Betheme - en to uk translation catalogue (2830 entries)

en: Ooops... Error 404
uk: Помилка 404

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist
uk: Вибачте, але сторінки, яку ви шукаєте, не існує

en: Please check entered address and try again or
uk: Будь ласка, перевірте зазначену адресу і спробуйте ще раз або

en: go to homepage
uk: повернутися на Головну сторінку

en: Creator
uk: Автор

en: Topic
uk: Тема

en: Move reply "%s"
uk: Переместить ответ "%s"

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
uk: Ви можете або відповісти створивши нову тему з новою назвою, або об'єднати його в існуючу тему.

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
uk: Якщо Ви вибираєте існуючу тему, відповіді будуть впорядковані за датою їх створення.

en: Move Method
uk: Метод переносу

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
uk: Нова тема в <strong>%s</strong> названа:

en: Moved: %s
uk: Перенесено: %s

en: Use an existing topic in this forum:
uk: Использование существующей темы в этом форуме:

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone.
uk: <strong>Увага:</strong>Цей процес не може бути скасовано .

en: Submit
uk: Відправити

en: You do not have the permissions to edit this reply!
uk: У вас нет прав на редактирование этого ответа!

en: You cannot edit this reply.
uk: Вы не можете редактировать этот ответ.

en: Reply To: %s
uk: Відповідь у темі: %s

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to do so.
uk: Ця тема відзначена як закрита для нових відповідей , однак ваші ранішні записи дозволяють зробити це .

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
uk: Ваш обліковий запис має можливість розміщувати необмежений HTML вміст.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
uk: Ви можете використовувати ці <abbr title="HyperText Markup Language"> HTML </abbr> теги і атрибути:

en: Tags:
uk: Теги:

en: Notify the author of follow-up replies via email
uk: Повідомити автора про подальших відповідях по електронній пошті

en: Notify me of follow-up replies via email
uk: Інформувати мене про нові відповіді по email

en: Keep a log of this edit:
uk: Зберегти в журнал цю зміну:

en: Optional reason for editing:
uk: Необов'язково причина для редагування :

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
uk: Тема &#8216;%s&#8217; закрита для нових відповідей .

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
uk: Форум &#8216;%s&#8217; закритий для нових тем і відповідей .

en: You cannot reply to this topic.
uk: Ви не можете відповісти в тему .

en: You must be logged in to reply to this topic.
uk: Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .

en: Search for:
uk: Пошук:

en: Search forum
uk: Пошук на форумі

en: Merge topic "%s"
uk: Злиття теми "%s"

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
uk: Виберіть тему , щоб об'єднати цей ст. Тема призначення залишатиметься провідною темою , і цей буде змінюватися у відповідь .

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
uk: Щоб зберегти цю тему в якості ведучого , перейти до іншої теми і використовувати інструмент злиття звідти замість цього .

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
uk: Всі відповіді в рамках обох тим будуть об'єднані в хронологічному порядку . Порядок приєднуються відповідей заснований на часі і дати , коли вони були розміщені . Якщо тема призначення була створена після того , як цей , це повідомлення дата буде оновлено до другої раніше , ніж цей .

en: Destination
uk: Призначення

en: Merge with this topic:
uk: Злиття з цією темою :

en: There are no other topics in this forum to merge with.
uk: Немає інших тем в цьому форумі , щоб зливатися.

en: Topic Extras
uk: Додаткова тема

en: Merge topic subscribers
uk: Злиття підписчіків теми

en: Merge topic favoriters
uk: Злиття теми уподобань

en: Merge topic tags
uk: Об'єднати тегі теми

en: You do not have the permissions to edit this topic!
uk: У вас немає дозволу редагувати цю тему !

en: You cannot edit this topic.
uk: Вы не можете редактировать эту тему.

en: Split topic "%s"
uk: Розділити тему "%s"

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
uk: Коли ви поділяєте тему, ви розділяєте її навпіл , починаючи з відповіддю яку ви тільки що вибрали. Виберіть , щоб використовувати цю відповідь в якості нової теми з новою назвою, або об'єднати ці відповіді в існуючу тему .

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
uk: Якщо ви використовуєте існуючий варіант тему , відповіді в межах обох тим будуть об'єднані в хронологічному порядку . Порядок приєднуються відповідей заснований на часі і дати , коли вони були розміщені .

en: Split Method
uk: Спосіб розподілу

en: Split: %s
uk: Розщеплення: %s

en: Copy subscribers to the new topic
uk: Копіювання підписчіків на нову тему

en: Copy favoriters to the new topic
uk: Копіювання уподобань на нову тему

en: Copy topic tags to the new topic
uk: Скопіюйте теги тем  на нову тему

en: Manage Tag: "%s"
uk: Злиття Тег : "%s"

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
uk: Залиште слаг порожнім , щоб мати один автоматично .

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
uk: Зміна слага впливає на його постійне посилання . Будь-які посилання на старий слаг перестане працювати .

en: Name:
uk: Назва:

en: Slug:
uk: Ярлик:

en: Merge
uk: З'єднати

en: Merging tags together cannot be undone.
uk: Об'єднання тегів разом не можуть бути скасовані.

en: Existing tag:
uk: Існуючи тегі:

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
uk: Ви впевнені , що хочете об'єднати "%s" тег в тег що ви вказали ?

en: Delete
uk: Видалити

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
uk: Це не видаляє свої теми . Тільки сам тег видаляється .

en: Deleting a tag cannot be undone.
uk: Видалення тегу не може бути скасовано .

en: Any links to this tag will no longer function.
uk: Будь-які посилання на цій мітці функції більше не буде  .

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
uk: Ви впевнені , що хочете видалити "%s" тег ? Це є постійним і не може бути скасовано .

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
uk: Зараз редагується &ldquo;%s&rdquo;

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
uk: Створити нову тему в &ldquo;%s&rdquo;

en: Create New Topic
uk: Створити нову тему

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to do so.
uk: Форум закритий для нових тем, але ви можете додавати.

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
uk: Назва теми (Максимальна довжина: %d) :

en: Topic Tags:
uk: Теги для теми:

en: Forum:
uk: Форум:

en: (No Forum)
uk: (Нема форуму)

en: Topic Type:
uk: Тема типу:

en: Topic Status:
uk: Статус теми:

en: You cannot create new topics.
uk: Ви не можете створювати нові теми .

en: You must be logged in to create new topics.
uk: Ви повинні увійти в систему , щоб створювати нові теми .

en: Forum
uk: Форум

en: Topics
uk: Теми

en: Replies
uk: Відповіді

en: Posts
uk: Записи

en: Freshness
uk: Свіжість

en: Author
uk: Автор

en: Last updated %s
uk: Оновлено %s

en: Forum:
uk: Форум:

en: In reply to:
uk: У відповідь на:

en: Topic:
uk: Тема:

en: in group forum
uk: в групі форуму

en: in forum
uk: на форумі

en: Search Results
uk: Результат пошуку

en: in reply to:
uk: в відповідь на:

en: Started by: %1$s
uk: Почато:  %1$s

en: in: <a href="%1$s">%2$s</a>
uk: в: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Voices
uk: Учасники

en: Profile
uk: Профіль

en: Topics Started
uk: Розпочаті теми

en: Replies Created
uk: Створені відповіді

en: Favorites
uk: Улюблені

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Edit
uk: Редагувати

en: Forum Role: %s
uk: Роль в  форумі: %s

en: Topics Started: %s
uk: Почато тем: %s

en: Replies Created: %s
uk: Відповідей створено: %s

en: %d Comment
uk: %d коментар

en: &larr; Older Comments
uk: &larr; Старіші коментарі

en: Newer Comments &rarr;
uk: Новіші коментарі &rarr;

en: Comments are closed.
uk: Коментарі вимкнені.

en: Under Construction active
uk: У стадії активного будівництва

en: Dashboard
uk: Інформаційна панель

en: System Status
uk: Стан системи

en: Manual & Support
uk: Інструкція & Підтримка

en: Tools
uk: Інструменти

en: see what is new
uk: подивіться, що нового

en: See full changelog
uk: Подивитися повний список змін

en: Theme is registered
uk: Тема зареєстрована

en: Deregister Theme
uk: Скасувати реєстрацію Теми

en: Are you sure you want to deregister the theme?
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати реєстрацію теми?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Check your licenses
uk: Перевірте свої ліцензії

en: Build your next website
uk: Створіть свій вебсайт

en: Buy the new Betheme license to build your next website
uk: Купіть нову ліцензію Betheme для створення вашого вебсайту

en: Purchase new license
uk: Придбайте нову ліцензію

en: Data collection
uk: Збір даних

en: Betheme integrations
uk: Betheme Інтеграція

en: Welcome to WordPress
uk: Ласкаво просимо до WordPress

en: Welcome to
uk: Ласкаво просимо в

en: Your copy of theme is registered.
uk: Ваша копія теми зареєстрована.

en: Discover <a href="%s">pre-built websites</a>, premium <a href="%s">bundled plugins</a>, auto updates and much more.
uk: Відкрийте для себе <a href="%s">готові вебсайти</a>, плагіни преміум-класу <a href="%s">,</a> автоматичні оновлення та багато іншого.

en: Update to
uk: Оновлення

en: Welcome
uk: Ласкаво Просимо

en: System status
uk: Стан системи

en: API server connection
uk: Підключення до сервера API

en: check again
uk: перевірити ще раз

en: Uploads folder writable
uk: Завантажує папку, доступну для запису

en: WP File System
uk: Файлова система WP

en: SUHOSIN Installed
uk: Встановлено SUHOSIN

en: PHP Memory Limit
uk: Ліміт пам'яті

en: PHP Max Input Vars
uk: Кількість вхідних параметрів в запиті PHP

en: More details
uk: Детальніше

en: This feature is disabled in White Label mode.
uk: Ця функція відключена в режимі білої мітки.

en: Server Environment
uk: Оточення сервера

en: MySQL Version
uk: MySQL версія

en: PHP Version
uk: PHP версія

en: WP Max Upload Size
uk: WP Макс. Upload Size

en: .htaccess File Access
uk: .htaccess Доступ до файлів

en: WordPress Environment
uk: WordPress по навколишньому середовищу

en: Home URL
uk: Домашній URL

en: Site URL
uk: URL сайту

en: WP Version
uk: WP версія

en: WP Multisite
uk: WP багатовузлових

en: Language
uk: Мова

en: Video tutorials
uk: Відеоуроки

en: Support Center
uk: Центр підтримки

en: Local CSS
uk: Локальний CSS

en: Regenerate files
uk: Відновлювати файли

en: Some Builder styles are saved in CSS files in the uploads folder and database. Recreate those files and settings.
uk: Деякі стилі Builder зберігаються у файлах CSS в папці uploads і базі даних. Відтворіть ці файли та налаштування заново.

en: Local Fonts
uk: Локальні Шрифти

en: Regenerate fonts
uk: Регенерувати шрифти

en: Delete History
uk: Видалити історію

en: Delete all Builder history entries.
uk: Видаліть записи історії конструктора.

en: Install Plugins
uk: Встановити плагіни

en: Installing Plugin: %s
uk: Встановлення плагіну: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
uk: Щось пішло не так із API плагіну.

en: Return to Required Plugins Installer
uk: Повернутися до розділу встановлення необхідних плагінів

en: Plugin activated successfully.
uk: Плагін успішно активовано.

en: All plugins installed and activated successfully. %s
uk: Все плагіни успішно встановлені і активовані.%s

en: Install Required Plugins
uk: Встановіть потрібні плагіни

en: Updating Plugin: %s
uk: Оновлення плагіну: %s

en: Return to the Dashboard
uk: Повернутися в консоль

en: The following plugin was activated successfully:
uk: Наступний плагін було успішно активовано:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
uk: Ніяких дій не здійснено. Плагін %1$s було вже активовано.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
uk: Плагін не активовано. Для цієї теми потрібна новіша версія %s. Будь ласка, оновіть плагін.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
uk: Усі плагіни успішно встановлені та активовані. %1$s

en: Dismiss this notice
uk: Закрити це повідомлення

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
uk: Необхідно встановити, оновити або активувати ще один або кілька обов'язкових і рекомендованих плагінів.

en: Please contact the administrator of this site for help.
uk: Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором цього сайту, щоб отримати допомогу.

en: Update Required
uk: Потрібне оновлення

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
uk: Архів плагіна не містить теки з бажаним слаґом і перейменування не спрацювало.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
uk: Будь ласка, зв'яжіться з постачальником плагіна і попросіть його упакувати плагін згідно з рекомендаціями WordPress.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
uk: Віддалений пакунок плагіна складається з більш ніж одного файлу, але ці файли не знаходяться в теці.

en: Required
uk: Oбов'язкове

en: Recommended
uk: Рекомендовано

en: WordPress Repository
uk: Репозиторій WordPress

en: Bundled Premium Plugin
uk: Преміальний плагін в комплекті

en: Pre-Packaged
uk: Попередньо запаковано

en: Not Installed
uk: Не встановлений

en: Installed But Not Activated
uk: Встановлено, але не активований

en: Active
uk: Активовані

en: Required Update not Available
uk: Потрібне оновлення не доступне

en: Requires Update
uk: Потребує оновлення

en: Update recommended
uk: Оновлення рекомендовано

en: To Install <span class="count">(%s)</span>
uk: Встановити <span class="count">(%s)</span>

en: Update Available <span class="count">(%s)</span>
uk: Доступне оновлення <span class="count">(%s)</span>

en: To Activate <span class="count">(%s)</span>
uk: Активувати <span class="count">(%s)</span>

en: unknown
uk: невідомо

en: Installed version:
uk: Встановлена версія:

en: Available version:
uk: Доступна версія:

en: No plugins to install, update or activate.
uk: Немає плагінів для встановлення, оновлення або активації.

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Source
uk: Джерело

en: Version
uk: Версія

en: Status
uk: Стан

en: Install %2$s
uk: Встановити %2$s

en: Update %2$s
uk: Оновити %2$s

en: Activate %2$s
uk: Активувати %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
uk: Повідомлення про оновлення від автора плагіна:

en: Install
uk: Інсталлювати

en: Update
uk: Оновлення

en: Activate
uk: Активний

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
uk: Не вибрано плагінів для встановлення. Жодної дії не виконано.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
uk: Не вибрані плагіни для оновлення. Жодної дії не виконано.

en: No plugins are available to be installed at this time.
uk: Наразі немає доступних до встановлення плагінів.

en: No plugins are available to be updated at this time.
uk: Немає доступних плагінів для оновлення.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
uk: Не вибрані плагіни для активації. Жодної дії не виконано.

en: No plugins are available to be activated at this time.
uk: Наразі немає доступних плагінів для активації.

en: Plugin activation failed.
uk: Активація плагіна не вдалася.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk: Оновлення плаґіну %1$s (%2$d/%3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
uk: Виникла помилка при встановленні плагіна %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation of %1$s failed.
uk: Встановлення плагіна %1$s не вдалося.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uk: Починається процес встановлення та активації. Цей процес може зайняти тривалий час на деяких системах, тому будь ласка, будьте терплячі.

en: %1$s updated successfully.
uk: %1$ s успішно оновлено.

en: All installations and activations have been completed.
uk: Усі встановлення та активації завершені.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk: Встановлення і активація плагіна %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uk: Починається процес встановлення. Цей процес може зайняти тривалий час на деяких системах, тому будь ласка, будьте терплячі.

en: All installations have been completed.
uk: Усі встановлення завершено.

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk: Встановлення плагіну %1$s (%2$d/%3$d)

en: Hide section
uk: Сховати розділ

en: Collapse section
uk: Згорнути розділ

en: Show section
uk: Показати розділ

en: Expand section
uk: Розгорнути розділ

en: Section
uk: Секція

en: Add section
uk: Додати секцію

en: Add wrap
uk: Додати обгортку

en: Wrap
uk: Переносити рядки

en: Add divider
uk: Додати роздільник

en: Divider
uk: Роздільник

en: Info
uk: Інфо

en: Background
uk: Фон

en: Color
uk: Колір

en: Position
uk: Позиція

en: Style
uk: Стиль

en: Custom
uk: Власний

en: Class
uk: Клас

en: ID
uk: Посвідчення

en: Clone
uk: Клонувати

en: More
uk: Більше

en: Actions
uk: Дії

en: Move up
uk: Перемістити в верх

en: Move down
uk: Вниз

en: Copy / Paste
uk: Копіювати / Вставити

en: Copy section
uk: Копіювати розділ

en: Paste before
uk: Вставити перед

en: Paste after
uk: Вставити після

en: Select a wrap layout
uk: Виберіть макет перенесення

en: or choose from
uk: або на вибір

en: Pre-built sections
uk: Готові секції

en: Templates
uk: Шаблони

en: Decrease
uk: Зменшенню

en: Increase
uk: Збільшення

en: Size
uk: Розмір

en: Add element
uk: Додати елемент

en: Element
uk: Елемент

en: Category
uk: Рубрика

en: Single page import
uk: Імпорт однієї сторінки

en: History
uk: Історія

en: Export / Import
uk: Експорт / Імпорт

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: Welcome to
uk: Ласкаво просимо до блогу

en: Start creating
uk: Почніть створювати

en: View tutorial
uk: Переглянути навчальний посібник

en: Search
uk: Пошук

en: All
uk: Все

en: Shop
uk: Магазин

en: Product
uk: Продукція

en: Typography
uk: Оформлення

en: Boxes
uk: Поля

en: Blocks
uk: Блоки

en: Elements
uk: Елементи

en: Loops
uk: Цикли

en: Other
uk: Інше

en: Display Conditions
uk: Умови відображення

en: Where Do You Want to Display Your Template?
uk: Де Ви хочете показати Свій Шаблон?

en: Set the conditions that determine where your Template is used throughout your site.
uk: Встановіть умови, які визначають, де ваш Шаблон буде використовуватися на вашому сайті.

en: Activate WooCommerce plugin to see category and tags options.
uk: Активуйте плагін WooCommerce, щоб переглянути параметри категорій і тегів.

en: Include
uk: Загальний

en: Exclude
uk: Виключити

en: Product Category
uk: Категорія Товару

en: Product Tag
uk: Товарна позначка

en: Add condition
uk: Додати умову

en: Save
uk: Зберегти

en: Text column
uk: Текстовий стовпець

en: Content
uk: Контент

en: Advanced
uk: Розширені

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Export
uk: Експорт

en: Import
uk: Імпорт

en: Builder → SEO
uk: Конструктор → SEO

en: Paste import data here
uk: Вставити дані імпорту сюди

en: Only builder content will be imported. Theme options, sliders and images will not be imported.
uk: Буде імпортовано тільки вміст конструктора. Параметри теми, повзунки і зображення не будуть імпортуватися.

en: Select a template from the list:
uk: Виберіть шаблон зі списку:

en: Copy to clipboard
uk: Копіювати в буфер обміну

en: Generate
uk: Генерувати

en: Autosave
uk: Автозбереження

en: Saved automatically
uk: Зберігається автоматично

en: every 5 minutes
uk: кожні 5 хвилин

en: Saved after
uk: Збережений

en: every post update
uk: кожне оновлення поста

en: Revision
uk: Редакція

en: Saved using
uk: Збережений

en: Save revision button
uk: Кнопка Зберегти редакцію

en: Backup
uk: Резервна копія

en: Backups are being created
uk: Створюються резервні копії

en: before restoring any revision
uk: перед відновленням будь ревізії

en: Save revision
uk: Зберегти редакцію

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert section
uk: Вставити секцію

en: Delete element
uk: Видалити елемент

en: Delete element?
uk: Видалити елемент?

en: Please confirm. There is no undo.
uk: Будь ласка, підтвердіть. Нічого не можна скасувати.

en: Restore revision
uk: Відновити ревізію

en: Restore revision?
uk: Відновити ревізію?

en: Backup revision will be created.
uk: Буде створена резервна версія.

en: Restore
uk: Відновити

en: Shortcode
uk: Короткий код

en: Add Shortcode
uk: Додати короткий код

en: Simple view
uk: Стандартний вигляд

en: Simplified version of elements
uk: Спрощена версія елементів

en: Off
uk: Вимкнути

en: On
uk: Вкл

en: Hover effects
uk: Ефект наведення

en: Builder element bar shows on hover
uk: Панель елементів конструктора відображається при наведенні курсору миші

en: Pre-completed elements
uk: Попередньо завершені елементи

en: Sample content in elements
uk: Приклад вмісту в елементах

en: Column text editor
uk: Текстовий редактор стовпців

en: CodeMirror or TinyMCE
uk: Кодове дзеркало або TinyMCE

en: Code
uk: Код

en: Visual
uk: Візуальний

en: Introduction guide
uk: Ввідне керівництво

en: Reopen
uk: Знову відкрити

en: Done
uk: Зроблено

en: Remote API error.
uk: Помилка віддаленого API.

en: Header options
uk: Параметри заголовка

en: Scroll visibility
uk: Видимість прокручування

en: Sections hidden on the scroll should be at the top of the header. It takes effect with fixed type of Header
uk: Розділи, приховані на сувої, повинні перебувати у верхній частині заголовка. Це набирає чинності з фіксованим типом заголовка

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Hide
uk: Сховати

en: Closeable
uk: Закритий

en: Disabled
uk: Інвалідів

en: Enabled
uk: Включено

en: Show again after
uk: Показати знову після

en: How many days should it stay hidden after closing?
uk: Скільки днів він повинен залишатися прихованим після закриття?

en: Close button position
uk: Положення кнопки закриття

en: Left
uk: З Лівого Боку

en: Right
uk: З Правого Боку

en: Close icon color
uk: Закрити колір значка

en: Title
uk: Заголовок

en: Label in admin panel only
uk: Ярлик тільки в панелі адміністратора

en: <strong>Notice!</strong> Options grayed out and marked with OLD tag are deprecated and will be removed in the future. Please use <a href="https://support.muffingroup.com/documentation/muffin-live-builder/positioning/" target="_blank">Positioning</a> instead.
uk: <strong>Зауважте!</strong> Параметри, затінені та позначені тегом OLD, застаріли та будуть видалені в майбутньому. Будь ласка, використовуйте <a href="https://support.muffingroup.com/documentation/muffin-live-builder/positioning/" target="_blank">Позиціонування</a> замість цього.

en: Shape divider
uk: Роздільник форми

en: Type
uk: Тип

en: Width %
uk: Ширина %

en: Height px
uk: Висота px

en: Flip
uk: Рухатися ривками

en: Disable
uk: Відключити

en: Enable
uk: Включити

en: Invert
uk: Інвертувати

en: Bring to front
uk: На передній план

en: Background decoration
uk: Фонове оформлення

en: Pattern
uk: Паттерн

en: Please select background color in Advanced tab<br />Does <b>not</b> work with parallax and some section styles
uk: Будь ласка, виберіть колір фону на вкладці Advanced<br /><b>Не</b> працює з паралаксом і деякими стилями розділів

en: None
uk: Немає

en: Circle up
uk: Круг вгору

en: Square up
uk: Квадрат вгору

en: Triangle up
uk: Трикутник вгору

en: Triple triangle up
uk: Потрійний трикутник вгору

en: Circle down
uk: Круг вниз

en: Square down
uk: Квадрат вниз

en: Triangle down
uk: Трикутник вниз

en: Triple triangle down
uk: Потрійний трикутник вниз

en: Image top
uk: Верхня частина зображення

en: for images from <b> Media library</b><br/>Recommended width: 1920px
uk: для зображень з <b> медіатеки</b><br/>Рекомендована ширина: 1920px

en: Image bottom
uk: Зображення знизу

en: Options
uk: Опції

en: Navigation
uk: Навігація

en: Arrows
uk: Стрілки

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Deprecated
uk: Застарілий

en: Background color
uk: Колір фону кнопки

en: Background image
uk: Фонове зображення

en: Recommended image size <b>1920px x 1080px</b>
uk: Рекомендований розмір зображення<b>: 1920x1080px</b>

en: Background position
uk: Положення фону

en: iOS does <b>not</b> support background-position: fixed<br/>For parallax required background image size is at least 1920px x 1080px
uk: iOS не підтримує положення фону: виправлено<br/>Для паралакса необхідний розмір фонового зображення становить <b>не</b> менше 1920 пікселів x 1080 пікселів

en: Background size
uk: Розмір фону

en: Does <b>not</b> work with position fixed or parallax
uk: <b>Не</b> працює з положенням фіксованим або паралаксом

en: Padding top
uk: Відступ зверху

en: Padding bottom
uk: Відступ знизу

en: Padding left & right
uk: Заповнення ліворуч і праворуч

en: Use <b>px</b> or <b>%</b>
uk: Використовуйте <b>px</b> або <b>%</b>

en: Responsive visibility
uk: Чуйна видимість

en: - Default -
uk: - Типове -

en: Hide on Desktop | 960px +
uk: Сховати на ПК | 960px +

en: Hide on Tablet | 768px - 959px
uk: Сховати на планшеті | 768px - 959px

en: Hide on Mobile | - 768px
uk: Сховати на мобільному | - 768px

en: Hide on Desktop & Tablet
uk: Сховати на ПК & Планшеті

en: Hide on Desktop & Mobile
uk: Сховати на ПК & Moбільному

en: Hide on Tablet & Mobile
uk: Сховати на планшеті & мобільному

en: Section classes
uk: Класи розділів

en: Section ID
uk: Розділ ID

en: Use this option to create One Page sites<br />Example: Your <b>Section ID</b> is <b>offer</b> and you want to open this section, please use link: <b>your-url/#offer</b>
uk: Використання цього параметра для створення сайтів на одній сторінці<br />Приклад: <b>Ваш ідентифікатор розділу</b> є <b>пропозицією</b> , і ви хочете відкрити цей розділ, будь ласка, використовуйте посилання: <b>your-url/#offer</b>

en: Need help
uk: Потрібна допомога

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Width
uk: Ширина

en: Full width
uk: Уся ширина

en: Custom width
uk: Власна ширина

en: Height
uk: Висота

en: Full screen
uk: Повний екран

en: Custom height
uk: Настроювана висота

en: Spacing
uk: Відстань

en: Padding
uk: Відступ

en: Margin
uk: Поле

en: Positioning
uk: Позиціонування

en: Section content position
uk: Положення вмісту розділу

en: Wraps vertical spacing
uk: Обтікання вертикальним інтервалом

en: Horizontal align
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Center
uk: По Центру

en: Space between
uk: Інтервал між публікаціями

en: Space around
uk: Простір навколо

en: Z-index
uk: Z-індекс

en: Background type
uk: Тип фону

en: Video
uk: Відео

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Image
uk: Зображення

en: Video MP4
uk: Відео MP4

en: Image will be used as placeholder before video loads and on mobile devices
uk: Зображення буде використовуватися в якості заповнювача перед завантаженням відео і на мобільних пристроях

en: Repeat
uk: Повторити

en: No repeat
uk: Не поторювати

en: Repeat X
uk: Повторювати по X

en: Repeat Y
uk: Повторювати по Y

en: Center Center
uk: Центр Центр

en: Center Left
uk: Центр ліворуч

en: Center Right
uk: Центр праворуч

en: Top Left
uk: Вгорі Зліва

en: Top Right
uk: Вгорі Праворуч

en: Top Center
uk: Верх центр

en: Bottom Left
uk: Знизу з ліва

en: Bottom Right
uk: Знизу з права

en: Bottom Center
uk: Знизу по центру

en: Attachment
uk: Прикріплення

en: Scroll
uk: Прокручування

en: Fixed
uk: Зафіксований

en: Parallax
uk: Паралакс

en: iOS does <b>not</b> support background-attachment: fixed
uk: iOS <b>не</b> підтримує фонове вкладення: виправлено

en: Transition duration
uk: Тривалість переходу

en: Background overlay
uk: Накладення фону

en: Opacity
uk: Прозорість

en: CSS Filters
uk: CSS фільтри

en: Border
uk: Рамка

en: Border style
uk: Стиль границі

en: Solid
uk: Суцільний

en: Dashed
uk: Пунктирний

en: Dotted
uk: Крапковий

en: Double
uk: Подвійний

en: Border color
uk: Колір меж

en: Border width
uk: Ширина рамки

en: Border radius
uk: Скруглення кутів

en: Box shadow
uk: Коробка тінь

en: Responsive
uk: Адаптивність

en: Show on Desktop
uk: Показувати на ПК

en: Show on Tablet
uk: Показати на планшеті

en: Show on Mobile
uk: Показувати на мобільному

en: Hide on Desktop
uk: Сховати на ПК

en: Hide on Tablet
uk: Сховати на Планшеті

en: Hide on Mobile
uk: Ховати на Мобільному

en: Order on mobile
uk: Замовлення на мобільний

en: Reverse rows
uk: Зворотні ряди

en: Reverse columns
uk: Зворотні стовпці

en: Classes
uk: Класи

en: Additional CSS
uk: Додатковий CSS

en: Sticky
uk: Прикріплена

en: Does <b>not</b> work with Move up and Parallax
uk: <b>Не</b> працює з Move up і Parallax

en: This element has no attributes. Please check <b>advanced</b> tab for more customisation options.
uk: Цей елемент не має атрибутів. Будь ласка, перевірте <b>вкладку додатково</b> для додаткових параметрів налаштування.

