger than Sticky Logo
fa_IR: علامت تجاری Retina باید 2x (دو برابر) بزرگتر از علامت تجاری چسبیده باشد

en: Return to Required Plugins Installer
fa_IR: بازگشت به بخش نصب‌کننده افزونه های لازم

en: Return to the Dashboard
fa_IR: بازگشت به پیشخوان

en: Revolution Slider
fa_IR: روولوشن اسلایدر

en: Right
fa_IR: راست

en: Right Bottom No-Repeat
fa_IR: راست پایین بدون تکرار

en: Right Bottom Repeat
fa_IR: راست پایین با تکرار

en: Right Top No-Repeat
fa_IR: راست بالا بدون تکرار

en: Right Top Repeat
fa_IR: راست بالا با تکرار

en: Rows Hover
fa_IR: هاور ردیف ها

en: SEO
fa_IR: سئو

en: SEO <span>below settings overriddes theme options</span>
fa_IR: سئو <span> این تنظیمات جایگزین تنظیمات گزینه‌های پوسته می‌شود </span>

en: SEO Fields
fa_IR: فیلد های سئو

en: SEO | Description
fa_IR: توضیحات سئو

en: SEO | Keywords
fa_IR: SEO | کلمات کلیدی

en: SEO | Title
fa_IR: SEO | عنوان

en: SUHOSIN Installed
fa_IR: SUHOSIN نصب شده است

en: SVG Logo Width
fa_IR: عرض لوگو SVG

en: Satellite + Map
fa_IR: ماهواره ای + نقشه

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Schema Type
fa_IR: نوع معماری

en: Scroll
fa_IR: اسکرول

en: Scroll to section (use #SectionID as Link)
fa_IR: اسکرول به بخش ( از #SectionID به عنوان لینک استفاده شود )

en: Scroll | Plugin
fa_IR: پیمایش | پلاگین

en: Scrollable <span>for menu with large amount of items <b>without submenus</b></span>
fa_IR: رونده

en: Seagreen
fa_IR: سبز مایل به آبی

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Clients
fa_IR: جستجوی مشتریان

en: Search Field
fa_IR: فیلد جستجو

en: Search Form
fa_IR: فرم جستجو

en: Search Item
fa_IR: جستجوی آیتم

en: Search Layouts
fa_IR: جستجوی چیدمان ها

en: Search Offer Items
fa_IR: جستجوی ایتم های پیشنهاد

en: Search Placeholder
fa_IR: نگهدارنده جستجو

en: Search Portfolio items
fa_IR: جستجو آیتم ها نمونه کارها

en: Search Results
fa_IR: نتایج جستجو

en: Search Slides
fa_IR: جست وجو اسلایدها

en: Search Template
fa_IR: قالب جستجو

en: Search Testimonials
fa_IR: جست و جوی توصیه نامه ها

en: Search for:
fa_IR: جستجو برای :

en: Search forum
fa_IR: جستجو انجمن

en: Secondary Menu | depth 2 (Split | depth 5)
fa_IR: منوی ثانویه | عمق 2 (تقسیم | عمیق 5)

en: Seconds
fa_IR: ثانیه

en: Section
fa_IR: بخش

en: Section | Background Image
fa_IR: بخش | تصویر پس زمینه

en: Section | Parallax
fa_IR: بخش | پارالکس

en: See full changelog
fa_IR: مشاهده تغییرات کامل

en: Select Sidebar
fa_IR: انتخاب سایدبار

en: Select image size from <a target="_blank" href="options-media.php">Settings > Media > Image sizes</a> (Media Library images only)<br />or use below fields for HTML resize
fa_IR: اندازه تصویر را از بخش <a target="_blank" href="options-media.php">تنظیمات > رسانه > اندازه‌های تصویر</a> انتخاب کنید (فقط تصاویر کتابخانه رسانه)<br />یا از زمینه‌های زیر برای تغییر اندازه HTML استفاده کنید

en: Select one from the list of available <a target="_blank" href="admin.php?page=layerslider">Layer Sliders</a>
fa_IR: انتخاب یکی از لیست موجود <a target="_blank" href="admin.php?page=layerslider">لایر اسلایدر</a>

en: Select one from the list of available <a target="_blank" href="admin.php?page=revslider">Revolution Sliders</a>
fa_IR: انتخاب یکی از لیست موجود <a target="_blank" href="admin.php?page=revslider"><a target="_blank" href="admin.php?page=revslider">Revolution Sliders</a></a>

en: Select posts category
fa_IR: انتخاب دسنه پست ها

en: Select the client post category.
fa_IR: انتخاب دسته مطلب مشتری

en: Select the portfolio post category.
fa_IR: دسته مطالب نمونه کار را انتخاب کنید.

en: Select the products category
fa_IR: انتخاب دسته محصولات

en: Select the slides category
fa_IR: انتخاب دسته اسلاید

en: Select the testimonial post category.
fa_IR: انتخاب دسته مطلب توصیه نامه ها

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
fa_IR: موضوعی را به ادغام این یکی انتخاب کنید. موضوع مقصد  موضوع اصلی باقی خواهد ماند ، و این یکی را به یک پاسخ تغییر دهید.

en: Separate Lat,Lang,IconURL[optional] with <b>coma</b> [ , ]<br />Separate multiple Markers with <b>semicolon</b> [ ; ]<br />Example: <b>-33.88,151.21,ICON_URL;-33.89,151.22</b>
fa_IR: جدا کردن طول جغرافیایی، عرض جغرافیایی، نشانی اینترنتی نگاره[اختیاری] با <b>کامای انگلیسی</b> [ , ]<br />جدا کردن علامت گذارهای چندگانه با <b>نقطه ویرگول انگلیسی</b> [ ; ]<br />الگو: <b>-33.88,151.21,ICON_URL;-33.89,151.22</b>

en: Serialized (safe mode) | Readable format, for non-UTF-8 server, etc.
fa_IR: سریال (حالت امن) | فرمت قابل خواندن، برای سرورUTF-8 non ، و etc.

en: Serialized | Readable format, required by some plugins
fa_IR: سریال | فرمت قابل خواندن، مورد نیاز برخی از پلاگین ها

en: Server Environment
fa_IR: محیط سرور

en: Server Info
fa_IR: اطلاعات سرور

en: Share
fa_IR: اشتراک گذاری

en: Share Box
fa_IR: جعبه اشتراک

en: Share Box | Style
fa_IR: جعبه اشتراک | سبک

en: Shop
fa_IR: فروشگاه

en: Shop & Categories
fa_IR: فروشگاه و دسته بندی ها

en: Shop Slider
fa_IR: اسلایدر فروشگاه

en: Shop requires free WooCommerce plugin. <a target="_blank" href="plugin-install.php?s=WooCommerce&tab=search&type=term">Install plugin</a>
fa_IR: فروشگاه نیاز به افزونه ووکامرس که رایگان است دارد. <a target="_blank" href="plugin-install.php?s=WooCommerce&tab=search&type=term">نصب افزونه</a>

en: Shortcodes
fa_IR: کد کوتاه

en: Shortcodes and HTML tags allowed. Some plugin's shortcodes work only in WordPress editor
fa_IR: کد های کوتاه و برچسب های HTML مجاز است. برخی از کد های کوتاه افزونه ها تنها در ویرایشگر وردپرس کار می کنند

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show Action Bar above the header
fa_IR: نمایش نوار اکشن در بالای سربرگ

en: Show Author Box
fa_IR: نمایش جعبه نویسنده

en: Show Cart button on archives
fa_IR: نمایش دکمه سبد خرید در آرشیو

en: Show Comments
fa_IR: نمایش دیدگاه ها

en: Show Comments for pages
fa_IR: نمایش دیدگاه ها برای برگه ها

en: Show Details
fa_IR: نمایش اطلاعات

en: Show Forgotten Password link
fa_IR: نمایش لینک بازآوری رمز عبور

en: Show Image Border
fa_IR: نمایش مرزی تصویر

en: Show Love Box
fa_IR: نمایش باکس نویسنده

en: Show Navigation Arrows
fa_IR: نمایش فلش های ناوبری

en: Show Post Title
fa_IR: نمایش عنوان مطلب

en: Show Post Title instead of Hover Icons
fa_IR: نمایش عنوان نوشته به جای هاور آیکون ها

en: Show Product Title in
fa_IR: نمایش عنوان محصول

en: Show Read More button
fa_IR: نمایش دکمه ادامه مطلب

en: Show Register link
fa_IR: نمایش لینک عضویت

en: Show Remember Me checkbox
fa_IR: نمایش چک باکس به خاطر داشتن

en: Show Shop Page Sidebar on
fa_IR: نمایش صفحه فروشگاه در سایدبار

en: Show Shop Page Slider on
fa_IR: نمایش صفحه فروشگاه در اسلایدر

en: Show Single Project Title
fa_IR: نمایش عنوان پروژه تکی

en: Show all
fa_IR: نمایش همه

en: Show all of the pages instead of a short list of the pages near the current page
fa_IR: نمایش همه برگه ها به جای لیست کوتاه برگه ها نزدیک برگه فعلی

en: Show button instead of pagination links
fa_IR: Update the list of supported real-time trade data subscriptions for each existing coin. This will take longer and should not be used too often.