en: Recommended image width <b>320px - 1920px</b> depending on size of the wrap
uk: Рекомендована ширина зображення 320px <b>- 1920px</b> в залежності від розміру обтікання

en: Move this wrap to overflow on previous section. Does <b>not</b> work with parallax
uk: Перемістіть це обтікання до переповнення попереднього розділу. <b>Не</b> працює з паралаксом

en: Use value with <b>px</b> or <b>%</b><br />Example: 20px or 20px 10px 20px 10px or 20px 1%
uk: Значення використання з <b>px</b> або <b>%</b><br />Приклад: 20px або 20px 10px 20px 10px або 20px 1%

en: Elements margin bottom
uk: Нижній край елементів

en: Elements vertical align
uk: Вирівнювання елементів по вертикалі

en: for Section style: <b>Equal height of wraps</b>
uk: для стилю розділу: <b>Однакова висота обтікання</b>

en: Top
uk: Згори

en: Middle
uk: Середина

en: Bottom
uk: Внизу

en: Wrap classes
uk: Упакувати класи

en: Wrap inline CSS
uk: Упакувати вбудований CSS

en: Example: <b>border: 1px solid #999;</b>
uk: Приклад: <b>border: 1px solid #999;</b>

en: Use px, %, vw, vh or auto to set content width
uk: Використовуйте px, %, vw, vh або auto для налаштування ширини вмісту

en: Fit container
uk: Відповідний контейнер

en: Fit
uk: Вмістити

en: Wrap elements
uk: Упакувати елементи

en: Nowrap
uk: Ніобгортання

en: Wrap position
uk: Положення обгортання

en: Wrap content position
uk: Положення вмісту перенесення

en: Works with <b>Stretch</b> only
uk: Працює тільки з <b>Stretch</b>

en: Elements horizontal align
uk: Вирівнювання елементів по горизонталі

en: Order
uk: Замовлення

en: Offset
uk: Зсув

en: Background Overlay
uk: Накладення Фону

en: Logo
uk: Логотип

en: Recommended svg
uk: Рекомендований svg

en: Link
uk: Посилання

en: Menu
uk: Меню

en: Menu to display
uk: Меню для відображення

en: Vertical
uk: Вертикальна

en: Horizontal
uk: Горизонтальна

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Submenu visibility
uk: Видимість підменю

en: Icon
uk: Значок

en: Icon visibility
uk: Видимість значка

en: Icon align
uk: Вирівнювання значка

en: Icon animation
uk: Анімація іконки

en: Submenu
uk: Підменю

en: Submenu Animation
uk: Анімація підменю

en: Submenu icon
uk: Значок підменю

en: Icon Animation
uk: Анімація іконки

en: Desc
uk: Змен

en: Desc visibility
uk: Видимість Desc

en: Decoration icon
uk: Значок прикраси

en: Items
uk: Елементи

en: Gap
uk: Відступи

en: Icon size
uk: Розмір іконки

en: Container
uk: Обрамлення

en: Vertical align
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Item Animation
uk: Анімація елемента

en: Text line bottom
uk: Нижня частина рядка

en: Text toggle line bottom
uk: Текстовий перемикач нижнього рядка

en: Toggle line bottom
uk: Перемкнути лінію знизу

en: Toggle line top
uk: Перемкнути лінію зверху

en: Text bg line
uk: Текстова рядок bg

en: Bg left
uk: Bg зліва

en: Separator
uk: Розподілювач

en: Display submenu on
uk: Відобразити підменю на

en: Submenu Icon
uk: Значок підменю

en: Animation
uk: Анімація

en: Menu burger
uk: Бургер меню

en: Image instead of an icon
uk: Зображення замість значка

en: Sidebar
uk: Бічна Панель

en: Sidebar position
uk: Розташування бокової панелі

en: Icon position
uk: Позиція значка

en: Icon alignment
uk: Вирівнювання іконки

en: Start
uk: Почати

en: End
uk: Кінець

en: Icon color
uk: Колір іконки

en: Close
uk: Згорнутий

en: Icon type
uk: Тип піктограми

en: For icons: Shop cart, My account and Wishlist, woocommerce plugin is required
uk: Для значків: Кошик магазину, Мій акаунт і список бажань потрібно плагін woocommerce

en: Additional
uk: Додатково

en: Cart total
uk: Разом у кошику

en: Icon count
uk: Кількість значків

en: Target
uk: Ціль

en: New tab or window | _blank
uk: Нова вкладка або вікно | _blank

en: Work with desc only
uk: Працюйте тільки з desc

en: Vertical offset
uk: Вертикальне зміщення

en: Horizontal offset
uk: Горизонтальне зміщення

en: Search field
uk: Поле пошуку

en: Input
uk: Ввід

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Enter your search
uk: Введіть дані для пошуку та написніть клавішу Enter

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Left offset
uk: Ліве зміщення

en: Promo bar
uk: Промо-бар

en: Slides
uk: Слайди

en: Autoplay speed
uk: Швидкість автовідтворення

en: Text align
uk: Вирівнювання тексту

en: Link color
uk: Лінк посилань

en: Shop products
uk: Магазинні товари

en: List of products from woocommerce
uk: Список товарів з woocommerce

en: Products per page
uk: Товарів на сторінку

en: Columns
uk: Колонки

en: Grid, 3 columns
uk: Сітка, 3 стовпця

en: Grid, 4 columns
uk: Сітка, 4 стовпця

en: Masonry, 3 columns
uk: Masonry, 3 колони

en: List
uk: Перелік

en: Description
uk: Опис

en: Show
uk: Показати

en: List layout only
uk: Тільки макет списку

en: Add to cart button
uk: Кнопка додати в кошик

en: Required for some plugins
uk: Потрібно для деяких плагінів

en: Title tag
uk: Тегі

en: Price
uk: Ціна

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Border color on Hover
uk: Колір межі при наведенні

en: Sale label
uk: Мітка розпродажу

en: Button
uk: Кнопка

en: Result count
uk: Підрахунок результатів

en: Sorting
uk: Сортування

en: List options
uk: Список параметрів

en: Shop title
uk: Назва магазину

en: Product title
uk: Назва товару

en: Product images
uk: Зображення товару

en: Zoom effect
uk: Ефект масштабу

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Product price
uk: Ціна товару

en: This element has no attributes. Please check <b>style</b> tab for more customisation options.
uk: Цей елемент не має атрибутів. Будь ласка, перевірте <b>вкладку стилю</b> для отримання додаткових параметрів налаштування.

en: Old price
uk: Стара ціна

en: Old price on sale
uk: Стара ціна у продажу

en: Add to cart
uk: В кошик

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Line separator
uk: Лінійний роздільник

en: Quantity
uk: Кількість

en: Plus/Minus color
uk: Плюс/Мінус колір

en: Breadcrumbs
uk: Навігаційний ланцюжок

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Home page
uk: Головна сторінка

en: Product reviews
uk: Відгуки про товар

en: Author name color
uk: Колір тексту кнопки

en: Date color
uk: Колір дати

en: Comment color
uk: Прокоментував

en: Line color
uk: Колір лінії

en: Stars
uk: Зірки

en: Form title
uk: Заголовок форми

en: Your rating
uk: Ваша оцінка

en: Label
uk: Ярлик

en: Number
uk: Число

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Product rating
uk: Рейтинг товару

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Active stars color
uk: Колір активних зірок

en: Unactive stars color
uk: Колір неактивних зірок

en: Product stock
uk: Товар на складі

en: To display stock, please enable stock management at product level and set its quantity. This element has no attributes. Please check <b>style</b> tab for more customisation options.
uk: Щоб відобразити запаси, увімкніть управління запасами на рівні товару та встановіть його кількість. Цей елемент не має атрибутів. Будь ласка, перевірте <b>вкладку стилю</b> для отримання додаткових параметрів налаштування.

en: In stock color
uk: В наявності колір

en: Out of stock color
uk: Немає в наявності колір

en: Product meta
uk: Товар meta

en: Layout
uk: Макет

en: Inline
uk: Рядки

en: Stacked
uk: Стовпчиком

en: Table
uk: Таблиця

en: Stacked line color
uk: Колір складеної лінії

en: Value
uk: Значення

en: Links color
uk: Колір посилання

en: Tags
uk: Теги

en: Short description
uk: Короткий опис

en: Product content
uk: Зміст товару

en: Additional information
uk: Додаткова інформація

en: Item title
uk: Назва елемента

en: Justify
uk: По ширині

en: Label color
uk: Колір підпису

en: Value color
uk: Значення кольору

en: Line
uk: Лінія

en: Product related
uk: Пов'язані товари

en: Product upsells
uk: Товар Upsells

en: Gap top
uk: Розрив зверху

en: Gap bottom
uk: Розрив знизу

en: Addon
uk: Додаток

en: Pattern height
uk: Висота малюнка

en: Pattern color
uk: Колір візерунка

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Text color
uk: Колір Тексту

en: Divider Basic
uk: Роздільник Базовий

en: Dots
uk: Точки

en: No line
uk: Немає лінії

en: Narrow
uk: Вузький

en: Wide
uk: Широкий

en: Theme color
uk: Колір теми

en: Overwrites color selected above
uk: Перезаписує колір, вибраний вище

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: Element classes
uk: Класи елементів

en: This item has no attributes.
uk: Цей товар не має атрибутів.

en: Accordion
uk: Акордеон

en: This is the title
uk: Це назва

en: Tabs
uk: Вкладки

en: <b>JavaScript</b> content like Google Maps and some plugins shortcodes do <b>not work</b> in tabs
uk: <b>JavaScript</b> Вміст, як-от Карти Google і деякі плагіни, шорткоди <b>не працюють</b> на вMasonryх

en: Sample tab
uk: ВMasonry "Зразок"

en: This is the 1st item
uk: Це 1-й пункт

en: This is the 2nd item
uk: Це 2-й пункт

en: Open first
uk: Відкрити Першу

en: Open all
uk: Відкрити всі

en: Toggle
uk: Згорнутий Блок

en: Title bar
uk: Панель заголовка

en: Title bar icon
uk: Значок в рядку заголовка

en: Question line
uk: Рядок питання

en: Article box
uk: Поле статті

en: Recommended image width <b>384px - 960px</b> depending on size of the item
uk: Рекомендована ширина зображення: <b>384px - 960px</b> в залежності від розміру товару

en: Slogan
uk: Гасло

en: Allowed HTML tags: span, strong, b, em, i, u
uk: Дозволені теги HTML: span, strong, b, e, i, u

en: This is the slogan
uk: Це гасло

en: Works only with <b>classic style</b>
uk: Працює тільки з <b>класичним стилем</b>

en: Decoration
uk: Оформлення

en: Before After
uk: До Після

en: Before
uk: До

en: Recommended image width <b>768px - 1920px</b> depending on size of the item
uk: Рекомендована ширина зображення <b>768px - 1920px</b> в залежності від розміру товару

en: After
uk: Після

en: Both images <b>must have the same size</b>
uk: Обидва зображення <b>мають мати однаковий розмір</b>

en: Slider
uk: Слайдер

en: Blockquote
uk: Блок цитат

en: This is the author
uk: За автором

en: Icon author
uk: Автор іконки

en: Text shadow
uk: Текст тінь

en: Content icon
uk: Значок вмісту

en: Author icon
uk: Автор

en: Lines
uk: Лінії

en: Thickness
uk: Товщина

en: Blog
uk: Блог

en: Posts number
uk: Кількість записів

en: Classic - 1 column
uk: Класичний - 1 стовпець

en: Grid - 2-4 columns
uk: Сітка - 2-4 стовпця

en: Masonry blog style - 2-4 columns
uk: Стиль блогу Masonry - 2-4 колонки

en: Masonry tiles - 2-4 columns
uk: Masonry плитки - 2-4 стовпчика

en: Photo - 1 column
uk: Фото - 1 колона

en: Photo 2 - 1-3 columns
uk: Фото 2 - 1-3 колонки

en: Timeline - 1 column
uk: Часова шкала - 1 стовпець

en: for style: Grid, Masonry, Photo 2
uk: для стилю: Решітка, Masonry, Фото 2

en: Post image
uk: Зображення запису

en: for all styles except Masonry tiles
uk: для усіх стилів, крім Masonry плитки

en: Multiple categories
uk: Декілька категорій

en: Slugs should be separated with <b>coma</b> ( , )
uk: Slugs слід відокремити з <b>комою</b> ( , )

en: Order by
uk: Сортування по

en: Do <b>not</b> use random order with pagination or load more
uk: <b>Не</b> використовуйте випадковий порядок з нумерацією сторінок або завантажуйте більше

en: Date
uk: Дата

en: Random
uk: Випадково

en: Descending
uk: У порядку зменшення

en: Ascending
uk: За зростанням

en: Exclude posts
uk: Виключити дописи

en: IDs should be separated with <b>coma</b> ( , )
uk: Ідентифікатори слід розділяти <b>комою</b> ( , )

en: Filters
uk: Фільтри

en: for style: Masonry and category: All<br />Does <b>not</b> work with pagination or load more
uk: для стилю: Masonry і категорія: Всі<br /><b>Не</b> працює з нумерацією сторінок або більшим завантаженням

en: Show only categories
uk: Показувати тільки категорії

en: Show only tags
uk: Показати тільки Теги

en: Show only authors
uk: Показувати тільки авторів

en: Excerpt
uk: Уривок

en: Read more
uk: Детальніше

en: Pagination
uk: Нумерація

en: Does <b>not</b> work on WMPL homepage
uk: <b>Не</b> працює на домашній сторінці WMPL

en: Load more
uk: Завантажити більше

en: Sliders will be replaced with featured images
uk: Слайдери будуть замінені вибраними зображеннями

en: Grayscale
uk: Відтінки сірого

en: Plugins
uk: Плагіни

en: Events
uk: Події

en: for category: All<br />requires free The Events Calendar plugin
uk: для категорії: Усі<br />потрібен безкоштовний The Events Calendar плагін

en: for style: Masonry tiles
uk: для стилю: Masonry плитка

en: Post header
uk: Заголовок повідомлення

en: Post footer
uk: Підвал записи

en: Masonry tiles line
uk: Лінія плиток Masonry

en: Timeline
uk: Часова шкала

en: Date background
uk: Фон Дати

en: Dot color
uk: Точковий колір

en: Blog News
uk: Блог Новини

en: Show for featured only
uk: Показувати тільки для обраних

en: Button link
uk: Кнопка посилання

en: Button title
uk: Назва кнопки

en: Featured title
uk: Рекомендована назва

en: Blog Slider
uk: Слайдер блогу

en: Flat
uk: Плоска

en: One post per slide
uk: По одному повідомленню на слайд

en: Display single post per slide, instead few of them
uk: Показуйте по одному повідомленню на слайд, а не кілька з них

en: Hide arrows
uk: Сховати стрілки

en: Hide dots
uk: Сховати точки

en: Hide nav
uk: Сховати nav

en: Blog Teaser
uk: Тизер блогу

en: Title tag for 1st item, others use a smaller one
uk: Тег заголовка для 1-го елементу, інші використовують менший

en: Click here
uk: Натиснути тут

en: Link target
uk: Лінк таргет

en: Small
uk: Малий

en: Large
uk: Великий

en: Highlighted
uk: Підсвічено

en: This option is useful when you want to use <b>scroll</b>
uk: Цей параметр корисний, якщо потрібно використовувати <b>прокручування</b>

en: Download
uk: Завантажити

en: Enter the new filename for the downloaded file
uk: Введіть нову назву для завантаженого файлу

en: For theme color button please enter <b>theme</b> in color filed
uk: Для кнопки кольору теми, будь ласка, введіть <b>тему</b> в кольорі

en: Call to Action
uk: Заклик до дії

en: Leave this field blank if you want Call to action with big icon
uk: Залиште це поле порожнім, якщо ви хочете використовувати Заклик до дії з великим значком

en: Chart
uk: Діаграма

en: Percent
uk: Відсоток

en: Recommended image size <b>70px x 70px</b>
uk: Рекомендований розмір зображення<b>: 70x70px</b>

en: Style Icon
uk: Значок стилю

en: Overrides color set in Theme Options
uk: Перевизначає колір, встановлений параметри теми

en: Line thickness
uk: Товщина лінії

en: Clients
uk: Наші клієнти

en: Items in row
uk: Елементи в рядку

en: Recommended: 3-6
uk: Рекомендовані: 3-6

en: Tiles
uk: Блоки

en: Menu order
uk: Порядок меню

en: Style tiles
uk: Стиль плитки

en: Clients Slider
uk: Клієнти слайдер

en: Clients per slide
uk: Клієнтів на слайд

en: The amount will be automatically reduced in the narrow screen
uk: Сума буде автоматично зменшена на вузькому екрані

en: Column Text
uk: Текст стовпця

en: This field is only used as label in the builder
uk: Це поле використовується тільки в якості мітки в конструкторі

en: May be overwritten by individual tags or inline CSS
uk: Може бути перезаписаний окремими тегами або вбудованим CSS

en: Mobile text align
uk: Вирівнювання тексту на мобільному

en: As above
uk: Як вище

en: Margin bottom
uk: Відступ знизу

en: Use value with <b>px</b> or <b>%</b>. Example: <b>20px</b> or <b>20px 10px 20px 10px</b> or <b>20px 1%</b>
uk: Використовуйте значення з <b>px</b> або <b>%</b>. Приклад: 20px або 20px 10px 20px 10px або <b>20px 1%</b> <b></b> <b></b>

en: Column inline CSS
uk: Вбудований в стовпець CSS

en: Contact Box
uk: Контактна форма

en: Address
uk: Адреса

en: HTML tags allowed
uk: Дозволені HTML-теги

en: Phone
uk: Телефон

en: Second phone
uk: Другий телефон

en: Email
uk: Електронна адреса

en: Content WP
uk: Вміст WP

en: Content from WordPress editor. Can be used once per page.
uk: Контент з редактора WordPress. Може бути використаний один раз на сторінці.

en: Countdown
uk: Таймер

en: Launch date
uk: Дата запуску

en: month/day/year hour:minute:second
uk: місяць/день/рік година:хвилина:секунда

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: days hours minutes seconds
uk: дні години хвилини секунди

en: days hours minutes
uk: дні години хвилини

en: days hours
uk: дні години

en: days
uk: дні

en: Counter
uk: Лічильник

en: Replaces icon if uploaded
uk: Замінює значок, якщо він завантажений

en: Prefix
uk: Префікс

en: Postfix
uk: Суфікс

en: Vertical style works for column widths: 1/4, 1/3 & 1/2
uk: Вертикальний спосіб підходить для ширини стовпців: 1/4, 1/3 і 1/2

en: Align
uk: Вирівняти

en: Post
uk: Публікація

en: Fancy Divider
uk: Fancy Роздільник

en: Please use on pages without sidebar.
uk: Будь ласка, використовуйте на сторінках без бічній панелі.

en: Curve up
uk: Крива вгору

en: Curve down
uk: Крива вниз

en: Stamp
uk: Штамп

en: Color top
uk: Колір зверху

en: Color bottom
uk: Колір знизу

en: Fancy Heading
uk: Fancy Заголовок

en: Tag
uk: Позначки

en: for style: icon
uk: для стилю: значок

en: for style: line
uk: для стилю: лінія

en: Style Line
uk: Лінія стилю

en: Slogan Color
uk: Колір Слогана

en: Slogan Typography
uk: Слоган шрифт

en: Style Arrows
uk: Стиль Стрілок

en: Arrows Color
uk: Колір стрілки

en: Question
uk: Питання

en: Sample question
uk: Приблизний питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: This is the 1st question
uk: Це 1-е питання

en: This is the 2nd question
uk: Це вже 2-е питання

en: Bar
uk: Панель

en: Bar line
uk: Лінія панелі

en: Feature Box
uk: Вікно «функція»

en: Feature List
uk: Особливий список

en: List item
uk: Елемент списку

en: Animate
uk: Анімація

en: Flat Box
uk: Плоска Коробка

en: Heading
uk: Назва

en: This is the heading
uk: Це заголовок

en: Mask shape
uk: Форма маски

en: Text stroke width
uk: Ширина обведення тексту

en: Thin
uk: Тоненький

en: Medium
uk: Середній

en: Thick
uk: Товстий

en: Text stroke color
uk: Колір обведення тексту

en: Helper
uk: Помічник

en: Item 1
uk: Елемент 1

en: This is the 1st item title
uk: Це заголовок 1-го пункту

en: Some shortcodes and HTML tags allowed
uk: Дозволені деякі шорткоди і HTML теги

en: Use if you want to link to another page instead of showing the content
uk: Використовуйте, якщо ви хочете створити посилання на іншу сторінку замість показу вмісту

en: Link class
uk: Лінк посилань

en: e.g. <b>prettyphoto</b> or <b>scroll</b>
uk: напр. <b>prettyphoto</b> або <b>Scroll</b>

en: Item 2
uk: Елемент 2

en: Hover Box
uk: Наведення коробка

en: Hover image
uk: Наведіть курсор на зображення

en: Images must have the same size
uk: Зображення повинні мати однаковий розмір

en: Hover Color
uk: Колір при наведенні

en: e.g. <b>scroll</b>
uk: напр. <b>прокручування</b>

en: Text alignment
uk: Вирівнювання тексту

en: Background color hover
uk: Наведення кольору тла

en: Border color hover
uk: Колір межі | наведення

en: Use value with <b>px</b>. Example: <b>1px</b> or <b>2px 5px 2px 5px</b>
uk: Використовуйте значення з <b>px</b>. Приклад: 1px або 2px 5px <b>2px 5px</b> <b></b>

en: Element inline CSS
uk: Елемент вбудованого CSS

en: Example: <b>opacity: 0.5;</b>
uk: Приклад: <b>непрозорість: 0,5;</b>

en: How It Works
uk: Як це працює

en: Recommended: Square Image with transparent background.
uk: Рекомендується: Квадратне зображення з прозорим фоном.

en: Small centered image (image size: max 116px)
uk: Маленьке зображення по центру (максимальний розмір зображення: 116 пікселів)

en: Fill the circle (image size: 200px x 200px)
uk: Заповніть коло (розмір зображення: 200px x 200px)

en: Icon Box
uk: Іконка з текстом

en: Hover effect
uk: Ефект наведення

en: Move box up
uk: Перемістіть коробку вгору

en: Zoom box
uk: Поле масштабування

en: Zoom icon
uk: Іконка масштабування

en: Icon wrapper
uk: Оболонка для значків

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Description wrapper
uk: Опис обгортки

en: Icon Box Basic
uk: Поле значків Базове

en: Left position works only for column widths: 1/4, 1/3 & 1/2
uk: Ліве положення працює тільки для ширини стовпців: 1/4, 1/3 і 1/2

en: Select image size from <a target="_blank" href="options-media.php">Settings > Media > Image sizes</a> (Media Library images only)<br />or use below fields for HTML resize
uk: Виберіть розмір зображення зі списку <a target="_blank" href="options-media.php">Налаштування > Медіа > Розміри зображень</a> (лише зображення медіатеки)<br />або використовуйте поля нижче для зміни розміру HTML

en: Full size
uk: Повний розмір

en: Thumbnail
uk: Мініатюри

en: Stretch
uk: Розтягнути

en: Stretch image to column width, height will be changed proportionally
uk: Розводячи ширини стовпця, висота буде змінена пропорційно

en: Yes, on ultrawide screens only > 1920px
uk: Так, тільки на надшироких екранах > 1920px

en: Popup image
uk: Спливаюче зображення

en: This <b>image or embed video</b> will be opened in lightbox
uk: Це <b>зображення або вбудоване відео</b> буде відкрито в лайтбоксі

en: Hover effect selected in Theme Options
uk: Ефект наведення, вибраний у Налаштуваннях теми

en: Alternate text
uk: Альтернативний текст

en: Caption
uk: Підпис

en: Mask type
uk: Тип маски

en: Blob
uk: Крапля

en: Blob 2
uk: Крапля 2

en: Brush
uk: Пензель

en: Brush 2
uk: Пензель 2

en: Circle
uk: Круг

en: Cross
uk: Хрестик

en: Irregular Circle
uk: Неправильний Коло

en: Stain
uk: Пляма

en: Triangle
uk: Трикутник

en: Mask color
uk: Колір маски

en: Mask image
uk: Зображення маски

en: Cover
uk: Накрити

en: Contain
uk: Вмістити

en: Scale
uk: Масштаб

en: Position X
uk: Позиція X

en: Position Y
uk: Позиція Y

en: If you want image to be <b>resized</b> to column width use <b>align none</b>
uk: Якщо ви хочете, щоб <b>розмір</b> зображення змінився до ширини стовпця, використовуйте <b>функцію "Не вирівнювати"</b>

en: Margin top
uk: Відступ згори

en: HTML resize, optional
uk: Розмір HTML, необов'язково

en: Image Gallery
uk: Галерея зображень

en: Images
uk: Зображення

en: min: <b>1</b> | max: <b>9</b>
uk: мін: <b>1</b> | макс: <b>9</b>

en: Fancy
uk: Маска

en: Masonry
uk: Плитка

en: Info Box
uk: Інформаційне повідомлення

en: Image replaces icon selected above
uk: Зображення замінює значок, вибраний вище

en: With bg
uk: З bg

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Ordered list
uk: Упорядкований список

en: Live search
uk: Живий пошук

en: Display search form and browse your item live
uk: Відобразіть форму пошуку і переглядайте свій товар у режимі реального часу

en: You can only use one <b>Live search</b> element per page
uk: Ви можете використовувати лише один елемент <b>пошуку в реальному часі</b> на сторінці

en: Minimal characters
uk: Мінімальна кількість символів

en: Minimal amount of characters in input to load posts
uk: Мінімальна кількість символів у вхідних даних для завантаження повідомлень

en: characters
uk: персонажів

en: Search results container height
uk: Висота контейнера результатів пошуку

en: px
uk: пікселі

en: Featured image
uk: Рекомендовані зображення

en: Map Basic
uk: Базова карта

en: Number of <b>iframe map</b> loads is unlimited.
uk: Кількість завантажень <b>мапи iframe</b> необмежена.

en: Visit <a target="_blank" href="https://google.com/maps">Google Maps</a> and follow these instructions:<br />1. Find place. 2. Click the share button in the left panel. 3. Select "embed a map" 4. Choose size. 5. Click "copy HTML" and paste it above
uk: Перейдіть на <a target="_blank" href="https://google.com/maps">Карти Google</a> і дотримуйтеся наведених нижче вказівок.<br />1. Знайдіть місце. 2. Натисніть кнопку спільного доступу на лівій панелі. 3. Виберіть "вставити карту" 4. Виберіть розмір. 5. Натисніть "копіювати HTML" і вставте його вище

en: Number of <b>embed map</b> loads is unlimited. Google Maps API key is required.
uk: Кількість завантажень <b>карти вбудовування</b> необмежена. Потрібен ключ API Карт Google.

en: Enter key
uk: Введіть ключ

en: Embed
uk: Вставка

en: Address or place name
uk: Адреса або назва місця

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Map Advanced
uk: Розширена карта

en: Number of free dynamic map loads is limited. Google Maps API key is required.
uk: Кількість безкоштовних завантажень динамічної карти обмежено. Потрібен ключ API Google Maps.

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Info window (optional)
uk: Інформаційне вікно (необов'язково)

en: Additional information that would appear in Info window on marker click
uk: Додаткова інформація, яка з'явиться в інформаційному вікні при натисканні на маркер

en: Map
uk: Карта

en: Satellite
uk: Супутник

en: Satellite + Map
uk: Супутник + Карта

en: Terrain
uk: Місцевість

en: Controls
uk: Керування

en: Map Type
uk: Тип карти

en: Street View
uk: Перегляд вулиць

en: Zoom & Map Type
uk: Масштаб & Тип карти

en: Zoom & Street View
uk: Масштаб & Street View

en: Map Type & Street View
uk: Тип карти і Вигляд вулиці

en: Zoom, Map Type & Street View
uk: Масштаб, Тип карти & Street View

en: Hide All
uk: Сховати всі

en: Draggable
uk: З перетягуванням

en: Disable on mobile
uk: Відключити на мобільному

en: Marker icon
uk: Піктограма маркера

en: Map color
uk: Колір карти

en: Styles
uk: Стилі

en: You can get predefined styles from <a target="_blank" href="https://snazzymaps.com/explore">snazzymaps.com/explore</a> or generate your own <a target="_blank" href="https://snazzymaps.com/editor">snazzymaps.com/editor</a>
uk: Ви можете отримати попередньо визначені стилі з <a target="_blank" href="https://snazzymaps.com/explore">snazzymaps.com/explore</a> або створити власний <a target="_blank" href="https://snazzymaps.com/editor">snazzymaps.com/editor</a>

en: Additional markers
uk: Додаткові маркери

en: Markers
uk: Маркери

en: Lat
uk: Широта

en: Lng
uk: Довгота

en: Icon URL (optional)
uk: URL значка (необов'язково)

en: Contact box
uk: Поле для контактів

en: Telephone
uk: Телефон

en: Box on the map (for full width column/wrap)
uk: Поле на карті (для стовпця / обгортки на всю ширину)

en: Bar at the top
uk: Панель вгорі

en: If you need more than 28500 map loads per month please check current Google Maps Pricing or choose Map Basic instead.
uk: Якщо вам потрібно більше 28500 завантажень карт в місяць, будь-ласка, перевірте поточні ціни на Google Maps або виберіть замість цього Map Basic.

en: Google Maps Pricing
uk: Ціни на Карти Google

en: Lat,Lng,IconURL
uk: Широта, Lng, IconURL

en: Offer Slider Full
uk: Слайдер пропозиції Повністю

en: Please use on pages <strong>without sidebar</strong> and within <strong>full width sections</strong>. One item per section.
uk: Будь ласка, використовуйте на сторінках <strong>без бічної панелі</strong> та в <strong>розділах на всю ширину</strong>. По одному елементу на розділ.

en: Text align center does not affect title if button is active
uk: Вирівнювання тексту по центру не впливає на заголовок, якщо кнопка активна

en: Nav
uk: Нав

en: Label background
uk: Фон підпису

en: Arrows background
uk: Фон стрілок

en: Arrows color
uk: Колір стрілки

en: Offer Slider Thumb
uk: Слайдер пропозиції Thumb

en: Thumbnails position
uk: Розташування мініатюри

en: Opening Hours
uk: Години роботи

en: Days
uk: Дні

en: Hours
uk: Години

en: Row
uk: Ряд

en: Our Team
uk: Наша Команда

en: Photo
uk: Фото

en: Subtitle
uk: Підпис

en: This is the subtitle
uk: Це підзаголовок

en: Social
uk: Соціальний

en: Blockquote icon
uk: Значок блокової цитати

en: Blockquote lines
uk: Рядки лапок блоків

en: Icons
uk: Значки

en: Our Team List
uk: Наша Команда Список

en: Recommended minimum image width <b>768px</b>
uk: Рекомендована мінімальна ширина зображення <b>768px</b>

en: Right content
uk: Правильний контент

en: Lottie Source
uk: Lottie Джерело

en: Media File
uk: Медіафайл

en: External URL
uk: Зовнішній URL

en: Lottie File
uk: Файл Lottie

en: Upload self-hosted JSON file
uk: Завантажити самостійно розміщений JSON-файл

en: Your Lottie JSON url
uk: Ваш URL-адресу Lottie JSON

en: Trigger
uk: Тригер

en: On hover
uk: При наведенні

en: On click
uk: При натисканні

en: On scroll
uk: Прокручування користувача

en: Viewport
uk: Проекції

en: Loop
uk: Зациклити

en: Speed
uk: Швидкість

en: Viewport bottom offset
uk: Зміщення нижньої частини видового екрана

en: Start point
uk: Точка старту

en: End point
uk: Кінцева точка

en: Direction
uk: Напрямок

en: Forward
uk: Направити

en: Backward
uk: Назад

en: Enter your custom URL
uk: Введіть свій власний URL-адресу

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: Predefined
uk: Зумовлених

en: Photo Box
uk: Коробка для фотографій

en: Works only for images with link
uk: Працює тільки для зображень з посиланням

en: Portfolio
uk: Портфоліо

en: Projects number
uk: Кількість проектів

en: Grid
uk: Таблиця

en: Masonry blog style
uk: Стиль блогу Masonry

en: Masonry hover description
uk: Опис наведення Masonry

en: Masonry minimal
uk: Masonry мінімальна

en: Masonry flat
uk: Плоска Masonry

en: Exposure
uk: Експозиція

en: for styles: Flat, Grid, Masonry blog style, Masonry hover description
uk: для стилів: Плоский, Сітка, стиль блогу Masonry, Опис наведення курсору миші на кам'яну кладку

en: Use as related projects
uk: Використовувати в якості пов'язаних проектів

en: Exclude current project on single project page. This option will overwrite exclude posts option above.
uk: Виключити поточний проект на одній сторінці проекту. Цей параметр перезапише параметр "виключити записи", зазначений вище.

en: for category: all or multiple categories (only selected categories show in filters)
uk: для категорії: всі або декілька категорій (у фільтрах відображаються тільки вибрані категорії)

en: Load More button
uk: Завантажити більше кнопка

en: Sliders will be replaced with featured images. Please use with pagination enabled.
uk: Слайдери будуть замінені вибраними зображеннями. Будь ласка, використовуйте з включеною нумерацією сторінок.

en: Masonry hover
uk: Masonry наведення

en: Meta
uk: Метадані

en: Portfolio Grid
uk: Портфоліо Сітка

en: Portfolio Photo
uk: Фотографія Портфоліо

en: Box
uk: Коробка

en: Portfolio Slider
uk: Слайдер Портфоліо

en: Slugs should be separated with <strong>coma</strong> (,).
uk: Slugs слід відокремити з <strong>комою</strong> (,).

en: Show on hover
uk: Відображати під час наведення вказівника миші

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Slides to scroll
uk: Слайди для прокручування

en: One page
uk: Одна сторінка

en: Single slide
uk: Один слайд

en: Pricing Item
uk: Елемент цін

en: Currency
uk: Валюта

en: Currency position
uk: Позиція валюти

en: Period
uk: Період

en: Button will appear only if this field is filled.
uk: Кнопка з'явиться тільки в тому випадку, якщо це поле заповнене.

en: Table label
uk: Мітка таблиці

en: Featured
uk: Пов`язане

en: Price currency
uk: Ціна валюти

en: Price period
uk: Ціновий період

en: List row
uk: Рядок списку

en: Bars
uk: Бари

en: Bar item
uk: Елемент панелі

en: Color (optional)
uk: Колір (опціонально)

en: Bar title
uk: Назва панелі

en: Bar value
uk: Значення панелі

en: Background active
uk: Фоновий активний

en: Promo Box
uk: Блок промо

en: Text
uk: Текст

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: Border right
uk: Межа праворуч

en: Quick Fact
uk: Короткий Факт

en: Heading tag
uk: Тег заголовка

en: Quick fact
uk: Короткий факт

en: Shop categories
uk: Категорії магазинів

en: Parent category
uk: Батьківська категорія

en: Empty categories
uk: Порожні категорії

en: Show categories without products
uk: Показувати категорії без товарів

en: Count
uk: Кількість

en: Number of products in category
uk: Кількість товарів у категорії

en: Products number
uk: Кількість товарів

en: Display
uk: Відображати

en: On sale
uk: Розпродаж

en: Best selling (order by: Sales)
uk: Бестселер (замовлення: Продажі)

en: Top-rated (order by: Rating)
uk: Найвищий рейтинг (порядок по: Рейтингу)

en: Date the product was published
uk: Дата записи товару

en: ID of the product
uk: ID товару

en: Menu order (if set)
uk: Порядок проходження меню (якщо встановлено)

en: Popularity (number of purchases)
uk: Популярність (кількість покупок)

en: Random (do not use with pagination)
uk: Випадковий (не використовувати з розбиттям на сторінки)

en: Regular price
uk: Звичайна ціна

en: Shop Slider
uk: Слайдер Магазину

en: All (or category selected below)
uk: Усі (або категорія, вибрана нижче)

en: Onsale
uk: Розпродається

en: Best Selling (order by: Sales)
uk: Бестселер (замовлення: продажі)

en: Sidebar Widget
uk: Віджет бічної панелі

en: 1. Create Sidebar in <a target="_blank" href="admin.php?page=be-options#sidebars">Theme Options > Sidebars</a><br />2. Add Widgets<br />3. Select your sidebar.
uk: 1. Створіть Бічну панель у <a target="_blank" href="admin.php?page=be-options#sidebars">Параметри теми > Бічні панелі</a><br />2. Додайте віджети<br />3. Виберіть Бічну панель.

en: Flat with title and description
uk: Квартира з назвою і описом

en: Flat carousel with titles
uk: Плоска карусель з назвами

en: Center mode
uk: Центральний режим

en: Hide Arrows
uk: Сховати Стрілки

en: Hide Dots
uk: Сховати крапки

en: Active color
uk: Активний колір

en: Slider Plugin
uk: Плагін Слайдера

en: Layer Slider
uk: Багаторівневий слайдер

en: Sliding Box
uk: Розсувна Коробка

en: Story Box
uk: Сюжетна Коробка

en: Recommended image width <b>750px - 1500px</b> depending on size of the item
uk: Рекомендована ширина зображення 750px <b>- 1500px</b> в залежності від розміру товару

en: Horizontal Image
uk: Горизонтальне Зображення

en: Vertical Image
uk: Вертикальне зображення

en: <b>JavaScript</b> content like Google Maps and some plugins shortcodes do <b>not work</b> in tabs. You can use Drag & Drop to set the order
uk: <b>JavaScript</b> Вміст, такий як Google Maps та деякі плагіни, шорткоди <b>не працюють</b> на вMasonryх. Ви можете використовувати перетягування, щоб встановити порядок

en: This is the 1st tab
uk: Це 1-я вMasonry

en: This is the 2nd tab
uk: Це 2-а вMasonry

en: Centered
uk: Поцентру

en: Unique ID [optional]
uk: Унікальний ідентифікатор [необов'язково]

en: Use if you want to open specified tab from link (does not work on the same page).<br />For example: Your Unique ID is <b>offer</b> and you want to open 2nd tab, please use link: <b>your-url/#offer-2</b>
uk: Використовуйте, якщо ви хочете відкрити вказану вкладку з посилання (не працює на тій же сторінці).<br />Наприклад: Ваш унікальний ідентифікатор <b>пропонується</b> , і ви хочете відкрити вкладку 2nd, будь ласка, використовуйте посилання: <b>your-url/#offer-2</b>

en: Content padding
uk: Заповнення вмісту

en: Use value with <b>px</b> or <b>%</b><br />Example: <b>20px</b> or <b>15px 20px 20px</b> or <b>20px 1%</b>
uk: Значення використання з <b>px</b> або <b>%</b><br />Приклад: 20px або 15px 20px <b>20px або 20px</b> <b>1%</b> <b></b>

en: Title tab
uk: ВMasonry Заголовок

en: Testimonials
uk: Відгуки

en: Single photo
uk: Одиночне фото

en: Photos
uk: Фотографії

en: Color active
uk: Колір активний

en: Company
uk: Компанія

en: Photos background
uk: Фонові фотографії

en: Testimonials List
uk: Список відгуків

en: Quote above the author
uk: Цитата вище автора

en: Table of Contents
uk: Зміст

en: This item will check all of the <b>Column Text</b> and <b>Heading</b> items to match tags stated in <b>Anchor by HTML tags</b> field below
uk: Цей елемент перевірить усі елементи <b>тексту стовпця</b> та <b>заголовка</b> на відповідність тегам, зазначеним у полі <b>тегів Anchor by HTML</b> нижче

en: Anchor by HTML tags
uk: Прив'язка за допомогою HTML тегів

en: Marker view
uk: Вид маркера

en: Numbers
uk: Цифри

en: Bullets
uk: Маркери

en: Bullets icon
uk: Значок кулі

en: Only for <b>Bullets</b> type of marker
uk: Тільки для <b>маркерів типу Маркер маркерів</b>

en: Link format
uk: Формат посилання

en: Use <b>Simple</b> for languages based on non URL frindly characters
uk: Використовуйте <b>Simple</b> для мов, заснованих на символах, відмінних від URL-адреси

en: SEO friendly
uk: SEO дружній

en: Simple
uk: Простий

en: Toggle the Visibility
uk: Переключення видимості

en: Enable and hide initially
uk: Включити і приховати спочатку

en: Show text
uk: Показувати текст

en: Hide text
uk: Сховати текст

en: Link hover
uk: Наведення курсору миші на посилання

en: Sample event
uk: Зразок подія

en: This is the 1st event
uk: Це вже 1-й захід

en: This is the 2nd event
uk: Це вже 2-й захід

en: Dot
uk: Точка

en: Content lines
uk: Рядки вмісту

en: Hover color
uk: Зависаючий колір

en: Trailer Box
uk: Трейлер блок

en: Image orientation
uk: Орієнтація зображення

en: Plain
uk: Прості

en: YouTube or Vimeo
uk: YouTube або Vimeo

en: Video ID
uk: Відео ID

en: <b>YouTube:</b> http://www.youtube.com/watch?v=<u>WoJhnRczeNg</u><br /><b>Vimeo:</b> http://vimeo.com/<u>62954028</u>
uk: <b>YouTube:</b> http://www.youtube.com/watch?v=<u>WoJhnRczeNg</u><br /><b>Vimeo:</b> <u>http://vimeo.com/ 62954028</u>

en: Parameters
uk: Параметри

en: Multiple parameters should be connected with "&"<br />Example: <b>autoplay=1&loop=1</b><br />Notice: Vimeo authors may disable some parameters for their videos
uk: Кілька параметрів повинні бути пов'язані з "&"<br />Приклад: <b>autoplay=1&loop=1</b><br />Примітка: автори Vimeo можуть вимкнути деякі параметри для своїх відео

en: MP4 video
uk: Відео в форматі MP4

en: Please add both mp4 and ogv for cross-browser compatibility
uk: Будь ласка, додайте mp4, так і ogv для кросбраузерною сумісності

en: OGV video
uk: Відео OGV

en: Placeholder image
uk: Зображення заповнювача

en: Placeholder Image will be used as video placeholder before video loads and on mobile devices
uk: Зображення-заповнювач буде використовуватися в якості заповнювача відео перед завантаженням відео і на мобільних пристроях

en: WebKit browsers and iOS do not support autoplay
uk: Браузери WebKit і iOS не підтримують автозапуск

en: autoplay controls loop muted
uk: відключений цикл управління автозапуском

en: autoplay controls loop
uk: цикл управління автозапуском

en: autoplay controls muted
uk: управління автозапуском вимкнено

en: autoplay loop muted
uk: цикл автозапуску відключений

en: autoplay controls
uk: елементи управління автозапуском

en: autoplay loop
uk: цикл автозапуску

en: autoplay muted
uk: відключено автоматичне відтворення

en: autoplay
uk: автозапуск

en: controls loop muted
uk: цикл керування вимкнено

en: controls loop
uk: цикл керування

en: controls muted
uk: керування відключено

en: controls
uk: керування

en: Visual Editor
uk: Візуальний редактор

en: Editor
uk: Редактор

en: Zoom Box
uk: Поле масштабування

en: Content image
uk: Зображення вмісту

en: Overlay background
uk: Накладання фону

en: Overlay
uk: Оверлей

en: Alert
uk: Сповіщення

en: Please select the alert style above
uk: Будь ласка, виберіть стиль оповіщення вище

en: Warning
uk: Застереження

en: Error
uk: Помилка

en: Success
uk: Успішно

en: Blockquote author
uk: Автор цитати з блоку

en: Link to author's page
uk: Посилання на сторінку автора

en: New tab or window
uk: Нова вMasonry або вікно

en: Lightbox
uk: Лайтбокс

en: Text on the button
uk: Текст на кнопку

en: Link (with http://)
uk: Посилання (з http://)

en: Button align
uk: Вирівнювання кнопок

en: To use a button with an icon, type the icon name here
uk: Щоб використовувати кнопку зі значком, введіть назву піктограми

en: Button background color
uk: Колір фону кнопки

en: Button text color
uk: Колір тексту кнопки

en: Button Size
uk: Розмір кнопки

en: Very Large
uk: Дуже великий

en: Full Width
uk: Повна ширина

en: Stretch to the width of the column
uk: Розтягнути на ширину стовпця

en: CSS Classes
uk: Клас CSS

en: "Rel" attribute to the link
uk: Атрибут "Rel" для посилання

en: Enter the new filename (if click on button downloads a file)
uk: Введіть нове ім'я файлу (при натисканні на кнопку завантажується файл).

en: "Onclick" attribute to the link
uk: Атрибут "Onclick" для посилання

en: Code inside the box
uk: Код всередині коробки

en: Content link
uk: Посилання на вміст

en: Item title text
uk: Текст заголовка елемента

en: Countdown Inline
uk: Вбудований зворотний відлік

en: Counter Inline
uk: Вбудований лічильник

en: for style: default
uk: для стилю: типовий

en: CSS classes
uk: CSS класи

en: Dropcap
uk: Випадаючий

en: Size in px or 1, 2, 3 for predefined sizes
uk: Розмір в px або 1, 2, 3 для визначених розмірів

en: Font family
uk: Сімейство Шрифтів

en: Text of dropcap
uk: Текст випадаючого списку

en: Fancy Link
uk: Fancy посилання

en: Link text
uk: Текст Посилання

en: Link (with https://)
uk: Посилання (з https://)

en: Style of fancy link
uk: Стиль химерної посилання

en: Brackets
uk: Дужки

en: Block flipping
uk: Гортання блоків

en: Border bottom
uk: Нижня межа

en: Border clone
uk: Межа клон

en: Background shift
uk: Зсув фону

en: Color and border shift
uk: Зрушення кольору і меж

en: Border position change
uk: Зміна положення межі

en: Borders to cross
uk: Межі для перетину

en: Icon below link
uk: Значок під посиланням

en: for style <b>Icon below link</b> only
uk: для стилю <b>Значок лише під посиланням</b>

en: Google Font
uk: Шрифт Google

en: Font
uk: Шрифт

en: Google font name<br><b>Important</b>: Works only with Google Fonts loaded from Google or Local for fonts selected in Theme Options
uk: Назва шрифту Google<br><b>Важливо</b>: працює лише з шрифтами Google, завантаженими з Google або Local для шрифтів, вибраних у параметрах теми

en: Font size in px
uk: Розмір в px

en: Weight
uk: Вага

en: Font weight (some fonts only)
uk: Вага шрифту (тільки для деяких шрифтів)

en: Italic
uk: Курсивний

en: Font style: italic (some fonts only)
uk: Стиль шрифту: курсив (тільки для деяких шрифтів)

en: Letter Spacing
uk: Відступ між літерами

en: Letter spacing in px
uk: Інтервал між літерами у px

en: Color of font
uk: Колір шрифту

en: Subset
uk: Підмножина

en: Subset for font (multiple separate with comma)
uk: Підмножина для шрифту (кілька розділяються комою)

en: Heading size
uk: Розмір заголовка

en: Highlight
uk: Виділення

en: Underline
uk: Підкреслене

en: Line style
uk: Стиль лінії

en: Line width
uk: Ширина лінії

en: Icon Bar
uk: Панель піктограм

en: If you want large icon, then type large, leave field empty if you want default size
uk: Якщо вам потрібний значок великого розміру, потім введіть large, залиште поле порожнім, якщо ви хочете розмір за замовчуванням

en: Icon Block
uk: Блок значків

en: Idea
uk: Ідея

en: Width in px
uk: Ширина в px

en: Height in px
uk: Висота в px

en: Margin Top in px
uk: Верхнє поле в px

en: Margin Bottom in px
uk: Нижнє поле в px

en: Image on click
uk: Зображення по клацанню

en: Link to image to open after click
uk: Посилання на зображення, яке відкривається після клацання

en: URL to open on click instead of image url
uk: URL для відкриття клацанням замість URL зображення

en: ON
uk: ВКЛ

en: OFF
uk: ВИКЛ

en: Short text under image
uk: Короткий текст під зображенням

en: - Not Animated -
uk: - Не анімовані -

en: Fade in
uk: Зникання

en: Fade in up
uk: Зникнення вгору

en: Fade in down
uk: Зникати down

en: Fade in left
uk: Зникнення ліворуч

en: Fade in right
uk: Зникнення праворуч

en: Fade in up large
uk: Зникнення вгору велике

en: Fade in down large
uk: Затухаючий вниз великий

en: Fade in left large
uk: Зникнення ліворуч велике

en: Fade in right large
uk: Зникнення праворуч велике

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom in up
uk: Збільшити

en: Zoom in down
uk: Збільшити донизу

en: Zoom in left
uk: Збільшити ліворуч

en: Zoom in right
uk: Збільшити праворуч

en: Zoom in up large
uk: Збільшити масштаб

en: Zoom in down large
uk: Збільшіть масштаб до мінімуму

en: Zoom in left large
uk: Збільшити масштаб зліва великий

en: Bounce in
uk: Підстрибувати в

en: Bounce in up
uk: Підстрибнути вгору

en: Bounce in down
uk: Підстрибнути вниз

en: Bounce in left
uk: Підстрибнути вліво

en: Bounce in right
uk: Підстрибнути вправо

en: Popup
uk: Спливаюче вікно

en: Popup link text
uk: Спливаючий текст посилання

en: Inner padding in px
uk: Внутрішня проMasonry в px

en: Use button instead of text link
uk: Використовуйте кнопку замість текстового посилання

en: Image url
uk: Шлях до зображення

en: If you dont want to use icon you can enter image URL
uk: Якщо ви не хочете використовувати значок, ви можете ввести URL зображення

en: Number of icons
uk: Кількість значків

en: Number of active icons
uk: Кількість активних піктограм

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Popup text
uk: Спливаючий текст

en: Tooltip_Image
uk: Подсказка_изображение

en: Image URL
uk: URL Зображення

en: Type of listing
uk: Тип лістингу

en: Paragraphs
uk: Параграфи

en: Lists
uk: Списки

en: Amount
uk: Сума

en: Minimal words amount
uk: Мінімальна кількість слів

en: Maximal words amount
uk: Максимальна кількість слів

en: Absolute
uk: Абсолютне

en: Static
uk: Статичний

en: Device type
uk: Тип пристрою

en: Custom visibility
uk: Власна видимість

en: Hide under
uk: Сховатися під

en: Show under
uk: Показати під

en: Custom ID
uk: Довільний ID

en: -- Select --
uk: -- Вибрати --

en: Arc Opacity
uk: Непрозорість дуги

en: Arc Opacity 2
uk: Непрозорість дуги 2

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Blobs
uk: Краплі

en: Blobs 2
uk: Краплі 2

en: Book
uk: Книга

en: Christmas Trees
uk: Новорічні ялинки

en: Clouds
uk: Хмари

en: Clouds 2
uk: Хмари 2

en: Curve
uk: Крива

en: Curve Corner Opacity
uk: Непрозорість кута кривої

en: Curve Asymmetrical
uk: Асиметрична Крива

en: Crazy Waves
uk: Шалені Хвилі

en: Gradient Opacity
uk: Градієнт Непрозорість

en: Hexagons Opacity
uk: Непрозорість Шестикутників

en: Hills
uk: Пагорби

en: Hills Opacity
uk: Непрозорість пагорбів

en: Mountains
uk: Гори

en: Mountains 2
uk: Гори 2

en: Spikes Opacity
uk: Непрозорість шипів

en: Split
uk: Розрив

en: Tilt Opacity
uk: Непрозорий нахил

en: Tilt Opacity 2
uk: Непрозорість нахилу 2

en: Triangle Asymmetrical
uk: Асиметричний Трикутник

en: Tilt
uk: Нахил

en: Waves
uk: Хвилі

en: Waves Opacity
uk: Непрозорість хвиль

en: Waves Opacity 2
uk: Непрозорість хвиль 2

en: Waves Opacity 3
uk: Непрозорість хвиль 3

en: Waves Opacity 4
uk: Непрозорість хвиль 4

en: View product
uk: Переглянути товар

en: Add to wishlist
uk: Додати до списку бажань

en: The package could not be downloaded. Please make sure your theme is registered for this domain.
uk: Не вдалося завантажити пакет. Будь ласка, переконайтеся, що ваша тема зареєстрована для цього домену.