en: Show descriptions on archives
fa_IR: نمایش توضیحات در آرشیو ها

en: Show for Featured only
fa_IR: نمایش فقط برای موارد برجسته

en: Show image Alt text as caption for lightbox image
fa_IR: نمایش متن Alt تصویر بعنوان زیرنویس برای لایت‌باکس تصویر

en: Show map border
fa_IR: نمایش حاشیه در نقشه

en: Show on Desktop only
fa_IR: نمایش فقط روی دسکتاپ

en: Show on Hover
fa_IR: نمایش در شناور

en: Show on click
fa_IR: نمایش هنگام کلیک کردن

en: Show on hover
fa_IR: نمایش در شناور

en: Show on hover, always show active
fa_IR: نمایش هنگام هاور ،نمایش به صورت فعال همیشه

en: Show only Authors
fa_IR: فقط نویسندگان را نمایش بده

en: Show only Categories
fa_IR: فقط دسته بندی ها را نشان بده

en: Show only Tags
fa_IR: فقط برچسب ها را نشان بده

en: Show page children
fa_IR: نمایش ولدهای برگه

en: Show page children (if there is no children, show siblings)
fa_IR: نمایش ولدهای برگه (اگر هیچ ولدی وجود ندارد، همشیره‌ها را نمایش بده)

en: Show page siblings
fa_IR: نمایش همشیره‌های برگه

en: Show right border
fa_IR: نمایش مرز راست

en: Show right connecting line
fa_IR: نمایش سمت راست اتصال خط

en: Show secondary image on hover
fa_IR: نمایش تصویر ثانویه در هاور

en: Show slider in Header instead of the Content
fa_IR: نمایش اسلایدر در سربرگ به جای محتوا

en: Show the RSS icon
fa_IR: نمایش آیکون RSS

en: Show | Filters
fa_IR: نمایش | فیلترها

en: Show | Pagination
fa_IR: نمایش | صفحه بندی

en: Show | Read More link
fa_IR: نمایش | در ادامه پیوند بیشتر بخوانید

en: Shows only if layout with both sidebars is selected
fa_IR: تنها زمانی نمایش داده می شود که طرح با هر دو سایدبار انتخاب شده باشد

en: Shows only if layout with sidebar is selected
fa_IR: نتها زمانی نمایش داده می شود که طرح همراه با سایدبار انتخاب شده باشد.

en: Side Slide
fa_IR: اسلاید جانبی

en: Side Slide | Hide
fa_IR: اسلاید جانبی | پنهان کردن

en: Side Slide | Width
fa_IR: اسلاید جانبی | عرض

en: Side Slide<span>responsive menu style</span>
fa_IR: ساید اسلاید <span> استایل منوی واکنشگرا</span>

en: Sidebar
fa_IR: ستون کناریه

en: Sidebar 2
fa_IR: سایدبار 2

en: Sidebar 2nd
fa_IR: سایدبار دوم

en: Sidebar Lines Style
fa_IR: استایل خطوط سایدبار

en: Sidebar Widget
fa_IR: ابزارک سایدبار

en: Sidebar Width
fa_IR: عرض ساید بار

en: Sidebar for Blog Category. Appears only when you select sidebar for Blog.
fa_IR: نوار کناری برای وبلاگ رده. به نظر می رسد تنها زمانی که شما نوار کناری را انتخاب کنید برای وبلاگ.

en: Sidebars
fa_IR: سایدبارها

en: Simple
fa_IR: ساده

en: Simple X icon
fa_IR: آیکون نشانه گر موس "X"

en: Single Page
fa_IR: صفحه تکی

en: Single Photo
fa_IR: تصویر تنها

en: Single Portfolio Project
fa_IR: پروژه نمونه کارها تکی

en: Single Portfolio Projects <span>force sidebar</span>
fa_IR: پروژه های نمونه کار های تنها <span>اجبار سایدبار</span>

en: Single Post
fa_IR: مطلب تکی

en: Single Post & Single Portfolio
fa_IR: نوشته تکی و نمونه کار تکی

en: Single Post <span>only selected styles</span>
fa_IR: نوشته تکی فقط برای استایل های انتخاب شده

en: Single Post | Intro
fa_IR: ادامه مطلب | معرفی

en: Single Post, Single Portfolio Project
fa_IR: نوشته تکی ، پروژه نمونه کار تکی

en: Single Product
fa_IR: محصول تکی

en: Single Slide
fa_IR: اسلاید تکی

en: Site URL
fa_IR: آدرس سایت

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Size & Style
fa_IR: اندازه و استایل

en: Skin
fa_IR: اسکین

en: Skype
fa_IR: اسکایپ

en: Skype login. You can use <strong>callto:</strong> or <strong>skype:</strong> prefix
fa_IR: skype وارد شوید. شما می توانید استفاده کنید <strong>callto:</strong> یا <strong>:Skype</strong> پیشوند

en: Slide
fa_IR: اسلاید

en: Slide Bottom
fa_IR: پایین اسلاید

en: Slide Options
fa_IR: تنظیمات اسلاید

en: Slide categories
fa_IR: دسته های اسلاید

en: Slider
fa_IR: اسلایدر

en: Slider Plugin
fa_IR: افزونه اسلایدر

en: Slider | Layer Slider
fa_IR: اسلایدر | لایر اسلایدر

en: Slider | Revolution Slider
fa_IR: اسلایدر | Revolution Slider

en: Slider | Shortcode
fa_IR: سایدبار | کدکوتاه

en: Slider | Show in Header
fa_IR: اسلایدر | نمایش در سربرگ

en: Slider | Show subheader on pages with Slider
fa_IR: اسلایدر | نمایش زیرسربرگ در صفحات با اسلایدر

en: Sliders
fa_IR: اسلایدرها

en: Slides
fa_IR: اسلایدها

en: Slides to scroll
fa_IR: اسلایدها برای اسکرول

en: Sliding (under content)
fa_IR: اسلایدر (زیر محتوا)

en: Sliding Box
fa_IR: باکس ایلاید

en: Sliding Box Title background
fa_IR: پس زمینه‌ی عنوان جعبه‌ی لغزان

en: Sliding Top
fa_IR: اسلایدینگ بالا

en: Sliding Top Heading color
fa_IR: رنگ سرعنوان بالا لغزان

en: Sliding Top Hover Link color
fa_IR: رنگ پیوند گردش بالا لغزان

en: Sliding Top Link color
fa_IR: رنگ لینک اسلایدینگ بالا

en: Sliding Top Note color
fa_IR: رنگ نوشته اسلایدینگ بالا

en: Sliding Top Text color
fa_IR: رنگ متن اسلایدینگ بالا

en: Sliding Top Theme color
fa_IR: رنگ پوسته‌ی بالا لغزان

en: Sliding Top background
fa_IR: پس زمینه اسلایدینگ بالا

en: Sliding style does <b>not</b> work with transparent content
fa_IR: استال اسلایدینگ با محتوای ترنس پرنت کار نمی کند.

en: Slogan
fa_IR: شعار

en: Slug:
fa_IR: نامک:

en: Slugs should be separated with <b>coma</b> ( , )
fa_IR: دسته بندی ها باید با<b>coma</b> ( , ) از هم جدا شوند.

en: Slugs should be separated with <strong>coma</strong> (,)
fa_IR: نامک ها باید با کاما از هم جداشوند .<strong>coma</strong> (,)

en: Slugs should be separated with <strong>coma</strong> (,).
fa_IR: نامک‌ها باید با <strong>کامای انگلیسی</strong> (,) جدا شده باشند.

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Small Headings
fa_IR: سرعنوان کوچک

en: Small centered image (image size: max 116px)
fa_IR: تصویر مرکز کوچک (image size: max 116px)

en: Smooth Scroll
fa_IR: اسکرول صاف

en: Social
fa_IR: شبکه اجتماعی

en: Social Icon | Color
fa_IR: آیکون اجتماعی | رنگ

en: Social Icon | Hover color
fa_IR: آیکون اجتماعی | رنگ هاور

en: Social Icons
fa_IR: آیکن های اجتماعی

en: Social Menu Bottom | depth 1
fa_IR: دکمه شبکه اجتماعی | عمق 1

en: Social Menu Top | depth 1
fa_IR: بالای فهرست اجتماعی | عمق 1

en: Sold out
fa_IR: فروخته شده

en: Sold out label
fa_IR: برچسب فروخته شده

en: Some HTML tags allowed.
fa_IR: برخی از کدهای کوتاه و تگ های HTML مجاز هستند.

en: Some Shortcodes and HTML tags allowed
fa_IR: برخی از کدهای کوتاه و تگ های HTMML مجاز هستند

en: Some fields above work on selected styles.
fa_IR: برخی از زمینه های فوق کار بر روی سبک انتخاب شده است.

en: Some of Google Fonts support multiple weights & styles. Include them in <b>Theme Options > Fonts > Family > Google Fonts Weight & Style</b>
fa_IR: بعضی از فونت های گوگل از چند وزن و استایل پشتیبانی می کنند. برای مشاهده <b> تنظیمات قالب > فونت ها > خانواده > وزن و استایل گوگل فونت</b>

en: Some of the fonts in the Google Fonts Directory support multiple scripts (like Latin and Cyrillic for example). For a complete list of available font subsets please see <a href="http://www.google.com/webfonts" target="_blank">Google Web Fonts</a>
fa_IR: برخی از فونتها در فهرست فونتهای Google از اسکریپت های متعدد پشتیبانی می کنند (مانند Cyrillic) برای لیست کامل فونت های در دسترس <a href="http://www.google.com/webfonts" target="_blank">فونت های گوگل</a> را مشاهده کنید.

en: Some of the fonts in the Google Fonts Directory support multiple styles. For a complete list of available font subsets please see <a href="http://www.google.com/webfonts" target="_blank">Google Web Fonts</a>
fa_IR: بعضی از فونت ع=های گوگل از چندین استایل پشتیبانی می کنند. مشاهده در <a href="http://www.google.com/webfonts" target="_blank"> فونت های گوگل</a>

en: Something went wrong with the plugin API.
fa_IR: خطایی در Api افزونه وجود دارد.

en: Sorry, there has been an error.
fa_IR: با عرض پوزش، خطایی رخ داده است .

en: Source
fa_IR: منبع

en: Specify which subsets should be downloaded. Multiple subsets should be separated with coma (,)
fa_IR: زیر مجموعه های مشخص  باید دانلود شود. زیر مجموعه های متعدد باید با کما جدا شوند.

en: Split Method
fa_IR: روش تقسیم

en: Split: %s
fa_IR: تقسیم:%s

en: Square Down
fa_IR: مربع پایین

en: Square Up
fa_IR: مربع بالا

en: Stamp
fa_IR: مهر

en: Started by: %1$s
fa_IR: آغاز شده توسط: %1$s

en: Static CSS
fa_IR: سی اس اس استاتیک

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Stellar | old
fa_IR: ستارگان | قدیمی

en: Stick to bottom if content is too short
fa_IR: اگر محتو بسیار کوتاه است به پایین بچسبانید(انتقال دهید)

en: Sticky
fa_IR: سنجاق شده

en: Sticky Header
fa_IR: هدر چسبنده

en: Sticky Header Logo
fa_IR: لوگوی سربرگ چسبان

en: Sticky Header Logo <span><b>mobile</b> < 768px</span>
fa_IR: لوگو سربرگ چسبنده <span> <b> تلفن همراه </ b> <768px </ span>

en: Sticky Header Retina
fa_IR: چسبنده سربرگ رتینا

en: Sticky Logo | Remove max-height & padding
fa_IR: لوگو چسبنده | حذف max-height و padding

en: Sticky Menu Button <b>on mobile</b> < 768px
fa_IR: دکمه منو چسبان <b>در موبایل</b> < 768px

en: Sticky show on scroll
fa_IR: نمایش چسبنده در پیمایش

en: Sticky | Style
fa_IR: استایل چسبنده

en: Sticky<span>works only with Sticky Header: ON</span>
fa_IR: چسبان <span>فقط با هدر چسبان کار می کند : روشن</span>

en: Story Box
fa_IR: جعبه داستان

en: Street View
fa_IR: نمای خیابان

en: Stretch
fa_IR: کشیده

en: Stretch image to column width
fa_IR: تصویر را به پهنای ستون بکشانید

en: Style
fa_IR: سبک

en: Style | Button
fa_IR: استایل | دکمه

en: Style | Main
fa_IR: استایل | اصلی

en: Style:
fa_IR: استایل:

en: Styles
fa_IR: استایل ها

en: Styles<span>for specific header styles</span>
fa_IR: استایل هدر برای برخی سبک ها <span>for specific header styles</span>

en: Subheader
fa_IR: زیر سربرگ

en: Subheader | Background
fa_IR: زیر سربرگ | پس زمینه

en: Subheader | Hide
fa_IR: زیرسربرگ | پنهان کردن

en: Subheader | Image
fa_IR: زیرسربرگ | تصویر

en: Subheader | Text color
fa_IR: زیرسربرگ | رنگ متن

en: Submenu
fa_IR: زیر منو

en: Submenu | Add active
fa_IR: زیر منو | اضافه کردن فعال

en: Submenu | Fold last 2 to the left<span>for Header Creative: fold to top</span>
fa_IR: زیر منو | آخرین 2 برابر به سمت چپ<span>برای سربرگ خلاق: برابر به بالا</span>

en: Submenus:
fa_IR: زیرمنوها :

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Subscriptions
fa_IR: اشتراک ها

en: Subtitle
fa_IR: زیر نویس

en: Subtotal
fa_IR: جمع کل

en: Support forum
fa_IR: انجمن پشتیبانی

en: System
fa_IR: سیستم

en: System Status
fa_IR: وضعیت سیستم

en: System status
fa_IR: وضعیت سیستم

en: Table
fa_IR: جدول

en: Table Label
fa_IR: برچسب جدول

en: Table Prefix
fa_IR: پیشوند جدول

en: Tablet options
fa_IR: تنظیمات تبلت

en: Tabs
fa_IR: تب ها

en: Tabs | Below image
fa_IR: زبانه ها | قبل  از تصویر

en: Tabs | Next to image
fa_IR: زبانه ها | بعد از تصویر

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Tags:
fa_IR: برچسب ها :

en: Tall
fa_IR: کشیده و بلند

en: Target
fa_IR: هدف

en: Task
fa_IR: وظیفه

en: Taxonomy:
fa_IR: طبقه بندی:

en: Telephone
fa_IR: تلفن ثابت

en: Template
fa_IR: قالب‌ها

en: Template Options
fa_IR: تنظیمات قالب

en: Templates
fa_IR: قالب ها

en: Terrain
fa_IR: زمین

en: Testimonial
fa_IR: توصیه نامه

en: Testimonial Options
fa_IR: تنظیمات توصیه نامه

en: Testimonial categories
fa_IR: دسته های توصیه نامه

en: Testimonials
fa_IR: توصیه نامه ها

en: Testimonials List
fa_IR: لیست توصیه نامه ها

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Align
fa_IR: تراز متن

en: Text Align | Mobile
fa_IR: ترازبندی متن | موبایل

en: Text Logo
fa_IR: لوگو متن

en: Text align center does not affect title if button is active
fa_IR: اگر دکمه فعال باشد تراز بندی وسط برای متن اثر نمی کند

en: Text color
fa_IR: رنگ متن

en: Text | color
fa_IR: متن | رنگ

en: Text, Link & Icon color
fa_IR: متن، لینک و رنگ آیکون

en: The 20 latest posts
fa_IR: 20 پست آخر

en: The Events Calendar
fa_IR: تقویم رویدادها

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
fa_IR: توضیحات در منوی نمایش داده می شود، در صورتی که پوسته فعلی آن را پشتیبانی کند.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
fa_IR: فایل برون ریزی یافت نمیشود در<code>%s</code> . این احتمال وجود دارد که مشکل مجوز باعث آن است .

en: The fields must be filled out if you are using WPML String Translation<br /><span>If you are using the English language, you can also use this tab to change some texts</span>
fa_IR: فیلدها زمانی باید پر شوند که شما از مترجم WPML  استفاده می کنید<br /><span> اگر شما از زبان انگلیسی استفاده می کنید از این گزینه می توانید متن ها را تغییر دهید.</span>

en: The file does not exist, please try again.
fa_IR: فایل وجود ندارد . دوباره سعی کنید.

en: The following plugin was activated successfully:
fa_IR: پلاگین زیر با موفقیت فعال شد:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
fa_IR: انجمن  &#8216;%s&#8217;  به موضوعات و پاسخ بسته شده است.