en: Love randomized
uk: Любов рандомізована

en: The package could not be downloaded.
uk: Не вдалося завантажити пакет.

en: WordPress filesystem error.
uk: Помилка файлової системи WordPress.

en: The package could not be unziped.
uk: Пакет не вдалося розпакувати.

en: Demo data folder does not exist (%s).
uk: Папка демонстраційних даних не існує (%s).

en: Database was reset
uk: Базу даних скинуто

en: Install pre-built website
uk: Встановити готовий вебсайт

en: Pre-built websites
uk: Готові вебсайти

en: There was an error when reading this WXR file
uk: Під час читання цього файлу WXR сталася помилка

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
uk: Деталі показані вище. Тепер імпортер спробує знову з іншим аналізатором...

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
uk: Скоріш за все, це не файл WXR; номер версії WXR відсутній або неправильний

en: Sorry, there has been an error.
uk: На жаль, сталася помилка.

en: The file does not exist, please try again.
uk: Файлу не існує, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: All done.
uk: Все зроблено.

en: Have fun!
uk: Удачі!

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
uk: Не забудьте оновити паролі та ролі імпортованих користувачів.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
uk: Не вдалося знайти файл експорту в <code>%s</code>. Ймовірно, це пов’язано недостатніми правами доступу.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
uk: Цей файл WXR (version %s) може не підтримуватися цією версією імпортера. Будь ласка, розгляньте оновлення.

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
uk: Не вдалося імпортувати автора %s. Їх записи будуть віднесені до поточного користувача.

en: Assign Authors
uk: Призначити авторів

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
uk: Щоб полегшити редагування та збереження імпортованого вмісту, можливо, ви захочете перепризначити автора імпортованого товару існуючому користувачеві цього сайту. Наприклад, ви можете імпортувати всі записи як записи <code> admin </code>.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
uk: Якщо новий користувач створюється WordPress, новий пароль буде створено випадковим чином, а роль нового користувача&#8217;s  буде встановлено як %s. Необхідно вручну змінити дані нового користувача&#8217;s.

en: Import Attachments
uk: Імпорт вкладень

en: Download and import file attachments
uk: Завантажте та імпортуйте вкладення файлів

en: Import author:
uk: Імпортувати автор:

en: or create new user with login name:
uk: або створити нового користувача з логіном:

en: as a new user:
uk: як новий користувач:

en: assign posts to an existing user:
uk: призначити повідомлення для існуючого користувача:

en: or assign posts to an existing user:
uk: або призначити записи існуючому користувачу:

en: - Select -
uk: - Оберіть -

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
uk: Не вдалося створити нового користувача для %s. Їх записи будуть віднесені до поточного користувача.

en: Failed to import category %s
uk: Не вдалося імпортувати категорію %s

en: Failed to import post tag %s
uk: Не вдалося імпортувати тег допису %s

en: Failed to import %s %s
uk: Не вдалося імпортувати %s %s

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
uk: Не вдалося імпортувати &#8220;%s&#8221;: Недійсний тип записи %s

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
uk: %s &#8220;%s&#8221; вже існує.

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
uk: Не вдалося імпортувати %s &#8220;%s&#8221;

en: Menu item skipped due to missing menu slug
uk: Пункт меню пропущено через відсутність слагу меню

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
uk: Пункт меню пропущено через неправильний слаг меню: %s

en: Fetching attachments is not enabled
uk: Завантаження вкладень не ввімкнено

en: Invalid file type
uk: Недійсний тип файлу

en: Remote server did not respond
uk: Віддалений сервер не відповідав

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
uk: Віддалений сервер повернув відповідь про помилку %1$d %2$s

en: Remote file is incorrect size
uk: Віддалений файл неправильний розмір

en: Zero size file downloaded
uk: Файл нульового розміру завантажений

en: Remote file is too large, limit is %s
uk: Віддалений файл завеликий, обмеження %s

en: Import WordPress
uk: Імпортувати WordPress

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
uk: Доступна нова версія цього імпортера. Будь ласка, оновіть версію %s , щоб забезпечити сумісність із новими файлами експорту.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
uk: Привіт! Завантажити свої WordPress RSS файл (WXR), і ми&#8217; будемо імпортувати записи, сторінки, коментарі, користувальницькі поля, категорії та теги на цей сайт.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
uk: Виберіть файл WXR (.xml) для завантаження, потім натисніть Завантажити файл та імпортуйте.

en: To make it simpler for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site, such as your primary administrator account.
uk: Щоб спростити редагування та збереження імпортованого вмісту, можна перепризначити автора імпортованого елемента наявному користувачу цього сайту, наприклад основному обліковому запису адміністратора.

en: Could not create temporary file.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл.

en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
uk: Запит не виконаний через помилки: %1$s (%2$s)

en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
uk: Віддалений сервер повернув наступний несподіваний результат: %1$s (%2$s)

en: Downloaded file has incorrect size
uk: Завантажений файл має неправильний розмір

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
uk: Вибачте, цей тип файлів не дозволений із міркувань безпеки.

en: The uploaded file could not be moved
uk: Завантажений файл не вдалося перемістити

en: Be • Accordion
uk: Be • Акордеон

en: Accordion title
uk: Заголовок акордеона

en: Accordion content
uk: Вміст акордеону

en: Accordion #1
uk: Акордеон #1

en: Accordion #2
uk: Акордеон #2

en: Advances
uk: Досягнення

en: Open at start
uk: Відкрити при запуску

en: Close all
uk: Закрийте всі

en: Be • Article box
uk: Be • Поле статті

en: Be • Before after
uk: Be • До та після

en: Be • Blockquote
uk: Be • Блок цитат

en: Basic HTML tags allowed.
uk: Можна базові HTML-теги.

en: Be • Blog news
uk: Be • Блог Новини

en: Number of posts to show
uk: Кількість повідомлень для показу

en: Multiple Categories
uk: Декілька категорій

en: Do not use random order with pagination or load more
uk: Не використовуйте випадковий порядок розбиття на сторінки і не завантажуйте більше

en: Button | Link
uk: Кнопка | Url

en: Button | Title
uk: Кнопка | Назва

en: Be • Blog slider
uk: Be • Блог Слайдер

en: Number of posts
uk: Кількість повідомлень

en: Large number of items may affect performance
uk: Велика кількість предметів може вплинути на продуктивність

en: Read more buttons
uk: Читати більше кнопок

en: Hide Navigation
uk: Сховати Шлях

en: Be • Blog teaser
uk: Be • Блог Тизер

en: Title | Tag
uk: Назва | Тег

en: No margins
uk: Без полів

en: Be • Blog
uk: Be • Блог

en: Masonry Blog Style - 2-4 columns
uk: Стиль блогу Masonry - 2-4 колонки

en: Masonry Tiles (vertical images) - 2-4 columns
uk: Masonry плитки (вертикальні зображення) - 2-4 стовпця

en: Photo (horizontal images) - 1 column
uk: Фотографія (горизонтальні зображення) - 1 стовпець

en: Do not use random order with pagination
uk: Не використовуйте випадковий порядок нумерації сторінок

en: Exclude Posts
uk: Вилучити записи

en: Show only Categories
uk: Показати тільки Категорії

en: Show only Tags
uk: Показати тільки Теги

en: Show only Authors
uk: Показати тільки авторів

en: Pagination will <strong>not</strong> work if you put item on Homepage of WordPress Multilingual Site.
uk: Нумерація сторінок <strong>не</strong> працюватиме, якщо ви розмістите елемент на домашній сторінці багатомовного сайту WordPress.

en: <b>Sliders</b> will be replaced with featured images
uk: <b>Слайдери</b> будуть замінені вибраними зображеннями

en: Greyscale images
uk: Зображення у відтінках сірого

en: Include events
uk: Включити події

en: requires free The Events Calendar plugin
uk: потрібно безкоштовний плагін Events Calendar (Календар подій)

en: Be • Call to action
uk: Be • Заклик до дії

en: Button Title
uk: Напис на кнопці

en: Be • Chart
uk: Be • Діаграма

en: Number between 0-100
uk: Номер між 0-100

en: Recommended image size: <b>70px x 70px</b>
uk: Рекомендований розмір зображення: <b>70x70px</b>

en: optional
uk: необов'язково

en: Be • Clients slider
uk: Be • Слайдер Клієнтів

en: Be • Clients
uk: Be • Клієнти

en: Items in Row
uk: Елементи в рядку

en: Be • Code
uk: Be • Код

en: Be • Contact box
uk: Be • Контактна форма

en: This is the address
uk: Це адреса

en: Phone 2nd
uk: Телефон 2 -й

en: Background Image
uk: Фонове Зображення

en: Be • Countdown
uk: Be • Зворотний відлік

en: Launch Date
uk: Початок цифрового телерадіомовлення

en: UTC Timezone
uk: Часовий пояс UTC

en: Number font size
uk: Розмір Шрифту Чисел

en: Be • Counter
uk: Be • Лічильник

en: or
uk: або

en: Be • Fancy divider
uk: Be • Химерний роздільник

en: Curve Up
uk: Крива вгору

en: Curve Down
uk: Крива дониз

en: Triangle Up
uk: Трикутник вгору

en: Triangle Down
uk: Трикутник вниз

en: Be • Fancy heading
uk: Be • Вигадливий заголовок

en: Use H1 tag
uk: Використовуйте тег H1

en: Some Shortcodes and HTML tags allowed
uk: Дозволені деякі шорткоди і HTML теги

en: Question #1
uk: Питання #1

en: Question #2
uk: Питання #2

en: Be • Feature box
uk: Be • Поле функцій

en: Be • Feature list
uk: Be • Особливий список

en: List item #1
uk: Елемент списку #1

en: List item #2
uk: Елемент списку #2

en: Be • Flat box
uk: Be • Плоска коробка

en: Icon image
uk: Іконка

en: Be • Gallery
uk: Be • Галерея

en: Full
uk: Повне

en: Be • Helper
uk: Be • Помічник

en: Regular tab
uk: Звичайна вкладка

en: Use this field if you want to link to another page instead of showing the content
uk: Використовуйте це поле, якщо ви хочете створити посилання на іншу сторінку замість відображення вмісту

en: This option is useful when you want to use <b>prettyphoto</b> or <b>scroll</b>
uk: Цей параметр корисний, якщо ви хочете використовувати <b>prettyphoto</b> або <b>прокрутку</b>

en: Scroll to ID
uk: Перейдіть до ID

en: Be • Hover box
uk: Be • Наведення коробка

en: Image hover
uk: Наведення курсору миші на зображення

en: Both images must have the same size
uk: Обидва зображення повинні мати однаковий розмір

en: Be • Hover color
uk: Be • Колір наведення

en: Radius
uk: Радіус

en: Be • How it works
uk: Be • Як це працює

en: Line right
uk: Лінія праворуч

en: Background Image style
uk: Стиль фонового зображення

en: Be • Icon box
uk: Be • Поле зі значком

en: Icon/Image position
uk: Позиція іконки/зображення

en: Be • Info box
uk: Be • Інформаційне вікно

en: Additional content
uk: Додатковий вміст

en: Be • List
uk: Be • Список

en: With background
uk: З фоном

en: Be • Offer thumbnails
uk: Be • Пропозиція ескізи

en: Thumbnails at the bottom
uk: Мініатюри внизу

en: Thumbnails on the left
uk: Мініатюри зліва

en: Be • Offer
uk: Be • Пропозиція

en: Be • Opening hours
uk: Be • Години роботи

en: Monday - Friday
uk: Понеділок - П'ятниця

en: 8am - 4pm
uk: 8 ранку - 4 вечора

en: Saturday
uk: Субота

en: Be • Our team
uk: Be • Наша Команда

en: This is the blockquote
uk: Блок цитат

en: List (no inner section)
uk: Список (без внутрішнього розділу)

en: Be • Photo box
uk: Be • Фотобокс

en: Greyscale
uk: Відтінки сірого

en: Be • Portfolio grid
uk: Be • Сітка портфоліо

en: Be • Portfolio photo
uk: Be • Фото портфоліо

en: Be • Portfolio slider
uk: Be • Слайдер портфоліо

en: Show on Hover
uk: Показувати при наведенні курсору миші

en: Always Show
uk: Завжди показувати

en: One Page
uk: Одна сторінка

en: Single Slide
uk: Один Cлайд

en: Be • Portfolio
uk: Be • Портфоліо

en: Masonry Hover Description
uk: Опис Наведення Masonry

en: Masonry Minimal
uk: Masonry Мінімальна

en: Masonry Flat
uk: Плоска Masonry

en: Use as related posts
uk: Використовувати в якості пов'язаних повідомлень

en: Use on single project page to exclude current project
uk: Використовуйте на одній сторінці проекту, щоб виключити поточний проект

en: Be • Pricing
uk: Be • Ціна

en: Table Label
uk: Мітка таблиці

en: Be • Progress bars
uk: Be • Індикатори прогресу

en: Event title
uk: Назва події

en: Bar #1
uk: Бар #1

en: Bar #2
uk: Бар #2

en: Be • Promo box
uk: Be • Блок промо

en: Be • Quick fact
uk: Be • Швидкі факти

en: Be • Shop slider
uk: Be • Слайдер магазину

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: -- Default --
uk: -- Типове --

en: Be • Shop
uk: Be • Магазин

en: Number of products
uk: Кількість товарів

en: Be • Slider
uk: Be • Слайдер

en: Be • Sliding box
uk: Be • Розсувний блок

en: Be • Story box
uk: Be • Сюжетний блок

en: Be • Table of contents
uk: Be • Зміст

en: Anchor by HTML tags)
uk: Прив'язка за допомогою HTML тегів)

en: Be • Tabs
uk: Be • Вкладки

en: Tab title
uk: Заголовок назви

en: Tab content
uk: Зміст вкладки

en: Tab #1
uk: ВMasonry #1

en: Tab #2
uk: ВMasonry #2

en: Horizontal (centered tab)
uk: Горизонтальний (вMasonry по центру)

en: Be • Testimonials list
uk: Be • Список відгуків

en: Be • Testimonials
uk: Be • Відгуки

en: Single Photo
uk: Одиночне фото

en: Be • Timeline
uk: Be • Часова шкала

en: Title #1
uk: Назва #1

en: Title #2
uk: Назва #2

en: Be • Trailer box
uk: Be • Трейлер блок

en: Be • Zoom box
uk: Be • Поле масштабу

en: Overlay color
uk: Колір нашарування

en: Article Box
uk: Поле Cтатті

en: Featured Image
uk: Головне зображення

en: Link | Target
uk: Лінк | Таргет

en: Item do NOT work in Frontend Editor
uk: Елемент не працює в зовнішньому редакторі

en: Image | Before
uk: Зображення | Перед

en: Image width should be no less than the width of a column. Minimum 700px
uk: Ширина зображення повинна бути не менше, ніж ширина стовпця. Мінімум 700px

en: Image | After
uk: Зображення | Після

en: Insert your content here
uk: Вставити свій контент сюди

en: Recommended column size: 1/1
uk: Рекомендований розмір колонки: 1/1

en: Default: 3. Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout.<br />This option works in styles: <b>Grid, Masonry</b>
uk: За замовчуванням: 3. Рекомендовані: 2-4. Занадто велике значення може призвести до збою макета.<br />Цей варіант працює в стилях: <b>сітка, Masonry</b>

en: Select posts category
uk: Виберіть категорію запису

en: Categories <b>slugs</b>. Slugs should be separated with <b>coma</b> ( , )
uk: Категорії <b>slugs</b>. Slugs слід відокремити з <b>комою</b> ( , )

en: Posts <b>IDs</b>. IDs should be separated with <b>coma</b> ( , )
uk: <b>Ідентифікатори</b> публікацій. Ідентифікатори слід розділяти <b>комою</b> ( , )

en: Show | Read More link
uk: Показати | Читати Далі посилання

en: Show | Filters
uk: Показати | Фільтри

en: This option works in <b>Category: All</b> and <b>Style: Masonry</b>
uk: Ця опція працює в <b>категорії: Все</b> та <b>Стиль: Masonry</b>

en: Show | Pagination
uk: Показати | Нумерація

en: <strong>Notice:</strong> Pagination will <strong>not</strong> work if you put item on Homepage of WordPress Multilangual Site.
uk: <strong>Зауважте:</strong> Нумерація сторінок <strong>не</strong> працюватиме, якщо ви розмістите елемент на домашній сторінці Багатомовного сайту WordPress.

en: Greyscale Image
uk: Зображення у відтінках сірого

en: for <b>Style: Masonry Tiles</b> only
uk: <b>для стилю: Masonry плитки</b> тільки

en: Slugs should be separated with <strong>coma</strong> (,)
uk: Slugs слід відокремити з <strong>комою</strong> (,)

en: Show Read More button
uk: Показати "Читати докладніше" кнопку

en: Font Icon, eg. <strong>icon-lamp</strong>
uk: Значок шрифту, напр. <strong>Ікона-світильник</strong>

en: Chart Label
uk: Етикетка діаграми

en: Chart Image
uk: Зображення діаграми

en: Line Width
uk: Товщина лінії

en: px (optional)
uk: px (необов'язково)

en: Number of items in row. Recommended number: 3-6
uk: Кількість елементів у рядку. Рекомендована кількість: 3-6

en: Client Category slug
uk: Slug категорії клієнта

en: Lunch Date
uk: Дата обіду

en: Format: 12/30/2017 12:00:00 month/day/year hour:minute:second
uk: Формат: 30.12.2017 12:00:00 місяць / день / рік година: хвилина: секунда

en: Icon Color
uk: Колір Іконки

en: Wrap title into H1 instead of H2
uk: Перенесіть заголовок H1 замість H2

en: Icon Style only. Font Icon, eg. <strong>icon-lamp</strong>
uk: Лише стиль піктограми. Значок шрифту, напр. <strong>Ікона-світильник</strong>

en: Line Style only
uk: Тільки стиль лінії

en: Some fields above work on selected styles.
uk: Деякі поля вище працюють з вибраними стилями.

en: This field is used as an Item Label in admin panel only.
uk: Це поле використовується в якості мітки елемента тільки в панелі адміністратора.

en: Please use <strong>[item icon="" title="List item" link="" target=""]</strong> shortcodes.
uk: Будь ласка, використовуйте [item icon="" title="Елемент списку" link="" <strong>target=""]</strong> шорткоди.

en: Default: 4. Recommended: 2-4. Too large value may crash the layout.
uk: Значення за замовчуванням: 4. Рекомендується: 2-4. Занадто велике значення може призвести до збою макета.

en: Icon | Image
uk: Ікона | Малюнок

en: You can use image icon instead of font icon
uk: Ви можете використовувати значок зображення замість значка шрифту

en: Icon background
uk: Фон іконки

en: Leave this field blank to use Theme Background.
uk: Залиште це поле порожнім, щоб використовувати Фон теми.

en: Item 1 | Title
uk: Пункт 1 | Назва

en: Item 1 | Content
uk: Пункт 1 | Вміст

en: Item 1 | Link
uk: Пункт 1 | Посилання

en: Item 1 | Target
uk: Пункт 1 | Ціль

en: Item 2 | Title
uk: Пункт 2 | Назва

en: Item 2 | Content
uk: Пункт 2 | Вміст

en: Item 2 | Link
uk: Пункт 2 | Посилання

en: Item 2 | Target
uk: Пункт 2 | Ціль

en: Hover Image
uk: Зображення наведення

en: Both images must have the same size.
uk: Обидва зображення повинні мати однаковий розмір.

en: Background color | Hover
uk: Колір фону | Наведіть

en: Border color | Hover
uk: Колір межі | Наведення

en: Link | Class
uk: Посилання | Клас

en: How it Works
uk: Як це працює

en: Show right connecting line
uk: Показати праву сполучну лінію

en: Icon Position
uk: Позиції іконки

en: Show right border
uk: Показати праву кордон

en: Google Maps Lat
uk: Карти Google Lat

en: The map will appear only if this field is filled correctly. Example: -33.87
uk: Карта з'явиться тільки в тому випадку, якщо це поле заповнено правильно. Приклад: -33.87

en: The map will appear only if this field is filled correctly. Example: 151.20
uk: Карта з'явиться тільки в тому випадку, якщо це поле заповнено правильно. Приклад: 151.20

en: Disable on Mobile
uk: Відключити на мобільному

en: Marker Icon [.png]
uk: Піктограма маркера [.png]

en: Additional Markers | Lat,Lng,IconURL
uk: Додаткові маркери | Lat,Lng,IconURL

en: Separate Lat,Lang,IconURL[optional] with <b>coma</b> [ , ]<br />Separate multiple Markers with <b>semicolon</b> [ ; ]<br />Example: <b>-33.88,151.21,ICON_URL;-33.89,151.22</b>
uk: Відокремте Lat,Lang,IconURL[необов'язково] <b>комою</b> [ , ]<br />Розділяйте кілька маркерів <b>крапкою з комою</b> [ ; ]<br />Приклад: -33,88,151,21,ICON_URL <b>;-33,89,151,22</b>

en: Contact Box on the map (for full width column/wrap)
uk: Поле контакту на карті (для стовпця / обгортки на всю ширину)

en: Will also be used as the image alternative text
uk: Також в якості зображення буде використовуватися альтернативний текст

en: Text Align
uk: Розміщення тексту

en: Portfolio Category slug
uk: Slug категорії Портфоліо

en: Portfolio items order by column.
uk: Елементи портфоліо впорядковані по стовпцях.

en: Portfolio items order.
uk: Замовлення елементів портфоліо.

en: Use as Related Projects
uk: Використовувати в якості пов'язаних проектів

en: Exclude current Project. This option will override Exclude Posts option above
uk: Виключити поточний проект. Цей параметр перевизначити параметр Виключити записи вище

en: This option works in <b>Category: All</b>
uk: Ця опція працює в <b>категорії: Усі</b>

en: Navigation Arrows
uk: Стрілки навігації

en: Show Navigation Arrows
uk: Показувати навігаційні стрілки

en: Currency | Position
uk: Валюта | Позиція

en: Link will appear only if this field will be filled.
uk: Посилання з'явиться тільки в тому випадку, якщо це поле буде заповнено.

en: Button | Icon
uk: Кнопка | Іконка

en: Button | Target
uk: Кнопка | Ціль

en: Please use <strong>[bar title="Title" value="50" size="20"]</strong> shortcodes here.
uk: Будь ласка, використовуйте <strong>тут шорткоди [bar title="Title" value="50" size="20"]</strong>.