en: The height of the image will be changed proportionally
fa_IR: ارتفاع تصویر تغییر خواهد کرد

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa_IR: عملیات نصب و فعالسازی شروع شد. لطفا صبر کنید .این عملیات ممکن است کمی طول بکشد پس کمی صبر کنید.

en: The installation of %1$s failed.
fa_IR: خطا در نصب %1$s

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa_IR: عملیات نصب و فعالسازی شروع شد. .این عملیات ممکن است کمی طول بکشد پس لطفا کمی صبر کنید.

en: The map will appear only if this field is filled correctly. Example: -33.87
fa_IR: نقشه در صورتی ظاهر خواهد شد که این فیلد درست باشد .مثال : -33.87

en: The map will appear only if this field is filled correctly. Example: 151.20
fa_IR: نقشه در صورتی ظاهر خواهد شد که این فیلد درست باشد .مثال : 151.20

en: The map will appear only if this field is filled correctly.<br />Example: <b>-33.87</b>
fa_IR: نقشه تنها زمانی ظاهر میشود که این زمینه به درستی پر شده باشد.

en: The map will appear only if this field is filled correctly.<br />Example: <b>151.21</b>
fa_IR: نقشه تنها زمانی ظاهر میشود که این زمینه به درستی پر شده باشد.

en: The most recent comments.
fa_IR: دیدگاه های اخیر

en: The most recent posts on your site.
fa_IR: بالاترین امتیاز نوشته در سایت شما

en: The package could not be downloaded.
fa_IR: بسته را نمی توان دانلود کرد.

en: The package could not be unziped.
fa_IR: این بسته را نمی توان از حالت فشرده خارج کرد.

en: The plugins listed below came bundled with the theme.<br />The use of these plugins is limited to this theme only.<br /><br />However, if you have <b>purchased an extra license</b> on CodeCanyon for any of these plugins you can <b>disable the "bundled"</b> option for the plugins you have purchased.<br />After that, you can enter your plugin purchase code in the <b>plugin options page</b> to get <b>Premium Support from the Plugin Author</b> and <b>Auto Updates</b>.
fa_IR: در زیر افزونه‌های بسته بندی شده با پوسته همراه شده اند .<br />استفاده از این افزونه‌ها فقط به این پوسته محدود شده است.<br /><br />به هر حال اگر شما در CodeCanyon برای هر کدام از این افزونه‌ها<b>یک پرونده  تکی اضافی خرید شده</b> دارید شما می‌توانید گزینه‌ی <b> "بسته بندی شده"</b> برای افزونه‌ای که شما خرید کرده‌اید را <b> غیر فعال کنید</b>.<br />بعد از آن شما می‌توانید کد خرید افزونه‌ی خودتان را در برگه‌ی گزینه‌های افزونه</b> برای گرفتن <b>پشتیبانی حرفه‌ای از نویسنده‌ی افزونه</b> و <b>به روز رسانی خودکار</b> وارد کنید.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
fa_IR: بسته پلاگین از راه دور شامل بیش از یک فایل است، اما فایل ها در یک پوشه بسته بندی نمی شوند.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
fa_IR: بسته پلاگین از راه دور حاوی پوشه ای با لوج دلخواه نیست و تغییر نام کار نمی کند.

en: The same as Top Bar Left background
fa_IR: همانند بالا نوار چپ پیش زمینه

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
fa_IR: موضوع  &#8216;%s&#8217;  به پاسخ های جدید بسته شده است.

en: Theme Color
fa_IR: رنگ قالب

en: Theme Functions
fa_IR: توابع پوسته

en: Theme Functions | Disable
fa_IR: توابع پوسته | غیر فعال کردن

en: Theme Options
fa_IR: تنظیمات قالب

en: Theme Skin
fa_IR: پوسته قالب

en: Theme Version
fa_IR: نسخه قالب

en: Theme is registered
fa_IR: قالب ثبت شده است

en: Theme | color
fa_IR: رنگ قالب

en: There are no other topics in this forum to merge with.
fa_IR: هیچ موضوعات دیگر در این انجمن به ادغام با وجود دارد.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
fa_IR: یک یا چند پلاگین مورد نظر یا توصیه برای نصب، به روز رسانی یا فعال بودن وجود دارد.

en: There was an error when reading this WXR file
fa_IR: خطایی در هنگام خواندن این فایل WXR

en: This <b>image or embed video</b> will be opened in lightbox.
fa_IR: جاسازی تصویر یا ویدیو با بازشدن در لایت باکس.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
fa_IR: این فایل WXR (version %s)ممکن است با این نسخه از وارد کننده پشتیبانی نشود. لطفا به روز رسانی کنید.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
fa_IR: این فایل به نظر WXR نمیرسد، شماره ورژن WXR از دست رفته / نامعتبر است

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
fa_IR: این موضوع شما را حذف نمیکند. فقط خود برچسب حذف میشود.

en: This feature is disabled in White Label mode.
fa_IR: این ویژگی در حالت سفید برچسب غیر فعال است.

en: This field is used as an Item Label in admin panel only
fa_IR: این درست است به عنوان یک برچسب تنها در پانل مدیریت استفاده می شود

en: This field is used as an Item Label in admin panel only.
fa_IR: این درست است به عنوان یک برچسب مورد در مدیریت تنها پانل استفاده می شود.

en: This field is used as an Section Label in admin panel only
fa_IR: این فیلد مورد استفاده برای یک برچسب بخش مخصوص پنل ادمین است

en: This field must be a valid color value.
fa_IR: این فیلد باید یک مقدار رنگ معتبر باشد.

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to do so.
fa_IR: این انجمن به عنوان مباحث جدید بستگی دارد، اما قابلیت های ارسالی شما همچنان به شما این امکان را می دهد.

en: This is Muffin Builder Placeholder.
fa_IR: این مکان‌دار سازنده‌ی Muffin است.

en: This is also Active Link Border
fa_IR: این هم لینک فعال مرزی

en: This is also Chart Progress color
fa_IR: این نیز رنگ پیشرفت نمودار

en: This is also Content Link Hover Border
fa_IR: این هم مطلب لینک شناور مرزی

en: This is also Image Frame Hover Link background
fa_IR: این هچنین پس زمینه‌ی پیوند گردش چارچوب تصویر است

en: This is also Image Frame Hover Link color
fa_IR: این همچنین رنگ پیوند گردش چارچوب تصویر است

en: This is also Infobox background
fa_IR: این هم پس زمینه جعبه اطلاعات

en: This is also Mobile Header & Top Bar Background for some Header Styles
fa_IR: این هم تلفن همراه سربرگ و بالا نوار سابقه و هدف برای برخی از سبک های سربرگ

en: This is also Social Menu Bottom link color
fa_IR: رنگ لینک منوی پایین اجتماعی

en: This is also Social Menu Bottom link hover color
fa_IR: رنگ هاور لینک پایین منوی اجتماعی

en: This is also Social Menu Link color
fa_IR: این همچنین رنگ لینک منو است

en: This is also Social Menu Link hover color
fa_IR: این همچنین رنگ هاور لینک منو اجتماعی  است

en: This is also number of posts on search page
fa_IR: این مورد همچنین تعداد  نوشته ها در برگه جستجو هم هست

en: This item can only be used on pages <strong>Without Sidebar</strong>
fa_IR: این گزینه تنها در صفحات <strong>بدون سایدبار</strong> کار میکند.

en: This item can only be used on pages <strong>Without Sidebar</strong>.<br />Please also set Section Style to <strong>Full Width</strong> and use one Item in one Section.
fa_IR: این مورد تنها می تواند در صفحات <strong>بدون نوار</strong> استفاده می شود.  لطفا بخش سبک به <strong>عرض کامل </strong> تنظیم و استفاده از یک مورد در یک بخش.

en: This option also <b>affects</b> Header Simple & Empty on desktop
fa_IR: استفاده از این گزینه برای سربرگ ساده و خالی بر روی دسکتاپ را تحت تاثیر می گذارد

en: This option can <strong>not</strong> be overriden and it is usefull for people who already have many pages and want to standardize their appearance.
fa_IR: این تنظیم را<strong>نمی</strong> توان لغو و آن را مفید برای افرادی که در حال حاضر بسیاری از پست و می خواهید برای استاندارد ظاهر خود است.

en: This option can <strong>not</strong> be overriden and it is usefull for people who already have many pages and want to standardize their appearance.<br/>eg. [rev_slider alias="slider1"]
fa_IR: این گزینه می تواند <strong> نه </ strong> حذف شود و برای افرادی که قبلا صفحات زیادی دارند و می خواهند ظاهر خود را استاندارد کنند مفید است. <br/> به عنوان مثال. [rev_slider alias = "slider1"]

en: This option can <strong>not</strong> be overriden and it is usefull for people who already have many portfolio projects and want to standardize their appearance.
fa_IR: این تنظیم را<strong>نمی</strong> توان لغو کرد و آن را مفید برای افرادی که در حال حاضر بسیاری از پست و می خواهید برای استاندارد ظاهر خود است.

en: This option can <strong>not</strong> be overriden and it is usefull for people who already have many posts and want to standardize their appearance.
fa_IR: این تنظیم را<strong>نمی</strong> توان لغو و آن را مفید برای افرادی که در حال حاضر بسیاری از پست و می خواهید برای استاندارد ظاهر خود است.

en: This option can be used <strong>only</strong> with Style: Default.
fa_IR: این گزینه <strong>تنها</strong> با استایل پیشفرض میتواند استفاده شود.

en: This option can be used only with your custom image selected above
fa_IR: این گزینه را می توان تنها با تصویر سفارشی انتخاب شده در بالا استفاده کرد

en: This option is useful when you want to use <b>prettyphoto</b> or <b>scroll</b>
fa_IR: این گزینه مفید است وقتی که شما مایل به استفاده از <b>prettyphoto</b> یا <b>scroll</b> هستید

en: This option is useful when you want to use <b>scroll</b>
fa_IR: این گزینه زمانی مفید است که شما می خواهید از <b>scroll</b> استفاده کنید

en: This option will <b>not</b> affect the existing pages, only newly created or updated
fa_IR: این گزینه تاثیری بر صفحات موجود نمی گذارد. تنها برای صفحات جدید یا بروز شده

en: This option works in <b>Category: All</b>
fa_IR: این مورد در <b>Category: All</b> کار خواهد کرد

en: This option works in <b>Category: All</b> and <b>Style: Masonry</b>
fa_IR: این گزینه در  <b>Category: All</b> و <b>Style: Masonry</b> کار می کند

en: This option works in <b>Category: All</b> and requires free <b>The Events Calendar</b> plugin
fa_IR: این گزینه در  <b>Category: All</b>  کار میکند و نیازمند پلاگین رایگان <b>The Events Calendar</b> است

en: This option works in layout <b>Masonry</b>
fa_IR: این مورد فقط برای طرح نامرتب کار می کند .

en: This option works in layouts <b>Flat, Grid, Masonry</b>
fa_IR: این مورد در لایوت ها،گریدها ، نامرتب  کار می کند

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa_IR: این نوشته با گذرواژه محافظت می‌شود. برای نمایش نوشته، گذرواژه را وارد کنید.

en: This text will be used instead of the menu icon
fa_IR: از این متن به جای آیکون فهرست استفاده خواهد شد

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to do so.
fa_IR: این موضوع به عنوان پاسخ به پاسخ های جدید بسته شده است، با این حال قابلیت های ارسالی شما همچنان به شما این امکان را می دهد.

en: This will replace all sliders on list with featured images. Please also <b>show Pagination</b>
fa_IR: با این کار تمام اسلایدر ها در لیست با تصویر های شاخص جایگزین می شود. همچنین لطفا نمایش صفحه بندی را فعال کنید.

en: Thumbnail
fa_IR: تصویر بند انگشتی

en: Thumbnail for Offer Slider Thumb Pager
fa_IR: بند انگشتی برای Offer Slider Thumb Pager

en: Thumbnails at the bottom
fa_IR: ریز عکسها در پائین

en: Thumbnails on the left
fa_IR: ریز عکسها در چپ

en: Tiles
fa_IR: عنوان

en: Timeline
fa_IR: تایم لاین

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title & Breadcrumbs Centered
fa_IR: عنوان و موقعیت یاب مرکزی

en: Title & Breadcrumbs on the Left
fa_IR: عنوان و Breadcrumbs در سمت چپ

en: Title & Breadcrumbs on the Right
fa_IR: عنوان و موارد جزئی در سمت راست

en: Title Attribute
fa_IR: ویژگی عنوان

en: Title Heading
fa_IR: عنوان سربرگ

en: Title color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Title on the Left
fa_IR: عنوان در چپ

en: Title on the Right
fa_IR: عنوان در راست

en: Title tag
fa_IR: تگ عنوان

en: Title tag for 1st item, others use a smaller one
fa_IR: برچسب عنوان برای 1مورد، دیگران از یک کوچکتر استفاده می کنند

en: Title | Tag
fa_IR: عنوان | برچسب

en: Title:
fa_IR: عنوان :

en: To add an <strong>icon</strong> in Title field, please use the following code:<br/><br/>&lt;i class=" icon-lamp"&gt;&lt;/i&gt; Tab Title
fa_IR: برای اضافه کردن <strong>آیکون</strong> در عنوان درست، لطفا با استفاده از کد زیر: <br/><br/>&lt;i class=" icon-lamp"&gt;&lt;/i&gt; عنوان تب

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
fa_IR: برای نگه داشتن این موضوع به عنوان موضوع اصلی، به موضوع دیگر برود و با استفاده از ابزار ادغام از آنجا اقدام به ادغام کنید.

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
fa_IR: برای آسان شدن ویرایش و ذخیره موارد مهم ، شما ممکن است بخواهید نویسنده دوم را از بین کاربران موجود جابجا کنید. به عنوان مثال شما ممکن است بخواهید برای وارد کردن مطالب عنوان <code>admin</code> را به مطالب اضافه کنید.

en: To show Custom Social Icon select Icon and enter Link to the profile page
fa_IR: برای نشان دادن آیکون های اجتماعی،  آیکون  سفارشی را انتخاب کنید و لینک به حساب کاربری را وارد نمائید

en: To the top
fa_IR: رفتن به بالا

en: To use jQuery code wrap it into <strong>jQuery(function($){ ... });</strong>
fa_IR: برای استفاده از کد جی‌کوئری آناه را در <strong>jQuery(function($){ ... });</strong> قرار دهید

en: Toggle
fa_IR: تغییر وضعیت

en: Top
fa_IR: بالا

en: Top Bar
fa_IR: نوار بالا

en: Top Bar Left | background
fa_IR: پس زمینه نوار بالا چپ

en: Top Bar Middle | background
fa_IR: پس زمینه میانی نوار بالا

en: Top Bar Right
fa_IR: نوار بالا سمت راست

en: Top Bar Right | Icon color
fa_IR: سمت راست نوار بالا | رنگ آیکون

en: Top Bar Right | background
fa_IR: سمت راست نوار بالا | پس زمینه

en: Top Bar with Menu <span>Works only with <b>headers at the top</b> and screen width > 768px</span>
fa_IR: نوار بالا با منو <span>کار می کند فقط با<b>  <b>هدر در بالا </b> و پهنای صفحه  768px</span>

en: Topic
fa_IR: تاپیک

en: Topic Extras
fa_IR: موضوع اضافی

en: Topic Status:
fa_IR: وضعیت موضوع:

en: Topic Tags:
fa_IR: تگ تاپیک :

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
fa_IR: عنوان موضوع (حداکثر طول: %d):

en: Topic Type:
fa_IR: نوع موضوع:

en: Topic:
fa_IR: تاپیک :

en: Topics
fa_IR: تاپیک ها

en: Topics Started
fa_IR: موضوعات آغاز شده

en: Topics Started: %s
fa_IR: موضوع های ایجاد شده%s

en: Total
fa_IR: مجموع

en: Trailer Box
fa_IR: باکس تریلر

en: Trailer Box Subtitle background
fa_IR: پس زمینه‌ی زیرعنوان جعبه‌ی برنامه‌ی آینده

en: Translate
fa_IR: ترجمه

en: Transparency (alpha)
fa_IR: شفافیت (آلفا)

en: Transparent
fa_IR: شفاف

en: Triangle Down
fa_IR: مثلث پایین

en: Triangle Up
fa_IR: مثلث بالا

en: Triple Triangle Down
fa_IR: مثلث سه گانه پایین

en: Triple Triangle Up
fa_IR: مثلث سه گانه بالا

en: Tumblr
fa_IR: تامبلر

en: Turn it <b>OFF</b> if you want to use external SEO or share plugin
fa_IR: اگر شما می‌خواهید که افزونه‌ی SEO ی خارجی را استفاده کنید آن را به <b>خاموش </b>  تغییر دهید.