en: Button | Text
uk: Кнопка | Текст

en: Category slug
uk: Категорія кулі

en: Hide Photos
uk: Приховувати фотографії

en: Content Image
uk: Зображення вмісту

en: Client Options
uk: Параметри клієнта

en: recommended image size: <b>&nbsp;150px x 75px</b>
uk: рекомендований розмір зображення: <b>&nbsp;150x75px</b>

en: Link to client site
uk: Посилання на сайт клієнта

en: Client
uk: Клієнт

en: Add New
uk: Додати

en: Add New Client
uk: Додати нового клієнта

en: Edit Client
uk: Редагувати клієнта

en: New Client
uk: Новий клієнт

en: View Clients
uk: Відобразити клієнтів

en: Search Clients
uk: Пошук Клієнтів

en: No clients found
uk: Клієнтів Не Знайдено

en: No clients found in Trash
uk: Клієнтів Не Знайдено в Кошику

en: Client categories
uk: Категорії клієнтів

en: Categories
uk: Категорії

en: Icons Options
uk: Параметри значків

en: Name
uk: Ім’я

en: Must be unique
uk: Повинно бути унікальним

en: Icon pack
uk: Набір іконок

en: Upload an <a href="https://icomoon.io/app/" target="_blank">Icomoon</a> zip file
uk: Завантажте zip-файл <a href="https://icomoon.io/app/" target="_blank">Icomoon</a>

en: Add New Icons
uk: Додати Новий значок

en: Edit Icons
uk: Редагування значків

en: New Icons
uk: Нові іконки

en: View Icons
uk: Перегляд значків

en: Search Icons
uk: Піктограми пошуку

en: No icons found
uk: Іконки не знайдені

en: Layout Options
uk: Параметри макету

en: Boxed
uk: Блоками

en: Use only with image selected above
uk: Використовуйте тільки з зображенням, обраним вище

en: Retina Logo should be 2x larger than Custom Logo
uk: Логотип Retina повинен бути в 2х більше користувальницького логотипу

en: Sticky Header
uk: Липкий Заголовок

en: Use if you want different logo for Sticky Header
uk: Використовуйте, якщо вам потрібен інший логотип для липкого заголовка

en: Sticky Header Retina
uk: Retina Липкого Заголовка

en: Retina Logo should be 2x larger than Sticky Logo
uk: Логотип Retina повинен бути в 2х більше, ніж логотип Sticky

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Use if you want different logo for Mobile
uk: Використовуйте, якщо вам потрібен інший логотип для мобільних пристроїв

en: Mobile Retina
uk: Мобільна Retina

en: Retina Logo should be 2x larger than Mobile Logo
uk: Логотип Retina повинен бути в 2х більше, ніж логотип мобільного пристрою

en: Mobile Sticky Header
uk: Мобільний Липкий Заголовок

en: Use if you want different logo for Mobile Sticky Header
uk: Використовуйте, якщо вам потрібен інший логотип для мобільного липкого заголовка

en: Mobile Sticky Header Retina
uk: Мобільний Липкий Заголовок Retina

en: Retina Logo should be 2x larger than Mobile Sticky Header Logo
uk: Логотип Retina повинен бути в 2х більше, ніж логотип Mobile Sticky Header

en: Header
uk: Шапка

en: Sticky | Style
uk: Липкий | Стиль

en: The same as Top Bar Left background
uk: Такий же, як фон верхній панелі зліва

en: White
uk: Білий

en: Dark
uk: Темний

en: Colors
uk: Кольори

en: Skin
uk: Тема

en: Subheader background
uk: Фон підзаголовку

en: Subheader text
uk: Текст підзаголовку

en: Layouts
uk: Макети

en: Add New Layout
uk: Додати новий макет

en: Edit Layout
uk: Редагувати макет

en: New Layout
uk: Новий макет

en: View Layout
uk: Переглянути макети

en: Search Layouts
uk: Шукати макети

en: No layouts found
uk: Макети не знайдені

en: No layouts found in Trash
uk: Макети не знайдені в кошику

en: Layout ID
uk: ID макета

en: Offer Options
uk: Пропозиції Параметри

en: recommended image size: <b>&nbsp;960px x 540px</b>
uk: рекомендований розмір зображення: <b>&nbsp;960 x 540 пікселів</b>

en: Same window
uk: Те ж саме вікно

en: New window
uk: Нове вікно

en: for Offer Slider Thumb Pager
uk: для Пропозиції Слайдер Thumb Pager

en: Offer
uk: Пропозиція

en: Offer Item
uk: Пропозиції Товар

en: Add New Item
uk: Додати Новий Елемент

en: Edit Item
uk: Редагувати об'єкт

en: New Item
uk: Новий елемент

en: View Item
uk: Переглянути запис

en: Search Offer Items
uk: Пошук Товарів Пропозиції

en: No items found
uk: Не знайдено

en: No items found in Trash
uk: В кошику не знайдено

en: Offer categories
uk: Категорії пропозицій

en: Page Options
uk: Параметри Сторінки

en: Header & Footer
uk: Заголовок і підвал

en: Custom Header Template
uk: Власний Шаблон Заголовка

en: To overwrite template set with conditions in <a target="_blank" href="edit.php?post_type=template&tab=header">Templates</a> section, please select appropriate template from dropdown select. Afterwards, please reload the page to refresh the options.
uk: Щоб перезаписати набір <a target="_blank" href="edit.php?post_type=template&tab=header">шаблонів умовами в Шаблони</a> розділ, виберіть відповідний шаблон зі спадного списку. Після цього, будь ласка, оновіть сторінку, щоб оновити параметри.

en: Custom Footer Template
uk: Власний Підвала

en: To overwrite template set with conditions in <a target="_blank" href="edit.php?post_type=template&tab=footer">Templates</a> section, please select appropriate template from dropdown select. Afterwards, please reload the page to refresh the options.
uk: Щоб перезаписати набір <a target="_blank" href="edit.php?post_type=template&tab=footer">шаблонів умовами в Шаблони</a> розділ, виберіть відповідний шаблон зі спадного списку. Після цього, будь ласка, оновіть сторінку, щоб оновити параметри.

en: The content
uk: Вміст

en: The content from the WordPress editor
uk: Вміст з редактора WordPress

en: Full width sections works only without sidebars
uk: Розділи повної ширини працюють тільки без бокових панелей

en: Left sidebar
uk: Лівий сайдбар

en: Right sidebar
uk: Правий сайдбар

en: Both sidebars
uk: Обидві Бічні панелі

en: Off-canvas sidebar
uk: Off-canvas Бічна панель

en: Shows only if layout with sidebar is selected
uk: Відображається тільки в тому випадку, якщо вибраний макет з бічною панеллю

en: Sidebar 2nd
uk: Бічна панель 2-й

en: Shows only if layout with both sidebars is selected
uk: Відображається тільки в тому випадку, якщо вибраний макет з обома бічними панелями

en: Media
uk: Медіафайли

en: Slider shortcode
uk: Короткий код слайдера

en: Paste slider shortcode if you use other slider plugin
uk: Вставте шорткод слайдера, якщо ви використовуєте інший плагін slider

en: Subheader image
uk: Зображення підзаголовку

en: Set page to full width ignoring <a target="_blank" href="admin.php?page=be-options#general">Site width</a> option. Works for Layout Full width only.
uk: Установіть для сторінки повну ширину, ігноруючи параметр <a target="_blank" href="admin.php?page=be-options#general">Ширина сайту</a> . Працює лише для макета повної ширини.

en: Content only
uk: Тільки вміст

en: Subheader
uk: Підзаголовок

en: Content top padding
uk: Заповнення верхньої частини вмісту

en: Custom layout
uk: Власний макет

en: Custom layout overwrites Theme Options
uk: Власний макет перевизначає параметри теми

en: Custom menu
uk: Власне меню

en: Does not work with Split Menu
uk: Не працює з Розділеним меню

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Open Graph image
uk: Відкрити графічне зображення

en: Facebook share image
uk: Поділитися зображенням на Facebook

en: Custom CSS
uk: Власний CSS

en: Custom CSS code for this page
uk: Власний CSS-код для цієї сторінки

en: Portfolio Options
uk: Варіанти портфоліо

en: Custom Header
uk: Власний заголовок

en: Custom Footer
uk: Власний Підвал

en: Template
uk: Шаблон

en: Builder
uk: Конструктор

en: Intro Header
uk: Вступний Заголовок

en: Header image
uk: Зображення заголовку

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Task
uk: Завдання

en: Slider location
uk: Розташування слайдера

en: Custom Layout overwrites Theme Options
uk: Власний макет перевизначає параметри теми

en: for Portfolio Layout: List
uk: для макета портфоліо: Список

en: for Portfolio Layout: List & Masonry Hover Details
uk: для макета портфоліо: Список & Masonry деталі наведення

en: Item size
uk: Розмір елементу

en: for Portfolio Layout: Masonry Flat
uk: для макета Портфоліо: Masonry Плоска

en: Tall
uk: Високий

en: Big
uk: Пожуйшапка

en: Intro header
uk: Вступний заголовок

en: for Template: Intro
uk: для Шаблона: Вступ

en: Light image, dark text
uk: Світле зображення, темний текст

en: Full Screen
uk: Повний екран

en: Background size: Cover<span>enabled by default in parallax</span>
uk: Розмір фону: Чохол<span>увімкнено за замовчуванням у паралаксі</span>

en: Custom CSS code for this portfolio project
uk: Власний CSS-код для цього портфоліо проекту

en: Portfolio item
uk: Портфельний елемент

en: Add New Portfolio item
uk: Додати елемент Портфоліо

en: Edit Portfolio item
uk: Редагувати елемент Портфоліо

en: New Portfolio item
uk: Новий елемент портфоліо

en: View Portfolio item
uk: Перегляд елемента Портфоліо

en: Search Portfolio items
uk: Пошук елементів портфоліо

en: No portfolio items found
uk: Елементи досьє не знайдено

en: No portfolio items found in Trash
uk: Елементи портфоліо не знайдені в кошику

en: Portfolio categories
uk: Категорії портфоліо

en: Post Options
uk: Опції поста

en: External link
uk: Зовнішнє посилання

en: for Post Format: Link
uk: для формату Записи: Посилання

en: for blog Layout: Masonry Tiles and Template: Intro
uk: для оформлення блогу: Masonry плитки і шаблон: Вступ

en: Custom CSS code for this post
uk: Власний CSS-код для цієї посади

en: Product Options
uk: Опції товару

en: Custom Single Product Template
uk: Власний Шаблон єдиного Товару

en: Slide Options
uk: Параметри слайдів

en: recommended image size: <b>&nbsp;1630px x 860px</b>
uk: рекомендований розмір зображення: <b>&nbsp;1630 x 860 пікселів</b>

en: Lightbox image
uk: Зображення Лайтбоксу

en: for Slider Style: Image & Text
uk: для Стилю слайдера: Зображення & текст

en: Slide
uk: Слайд

en: Add New Slide
uk: Додати слайд

en: Edit Slide
uk: Редагувати слайд

en: New Slide
uk: Новий Слайд

en: View Slides
uk: Перегляд Слайдів

en: Search Slides
uk: Пошук

en: No slides found
uk: Слайдів не знайдено

en: No slides found in Trash
uk: Слайдів у Смітті не знайдено

en: Slide categories
uk: Категорії слайдів

en: Browse
uk: Переглянути

en: Conditions
uk: Умови

en: Template Options
uk: Параметри шаблону

en: Template type
uk: Тип шаблону

en: Use page options
uk: Використовувати параметри сторінки

en: Header Options
uk: Параметри шапки

en: Default header
uk: Заголовок типовий

en: Body offset for header
uk: Зміщення основного тексту заголовка

en: Content overlay
uk: Накладення вмісту

en: Blur
uk: Розмити

en: Gray out
uk: Сірий колір виходить

en: Sticky header
uk: Прикріплений заголовок

en: Mobile header
uk: Мобільний заголовок

en: Mega menu Options
uk: Параметри Мега меню

en: Works with Custom type
uk: Працює з користувальницьким типом

en: Footer Options
uk: Налаштування Підвалу

en: Fixed (covers content)
uk: Виправлено (охоплює вміст)

en: Edit with
uk: Редагувати в

en: Add New Template
uk: Додати Шаблон

en: Edit Template
uk: Редагувати шаблон

en: New Template
uk: Новий шаблон

en: View Template
uk: Переглянути шаблон

en: Search Template
uk: Шукати шаблон

en: No templates found
uk: Шаблони не знайдені

en: No templates found in Trash
uk: Шаблони не знайдені в кошику

en: Testimonial Options
uk: Варіанти відгуків

en: recommended image size: <b>&nbsp;85px x 85px</b>
uk: рекомендований розмір зображення: <b>&nbsp;85 x 85 пікселів</b>

en: Link to company page
uk: Посилання на сторінку компанії

en: Testimonial
uk: Відгук

en: Add New Testimonial
uk: Додати нову рекомендацію

en: Edit Testimonial
uk: Редагувати рекомендацію

en: New Testimonial
uk: Нова рекомендація

en: View Testimonials
uk: Перегляд відгуків

en: Search Testimonials
uk: Шукати рекомендації

en: No testimonials found
uk: Нічого не знайдено

en: No testimonials found in Trash
uk: Ніяких відгуків не знайдено в кошику

en: Testimonial categories
uk: Категорії відгуків

en: Share
uk: Поділитися

en: Prev page
uk: Попередня

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Home
uk: Головна

en: Go to website
uk: Перейти на вебсайт

en: Details
uk: Деталі

en: comment
uk: коментар

en: comments
uk: коментарі

en: comments off
uk: коментарі вимкнено

en: Pages
uk: Сторінки

en: Products
uk: Товари

en: Main Menu | depth 5 (Overlay | depth 1)
uk: Головне меню | глибина 5 (накладення | глибина 1)

en: Secondary Menu | depth 2 (Split | depth 5)
uk: Вторинне меню | глибина 2 (розділення | глибина 5)

en: Languages Menu | depth 1
uk: Мовне меню | глибина 1

en: Social Menu Top | depth 1
uk: Соціальне меню Верх | глибина 1

en: Social Menu Bottom | depth 1
uk: Соціальне меню Внизу | глибина 1

en: Accessibility Skip Links Menu | depth 1
uk: Доступність Пропустити лінк Меню | глибина 1

en: Hello %s,
uk: Привіт %s,

en: You may also like&hellip;
uk: Зверніть увагу також на&hellip;

en: Related products
uk: Схожі товари

en: N/A
uk: Немає

en: Tag:
uk: Тег:

en: Category:
uk: Категорія:

en: %s customer review
uk: %s відгук

en: Default sorting
uk: Сортування за замовчуванням

en: Sort by popularity
uk: Сортувати за популярністю

en: Sort by average rating
uk: Сортувати за оцінкою

en: Sort by newness
uk: Сортувати за новизною

en: Sort by price: low to high
uk: Сортувати за ціною: від нижчої до вищої

en: Sort by price: high to low
uk: Сортувати за ціною: від вищої до нижчої

en: No products were found matching your selection.
uk: Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: Authors
uk: Додано

en: Published by
uk: Додано

en: at
uk: на

en: hours
uk: годин

en: minutes
uk: хвилини

en: seconds
uk: секунди

en: Tab shortcode does not work inside another tab.
uk: Короткий код вкладки не працює всередині іншої вкладки.

en: Not found text
uk: Не знайдено текст

en: See all results
uk: Подивитися усі результати

en: Custom sidebar created in Theme Options.
uk: Власна бічна панель, створена у налаштуваннях теми.

en: Footer
uk: Підвал

en: Appears in the Footer section of the site.
uk: Відображається у розділі підвалу сайту.

en: Sliding Top
uk: Розсувний Верх

en: Appears in the Sliding Top section of the site.
uk: Відображається в Розсувному верхньому розділі сайту.

en: Page | Search
uk: Сторінка | Шукати

en: Main sidebar for Search page that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
uk: Головна бічна панель для сторінки пошуку, яка з'являється праворуч. Залиште пустим, щоб використовувати макет у всю ширину.

en: Plugin | bbPress
uk: Плагін | bbPress

en: Main sidebar for bbPress pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
uk: Головна бічна панель для сторінок bbPress, яка з'являється праворуч. Залиште пустим, щоб використовувати макет у всю ширину.

en: Plugin | BuddyPress
uk: Плагін | BuddyPress

en: Main sidebar for BuddyPress pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
uk: Головна бічна панель для сторінок BuddyPress, яка з'являється праворуч. Залиште пустим, щоб використовувати макет у всю ширину.

en: Plugin | Events Calendar
uk: Плагін | Календар подій

en: Main sidebar for The Events Calendar pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
uk: Головна бічна панель для сторінок календаря подій, яка з'являється праворуч. Залиште пустим, щоб використовувати макет у всю ширину.

en: Plugin | Easy Digital Downloads
uk: Плагін | Easy Digital Downloads

en: Main sidebar for Easy Digital Downloads single pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
uk: Головна бічна панель для зручної цифровий завантаження окремих сторінок, яка відображається праворуч. Залиште пустим, щоб використовувати макет у всю ширину.

en: Plugin | WooCommerce
uk: Плагін | WooCommerce

en: Main sidebar for WooCommerce pages that appears on the right. Leave it empty to use Full Width layout.
uk: Головна бічна панель для сторінок WooCommerce, яка з'являється праворуч. Залиште пустим, щоб використовувати макет у всю ширину.

en: Sidebar for Blog Category. Appears only when you select sidebar for Blog.
uk: Бічна панель для категорії блогу. З'являється тільки при виборі бічній панелі для блогу.

en: Appears on Portfolio Category Page.
uk: Відображається на сторінці категорії Портфоліо.

en: Your cart is currently empty.
uk: Ваш кошик порожній.

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
uk: Не можна додати таку кількість до кошика &mdash; у нас є %1$s в наявності, і з них вже %2$s у Вашому кошику.

en: View cart
uk: Переглянути кошик

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart…
uk: Будь ласка, виберіть кількість товарів, які ви бажаєте додати в свою корзину…

en: Choose an option
uk: Виберіть опцію

en: Set custom image
uk: Встановіть спеціальне зображення

en: Remove image
uk: Видалити зображення

en: Remove
uk: Перемістити

en: Free!
uk: Безкоштовно!

en: Subtotal
uk: Разом

en: Shipping
uk: Відвантаження

en: Total
uk: Всього

en: Cart
uk: Кошик

en: Checkout
uk: Оформити

en: Continue shopping
uk: Продовжити покупки

en: Return to cart
uk: Повернутися до кошика

en: NEW
uk: Нові

en: Shop Attributes.
uk: Атрибути магазину.

en: Be Shop Attributes
uk: Be Атрибути магазину

en: Filter
uk: Фільтр

en: Title:
uk: Назва:

en: Select attributes to display
uk: Виберіть атрибути для відображення

en: Search button
uk: Кнопка пошуку

en: Display "Search" button at the bottom
uk: Відобразіть кнопку "Пошук" внизу

en: The most recent comments.
uk: Самі останні коментарі.

en: Muffin Recent Comments
uk: Останні коментарі Muffin

en: commented on
uk: коментовано на

en: Number of comments:
uk: Кількість комментарів:

en: Use this widget on pages to display photos from Flickr photostream.
uk: Використовуйте цей віджет на сторінках для відображення фотографій з Flickr photostream.

en: Muffin Flickr
uk: Фликр для Muffin

en: Flickr User ID:
uk: ID користувача Flickr:

en: Use <a href="http://idgettr.com/" target="_blank">this</a> tool to find your Flickr user ID
uk: За допомогою <a href="http://idgettr.com/" target="_blank">цього</a> інструмента знайдіть свій ідентифікатор користувача Flickr

en: Number of photos:
uk: Кількість фотографій:

en: Latest uploads
uk: Останні завантажені файли

en: Random photos
uk: Випадкові фотографії

en: Displays Login Form.
uk: Відображає форму входу.

en: Muffin Login
uk: Вхід в систему Muffin

en: Please enter Username and Password
uk: Будь ласка, введіть Ім'я користувача та пароль

en: Invalid Username
uk: Невірне ім’я користувача

en: Incorrect Password
uk: Неправильний пароль

en: Logged in as
uk: Ви увійшли як

en: Logout
uk: Вийти

en: Register
uk: Зареєструватись

en: Lost your password?
uk: Забули ваш пароль?

en: Show Register link
uk: Показати посилання на реєстрацію

en: Show Forgotten Password link
uk: Показати посилання на забутий пароль

en: Use this widget on pages to display aside menu with children or siblings of the current page
uk: Використовуйте цей віджет на сторінках для відображення додаткового меню з дочірніми елементами поточної сторінки

en: Muffin Menu
uk: Меню Muffin

en: Use current page title
uk: Використовувати поточне назва сторінки

en: Menu:
uk: Меню:

en: - Pages Menu -
uk: - Меню сторінок -

en: Options for Custom Menu
uk: Опції для користувача меню

en: Depth:
uk: Глибина:

en: Submenus:
uk: Підменю:

en: Always show
uk: Завжди показувати

en: Show on hover, always show active
uk: Показувати при наведенні курсору миші, завжди показувати активним

en: Show on click
uk: Показувати по клацанню

en: Options for Pages Menu
uk: Параметри для меню "Сторінки"

en: Show page siblings
uk: Показати сторінку брати і сестри

en: Show page children
uk: Показувати дочірні сторінки

en: Show page children (if there is no children, show siblings)
uk: Показати дочірні сторінки (якщо дочірніх сторінок немає, покажіть братів і сестер)

en: The most recent posts on your site.
uk: Останні записи на вашому сайті.

en: Muffin Recent Posts
uk: Muffin Останні повідомлення

en: Number of posts:
uk: Кількість записів:

en: Style:
uk: Стиль:

en: Classic
uk: Класичний

en: Your most used tags in cloud format .
uk: Ваші найбільш використовувані теги в хмарному форматі .

en: Muffin Tag Cloud
uk: Хмара Тегів для Muffin

en: Number of tags:
uk: Кількість тегів:

en: Taxonomy:
uk: Таксономія:

en: Order by:
uk: Сортувати за:

en: Order:
uk: Порядок:

en: View website
uk: Переглянути сайт

en: Do you like it?
uk: Вам подобається?

en: Show all
uk: Показати все

en: Related posts
uk: Подібні повідомлення

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: results found for:
uk: результатів знайдено для:

en: No translations available for this page
uk: Нема перекладів, доступних для цієї сторінки

en: Login
uk: Логін

en: Create an account?
uk: Створити обліковий запис?

en: Your wishlist is empty.
uk: Ваш список побажань порожній.

en: Go to shop
uk: До магазину

en: Proceed to checkout
uk: Перейти до оформлення

en: &larr; Older Entries
uk: &larr; Старіші записи

en: Newer Entries &rarr;
uk: Нові записи &rarr;

en: Randomize
uk: Випадковий

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Tablet
uk: Планшет

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Contrast
uk: Контраст

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Hue
uk: Відтінок

en: Buy and download
uk: Купити і завантажити

en: WPML features
uk: Функції WPML

en: System
uk: Система

en: System font
uk: Системний шрифт

en: Custom Fonts
uk: Власні шрифти

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: Type sidebar title here
uk: Введіть заголовок бічній панелі тут

en: Add sidebar
uk: Додайте бічну колонку

en: Skype login. You can use callto: or skype: prefix
uk: Вхід в Skype. Ви можете використовувати callto: або skype: префікс

en: WhatsApp URL. You can use whatsapp: prefix
uk: URL-адреса WhatsApp. Ви можете використовувати whatsapp: префікс

en: Custom icon selected <a href="%s">below</a>
uk: Спеціальна піктограма, вибрана <a href="%s">нижче</a>

en: Show the RSS icon if enabled <a href="%s">below</a>
uk: Показати піктограму RSS, якщо ввімкнено <a href="%s">нижче</a>

en: Link to the profile page
uk: Посилання на сторінку профілю

en: Add new
uk: Додати новий

en: Line height
uk: Висота рядка

en: Font weight & style
uk: Вага & стиль шрифту

en: Letter spacing
uk: Міжбуквений інтервал

en: Font weight
uk: Товщина шрифту

en: Transform
uk: Перетворити

en: This is not the Icomoon zip file. Please try again
uk: Це не zip-файл Icomoon. Спробуйте ще раз

en: Delete all
uk: Видалити все

en: Select an icon
uk: Вибрати іконку

en: Theme Options
uk: Опції Теми

en: Backup & Reset
uk: Бекап & Скидання

en: General
uk: Загальний

en: Help Center
uk: Довідковий центр

en: Here, you can copy/download your theme’s option settings. Keep this safe, as you can use it as a backup. You can also use it to restore your settings on this site (or any other). You also have the handy option to copy the link to yours sites settings which you can then use to duplicate on another site.
uk: Тут ви можете скопіювати / завантажити налаштування параметрів вашої теми. Зберігайте це в безпеці, так як ви можете використовувати його в якості резервної копії. Ви також можете використовувати його для відновлення своїх налаштувань на цьому сайті (або будь-якому іншому). У вас також є зручна опція скопіювати посилання на налаштування вашого сайту, яку потім ви можете використовувати для дублювання на іншому сайті.

en: Copy
uk: Копія

en: Copy link
uk: Скопіювати посилання

en: Import from file
uk: Імпортувати з файлу

en: Import from link
uk: Імпорт за посиланням

en: Paste content of your backup file below and hit <b>Import</b> to restore your site’s options from a backup.
uk: Вставте вміст файлу резервної копії нижче та натисніть <b>Імпортувати</b>, щоб відновити параметри вашого сайту з резервної копії.

en: WARNING! This will overwrite all existing options, please proceed with caution!
uk: УВАГА! Це замінить всі існуючі параметри, будь ласка, дійте обережно!

en: Paste the link to another site’s options set and hit <b>Import</b> to load the options from that site.
uk: Вставте посилання на набір параметрів іншого сайту та натисніть <b>Імпортувати</b>, щоб завантажити параметри з цього сайту.