en: Turn it <b>off</b> if you want to use <b>.mo .po files</b> for more complex translation
fa_IR: این گزینه را <b>خاموش کنید</b> اگر شما می خواهید از <b>.mo .po فایل های</b> برای ترجمه پیچیده تر استفاده کنید

en: Twitter
fa_IR: توییتر

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type sidebar title here
fa_IR: عنوان سایدبار را اینجا وارد کنید

en: Typography
fa_IR: تایپوگرافی

en: URL
fa_IR: آدرس

en: UTC Timezone
fa_IR: بر اساس UTC تنظیم منطقه زمانی

en: Under Construction
fa_IR: در دست ساخت

en: Under Construction active
fa_IR: سایت تحت ساخت فعال

en: Under Construction page will be visible for all NOT logged in users.
fa_IR: صفحه در دست ساخت برای کاربرانی که وارد نشده اند نمایش داده می شود.

en: Unique ID [optional]
fa_IR: ID منحصر به فرد [اختیاری]

en: Up one
fa_IR: یکی به بالا

en: Update
fa_IR: بروز رسانی

en: Update %2$s
fa_IR: بروزرسانی %2$s

en: Update Required
fa_IR: به روزرسانی نیاز است

en: Update cart
fa_IR: به روز رسانی سبد خرید

en: Update recommended
fa_IR: به روز رسانی توصیه می شود

en: Update to
fa_IR: بروزرسانی به

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: به روز رسانی پلاگین %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
fa_IR: آپلود افزونه : %s

en: Upgrade message from the plugin author:
fa_IR: پیام را از نویسنده پلاگین ارتقا دهید

en: Uploads folder writable
fa_IR: آپلود پوشه قابل خواندن است

en: Use <a href="http://idgettr.com/" target="_blank">this</a> tool to find your Flickr user ID
fa_IR: استفاده از <a href="http://idgettr.com/" target="_blank">این آدرس</a>برای پیدا کردن شناسه فلیکر

en: Use <b>only</b> with <b>svg</b> logo
fa_IR: استفاده کردن <b>فقط</b> با علامت تجاری <b>svg</b>

en: Use H1 tag
fa_IR: استفاده از برچسب H1

en: Use Static CSS files insted of Theme Options
fa_IR: استفاده از فایل های استاتیک CSS به جای گزینه های پوسته

en: Use Template
fa_IR: استفاده از الگو

en: Use an existing topic in this forum:
fa_IR: استفاده از یک موضوع موجود در این انجمن:

en: Use as Related Projects
fa_IR: استفاده به عنوان پروژه های مرتبط

en: Use built-in fields
fa_IR: از زمینه های ساخته شده استفاده کنید

en: Use current page title
fa_IR: استفاده از عنوان صفحه فعلی

en: Use external plugin for featured images
fa_IR: استفاده از افزونه خارجی برای تصاویر شاخص

en: Use if you want different logo for Mobile
fa_IR: اگر شما می خواهید لوگو برای موبایل متفاوت باشد .استفاده کنید

en: Use if you want different logo for Mobile Sticky Header
fa_IR: اگر میخواهید از لوگوی چسبان  هدر متفاوت  در موبایل استفاده کنید

en: Use if you want different logo for Sticky Header
fa_IR: استفاده کنید اگر شما علامت تجاری متفاوت را برای سربرگ چسبیده خواستید

en: Use if you want different logo for Sticky Header on mobile
fa_IR: اگر شما از لوگوی متفاوت برای سربرگ چسبنده در تلفن همراه استفاده کنید

en: Use if you want different logo for Sticky Header.<br />This is Tablet Logo for Creative Header
fa_IR: اگر شما از لوگوی متفاوت برای سربرگ چسبنده استفاده کنید. <br /> این لوگوی Tablet است برای سربرگ خلاق(Creative)

en: Use if you want different logo on mobile
fa_IR: اگر میخواهید از لوگوی متفاوت  در موبایل استفاده کنید

en: Use text <b>instead</b> of graphic logo
fa_IR: استفاده کردن متن <b>به جای</b> علامت تجاری ترسیمی

en: Use this field if you want to link to another page instead of showing the content
fa_IR: اگر می خواهید به جای نشان دادن محتوا، به صفحه دیگری منتقل شوید از این فیلد استفاده کنید

en: Use this option if you set <strong>Front page displays: Your latest posts</strong> in Settings > Reading
fa_IR: با استفاده از این گزینه اگر به شما در تنظیم <strong>نمایش صفحه جلو: همه ارسال ها خود</strong> را در تنظیمات&gt; خواندن

en: Use this option if you want to open specified tab from link.<br />For example: Your Unique ID is <strong>offer</strong> and you want to open 2nd tab, please use link: <strong>your-url/#offer-2</strong>
fa_IR: با استفاده از این گزینه اگر شما می خواهید برای باز کردن زبانه مشخص از لینک. <br /> به عنوان مثال: شناسه منحصر به فرد خود <strong>را ارائه</strong> است و شما می خواهید برای باز کردن تب 2، لطفا با استفاده از <strong>لینک:-URL خود را / #، پیشنهادات-2</strong>

en: Use this option to create One Page sites.<br />Example: Your <b>Custom ID</b> is <strong>offer</strong> and you want to open this section, please use link: <strong>your-url/#offer</strong>
fa_IR: از این گزینه برای ایجاد سایتهای یک صفحه استفاده کنید.<br />Example: Your <b>Custom ID</b> is <strong>offer</strong>اگر می خواهید این بخش را باز کنید، لطفا از لینک استفاده کنید: <strong>your-url/#offer</strong>

en: Use this option to force layout for all pages
fa_IR: تغییر این گزینه، بر روی چیدمان همه برگه ها تاثیر خواهد داشت

en: Use this option to force layout for all portfolio projects
fa_IR: تغییر این گزینه، بر روی چیدمان همه برگه ها تاثیر خواهد داشت

en: Use this option to force layout for all posts
fa_IR: تغییر این گزینه، بر روی چیدمان همه مطالب تاثیر خواهد داشت

en: Use this option to force sidebar for all pages
fa_IR: تغییر این گزینه، بر روی سایدبار همه برگه ها تاثیر خواهد داشت

en: Use this option to force sidebar for all portfolio projects
fa_IR: با تغییر این گزینه، بر روی سایدبار همه برگه ها تاثیر خواهد داشت

en: Use this option to force sidebar for all posts
fa_IR: تغییر این گزینه، بر روی سایدبار همه مطالب تاثیر خواهد داشت

en: Use this option to force slider for <b>all</b> pages
fa_IR: استفاده از این گزینه برای اجبار به اسلایدر همه صفحات

en: Use this widget on pages to display aside menu with children or siblings of the current page
fa_IR: استفاده کردن این ابزارک روی برگه‌ها برای در یک کنار نمایان کردن فهرست با ولدها یا همشیره‌های برگه‌ی کنونی

en: Use this widget on pages to display photos from Flickr photostream.
fa_IR: استفاده از این ابزارک در صفحات ، عکسها را از فوتواستریم فلیکر نمایش می دهد.

en: Use value with <b>px</b> or <b>em</b><br />Example: <b>20px 0</b> or <b>20px 0 30px 0</b> or <b>2em 0</b>
fa_IR: اندازه را با px یا em استفاده کنید.مثلا: 20px یا 20px 0 30px یا 2em 0

en: Use value with <b>px</b>. Example: <b>1px</b> or <b>2px 5px 2px 5px</b>
fa_IR: مقدار را با <b>px</b>. Example: <b>1px</b> or <b>2px 5px 2px 5px</b> استفاده کنید

en: Use value with <b>px</b><br />Example: <b>1px 1px 2px 1px</b>
fa_IR: از ورودی با <b>پیکسل</b> استفاده کنید<br /> برای مثال: <b>1px 1px 2px 1px</b>

en: Use with Section Style: <b>Equal Height of Wraps</b>
fa_IR: استفاده از استایل بخش: <b>Equal Height of Wraps</b>

en: Version
fa_IR: نسخه

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Vertical Align
fa_IR: تراز عمودی

en: Vertical Image
fa_IR: تصویر عمودی

en: Vertical Lines
fa_IR: خطوط عمودی

en: Vertical style works only for column widths: 1/4, 1/3 & 1/2
fa_IR: موقعیت چپ تنها برای این عرض ستونها کار می کند: 1/4، 1/3 ، 1/2

en: Vertical tabs works only for column widths: 1/2, 3/4 & 1/1
fa_IR: زبانه عمودی تنها برای عرض ستون کار می کند: 1/2، 3/4 و 1/1

en: Very Large
fa_IR: خیلی بزرگ

en: Video
fa_IR: ویدئو

en: Video tutorials
fa_IR: آموزش های ویدئویی

en: Video | HTML5
fa_IR: ویدئو | (HTML5)

en: Video | ID
fa_IR: ویدئو | ID

en: View Cart
fa_IR: نمایش سبد خرید

en: View Clients
fa_IR: نمایش مشتریان

en: View Item
fa_IR: نمایش آیتم

en: View Layout
fa_IR: مشاهده چیدمان

en: View Portfolio item
fa_IR: نمایش نمونه کار

en: View Slides
fa_IR: نمایش اسلاید

en: View Template
fa_IR: مشاهده الگو

en: View Testimonials
fa_IR: مشاهده توصیه نامه

en: View all posts filed under %s
fa_IR: دیدن همه پست ها  در زیر زمینه %s

en: View website
fa_IR: مشاهده وب سایت

en: Vimeo
fa_IR: ویمیو

en: Violet
fa_IR: بنفش

en: Visual Composer
fa_IR: ویژوال کامپوزر

en: Visual Editor
fa_IR: ویرایشگر کلاسیک

en: Voices
fa_IR: صداها

en: WARNING! This will overwrite all existing options, please proceed with caution!
fa_IR: اخطار! این گزینه تمام تنظیمات موجود را پاک می کند, با احتیاط انتخاب کنید!

en: WP Debug
fa_IR: حالت Debug وردپرس

en: WP File System
fa_IR: سیستم فایل WP

en: WP Max Upload Size
fa_IR: اندازه حداکثر آپلود WP

en: WP Multisite
fa_IR: وردپرس چند سایت

en: WP Version
fa_IR: نسخه وردپرس

en: WPML Features
fa_IR: ویژگی های WPML

en: WPML Installer
fa_IR: نصب WPML

en: WPML Languages Menu
fa_IR: WPML منوی زبان

en: WPML makes it easy to build multilingual sites and run them. It’s powerful enough for corporate sites, yet simple for blogs.
fa_IR: WPML برای ساختن تارنماهای چند زبانه و اجرا کردن آن‌ها آن را آسان می‌کند. آن به اندازه‌ی کافی برای تارنماهای گروهی قدرتمند است، هنوز آسان برای blogها است.

en: We <strong>do not</strong> recommend use more than 10 items, because site will be working slowly.
fa_IR: ما استفاده کردن بیشتر از 10 نمایه را پیشنهاد <strong>نمی‌دهیم</strong>، چون تارنما به کندی کار خواهد کرد.

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
fa_IR: با عرض پوزش. صفحه ای که شما به دنبال آن هستید وجود ندارد..

en: Website
fa_IR: وب سایت

en: Welcome
fa_IR: خوش آمدید

en: Welcome to BeTheme
fa_IR: به قالب بی خوش آمدید

en: Welcome to WordPress
fa_IR: به وردپرس خوش آمدید

en: WhatsApp
fa_IR: واتس آپ

en: WhatsApp URL. You can use <strong>whatsapp:</strong> prefix
fa_IR: آدرس URL واتس اپ. شما می‌توانید از پیشوند <strong>whatsapp:</strong> استفاده کنید

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
fa_IR: هنگامی که شما یک موضوع تقسیم، شما را برش در نیم شروع با پاسخ شما فقط انتخاب شده است. را انتخاب کنید که به استفاده از پاسخ به عنوان یک موضوع جدید را با یک عنوان جدید، و یا ادغام آن پاسخ به موضوع موجود است.

en: White
fa_IR: سفید

en: Wide
fa_IR: عریض

en: Widgetized Sliding Top position
fa_IR: ابزارک کشویی موقعیت بالا

en: Width
fa_IR: عرض

en: Will also be used as the image alternative text
fa_IR: همچنین به عنوان متن تصویر جایگزین استفاده

en: With background
fa_IR: با پس زمینه

en: WordPress Editor - Muffin Builder
fa_IR: صفحه ساز مافین

en: WordPress Environment
fa_IR: محیط وردپرس

en: WordPress Repository
fa_IR: منبع وردپرس

en: WordPress filesystem error.
fa_IR: خطای فایل سیستم وردپرس

en: Works only in modern browsers
fa_IR: فقط در مرورگرهای مدرن کار می کند

en: Works only with <b>Responsive ON</b>
fa_IR: تنها زمانی کار میکند که <b>رسپانسیو فعال باشد</b>

en: Works only with <b>Translate3d</b> parallax. May run slowly on older devices
fa_IR: تنها با پارالاکس کار می کند. ممکن است به آهستگی در دستگاه‌های قدیمی تر اجرا شود

en: Works only with <b>background color</b> selected above. Does <b>not</b> work with parallax and some section's styles
fa_IR: تنها با رنگ پیش زمینه انتخاب شده بالا کار می کند. با پارالاکس و برخی استایل های بخش کار نمی کند

en: Works with Side Slide menu style selected above
fa_IR: اسلاید کناره با استایل انتخاب شده بالا کار می کند

en: Wrap
fa_IR: قرار دادن

en: Wrap into H1 tag on All other pages
fa_IR: در تگ هدینگ 1 درهمه دیگر برگه ها قرار دهید

en: Wrap into H1 tag on Homepage
fa_IR: قرار دادن | حرکت بالا

en: Wrap title into H1 instead of H2
fa_IR: قرار دادن عنوان به H1 به جای H2

en: Wrap | Move Up
fa_IR: قرار دادن | حرکت بالا

en: Yellow
fa_IR: زرد

en: Yes
fa_IR: بله

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
fa_IR: شما می توانید این پاسخ را تبدیل به یک موضوع جدید نمائید یا با موضوع فعلی ادغام کنید.

en: You can get predefined styles from <a target="_blank" href="https://snazzymaps.com/explore">snazzymaps.com/explore</a> or generate your own <a target="_blank" href="https://snazzymaps.com/editor">snazzymaps.com/editor</a>
fa_IR: شما می توانید سبک های از پیش تعریف شده را از <a target="_blank" href="https://snazzymaps.com/explore"> snazzymaps.com/explore </a> دریافت کنید یا خودتان تولید کنید <a target = "_ blank" href = " https://snazzymaps.com/editor">snazzymaps.com/editor </a>

en: You can use <strong>.themecolor</strong> and <strong>.themebg</strong> classes in your Sliding Top content
fa_IR: شما می توانید <strong>.themecolor</strong> و کلاس <strong>.themebg</strong> در کشویی محتوا بالا استفاده کنید

en: You can use <strong>.themecolor</strong> and <strong>.themebg</strong> classes in your content
fa_IR: شما می توانید <strong>.themecolor</strong> و کلاس <strong>.themebg</strong> در محتوای خود استفاده کنید

en: You can use <strong>.themecolor</strong> and <strong>.themebg</strong> classes in your footer content
fa_IR: شما می توانید <strong>.themecolor</strong> و کلاس <strong>.themebg</strong> در محتوای بالا و پایین صفحه استفاده کنید

en: You can use Drag & Drop to set the order
fa_IR: شما می توانید با کشیدن و رها کردن جهت تنظیم استفاده کنید.

en: You can use Drag & Drop to set the order.
fa_IR: شما می توانید با کشیدن و رها کردن جهت تنظیم استفاده کنید.

en: You can use image icon instead of font icon
fa_IR: شما می توانید از آیکون های فوت آیکون استفاده کنید.

en: You cannot create new topics.
fa_IR: شما نمی توانید موضوع جدید ایجاد کنید.

en: You cannot edit this reply.
fa_IR: شما نمی توانید این پاسخ را ویرایش کنید.

en: You cannot edit this topic.
fa_IR: شما نمی توانید این موضوع را ویرایش کنید.

en: You cannot reply to this topic.
fa_IR: شما نمی توانید موضوع جدید ایجاد کنید.

en: You do not have the permissions to edit this reply!
fa_IR: شما اجازه ویرایش این پاسخ را ندارید.

en: You do not have the permissions to edit this topic!
fa_IR: شما سطح دسترسی به ویرایش این موضوع را  ندارد!