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset to default
uk: Повернути всі початкові налаштування

en: Confirm reset ALL options
uk: Підтвердіть скидання ВСІХ параметрів

en: Custom
uk: Власний

en: Font
uk: Шрифт

en: Name for Custom Font uploaded below.<br />Font will show on fonts list after <b>click the Save Changes</b> button.
uk: Назва користувацького шрифту завантажена нижче.<br />Шрифт з'явиться у списку шрифтів після <b>натискання кнопки Зберегти зміни</b> .

en: WordPress 5.0 blocks .woff upload. Please use <a target="_blank" href="plugin-install.php?s=Disable+Real+MIME+Check&tab=search&type=term">Disable Real MIME Check</a> plugin.
uk: WordPress 5.0 блокує завантаження .woff. Будь ласка, використовуйте <a target="_blank" href="plugin-install.php?s=Disable+Real+MIME+Check&tab=search&type=term">плагін Disable Real MIME Check</a> .

en: WordPress 5.0 blocks .ttf upload. Please use <a target="_blank" href="plugin-install.php?s=Disable+Real+MIME+Check&tab=search&type=term">Disable Real MIME Check</a> plugin.
uk: WordPress 5.0 блокує .ttf завантаження. Будь ласка, використовуйте <a target="_blank" href="plugin-install.php?s=Disable+Real+MIME+Check&tab=search&type=term">плагін Disable Real MIME Check</a> .

en: Modern
uk: Сучасний

en: Stack | Left
uk: Стек | Ліворуч

en: Stack | Center
uk: Стек | Центр

en: Stack | Right
uk: Стек | Праворуч

en: Magazine
uk: Журнал

en: Creative
uk: Креативний

en: Creative | Right
uk: Креативний | Праворуч

en: Creative | Open
uk: Креативний | Відкритий

en: Creative | Right + Open
uk: Креативний | Праворуч + Відкритий

en: Empty
uk: Порожньо

en: Below slider
uk: Нижче повзунка

en: Split menu
uk: Розділене меню

en: Split menu | Semitransparent
uk: Розділене меню | Напівпрозорий

en: Below slider + Split menu
uk: Нижче слайдер + Розділене меню

en: Overlay | 1 level menu
uk: Накладення | 1 рівневе меню

en: Shop split
uk: Поділ магазину

en:  - Default -
uk:  - Типове -

en:  - Automatic Mega Menu -
uk:  - Автоматичне Мега меню -

en: Left Top | no-repeat
uk: Зліва вгору | no-repeat

en: Left Top | repeat
uk: Зліва вгору | repeat

en: Left Center | no-repeat
uk: Лівий центр | no-repeat

en: Left Center | repeat
uk: Лівий центр | repeat

en: Left Bottom | no-repeat
uk: Зліва внизу | no-repeat

en: Left Bottom | repeat
uk: Зліва внизу | repeat

en: Center Top | no-repeat
uk: Центр Вгору | no-repeat

en: Center Top | repeat
uk: Центр Вгору | repeat

en: Center Top | repeat-x
uk: Центр Вгору | repeat-x

en: Center Top | repeat-y
uk: Центр Вгору | repeat-у

en: Center Center | no-repeat
uk: Центр центру | no-repeat

en: Center Center | repeat
uk: Центр центру | repeat

en: Center Bottom | no-repeat
uk: По центру внизу | no-repeat

en: Center Bottom | repeat
uk: По центру внизу | repeat

en: Center Bottom | repeat-x
uk: По центру внизу | repeat-x

en: Center Bottom | repeat-y
uk: По центру внизу | repeat-y

en: Right Top | no-repeat
uk: Правий верх | no-repeat

en: Right Top | repeat
uk: Правий верх | repeat

en: Right Center | no-repeat
uk: Правий центр | no-repeat

en: Right Center | repeat
uk: Правий центр | repeat

en: Right Bottom | no-repeat
uk: Правий нижній | no-repeat

en: Right Bottom | repeat
uk: Правий нижній | repeat

en: Center | no-repeat | fixed
uk: Центр | no-repeat | fixed

en: Center | no-repeat | fixed | cover
uk: Центр | no-repeat | fixed | cover

en: Auto
uk: Авто

en: Cover, on ultrawide screens only > 1920px
uk: Покриття, тільки на надшироких екранах > 1920px

en: - Custom Skin -
uk: - Власна тема -

en: - One Color Skin -
uk: - Одноколірний тема -

en: Blue
uk: Блакитний

en: Brown
uk: Коричневий колір

en: Chocolate
uk: Шоколадний

en: Gold
uk: Золотий

en: Green
uk: Зелений

en: Olive
uk: Оливковий

en: Orange
uk: Оранжевий

en: Pink
uk: Рожевий

en: Red
uk: Червоний

en: Seagreen
uk: Морська Зелень

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Yellow
uk: Жовтий колір

en: -- Theme Options --
uk: -- Опції теми --

en:  - Select -
uk:  - Вибрати -

en: Columns | remove horizontal margin
uk: Колонки | Видалення горизонтального поля

en: Columns | remove vertical margin
uk: Колонки | Видалення вертикального поля

en: Full Width | except mobile
uk: Повна ширина | крім мобільного

en: Highlight | left
uk: Виділення | Ліворуч

en: Highlight | right<span>in highlight section please use two 1/2 wraps</span>
uk: Виділення | Прямо<span>в розділі виділення, будь ласка, використовуйте дві обгортки 1/2</span>

en: Equal Height | items in wrap
uk: Рівна висота | Елементи в обгортці

en: Equal Height | wraps
uk: Рівна висота | Обгортання

en: Global
uk: Загальний

en: Header & Subheader
uk: Шапка & Підзаголовок

en: Menu & Action Bar
uk: Меню & Панель дій

en: Sidebars
uk: Бічні панелі

en: Blog & Portfolio
uk: Портфоліо & Блог

en: Addons & Plugins
uk: Аддони & Плагіни

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Translate
uk: Переклад

en: GDPR & Cookies
uk: GDPR & Куки

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Accessibility
uk: Доступність

en: Custom CSS & JS
uk: Власний CSS & JS

en: Site width
uk: Ширина сайту

en: Works only when <a href="admin.php?page=be-options#responsive">Responsive</a> option is enabled
uk: Працює, лише коли ввімкнено <a href="admin.php?page=be-options#responsive">параметр Адаптивний</a>

en: Recommended size: <b>1920x1080 px</b>
uk: Рекомендований розмір: <b>1920x1080 px</b>

en: iOS does <b>not</b> support fixed position
uk: iOS <b>не</b> підтримує фіксовану позицію

en: Does <b>not</b> work with fixed position
uk: <b>Не</b> працює з фіксованим положенням

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Top Bar with menu <span>Does <b>not</b> work with Header Below</span>
uk: Верхня панель із меню <span><b>Не</b> працює із заголовком нижче</span>

en: Apple Touch Icon
uk: Іконка Apple Touch

en: Retina Logo
uk: Логотип для Retina

en: Retina Logo should be twice size as Logo
uk: Логотип Retina повинен бути в два рази більше логотипу

en: Sticky header logo
uk: Липкий логотип у заголовку

en: This is Tablet Logo for Creative Header
uk: Це Logo планшета для креативного заголовка

en: Link to Homepage
uk: Посилання на домашню сторінку

en: Wrap into H1 tag on homepage
uk: Перенесіть в тег H1 на головній сторінці

en: Wrap into H1 tag on inner pages
uk: Перенесіть в тег H1 на внутрішніх сторінках

en: Text logo
uk: Текстовий логотип

en: Use text <b>instead</b> of graphic logo
uk: Використання тексту <b>замість</b> графічного логотипу

en: SVG logo width
uk: Ширина логотипу SVG

en: Use only with <b>SVG</b> logo
uk: Використовуйте лише з <b>логотипом SVG</b>

en: Minimum height + padding = 60px
uk: Мінімальна висота + відступ = 60 пікселів

en: Padding top & bottom
uk: Набивання зверху і знизу

en: Remove Left margin<span>Top margin for Header Creative</span>
uk: Видалити ліве поле<span>Верхнє поле для оголошення верхнього колонтитула</span>

en: Overflow Logo<span>For specific header styles only</span>
uk: Переповнення логотипу<span>Лише для певних стилів заголовків</span>

en: Remove max-height & padding for Sticky Logo
uk: Видаліть максимальну висоту і відступи для липкого логотипу

en: Auto width for Sticky Logo
uk: Автоматична ширина для липкого Logo

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Round
uk: Кругле

en: Stroke
uk: Обведення

en: Theme
uk: Тема

en: Action
uk: Дія

en: Primary buttons, i.e. shop, contact form
uk: Основні кнопки, то є магазин, контактна форма

en: Button located in header, next to main menu
uk: Кнопка, розташована в заголовку, поруч з головним меню

en: Image frame
uk: Рамка зображення

en: Modern overlay
uk: Сучасне накладення

en: Slide bottom
uk: Посуньте донизу

en: Zoom | without icons
uk: Масштаб | без іконок

en: Disable hover effect
uk: Вимкнути ефект наведення

en: Below image
uk: Нижнє зображення

en: On image
uk: На зображенні

en: Design
uk: Дизайн

en: Icon backgound
uk: Фоновий малюнок іконки

en: Icon border
uk: Межа значка

en: Image border color
uk: Колір межі зображення

en: Image hover mask
uk: Маска наведення зображення

en: Mask shows on hover for styles: Overlay and Slide bottom
uk: Маска відображається при наведенні курсору миші для стилів: Накладення і нижній слайд

en: Sliders
uk: Слайдери

en: Set <b>0</b> to disable auto slide, 1000ms = 1s
uk: Встановіть <b>0</b>, щоб вимкнути автоматичне ковзання, 1000ms = 1s

en: Navigation & share
uk: Навігація & share

en: Navigation and Share box show in Blog, Portfolio and Shop
uk: Відображення поля Навігація та Поділитись в Блозі, Портфоліо і Магазині

en: Header arrows
uk: Стрілки заголовка

en: Sticky arrows
uk: Липкі стрілки

en: Show all posts<span>Disable to navigate only in the same category (excluding Shop)</span>
uk: Показати всі повідомлення<span>Вимкнути навігацію тільки в одній категорії (за винятком Магазину)</span>

en: Images only
uk: Тільки зображення

en: Arrows only
uk: Лише стрілки

en: Share Box
uk: Загальний Ящик

en: Hide on mobile
uk: Сховати на мобільному

en: Side padding for Boxed Layout
uk: Бічна проMasonry для Вузький шаблон

en: BeBuilder visibility
uk: BeBuilder Видимість

en: -- Everyone --
uk: -- Всі --

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: HIDE for Everyone
uk: СХОВАТИ для всіх

en: Content display order
uk: Порядок відображення вмісту

en: BeBuilder - WordPress Editor
uk: BeBuilder - Редактор WordPress

en: WordPress Editor - BeBuilder
uk: Редактор WordPress - BeBuilder

en: 30px by default
uk: 30px за замовчуванням

en: Hover Effects
uk: Ефект наведення

en: Enable on desktop only
uk: Включити тільки на ПК

en: Google Maps API key
uk: Ключ API Карт Google

en: <a target="_blank" href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key">Google Maps API key</a> is required for <i>Map Basic Embed</i> or <i>Map Advanced</i>.
uk: <a target="_blank" href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key">Ключ API Карт</a> Google потрібен для <i>Map Basic, Embed</i> або <i>Map Advanced</i>.

en: HTML table
uk: HTML-таблиця

en: Rows Hover
uk: Рядки Парять

en: Auto Responsive
uk: Автоматично реагує

en: Animate digits
uk: Анімація цифр

en: Animations for <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#counter" target="_blank">Counter</a> & <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#quickfact" target="_blank">Quick fact</a> items
uk: Анімація для <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#counter" target="_blank">лічильника</a> та <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#quickfact" target="_blank">Швидких фактів</a>

en: Shadows<span>Boxed Layout, Creative Header, Sticky Header, Subheader, etc.</span>
uk: <span>Вузький шаблон, Креативний заголовок, Липкий заголовок, Підзаголовок тощо.</span>

en: Boxed Layout margin<span>Top and bottom margin for Layout: Boxed</span>
uk: Вузький шаблон<span>Верхнє та нижнє поля для макета: Вузький</span>

en: Theme functions
uk: Функції теми

en: Custom post types
uk: Власні типи записи

en: If you do not want to use any of these Post Types, you can disable them individually
uk: Якщо ви не хочете використовувати жоден із цих типів записів, ви можете відключити їх окремо

en: If you do not want to use any of these features or use external plugins instead, you can disable them individually
uk: Якщо ви не хочете використовувати жодну з цих функцій або замість цього використовуєте зовнішні плагіни, ви можете відключити їх окремо

en: Categories sidebars<span>This option affects existing sidebars. Please use before adding widgets</span>
uk: Категорії Бічних панелей<span>Цей параметр впливає на наявні бічні панелі. Будь ласка, використовуйте перед додаванням віджетів</span>

en: Custom icons
uk: Власні іконки

en: Mega Menu
uk: Мега меню

en: BeBuilder items preview
uk: BeBuilder перегляд елементів

en: SVG files upload<span>Allowing upload of SVG files is a potential security risk</span>
uk: Завантаження файлів SVG<span>Дозвіл завантаження файлів SVG є потенційним ризиком для безпеки</span>

en: JSON files upload<span>Allowing upload of JSON files is required for LOTTIE</span>
uk: Завантаження файлів JSON<span>Для LOTTIE потрібен дозвіл завантажувати файли JSON</span>

en: Static CSS
uk: Статичний CSS

en: Some changes in Theme Options are saved as CSS and inserted into the head of your site. You can enable this option and make them a separate file that will create itself, update, and minify each time you save Theme Options.
uk: Деякі зміни в параметрах теми зберігаються у форматі CSS і вставляються в заголовок вашого сайту. Ви можете включити цю опцію і зробити їх окремим файлом, який буде створюватися сам по собі, оновлюватися і зменшуватися при кожному збереженні параметрів теми.

en: BeBuilder data storage
uk: BeBuilder Сховище даних

en: This option will <b>not</b> affect existing pages, only newly created or updated
uk: Цей параметр <b>не</b> вплине на існуючі сторінки, лише на нещодавно створені або оновлені

en: Serialized | Readable format, required by some plugins
uk: Серіалізований | Читабельний формат, необхідний деяким плагінам

en: Serialized (safe mode) | Readable format, for non-UTF-8 server, etc.
uk: Серіалізований (безпечний режим) | Читабельний формат, для сервера, відмінного від UTF-8 тощо.

en: Encoded | Less data stored, compatible with WordPress Importer
uk: Закодовано | Менше даних, що зберігаються, сумісні з імпортером WordPress

en: This option can <b>not</b> be overwritten and it is usefull for those who already have many pages and want to standardize their appearance.
uk: Цей параметр <b>не</b> можна перезаписати, і він корисний для тих, хто вже має багато сторінок і хоче стандартизувати їх зовнішній вигляд.

en: Table Prefix
uk: Табличний префікс

en: For some <b>multisite</b> installations it is necessary to change table prefix to get Sliders List in Page Options. Please do <b>not</b> change if everything works.
uk: Для деяких <b>багатосайтових</b> інсталяцій необхідно змінити префікс таблиці, щоб отримати список повзунків у параметрах сторінки. Будь ласка, <b>не</b> змінюйтеся, якщо все працює.

en: WordPress Editor
uk: WordPress Редактор

en: If you use only BeBuilder and do not want WordPress Editor to distract you, you can hide it.
uk: Якщо ви використовуєте тільки BeBuilder і не хочете, щоб редактор WordPress відволікав вас, ви можете приховати його.

en: Automatic theme updates
uk: Автоматичне оновлення теми

en: Toggle the option for built-in WordPress automatic updates.<br/>Works only for registered theme with default theme directory name.<br/>Use this option <b>only if your server makes regular backups.</b>
uk: Увімкніть опцію вбудованих автоматичних оновлень WordPress.<br/> Працює тільки для зареєстрованої теми з іменем каталогу теми за замовчуванням.<br/> Використовуйте цей параметр<b>, лише якщо ваш сервер робить регулярні резервні копії.</b>

en: Hooks
uk: Хуки

en: Executes <b>after</b> the opening <b>&lt;body&gt;</b> tag
uk: Виконується <b>після</b> відкриття <b>тега &lt;body&gt;</b>

en: Content before
uk: Вміст перед

en: Executes <b>before</b> the opening <b>&lt;#Content&gt;</b> tag
uk: Виконується <b>перед</b> початком <b>&lt;#Content&gt;</b> тега

en: Content after
uk: Вміст після

en: Executes <b>after</b> the closing <b>&lt;/#Content&gt;</b> tag
uk: Виконується <b>після</b> закриваючого <b>тега &lt;/#Content&gt;</b>

en: Executes <b>before</b> the closing <b>&lt;/body&gt;</b> tag
uk: Виконується <b>перед</b> закриваючим <b>тегом &lt;/body&gt;</b>

en: Full Width<span>Full Width layout</span>
uk: Макет "Повна ширина<span>в повну ширину</span>"

en: Boxed Sticky Header<span>Boxed layout<span>
uk: Вузький липкий заголовок<span>Вузький шаблон<span>

en: Recommended image width: <b>1920px</b>
uk: Рекомендована ширина зображення: <b>1920px</b>

en: For pages without slider. Background may be overwritten for single page.
uk: Для сторінок без слайдера. Фон може бути перезаписаний для однієї сторінки.

en: Top bar background
uk: Фон верхньої панелі

en: & Header Creative background
uk: & Креативний фон для заголовка

en: Title & Breadcrumbs Centered
uk: Назва & Панірувальні сухарі По центру

en: Title & Breadcrumbs on the Left
uk: Назва & Панірувальні сухарі зліва

en: Title & Breadcrumbs on the Right
uk: Назва & Панірувальні сухарі праворуч

en: Title on the Left
uk: Заголовок зліва

en: Title on the Right
uk: Заголовок праворуч

en: Page Title
uk: Назва сторінки

en: Use <b>px</b> or <b>em</b>
uk: Використовуйте <b>px</b> або <b>em</b>

en: Transparency (alpha)
uk: Прозорість (альфа)

en: for Custom or One Color <a href="admin.php?page=be-options#colors-general">Theme Skin</a> only
uk: лише для Власної або Одноколірної <a href="admin.php?page=be-options#colors-general">Теми оформлення</a>

en: Last item in <b>Breadcrumbs</b> is link<span>does <b>not</b> work with <a href="https://support.muffingroup.com/documentation/shop-creation/" target="_blank">Shop</a> related pages</span>
uk: Останній пункт в <b>навігаційних ланцюжках</b> - посилання <span><b>не</b> працює з <a href="https://support.muffingroup.com/documentation/shop-creation/" target="_blank">магазином</a> пов'язаних сторінок</span>

en: Show subheader on pages with Slider
uk: Показувати підзаголовок на сторінках за допомогою Повзунка

en: Extras
uk: Додатково

en: Top bar right
uk: Верхня панель праворуч

en: Container next to the menu for: <i>Action Button</i>, <i>Cart</i>, <i>Search</i> & <i>Language switcher</i>
uk: Контейнер поруч із меню для: <i>кнопки дії</i>, <i>кошика</i>, <i>пошуку</i> та <i>перемикання мови</i>

en: Action button
uk: Кнопка дії

en: Open in new window
uk: Відкрити в новому вікні

en: Scroll to section (use <b>#SectionID</b> as Link)
uk: Прокрутіть до розділу (використовуйте <b>#SectionID</b> як посилання)

en: Custom switcher
uk: Власний перемикач

en: Custom language switcher is independent of WPML switcher options
uk: Власний перемикач мов не залежить від параметрів перемикача WPML

en: Dropdown | Flags
uk: Випадаюча | Прапори

en: Dropdown | Language Name (native)
uk: Випадаючий список | Назва мови (рідна)

en: Horizontal | Flags
uk: Горизонтальні | Прапори

en: Horizontal | Language Code
uk: Горизонтальні | Код мови

en: Custom switcher options
uk: Власні установки перемикача

en: Link to home of language for missing translations<span>Disable this option to skip languages with missing translation</span>
uk: Посилання на домашню сторінку мови для відсутніх перекладів<span>Вимкніть цю опцію, щоб пропускати мови з відсутнім перекладом</span>

en: Banner
uk: Банер

en: Widgetized area falling from the top on click. For more details, please <a href="https://support.muffingroup.com/how-to/how-to-configure-sliding-top/" target="_blank">read this article</a>
uk: Віджетована область, що падає зверху при натисканні. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, <a href="https://support.muffingroup.com/how-to/how-to-configure-sliding-top/" target="_blank">прочитайте цю статтю</a>

en: Sliding Top Icon position
uk: Змінне положення верхнього значка

en: For some header styles only
uk: Тільки для деяких стилів заголовків

en: Link color only
uk: Тільки колір посилання

en: Line above Menu
uk: Рядок над Меню

en: Line below Menu
uk: Рядок нижче Меню

en: Line below Link (80% width)
uk: Рядок під посиланням (ширина 80%)

en: Line below Link (80% width, 1px height)
uk: Рядок під посиланням (ширина 80%, 1px висота)

en: Arrow Top
uk: Стрілка зверху

en: Arrow Bottom
uk: Стрілка знизу

en: HIDE Menu
uk: СХОВАТИ меню

en: Align Right
uk: Вирівняти по правому краю

en: Arrows for Items with Submenu
uk: Стрілки для елементів з підменю

en: Hide Border between Items
uk: Сховати кордон між елементами

en: Submenu | Add active
uk: Підменю | Додати активний

en: Submenu | Fold last 2 to the left<span>for Header Creative: fold to top</span>
uk: Підменю | Складіть останні 2 ліворуч<span>для параметра Header Creative: fold to top</span>

en: Header creative
uk: Креативний заголовок

en: Scrollable <span>for menu with large amount of items <b>without submenus</b></span>
uk: Прокручується <span>меню з великою кількістю елементів <b>без підменю</b></span>

en: Dropdown submenu <span>use <b>with</b> scrollable option</span>
uk: Випадаюче підменю <span>використовувати <b>з</b> можливістю прокручування</span>

en: Mega menu
uk: Мегаменю

en: Vertical Lines
uk: Вертикальні лініїFilter Effect: Circle Out

en: Action Bar
uk: Панель дій

en: Container located at the very top of the site
uk: Контейнер, розташований на самому верху сайту

en: <b>Show</b> above the header<span>for most header styles</span>
uk: <b>Показати</b> над верхнім колонтитулом<span>більшості стилів верхнього колонтитула</span>

en: Creative Header <span>show at the bottom</span>
uk: Креативний заголовок <span>показати внизу</span>

en: Side Slide responsive menu <span>show at the bottom</span>
uk: Бічний слайд: адаптивне меню <span>внизу</span>

en: 2nd Phone
uk: 2-й Телефон

en: Do <b>not</b> use <b> special characters</b> or the following names: <em>buddy, events, forum, shop</em>
uk: <b>Не</b> використовуйте <b> спеціальні символи</b> або такі назви: <em>buddy, events, forum, shop</em>

en: Recommended value: <b>20 - 30</b>. Too small or too large value may crash the layout
uk: Рекомендоване значення: <b>20 - 30</b>. Занадто мале або занадто велике значення може призвести до збою макета

en: Classic sidebar has border and background
uk: Класична бічна панель має межу та фон

en: Off-canvas sidebar icon
uk: Значок Off-canvas на бічній панелі

en: Force sidebar for <b>all pages</b>. This option can <b>not</b> be overwritten.
uk: Примусова бічна панель для <b>всіх сторінок</b>. Цей варіант <b>не</b> можна перезаписувати.

en: Type the name of one of the sidebars added in the "Sidebars" section.
uk: Введіть назву одній з бічних панелей, доданих в розділі "Бічні панелі".

en: Sidebar 2
uk: Бічна панель 2

en: Single posts
uk: Окремі записи

en: Force sidebar for <b>all posts</b>. This option can <b>not</b> be overwritten.
uk: Примусова бічна панель для <b>всіх постів</b>. Цей варіант <b>не</b> можна перезаписувати.

en: Use post options
uk: Використовувати параметри записи

en: Single portfolio projects
uk: Проекти з єдиного портфоліо

en: Force sidebar for <b>all portfolio projects</b>. This option can <b>not</b> be overwritten.
uk: Примусова бічна панель для <b>всіх портфельних проектів</b>. Цей варіант <b>не</b> можна перезаписувати.

en: Search page
uk: Сторінка пошуку

en: Pagination type
uk: Тип нумерації

en: Shortened list
uk: Скорочений список

en: All pages
uk: Всі сторінки

en: Love Box
uk: Скринька Любові

en: Single post & Single portfolio
uk: Один запис & Одне Портфоліо

en: Featured Image caption
uk: Головне зображення підпис

en: Caption for <i>Featured Image</i> can be set in <a href="https://wordpress.org/support/article/media-library-screen/" target="_blank">Media Library</a>
uk: Підпис до <i>вибраного зображення</i> можна встановити в <a href="https://wordpress.org/support/article/media-library-screen/" target="_blank">медіатеці</a>

en: Related style
uk: Пов'язаний стиль

en: <b>Images Sizes</b> used for specific <i>Layouts</i>, are listed under: <a href="#featured-image" target="_blank">Blog, Portfolio & Shop > Featured Image</a>
uk: <b>Розміри зображень</b> , що використовуються для певних <i>макетів</i>, перелічені нижче: <a href="#featured-image" target="_blank">Блог, Портфоліо & Магазин > Вибране зображення</a>

en: Posts per page
uk: Записів на сторінку

en: This is also the amount of posts on <i>Search</i> page
uk: Це також кількість публікацій на сторінці <i>пошуку</i>

en: Grid<span>2-4 columns</span>
uk: Сітка<span>2-4 стовпці</span>

en: Classic<span>1 column</span>
uk: Класичний<span>1 стовпець</span>

en: Masonry blog<span>2-4 columns</span>
uk: Masonry блогу<span>2-4 колонки</span>

en: Masonry tiles<span>2-4 columns</span>
uk: Masonry плитки<span>2-4 колони</span>

en: Photo<span>1 column</span>
uk: Фото<span>1 колонка</span>

en: Photo 2<span>1-3 columns</span>
uk: Фото 2<span>1-3 колонки</span>

en: Timeline<span>1 column</span>
uk: <span>Стовпець</span> часової шкали 1

en: for Layout: Grid, Masonry & Photo 2
uk: для планування: Сітка, Masonry і фото 2

en: for all Layouts <b>except</b>: Masonry tiles & Photo 2
uk: для всіх Макетів <b>крім</b>: Masonry плитки & Фото 2

en: Featured Images only (replace sliders and videos with featured image)
uk: Тільки Головне зображення (замініть повзунки і відео на вибране зображення)

en: for Layout: Masonry blog & Masonry tiles
uk: для розмітки: Блог Masonry & Masonry плитки

en: Blog page
uk: Сторінка блогу

en: for <b>Front page displays: Your latest posts</b> being set in <a href="options-reading.php" target="_blank">Settings > Reading</a>
uk: <b>для відображення головної сторінки: ваші останні записи</b> встановлюються в <a href="options-reading.php" target="_blank">налаштуваннях > читання</a>

en: Do <b>not</b> use <i>Random</i> order with <b>Pagination</b> & <b>Load more</b>
uk: <b>Не</b> використовуйте <i>випадковий</i> порядок із <b>нумерацією сторінок</b> і <b>завантажуйте більше</b>

en: Exclude category
uk: Виключити категорію

en: Category <b>slug</b>
uk: Категорія <b>slug</b>

en: Excerpt length
uk: Довжина уривку

en: Categories & Tags<span>for some Blog styles only</span>
uk: Категорії та теги<span>лише для деяких стилів блогу</span>

en: <b>Sliders</b> will be replaced with featured images on the list<br />Does <b>not</b> work with <i>jQuery filtering</i>
uk: <b>Слайдери</b> будуть замінені вибраними зображеннями у списку<br /><b>Не</b> працює з <i>фільтруванням jQuery</i>

en: Infinite scroll
uk: Безкінечна прокрутка

en: Load posts from next page, when reach end of the page.<br />Does <b>not</b> work with <i>Load More button and jQuery Filtering.</i> <br />For best results, set <b>Posts per page</b> as a multiple of <b>Columns</b>.
uk: Завантажуйте повідомлення з наступної сторінки, коли досягайте кінця сторінки.<br /><b>Не</b> працює з <i>кнопкою "Завантажити більше" та фільтруванням jQuery.</i> <br />Щоб отримати найкращі результати, установіть <b>параметр Записи на сторінці</b> як такий, що кратний <b>стовпцям</b>.

en: jQuery filtering
uk: jQuery Фільтрація

en: Works best with all posts on single site, so please set <b>Posts per page</b> as large as possible.<br />Does <b>not</b> work with <i>Load More button</i>
uk: Найкраще працює з усіма публікаціями на одному сайті, тому, будь ласка, встановіть <b>кількість публікацій на сторінці</b> якомога більшою.<br /><b>Не</b> працює з <i>кнопкою "Завантажити більше"</i>

en: Single post
uk: Окремий запис

en: Author box
uk: Блок Автора

en: Comments
uk: Коментарі

en: Featured image click
uk: Головне зображення Клацання

en: Open in lighbox
uk: Відкрити в lighbox

en: Custom layout for <b>all</b> single posts. For more details, please <a href="https://support.muffingroup.com/how-to/how-to-use-layouts/" target="_blank">read this article</a>
uk: Власний макет для <b>всіх</b> окремих публікацій. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, <a href="https://support.muffingroup.com/how-to/how-to-use-layouts/" target="_blank">прочитайте цю статтю</a>

en: Does <b>not</b> work with Header <b>Split Menu</b>
uk: <b>Не</b> працює з <b>розділеним меню</b> заголовка

en: at the bottom on Single posts
uk: як внизу на Окремих записах

en: Value defined in amount of posts<br />Type <b>0</b> <strong>to disable</strong> related posts
uk: Значення, визначене в кількості постів<br />Введіть <b>0</b>, <strong>щоб вимкнути</strong> пов'язані дописи

en: Recommended: <b>2-4</b>. Too large value may crash the layout
uk: Рекомендовані: <b>2-4</b>. Занадто велике значення може призвести до збою макета

en: Use value with <b>px</b> or <b>em</b>
uk: Використовуйте значення з <b>px</b> або <b>em</b>

en: Love count
uk: Кількість сердечок

en: This option generate random amount of loves for posts
uk: Ця опція генерує випадкове кількість лайків до публікацій

en: Masonry hover details
uk: Деталі наведення Masonry

en: Masonry flat<span>4 columns</span>
uk: Masonry плоска<span>4 колони</span>

en: List<span>1 column</span>
uk: <span>Стовпець списку 1</span>

en: Exposure<span>1 column</span>
uk: Експозиція<span>1 стовпець</span>

en: for Layouts: <b>Flat</b>, <b>Grid</b>, <b>Masonry blog style</b> & <b>Masonry hover details</b>
uk: для макетів: <b>Плоский</b>, <b>Сітка</b>, <b>Masonry стиль блогу</b> та <b>Masonry деталі наведення</b>

en: for Layouts: <b>Flat</b>, <b>Grid</b> & <b>Masonry</b>
uk: для макетів: <b>Плоский</b>, <b>Сітка</b> та <b>Masonry</b>

en: Portfolio page
uk: Портфоліо

en: Project link
uk: Проектне посилання

en: Popup Image
uk: Спливаюче зображення

en: Disable Details | Only Popup Image
uk: Вимкнути деталі | Лише спливаюче зображення

en: Project Website | Open in the same window
uk: Веб-сайт проекту | Відкрити в тому ж вікні

en: Project Website | Open in new window
uk: Веб-сайт проекту | Відкрити в новому вікні

en: Hover title
uk: Наведення назва

en: For short post titles only. Does <b>not</b> work with <a href="admin.php?page=be-options#general">Image Frame style: Zoom</a>
uk: Лише для коротких заголовків публікацій. <b>Не</b> працює зі <a href="admin.php?page=be-options#general">стилем Image Frame: Zoom</a>

en: Most of these options affects single portfolio project only
uk: Більшість з цих параметрів впливає тільки на один проект портфоліо

en: Display button instead of pagination<br />Does <b>not</b> work with <i>jQuery filtering</i>
uk: Кнопка відображення замість нумерації сторінок<br /><b>Не</b> працює з <i>фільтруванням jQuery</i>

en: Works best with all projects on single site, so please set <b>Posts per page</b> as large as possible<br />Does <b>not</b> work with <i>Load More button</i>
uk: Найкраще працює з усіма проектами на одному сайті, тому, будь ласка, встановіть <b>кількість публікацій на сторінці</b> якомога більшою<br /><b>Не</b> працює з <i>кнопкою "Завантажити більше"</i>

en: Single portfolio project
uk: Єдиний портфоліо проектів

en: Related projects count
uk: Кількість пов'язаних проектів

en: Type <b>0</b> <strong>to disable</strong> related portfolio projects
uk: Тип <b>0</b> <strong>для відключення</strong> пов'язаних портфельних проектів

en: Related projects columns
uk: Стовпці пов'язаних проектів

en: Custom layout for <b>all</b> single portfolio projects. For more details, please <a href="https://support.muffingroup.com/how-to/how-to-use-layouts/" target="_blank">read this article</a>
uk: Власний макет для <b>всіх</b> проектів одного портфеля. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, <a href="https://support.muffingroup.com/how-to/how-to-use-layouts/" target="_blank">прочитайте цю статтю</a>

en: This option generate random amount of loves for single portfolio projects
uk: Ця опція генерує випадкове кількість лайків для окремих проектів портфоліо

en: Single project slug
uk: Одиночний проект slug

en: Must be different from the Portfolio site title chosen above, eg. <b>portfolio-item</b>. After change go to <b><a href="options-permalink.php" target="_blank">Settings > Permalinks</a></b> and click <b>Save changes</b> to refresh permalinks.<br />Do <b>not</b> use characters prohibited for links
uk: Портфоліо має відрізнятися від назви сайту, обраного вище, напр. <b>портфоліо-предмет</b>. Після змін перейдіть <b><a href="options-permalink.php" target="_blank">до розділу Настройки > Постійні</a></b> посилання та натисніть <b>Зберегти зміни</b> , щоб оновити постійні посилання.<br /><b>Не</b> використовуйте символи, заборонені для посилань

en: Must be different from the Portfolio site title chosen above, eg. <b>portfolio-types</b>. After change go to <b><a href="options-permalink.php" target="_blank">Settings > Permalinks</a></b> and click <b>Save changes</b> to refresh permalinks.<br />Do <b>not</b> use characters prohibited for links
uk: Портфоліо має відрізнятися від назви сайту, обраного вище, напр. <b>портфоліо-типи</b>. Після змін перейдіть <b><a href="options-permalink.php" target="_blank">до розділу Настройки > Постійні</a></b> посилання та натисніть <b>Зберегти зміни</b> , щоб оновити постійні посилання.<br /><b>Не</b> використовуйте символи, заборонені для посилань

en: Add a srcset to images instead of using the sizes given below.<br />This option does not work with portfolio styles Flat & Masonry Flat.
uk: Додайте srcset до зображень замість того, щоб використовувати розміри, наведені нижче.<br />Цей параметр не працює зі стилями портфоліо Flat & Masonry Flat.

en: After making changes on this page please use <b>Force Regenerate Thumbnails</b> plugin.
uk: Після внесення змін на цій сторінці, будь ласка, використовуйте плагін <b>Force Regenerate Thumbnails</b>.

en: Install plugin
uk: Встановити плагін

en: Archives
uk: Архіви

en: Crop
uk: Обітнути

en: Resize & Crop
uk: Зміна розміру & Обрізка

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Single
uk: Окремий

en: Shop requires free <b>WooCommerce</b> plugin.
uk: Для магазину потрібен безкоштовний плагін <b>WooCommerce</b>.

en: All (Shop, Categories, Products)
uk: Всі (Магазин, Категорії, Товари)

en: Shop & Categories
uk: Магазин & Категорії

en: Main Shop Page
uk: Головна Сторінка Магазину

en: Catalogue mode
uk: Режим каталогу

en: Removes all <b>Add to cart</b> buttons
uk: Видалення всіх кнопок <b>Додати в кошик</b>

en: Custom Variation Swatches
uk: Зразки користувальницьких варіацій

en: Select, color, image & label
uk: Виберіть, колір, зображення & мітку

en: Side cart
uk: Бічний кошик

en: Display side cart module.
uk: Відображення модуля бічного кошика.

en: Badges
uk: Ранг

en: New badge
uk: Новий бейдж

en: New badge time limit
uk: Обмеження по часу створення нового значка

en: New badge text
uk: Новий текст значка

en: Sale badge style
uk: Стиль значка продажу

en: Sold out text
uk: Продано текст

en: Sold out
uk: Продано

en: Header icons
uk: Значки у заголовку

en: Show icons
uk: Показувати іконку

en: User
uk: Користувача

en: Wishlist
uk: Список бажань

en: User icon
uk: Значок користувача

en: For logged out user only. Logged in user uses Gravatar if available.
uk: Тільки для вийшов з системи користувача. Увійшов в систему користувач використовує Gravatar, якщо такий є.

en: Wishlist icon
uk: Піктограма списку бажань

en: Cart icon
uk: Значок кошика

en: Cart total
uk: Разом у кошику

en: Show cart total next to cart icon
uk: Показати загальну суму в кошику поряд зі значком кошика

en: Icon count if zero
uk: Кількість значків, якщо вони дорівнюють нулю

en: Show circle with count for wishlist and cart even if it`s zero
uk: Показувати коло з кількістю списку бажань і кошика, навіть якщо воно дорівнює нулю

en: Enable the wishlist option on Product and Shop pages.
uk: Увімкніть опцію список бажань на сторінках товарів і магазинів.

en: Wishlist page
uk: Cписок бажань

en: Choose page to display wishlist products list. The page should have a default page template.
uk: Виберіть сторінку для відображення списку товарів із списку бажань. На сторінці повинен бути шаблон сторінки за замовчуванням.

en: Wishlist button
uk: Кнопка "Список бажань"

en: Next to cart button
uk: Кнопка поряд з кошиком

en: On product image
uk: На зображенні товару

en: In image frame
uk: У рамці зображення

en: Sticky shop menu
uk: Липке меню магазину

en: Products list
uk: Список товарів

en: Grid<span>3 columns</span>
uk: Сітка<span>3 стовпці</span>

en: Grid<span>4 columns</span>
uk: Сітка<span>4 стовпці</span>

en: Masonry<span>3 columns</span>
uk: Masonry<span>3 колони</span>

en: Build your<br> own layout
uk: Створіть<br> власний макет

en: Mobile layout
uk: Мобільний макет

en: Number of columns per row
uk: Кількість стовпців у рядку

en: Overrides style option
uk: Перевизначає параметр стилю

en: Show secondary image on hover
uk: Показувати вторинне зображення при наведенні курсору миші

en: Use external plugin for featured images
uk: Використовуйте зовнішній плагін для вибраних зображень

en: Infinite Load
uk: Нескінченна завантаження

en: Quick view
uk: Швидкий перегляд

en: Product quick view popup
uk: Спливаюче вікно швидкого перегляду товару

en: Active filters
uk: Активні фільтри

en: Layout switch
uk: Перемикач компонування

en: List sorting
uk: Сортування списку

en: Results count
uk: Підрахунок результатів

en: Single product
uk: Окремий товар

en: * Do not use with builder in product content
uk: * Не використовуйте з builder у вмісті товару

en: Modern<span>image width 900px</span>
uk: Сучасна<span>ширина зображення 900px</span>

en: Accordion<span>Below image</span>
uk: Акордеон<span>Нижче зображення</span>

en: Tabs<span>Below image</span>
uk: Зображення<span>вкладок під</span>

en: Accordion<span>Next to image *</span>
uk: Акордеон<span>Поруч із зображенням *</span>

en: Tabs<span>Next to image *</span>
uk: Вкладки<span>поруч із зображенням *</span>

en: Built your <br>own layout
uk: Побудували <br>власний макет

en: Main image
uk: Головне зображення

en: Default style comes from <a href="admin.php?page=be-options#frame">Global > Image Frame</a>
uk: Типовий стиль походить від <a href="admin.php?page=be-options#frame">Global > Image Frame</a>

en: Disable zoom effect
uk: Вимкнути ефект масштабу

en: Gallery
uk: Галерея

en: Thumbnails: Bottom Left
uk: Мініатюри: Внизу Зліва

en: Thumbnails: Bottom Center
uk: Мініатюри: Внизу по центру

en: Thumbnails: Bottom Right
uk: Мініатюри: Внизу Праворуч

en: Thumbnails: Left Top
uk: Мініатюри: Ліворуч Вгорі

en: Thumbnails: Left Center
uk: Мініатюри: Зліва по центру

en: Thumbnails: Left Bottom
uk: Мініатюри: Ліворуч Внизу

en: Thumbnails: Right Top
uk: Мініатюри: Праворуч Вгорі

en: Thumbnails: Right Center
uk: Мініатюри: Праворуч по центру

en: Thumbnails: Right Bottom
uk: Мініатюри: Праворуч Внизу

en: Gallery grid
uk: Сітка галереї

en: Outside
uk: Зовні

en: Main image margin
uk: Основне поле зображення

en: Thumbnails margin
uk: Поля для мініатюр

en: Show title in
uk: Показати заголовок

en: Content & Subheader
uk: Зміст & Підзаголовок

en: Related products count
uk: Кількість супутніх товарів

en: Type <b>0</b> to disable related products
uk: Тип <b>0</b> для відключення супутніх товарів

en: Page comments
uk: Коментарі до сторінки

en: Error 404
uk: Помилка 404

en: Icon on <i>Error 404 page</i>
uk: Піктограма на <i>Error 404 сторінці</i>

en: Custom page
uk: Спеціальна сторінка

en: Leave this field <b>blank</b> if you want to use default page.<br /><br /><b>Notice: </b>Page Options, header & footer are disabled. Plugins like <i>WPBakery Page Builder</i>, <i>Elementor</i> & <i>Gravity Forms</i> do <b>not</b> work with custom page.
uk: Залиште це поле <b>пустим</b> , якщо потрібно використовувати сторінку за замовчуванням.<br /><br /><b>Повідомлення: </b> Параметри сторінки, колонтитули вимкнено. Плагіни, такі як <i>WPBakery, Page Builder</i>, <i>Elementor</i> і <i>Gravity Forms</i> , <b>не</b> працюють з користувацькою сторінкою.

en: Under Construction
uk: Будується

en: This page will be visible for <b>not logged</b> users
uk: Ця сторінка буде видимою для <b>незареєстрованих</b> користувачів

en: Format: <b>12/30/2018 12:00:00</b> [month/day/year hour:minute:second]<br />Leave this field <b>empty to hide</b> the counter
uk: Формат: <b>30.12.2018 12</b> :00:00 [місяць/день/рік година:хвилина:секунда]<br />Залиште це поле <b>порожнім, щоб приховати</b> лічильник

en: UTC timezone
uk: Часовий пояс UTC

en: Contact Form shortcode
uk: Contact Form шорткод

en: <a href="https://contactform7.com/getting-started-with-contact-form-7/" target="_blank">Getting started with Contact Form 7</a>
uk: <a href="https://contactform7.com/getting-started-with-contact-form-7/" target="_blank">Початок роботи з Contact Form 7</a>

en: <i>Sliding</i> style does <b>not</b> work with transparent content
uk: <i>Стиль ковзання</i> <b>не</b> працює з прозорим вмістом

en: HIDE Footer
uk: СХОВАТИ підвал

en: Full width<span>for Layout: Full width</span>
uk: Повна ширина<span>для макета: Повна ширина</span>

en: Does <b>not</b> work with fixed position.
uk: <b>Не</b> працює з фіксованим положенням.

en: Call to action
uk: Заклик до дії

en: This field accepts HTML & plain text. Content will display above the copyright & widgets.
uk: Це поле приймає HTML або звичайний текст. Контент буде відображатися над розділом "Авторські права та віджети".

en: Copyright
uk: Авторське право

en: This field accepts HTML & plain text. Leave this field empty to display default copyright.
uk: Це поле приймає HTML або звичайний текст. Залиште це поле порожнім, щоб відобразити авторське право за замовчуванням.

en: Copyright & Social bar
uk: Copyright & Social панель

en: Hide Copyright & Social Bar
uk: Сховати авторські права і панель соціальних мереж

en: Back to top
uk: Повернутись до початку

en: Choose position for the Back to Top button
uk: Виберіть розташування для кнопки "нагору"

en: Default | in Copyright area
uk: За замовчуванням | в області Copyright

en: Popup Contact Form shortcode
uk: Спливаючий шорткод Контактної форми

en: <a href="https://contactform7.com/getting-started-with-contact-form-7/" target="_blank">Getting started with Contact Form 7</a><br />Does <b>not</b> display on mobile devices < 768px
uk: <a href="https://contactform7.com/getting-started-with-contact-form-7/" target="_blank">Початок роботи з Contact Form 7</a><br /><b>Не</b> відображається на мобільних пристроях< 768px

en: Popup Contact Form icon
uk: Спливаючу форми контакту

en: Form
uk: Форма

en: Icon | Default
uk: Ікона | Типове

en: Icon | Search Shop Products only
uk: Ікона | Пошук лише товарів у Магазині

en: Search Field
uk: Поле пошуку

en: Input field width
uk: Ширина поля вводу

en: Live Search
uk: Живий Пошук

en: Maximal amount of posts displayed in box
uk: Максимальну кількість повідомлень, які відображаються у вікні

en: posts
uk: записи

en: Page
uk: Сторінка

en: Publish date
uk: Дата записи

en: Aligment
uk: Вирівнювання

en: Simple link
uk: Просте посилання

en: Responsive works with WordPress custom menu only, please add one in <a href="nav-menus.php" target="_blank">Appearance > Menus</a>.<br />Read more: <a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Menu_User_Guide" target="_blank">WordPress Menu User Guide</a>
uk: Адаптивний працює лише з користувацьким меню WordPress, будь ласка, додайте його в <a href="nav-menus.php" target="_blank">меню Зовнішній вигляд ></a>.<br />Детальніше: <a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Menu_User_Guide" target="_blank">Посібник користувача меню WordPress</a>

en: Mobile site width
uk: Ширина мобільного сайту

en: for mobile with screen <b>< 768px</b>
uk: для мобільного з <b>екраном < 768px</b>

en: Pinch to zoom
uk: Ущипніть, щоб збільшити

en: Force full width
uk: Зусилля на всю ширину

en: Section background image
uk: Фонове зображення розділу

en: By default, backgrounds displays across all devices
uk: За замовчуванням фонові зображення відображаються на всіх пристроях

en: Show on Desktop only
uk: Показати тільки на ПК

en: Section parallax
uk: Паралакс перерізу

en: Compatible with <a href="admin.php?page=be-options#addons&parallax">Translate3d</a> parallax only.<br />May run slowly on older devices
uk: Сумісний лише з паралаксом <a href="admin.php?page=be-options#addons&parallax">Translate3d</a> .<br />Може працювати повільно на старіших пристроях

en: Enable on mobile
uk: Увімкнути на мобільному

en: Section horizontal padding
uk: Заповнення секції по горизонталі

en: Choose where you want to have horizontal padding between <a href="https://support.muffingroup.com/documentation/sections/#sections" target="_blank">sections</a>
uk: Виберіть, де потрібно розмістити горизонтальне заповнення між <a href="https://support.muffingroup.com/documentation/sections/#sections" target="_blank">розділами</a>

en: Disable on tablet and mobile < 960px
uk: Відключення на планшеті та мобільному < 960px

en: Disable on mobile < 768px
uk: Відключення на мобільному < 768px

en: Wrap move up
uk: Завершуйте рух вгору

en: Choose if you want to move up <a href="https://support.muffingroup.com/documentation/sections/#wraps" target="_blank">wraps</a> on mobile devices
uk: Виберіть, чи хочете ви перемістити <a href="https://support.muffingroup.com/documentation/sections/#wraps" target="_blank">обгортки</a> на мобільних пристроях

en: Footer text alignment
uk: Вирівнювання тексту нижнього колонтитула

en: Mobile sidebar
uk: Мобільна бічна панель

en: Below content
uk: Під вмістом

en: Displays on mobile devices with screen size <b>< 768px</b>
uk: Відображення на мобільному з розміром екрану <b>< 768px</b>

en: Use if you want different logo on mobile only
uk: Використовуйте, якщо вам потрібен інший логотип тільки для мобільних пристроїв

en:  Logo
uk:  Логотип

en: Use if you want different logo for Sticky Header on mobile only
uk: Використовуйте, якщо вам потрібен інший логотип для липкого заголовка тільки на мобільних пристроях

en: Safari bar
uk: Сафарі-бар

en: Light scheme background
uk: Фонова схема освітлення

en: Dark scheme background
uk: Темний фон схеми

en: Header height
uk: Висота шапки

en: Use if you want different height on mobile
uk: Використовуйте, якщо вам потрібен інший зростання на мобільному

en: Subheader padding
uk: Заповнення підзаголовку

en: Use if you want different padding on mobile
uk: Використовуйте, якщо вам потрібно інше заповнення на мобільному

en: Menu breakpoint
uk: Точка зупинки меню

en: Values <b>< 1240px</b> are for menu with a small amount of items. Values <b>< 950px</b> are not suitable for <i>Header Creative with Mega Menu</i>
uk: Значення <b>< 1240px</b> призначені для меню з невеликою кількістю позицій. Значення <b>< 950px</b> не підходять для <i>Header Creative з мегаменю</i>

en: <b>Affects</b> <i>Header Simple</i> & <i>Empty</i> on desktop
uk: <b>Впливає</b> <i>Простий заголовок</i> & <i>Порожній</i> на ПК

en: Side slide
uk: Бічне ковзання

en: Side slide width
uk: Ширина бічного слайда

en: Side slide options
uk: Варіанти бічного ковзання

en: Social icons
uk: Іконки Соцмереж

en: Menu button text
uk: Текст кнопки меню

en: This text will be used instead of the menu icon
uk: Цей текст буде використовуватися замість піктограми меню

en: Overrides all other menu select options
uk: Перевизначає всі інші параметри вибору в меню

en: Logo left | Menu right
uk: Логотип ліворуч | Меню праворуч

en: Logo center | Menu right
uk: Логотип центру | Меню праворуч

en: Logo right | Menu right
uk: Логотип праворуч | Меню праворуч

en: Logo left | Menu left
uk: Логотип ліворуч | Меню ліворуч

en: Logo center | Menu left
uk: Логотип центру | Меню ліворуч

en: Logo right | Menu left
uk: Логотип праворуч | Меню ліворуч

en: Icons alignment
uk: Вирівнювання значків

en: Sticky<span>works with <b>Sticky Header</b> only</span>
uk: Липке<span>працює лише з <b>Sticky Header</b></span>

en: Sticky menu button
uk: Липка кнопка меню

en: Mobile icons
uk: Іконки для мобільних пристроїв

en: Header icons position on mobile
uk: Розташування значків заголовка на мобільному

en: Top bar
uk: Верхня панель навігації

en: Both
uk: Обидва

en: Action button in Top bar is available only in Mobile layout: Default
uk: Кнопка дії на верхній панелі доступна тільки в мобільному макеті: За замовчуванням

en: Code will be included <b>before</b> the closing <b>&lt;/head&gt;</b> tag<br /><a href="https://support.muffingroup.com/faq/google-analytics-code-does-not-work/" target="_blank">Google Analytics code does not work?</a>
uk: Код буде включено <b>перед</b> закриваючим <b>тегом &lt;/head&gt;</b><br /><a href="https://support.muffingroup.com/faq/google-analytics-code-does-not-work/" target="_blank">Код Google Analytics не працює?</a>

en: Code will be included <b>before</b> the closing <b>&lt;/head&gt;</b> tag<br /><a href="https://www.facebook.com/business/help/952192354843755?id=1205376682832142" target="_blank">Create and install a Facebook Pixel</a>
uk: Код буде включено <b>перед</b> закриваючим <b>тегом &lt;/head&gt;</b><br /><a href="https://www.facebook.com/business/help/952192354843755?id=1205376682832142" target="_blank">Створення та інсталяція пікселя Facebook</a>

en: Code will be included <b>before</b> the closing <b>&lt;/body&gt;</b> tag<br /><a href="https://support.google.com/google-ads/answer/2476688?hl=en" target="_blank">Tag for your website for remarketing</a>
uk: Код буде включено <b>перед</b> закриваючим <b>тегом &lt;/body&gt;</b><br /><a href="https://support.google.com/google-ads/answer/2476688?hl=en" target="_blank">Тег для вебсайту для ремаркетингу</a>

en: SEO fields
uk: Поля SEO

en: Use built-in fields
uk: Використовуйте вбудовані поля

en: <b>Disable</b> if you want to use external SEO plugin like YOAST
uk: <b>Вимкніть</b>, якщо ви хочете використовувати зовнішній плагін SEO, наприклад YOAST

en: Meta description
uk: Мета опис

en: Meta keywords
uk: Мета keywords

en: Schema Type
uk: Тип Schema

en: Add Schema Type to &lt;html&gt; tag
uk: Додавання Schema типу до &lt;html&gt; тегу

en: Use absolute paths only, each link should start with <b>HTTPS</b> or <b>HTTP</b>
uk: Використовуйте лише абсолютні шляхи, кожне посилання має починатися з <b>HTTPS</b> або <b>HTTP</b>

en: Link attributes
uk: Атрибути посилання

en: Drag & drop to change order
uk: Перетягніть, щоб змінити порядок

en: To display <b>Custom Social Icon</b>, select <i>Icon</i> and type <i>Link</i> to the profile page
uk: Щоб відобразити <b>настроювану піктограму соціальної мережі</b>, виберіть <i>елемент Піктограма</i> та введіть <i>Посилання</i> на сторінку профілю

en: Custom social icon title
uk: Власний заголовок значка соцмережі

en: New icon
uk: Нові іконки

en: Show the RSS icon
uk: Показати значок RSS

en: Addons
uk: Додатки

en: Contact Form 7
uk: Контактний формуляр 7

en: Contact Form 7 form error
uk: Contact Form 7 помилка форми

en: Simple X icon
uk: Простий значок X

en: Full error message below field
uk: Повне повідомлення про помилку поля нижче

en: Parallax plugin
uk: Плагін паралакса

en: Translate3d
uk: Translate3d Переводити 3d

en: Translate3d | Enllax in Safari (in some cases may run smoother)
uk: Translate3d | Enllax в Safari (в деяких випадках може працювати плавно)

en: Stellar | old
uk: Stellar | старий

en: Disable<span>Disable Magnific Popup if you prefer to use external plugin</span>
uk: <span>Вимкніть вимкнути чудове спливаюче вікно, якщо ви віддаєте перевагу використанню зовнішнього плагіна</span>

en: Disable on mobile only
uk: Відключити тільки на мобільному

en: Display image <b>alt</b> text as caption for lightbox image
uk: Відображення тексту <b>заміщення</b> зображення як підпису до зображення лайтбоксу

en: Gallery shortcode
uk: Шорткод галереї

en: <b>Disable</b> if you want to use external gallery plugin or Jetpack
uk: <b>Вимкніть</b>, якщо ви хочете використовувати зовнішній плагін галереї або Jetpack

en: Premium plugins
uk: Преміум плагіни

en: If you <b>purchased an extra license</b> from plugin author, you can <b>disable the bundled</b> option for plugins you have purchased to get <b>support from the plugin author</b> and <b>premium features</b>.
uk: Якщо ви <b>придбали додаткову ліцензію</b> у автора плагіна, ви можете <b>вимкнути опцію в комплекті</b> для плагінів, які ви придбали, щоб отримати <b>підтримку від автора плагіна</b> та <b>преміум-функцій</b>.