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
fa_IR: شما میتوانید از برچسب های این دستورات <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> و ویژگی های آن استفاده کنید.

en: You must be logged in to create new topics.
fa_IR: شما باید برای  ایجاد تایپ وارد سایت شوید.

en: You must be logged in to reply to this topic.
fa_IR: شما باید برای  پاسخ به این تاپیک  وارد سایت شوید.

en: You must not enter any HTML in this field, all HTML tags have been removed.
fa_IR: ما نباید هیچ کد HTML در این فیلد وارد کنید ، همه تگ های HTML حذف شده اند.

en: You must not enter any special characters in this field, all special characters have been removed.
fa_IR: شما نباید کاراکتر ویژه ای در این فیلد وارد کنید . همه ی کاراکتر های ویژه پاک شدند.

en: You must provide a numerical value for this option.
fa_IR: شما باید یک مقدار عددی برای این گزینه فراهم می کند.

en: You must provide a valid URL for this option.
fa_IR: شما باید یک آدرس معتبر برای این گزینه فراهم می کند.

en: You must provide a valid email for this option.
fa_IR: شما باید یک ایمیل معتبر برای این گزینه فراهم کنید .

en: YouTube
fa_IR: یوتیوب

en: YouTube or Vimeo
fa_IR: یوتیوب و یا ویمیو

en: YouTube or Vimeo | Parameters
fa_IR: یوتیوب و یا ویمیو

en: YouTube or Vimeo | Video ID
fa_IR: یوتیوب و یا ویمیو

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
fa_IR: حساب شما توانایی ارسال پست HTMLرا به صورت نامحدود دارد.

en: Your cart is currently empty.
fa_IR: سبد خرید شما خالی میباشد

en: Your copy of theme is registered.
fa_IR: کپی شما از قالب ثبت شده است

en: Your most used tags in cloud format .
fa_IR: شما برچسب ها بیشتر مورد استفاده در قالب ابر.

en: Zero size file downloaded
fa_IR: فایل با اندازه صفردانلود شده

en: ZigZag
fa_IR: زیگزاگ

en: Zoom
fa_IR: بزرگنمایی

en: Zoom & Map Type
fa_IR: زوم و نوع نقشه

en: Zoom & Street View
fa_IR: زوم و نمای خیابان

en: Zoom Box
fa_IR: باکس زوم

en: Zoom Featured Image on click
fa_IR: زوم تصویر بر روی کلیک

en: Zoom Image
fa_IR: زوم تصویر

en: Zoom In
fa_IR: بزرگنمایی

en: Zoom In Down Large
fa_IR: بزرگ‌نمایی در پایین بزرگ

en: Zoom In Left
fa_IR: بزرگنمایی در چپ

en: Zoom In Left Large
fa_IR: بزرگ‌نمایی در چپ بزرگ

en: Zoom In Right
fa_IR: بزرگنمایی در راست

en: Zoom In Up
fa_IR: بزرگنمایی در بالا

en: Zoom In Up Large
fa_IR: زوم بزرگ در بالا

en: Zoom | without icons
fa_IR: زوم | بدون آیکون

en: Zoom, Map Type & Street View
fa_IR: بزرگ‌نمایی، نوع نقشه و دیدن خیابان

en: Zoomed image
fa_IR: بزرگنمایی تصویر

en: as a new user:
fa_IR: کاربر جدید:

en: assign posts to an existing user:
fa_IR: اختصاص دادن مطلب به یک کاربر موجود:

en: at
fa_IR: در

en: autoplay
fa_IR: پخش خودکار

en: autoplay controls
fa_IR: پخش خودکار با کنترلها

en: autoplay loop
fa_IR: حلقه پخش خودکار

en: autoplay muted
fa_IR: پخش خودکار بی صدا

en: check again
fa_IR: بررسی دوباره

en: class="big"<br />default: 16
fa_IR: کلاس= "بزرگ" <br /> پیش فرض: 16

en: comment
fa_IR: دیدگاه

en: commented on
fa_IR: دیدگاه برای

en: comments
fa_IR: دیدگاه ها

en: comments off
fa_IR: دیدگاه ها خاموش است.

en: controls loop muted
fa_IR: کنترل حلقه خاموش

en: days
fa_IR: روز

en: days hours
fa_IR: روز ساعت

en: days hours minutes
fa_IR: روز ساعت دقیقه

en: days hours minutes seconds
fa_IR: روز ساعت دقیقه ثانیه

en: default: 1200
fa_IR: پیش فرض: 1200

en: default: 1240px
fa_IR: پیش فرض: 1240px

en: default: 15
fa_IR: پیشفرض: 15

en: default: 15px 0
fa_IR: پیش فرض: 15px 0

en: default: 1px
fa_IR: پیش فرض: 1px

en: default: 23%
fa_IR: پیش فرض: 23%

en: default: 250px 10%
fa_IR: پیش فرض: 250px 10%

en: default: 2px
fa_IR: پیش فرض: 2px

en: default: 3
fa_IR: پیش فرض : 3

en: default: 30px 0
fa_IR: پیش فرض: 30px 0

en: default: 40
fa_IR: پیشفض : 40

en: default: 40px 30px
fa_IR: پیش فرض: 40px 30px

en: default: 480
fa_IR: پیش فرض: 480

en: default: 60
fa_IR: پیشفرض: 60

en: default: 675
fa_IR: پیش فرض: 675

en: default: 720
fa_IR: پیش فرض: 720

en: default: 960
fa_IR: پیش فرض: 960

en: default: Resize & Crop
fa_IR: پیش فرض: تغییر اندازه و برش

en: e.g. Facebook share image
fa_IR: مثال. تصویر اشتراک گذاری فیسبوک

en: eg. Blog meta, Filters, Widgets meta
fa_IR: به عنوان مثال. وبلاگ متا، فیلترها، ابزارک متا

en: eg. Chart Box, Counter, How it Works, Quick Fact, Single Product Price
fa_IR: به عنوان مثال. نمودار جعبه، شمارنده، چگونه کار می کند، فاکتور سریع، قیمت واحد محصول

en: eg. Widget meta
fa_IR: به عنوان مثال. متا ویجت

en: eg. [contact-form-7 id="000" title="Maintenance"]
fa_IR: بعنوان مثال [contact-form-7 id="000" title="Maintenance"]

en: for <b>Portfolio Layout: List & Masonry Hover Details</b>
fa_IR: برای طرح بندی نمونه کار: جزئیات هاور پازلی

en: for <b>Portfolio Layout: List</b>
fa_IR: برای طرح بندی نمونه کارها:لیست

en: for <b>Portfolio Layout: Masonry Flat</b>
fa_IR: برای طرح بندی نمونه کارها:بنای فلت

en: for <b>Post Format: Link</b>
fa_IR: برای فرمت پست:لینک

en: for <b>Style: Icon</b>
fa_IR: برای <b>Style: Icon</b>

en: for <b>Style: Line</b>
fa_IR: برای <b>Style: Line</b>

en: for <b>Style: Masonry Tiles</b> only
fa_IR: فقط برای <b>Style: Masonry Tiles</b>

en: for <b>Template: Intro</b>
fa_IR: برای <b>Template: Intro</b>

en: for <strong>Boxed Layout</strong>
fa_IR: برای <strong>طرح‌بندی جعبه‌ای</strong>

en: for <strong>One Color Skin</strong>
fa_IR: برای <strong>One Color Skin</strong>

en: for Slider Style: Image & Text
fa_IR: برای سبک اسلایدر: تصویر و متن

en: for all Blog styles except Masonry Tiles
fa_IR: برای همه سبک های وبلاگ به غیر از حالت شبکه ای

en: go to homepage
fa_IR: برو به صفحه اصلی

en: hours
fa_IR: ساعت

en: iOS does <b>not</b> support background-position: fixed
fa_IR: آیفون از خصیصه background-position: fixed <b>حمایت</b> نمی کند

en: iOS does <b>not</b> support background-position: fixed</br>For parallax required background image size is 1920px x 1080px
fa_IR: iOS از موقعیت پیش زمینه ثابت پشتیبانی نمی کند. برای پارالاکس نیاز به تصویر پیش زمینه 1920px x 1080px است

en: in forum
fa_IR: در انجمن

en: in group forum
fa_IR: در انجمن گروه

en: in reply to:
fa_IR: در پاسخ به:

en: in: <a href="%1$s">%2$s</a>
fa_IR: در: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: m4v [.mp4]
fa_IR: M4V [.mp4]

en: min: <b>1</b>, max: <b>9</b>
fa_IR: حداقل: <b>1</b>, حداکثر: <b>9</b>

en: minutes
fa_IR: دقیقه

en: ogg [.ogv]
fa_IR: ویدئو OGV

en: optional
fa_IR: اختیاری

en: or assign posts to an existing user:
fa_IR: یا اختصاص دادن مطلب به یک کاربر موجود:

en: or create new user with login name:
fa_IR: و یا ایجاد کردن کاربر جدید با نام ورود:

en: parallax background
fa_IR: پس زمینه parallax

en: px
fa_IR: پیکسل

en: px (optional)
fa_IR: px (اختیاری)

en: px<br />Move this wrap to overflow on previous section. Does <b>not</b> work with <b>parallax</b>
fa_IR: px<br />انتقال این دسته بندی به سریز در بخش قبلی. با پارالاکس کار نمی کند

en: recommended
fa_IR: توصیه شده

en: results found for:
fa_IR: نتایج پیدا شده برای :

en: seconds
fa_IR: ثانیه

en: sub item
fa_IR: زیر آیتم

en: use on Single Project page
fa_IR: استفاده  روی پروژه  تک صفحه ای

en: vCard
fa_IR:  کارت ویزیت

en: video
fa_IR: ویدئو