en: Bundled with the theme
uk: У комплекті з темою

en: I purchased a licence to unlock premium features
uk: Я придбав ліцензію для розблокування преміум-функцій

en: Theme skin
uk: Скін теми

en: Custom colors can be used  with the <b>Custom Skin</b> only
uk: Власні кольори можна використовувати лише з <b>Власною темою</b>

en: One Color
uk: Один колір

en: for <b>One Color Skin</b> only
uk: лише для <b>Одноколірної теми</b> тільки

en: Body background
uk: Тіло сторінки

en: for <b>Boxed Layout</b> only
uk: лише <b>Вузький шаблон</b>

en: Post background
uk: Передісторія повідомлення

en: Portfolio background
uk: Довідкова інформація про портфоліо

en: Product background
uk: Довідкова інформація про товар

en: Header background
uk: Заголовок Фон

en: Top Bar Left background
uk: Фон верхній панелі Зліва

en: Additionally: <b>Mobile Header</b> & <b>Top Bar Background</b> for some Header Styles
uk: Додатково: Мобільний заголовок і <b>фон верхньої панелі</b> для деяких стилів <b>заголовків</b>

en: Top Bar Middle background
uk: Верхній Фон середньої панелі

en: for <b>Header Modern</b> only
uk: лише для <b>Header Modern</b>

en: Top Bar Right background
uk: Верхній Фон правої панелі

en: Top Bar Right icon color
uk: Колір значка на панелі праворуч

en: Top Bar border bottom
uk: Верхня межа нижня панелі

en: Title color
uk: Колір заголовку

en: Additionally: <b>Active Link border</b>
uk: Додатково: <b>Межа активного посилання</b>

en: Additionally: <b>Header plain</b> style & <b>Highlight menu</b> style
uk: Additionally: <b>Простий стиль заголовка</b> та стиль <b>меню виділення</b>

en: Menu icon
uk: Значок меню

en: for Responsive & following Header styles: Creative, Simple & Empty
uk: для Адаптивних & наступних стилів заголовків: Креативний, Простий і Порожній

en: for specific header styles only
uk: тільки для певних стилів заголовків

en: Overlay Menu<br />Menu background
uk: Меню накладання<br />Фон меню

en: Overlay Menu<br />Link color
uk: Меню накладання<br />Колір посилання

en: Overlay Menu<br />Active Link color
uk: Меню накладання<br />Колір активного посилання

en: Plain<br />Border color
uk: Рівнина<br />Колір межі

en: for Responsive menu style only
uk: тільки для адаптивного стилю меню

en: Desktop & Tablet
uk: Десктоп & Планшет

en: for devices with screen width <b>> 768px</b>
uk: для пристроїв з шириною екрану <b>> 768px</b>

en: for some Header Styles only
uk: тільки для деяких стилів заголовків

en: Link hover color
uk: Лінк колір при наведенні

en: Social Icon color
uk: Колір значка соціальної мережі

en: Additionally: <b>Social Menu link</b> color
uk: Додатково: <b>Колір посилання на соціальне меню</b>

en: Social Icon hover color
uk: Колір наведення на значок соціальної мережі

en: Additionally: <b>Social Menu link</b> hover color
uk: Додатково: <b>Посилання на соціальне меню</b> навести колір

en: for devices with screen width <b>< 768px</b>
uk: для пристроїв з шириною екрану <b>< 768px</b>

en: Highlighted button background, some icons and other small elements. To apply this color in content, use <b>.themecolor</b> or <b>.themebg</b> classes.
uk: Виділений фон кнопки, деякі іконки та інші дрібні елементи. Щоб застосувати цей колір до вмісту, використовуйте <b>themecolor</b> або .<b>themebg.</b> класи.

en: Selection color
uk: Колір вибору

en: Fancy Link color
uk: Fancy колір посилання

en: for some link styles only
uk: тільки для деяких стилів посилань

en: Fancy Link background
uk: Fancy фон посилання

en: Fancy Link hover color
uk: Fancy колір наведення посилання

en: Fancy Link hover background
uk: Fancy фон наведення

en: Inline shortcodes
uk: Вбудовані шорткоди

en: Dropcap & Highlight background
uk: Випадаючий список і фон підсвічування

en: Hr color
uk: Hr колір

en: Dots, ZigZag & Theme Color
uk: Точки, ЗигЗаг і Колір Теми

en: List color
uk: Колір Список

en: Ordered, Unordered & Bullets List
uk: Впорядкований, невпорядкований і маркірований список

en: Note color
uk: Колір нотатки

en: Image icon background
uk: Фон зображення значка

en: Image icon color
uk: Колір значка зображення

en: Add to wishlist icon color
uk: Додати колір значка до списку бажань

en: Used for icons and other small elements.<br />To apply this color in footer content, use <b>.themecolor</b> or <b>.themebg</b> classes.
uk: Використовується для значків та інших дрібних елементів.<br />Щоб застосувати цей колір до нижнього колонтитула, використовуйте класи .<b>themecolor</b> або .<b>themebg.</b>.

en: Heading color
uk: Колір заголовку

en: Copyright border
uk: Межа Copyright

en: Additionally: <b>Social menu bottom</b> link color
uk: Додатково: <b>Колір нижнього посилання соціального меню</b>

en: Additionally: <b>Social menu bottom</b> link hover color
uk: Додатково: <b>Нижнє посилання соціального меню</b> наведіть курсор на колір

en: & popup contact form
uk: & спливаюча контактна форма

en: Sliding top
uk: Розсувний верх

en: Used for icons and other small elements.<br />To apply this color in Sliding Top content, use <b>.themecolor</b> or <b>.themebg</b> classes
uk: Використовується для значків та інших дрібних елементів.<br />Щоб застосувати цей колір до вмісту ковзного верхнього краю, використовуйте класи .<b>themecolor або .</b><b>themebg</b>

en: Headings
uk: Заголовки

en: Heading H1 color
uk: Колір заголовка H1

en: Heading H2 color
uk: Колір заголовка H2

en: Heading H3 color
uk: Колір заголовка H3

en: Heading H4 color
uk: Колір заголовка H4

en: Heading H5 color
uk: Колір заголовка H5

en: Heading H6 color
uk: Колір заголовка H6

en: Accordion & Tabs Title color
uk: Акордеон & Вкладки Колір заголовка

en: Accordion & Tabs Title active color
uk: Акордеон & Вкладки Заголовок активний колір

en: Blockquote color
uk: Цитата колір

en: Contact Box background
uk: Фон Вікна контакту

en: Additionally: <b>Infobox</b> background color
uk: Додатково: Колір фону <b>Infobox</b>

en: Content Link Icon color
uk: Колір значка посилання на вміст

en: Additionally: <b>Content Link</b> hover border color
uk: Додатково: Вміст <b>Link</b> наведіть курсор на колір межі

en: Counter Icon color
uk: Колір значка лічильника

en: Additionally: <b>Chart Progress</b> color
uk: Додатково: Колір <b>прогресу діаграми</b>

en: List & Feature List Icon color
uk: Колір значка списку і функцій

en: Pricing Box Price color
uk: Поле з ціною, колір ціни

en: Pricing Box Featured background
uk: Рекомендований фон вікна з цінами

en: Progress Bar background
uk: Фон Прогресу виконання

en: Alerts
uk: Сповіщення

en: Forms
uk: Форми

en: Input, select & textarea
uk: Введення, виділення та текстова область

en: Placeholder color
uk: Колір рамки

en: compatible with modern browsers only
uk: сумісний тільки з сучасними браузерами

en: Focus
uk: Фокус

en: value in <b>px</b> only
uk: значення лише в <b>px</b>

en: Background transparency (alpha)
uk: Прозорість фону (альфа)

en: control background transparency from 1 to 100<br /><b>0</b> = transparent, <b>100</b> = solid
uk: контролюйте прозорість фону від 1 до 100<br /><b>0</b> = прозорий, <b>100</b> = не прозорий

en: Family
uk: Сім'я

en: You chose to <b>Cache fonts local</b> in Performance tab.<br>Please <b>Regenerate fonts</b> every time you change anything in this tab.
uk: Ви вибрали <b>кешування шрифтів локально</b> на вкладці <br>товаривність.Будь ласка, <b>повторно створюйте шрифти</b> щоразу, коли ви щось змінюєте на цій вкладці.

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Big Headings
uk: Великі заголовки

en: Small Headings
uk: Маленькі Заголовки

en: Decorative
uk: Акцент

en: Digits in some items, e.g. <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#chart" target="_blank">Chart</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#counter" target="_blank">Counter</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/content-elements/#howitworks" target="_blank">How it Works</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#quickfact" target="_blank">Quick Fact</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/product/flying-ninja/" target="_blank">Single Product Price</a>
uk: Цифри в деяких товарах, наприклад, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#chart" target="_blank">діаграма</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#counter" target="_blank">лічильник</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/content-elements/#howitworks" target="_blank">принцип роботи</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#quickfact" target="_blank">швидкий факт</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/product/flying-ninja/" target="_blank">ціна одного товару</a>

en: Google fonts
uk: Шрифти Google

en: Weight & Style
uk: Вага & Стиль

en: Some fonts in the Google Fonts Directory support multiple styles. For a complete list of available font subsets, please check <a href="https://www.google.com/webfonts" target="_blank">Google Web Fonts</a><br /><br /><b>Important!</b> The more styles you check, the slower site may load.
uk: Деякі шрифти в каталозі шрифтів Google підтримують кілька стилів. Щоб отримати повний список доступних піднаборів шрифтів, перевірте <a href="https://www.google.com/webfonts" target="_blank">Веб-шрифти Google</a><br /><br /><b>Важливий!</b> Чим більше стилів ви перевіряєте, тим повільніше може завантажуватися сайт.

en: <a href="https://developers.google.com/fonts/docs/getting_started#Subsets" target="_blank">Specifying script subsets</a><br />Please note that if a client browser supports unicode-range the subset parameter is ignored
uk: <a href="https://developers.google.com/fonts/docs/getting_started#Subsets" target="_blank">Зазначення підмножин сценаріїв</a><br />Зверніть увагу, що якщо клієнтський браузер підтримує діапазон юнікоду, параметр підмножини ігнорується

en: Size & Style
uk: Розмір & Стиль

en: Some Google Fonts support multiple weights & styles. Include them in <a href="admin.php?page=be-options#font-family&google-fonts">Fonts > Family > Google Fonts Weight & Style</a>
uk: Деякі шрифти Google підтримують кілька товщин і стилів. Включіть їх у <a href="admin.php?page=be-options#font-family&google-fonts">шрифти > Сімейство > Шрифти Google, Вага та стиль</a>

en: Auto font size
uk: Авто Розмір Шрифту

en: Automatically decrease font size on mobile devices.<br />Disable to get access to advanced configuration
uk: Автоматичне зменшення розміру шрифту на мобільних пристроях.<br />Вимкнути доступ до розширеної конфігурації

en: Main menu
uk: Головне меню

en: First level of main menu
uk: Перший рівень головного меню

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Use below fields if you want to use webfonts directly from your server.
uk: Використовуйте наведені нижче поля, якщо ви хочете використовувати webfonts безпосередньо зі свого сервера.

en: More info
uk: Більше інформації

en: Font 1
uk: Шрифт 1

en: Font 2
uk: Шрифт 2

en: New font
uk: Новий шрифт

en: Add new font
uk: Додати новий шрифт

en: Decides how many fields are displayed above
uk: Визначає, скільки полів буде відображатися вище

en: The fields below, must be <b>filled out</b> if you are using <b>WPML String Translation</b>.<br />If you already use <b>English</b> language, you can use this tab to <b>change some texts</b></span>.
uk: Поля, наведені нижче, повинні бути <b>заповнені</b> , якщо ви використовуєте <b>WPML String Translation</b>.<br />Якщо ви вже використовуєте <b>англійську</b> мову, ви можете використовувати цю вкладку для <b>зміни деяких текстів</b>.

en: <b>Disable</b> if you want to use <b><a href="https://wplang.org/translate-theme-plugin/" target="_blank">.mo / .po files</a></b> for more complex translation
uk: <b>Вимкніть</b> , якщо ви хочете використовувати <b><a href="https://wplang.org/translate-theme-plugin/" target="_blank">файли .mo / .po</a></b> для більш складного перекладу

en: WPML Languages Menu
uk: WPML меню мов

en: Builder items & shortcodes: <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#beforeafter" target="_blank">Before After</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#countdown" target="_blank">Countdown</a>
uk: Елементи конструктора та шорткоди: <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#beforeafter" target="_blank">до після</a>, <a href="https://themes.muffingroup.com/be/theme/shortcodes/boxes-infographics/#countdown" target="_blank">зворотний відлік</a>

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Seconds
uk: Секунд

en: Blog, Portfolio
uk: Блог, портфоліо

en: Blog Item, Portfolio Item
uk: Елемент Блогу, Елемент Портфоліо

en: on
uk: на

en: Commented on
uk: Прокоментував

en: Be Recent Comments widget
uk: Be Віджет останніх коментарів

en: Your wishlist is empty
uk: Ваш список бажань порожній

en: Free shipping
uk: Безкоштовна доставка

en: Input placeholder
uk: Заповнювач для введення

en: Page title with number of results
uk: Заголовок сторінки з кількістю результатів

en: Not found | Title
uk: Не знайдено | Назва

en: Ooops...
uk: Опа...

en: Not found | Text
uk: Не знайдено | Текст

en: No results found for:
uk: Нічого не знайдено для:

en: No results
uk: Немає результатів

en: See all button
uk: Кнопка "Побачити все"

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
uk: Вибачте, але сторінки, яку ви шукаєте, не існує.

en: Please check entered address and try again or
uk: Будь ласка, перевірте зазначену адресу і спробуйте ще раз або

en: WPML Installer
uk: Інсталятор WPML

en: <b>WPML</b> is an optional premium plugin and it is <b>not</b> included into the theme
uk: <b>WPML</b> є додатковим плагіном преміум-класу, і він <b>не</b> включений у тему

en: Buy plugin
uk: Купити плагін

en: Privacy bar
uk: Панель конфіденційності

en: Fade
uk: Поступово зникати

en: Animation after acceptance
uk: Анімація після прийняття

en: Cookie expiration
uk: Термін дії файлів cookie минув

en: Message
uk: Повідомлення

en: In this field, you can use raw HTML to put the content of GDPR Compliance
uk: У цьому полі ви можете використовувати необроблений HTML-код, щоб помістити вміст, відповідне GDPR

en: Type <b>#</b> to use default image, leave empty to hide image
uk: Введіть <b>#</b> щоб використовувати зображення за замовчуванням, залиште порожнім, щоб приховати зображення

en: Leave empty to hide link
uk: Залиште пустим, щоб приховати посилання

en: If selected, link from option above will be overwritten by this page
uk: Якщо цей параметр вибрано, посилання з наведеної вище опції буде замінено на цій сторінці

en: New tab
uk: Нова вMasonry

en: Please show <b>Privacy bar</b> to get access to this tab.
uk: Будь ласка, покажіть <b>панель конфіденційності</b>, щоб отримати доступ до цієї вкладки.

en: Privacy Bar
uk: Панель конфіденційності

en: for Layout: Left or Right
uk: для макета: Ліворуч або Праворуч

en: After making changes on this page, please click <b>Save changes</b> button to make changes.
uk: Після внесення змін на цій сторінці натисніть <b>кнопку Зберегти</b> зміни кнопку, щоб внести зміни.

en: Load from Google
uk: Завантаження з Google

en: Cache fonts local
uk: Кешувати шрифти локально

en: Cache fonts
uk: Кешувати шрифти

en: Please use this option to dowload selected fonts from Google and save them on your FTP
uk: Будь ласка, використовуйте цю опцію, щоб завантажити вибрані шрифти з Google і зберегти їх на вашому FTP

en: Download files
uk: Завантажуйте файли

en: Assets
uk: Активи

en: Theme assets
uk: Ресурси теми

en: Entrance animations
uk: Анімація входу

en: HTML5 video player
uk: Відеоплеєр HTML5

en: WordPress assets
uk: WordPress ресурси

en: Block library<span>Disable only if you do not use Block Editor</span>
uk: Блокувати бібліотеку<span>Вимкнути, лише якщо редактор блоків не використовується</span>

en: Dashicons<span>Admin bar requires Dashicons so this affects logged out users only</span>
uk: Панель адміністрування Dashicons<span>вимагає Dashicons, тому це впливає лише на користувачів, які вийшли з системи</span>

en: Emoji
uk: Смайли

en: Files location
uk: Розташування файлів

en: jQuery location
uk: jQuery розташування

en: WordPress loads jQuery in Header so Footer location may crash some plugins which load scripts in header too
uk: WordPress завантажує jQuery в верхній колонтитул, тому розташування нижнього колонтитула може призвести до збою деяких плагінів, які також завантажують скрипти в верхній колонтитул

en: CSS location
uk: Розташування CSS

en: Moving CSS to Footer may change the weight of some CSS declarations and may require some adjustment in your custom CSS code
uk: Переміщення CSS в підвал може змінити вагу деяких оголошень CSS і може зажадати деякого коректування у вашому додатковому коді CSS

en: Builder local styles
uk: Конструктор Локальні стилі

en: By default theme uses external CSS files, use inline option to prevent CLS
uk: За замовчуванням тема використовує зовнішні CSS-файли, використовуйте вбудовану опцію, щоб запобігти CLS

en: External file
uk: Зовнішній файл

en: Inline in header
uk: Вбудований в заголовок

en: Use minified version of all theme CSS files
uk: Використовуйте зменшену версію усіх CSS-файлів теми

en: Use minified version of all theme JS files
uk: Використовуйте зменшену версію всіх файлів теми JS

en: Cache
uk: Кеш

en: Cache assets
uk: Кешувати активи

en: Set expiration dates for assets according to PageSpeed Insights guidelines.<br /><b>Notice:</b> Before use, contact with your administrator, as in some cases the use of this option can cause issues. Please backup your .htaccess file before enabling.
uk: Установіть дату завершення терміну дії об'єктів відповідно до рекомендацій PageSpeed Insights.<br /><b>Повідомлення:</b> Перед використанням зв'яжіться зі своїм адміністратором, так як в деяких випадках використання цієї опції може викликати проблеми. Будь ласка, створіть резервну копію файлу .htaccess перед увімкненням.

en: Refresh cache
uk: Оновити кеш

en: Please use this option to refresh your cache
uk: Будь ласка, використовуйте цю опцію, щоб оновити кеш

en: Refresh
uk: Оновити

en: To show <b>Skip Navigation Links</b> add custom menu to Accessibility Skip Links Menu location
uk: Щоб відобразити <b>посилання для пропуску навігації</b>, додайте настроюване меню до спеціальних можливостей Розташування меню пропуску посилань

en: Appearance > Menus
uk: Зовнішній вигляд > Меню

en: Keyboard support
uk: Підтримка клавіатури

en: Improves core navigation functionalities for non-mouse users.<br />Some browsers requires configuration change, ie. <a target="_blank" href="https://support.mozilla.org/en-US/questions/1278793">Firefox</a>
uk: Покращує основні функції навігації для користувачів, які не використовують мишу.<br />Деякі браузери вимагають зміни конфігурації, тобто. <a target="_blank" href="https://support.mozilla.org/en-US/questions/1278793">Firefox</a>

en: Underline links in text block
uk: Підкреслення посилань в текстовому блоці

en: Make content links more distinguishable by adding underline for links in WordPress Content, BeBuilder Columns and Text Widgets
uk: Зробіть посилання на контент більш помітними, додавши підкреслення посилань в контенті WordPress, стовпцях BeBuilder і текстових віджетах

en: Repetitive link text
uk: Повторюваний текст посилання

en: Use post title in addition to the "Read more" text on screen readers
uk: Використайте заголовок записи в доповнення до тексту "Детальніше" в програмі читання з екрана

en: Warning on links
uk: Попередження про посилання

en: If link opens new window or tab, warn the user using browser alert
uk: Якщо посилання відкриває нове вікно або вкладку, попередьте користувача за допомогою браузера попередження

en: Custom JS
uk: Власний JS

en: To use jQuery code wrap it into <b>jQuery(function($){ ... });</b>
uk: Щоб використати код jQuery, оберніть його в <b>jQuery(function($){ ... });</b>

en: This field must be a valid color value.
uk: Це поле має бути дійсним значенням кольору.

en: You must provide a numerical value for this option.
uk: Ви повинні вказати числові значення для цієї опції.

en: Available Pages
uk: Доступні сторінки

en: The 20 latest posts
uk: 20 останніх записів

en: Archives by Subject
uk: Архіви по темам

en: Archives by Month
uk: Архіви за місяць

en: Empty section. Edit page to add content here.
uk: Порожній розділ. Редагуйте сторінку, щоб додати контент тут.

en: Click to toggle
uk: Натисніть для перемикання

en: Network Admin: %s
uk: Мережа сайтів: %s

en: User Dashboard: %s
uk: Майстерня користувача: %s

en: Recovery Mode &#8212; %s
uk: Режим відновлення &#8212; %s

en: Cart totals
uk: Підсумки кошика

en: (estimated for %s)
uk: (оцінено в %s)

en: Available on backorder
uk: Доступно за замовленням

en: Remove this item
uk: Видалити цю позицію

en: Coupon:
uk: Купон:

en: Update cart
uk: Оновити кошик

en: You may be interested in&hellip;
uk: Вас також може зацікавити&hellip;

en: No products in the cart.
uk: Жодного товару у кошику.

en: You must be logged in to checkout.
uk: Ви повинні увійти в систему, щоб провірити.

en: Your order
uk: Ваше замовлення

en: No downloads available yet.
uk: Немає доступних завантажень.

en: Browse products
uk: Перегляд товарів

en: %1$s review for %2$s
uk: %1$s відгук для %2$s

en: Reviews
uk: Переглядів

en: There are no reviews yet.
uk: Відгуки відсутні.

en: Add a review
uk: Додати огляд

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
uk: Будьте першим, хто залишив відгук &ldquo;%s”&ldquo;

en: Leave a Reply to %s
uk: Залишити відповідь на %s

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
uk: Для записи відгуку вам необхідно %1$s увійти%2$s.

en: Rate&hellip;
uk: Рейтинг&hellip;

en: Perfect
uk: Чудово

en: Good
uk: Добре

en: Average
uk: Середньо

en: Not that bad
uk: Не погано

en: Very poor
uk: Дуже погано

en: Your review
uk: Ваш відгук

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
uk: Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

en: Awaiting product image
uk: Зображення товару очікується

en: On Sale
uk: Акція
